Letní dovolená s ročním miminkem

Ostatní
  • 05.04.05

V srpnu bude naší dceři 1 rok a rozhodujeme se, kde bychom mohli strávit pár dní dovolené s takto starým miminkem.

Můžete nám někdo poradit nebo dát tip z vlastní zkušenosti na lokalitu(ať už v zahraničí, u moře nebo v tuzemsku), kde jsou příhodné podmínky pro pobyt s miminkem?

děkuji
Andrea

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Šárka
Kecalka 418 příspěvků 06.04.05 15:33

Odpověď na dotaz - Kde strávit dovolenou s malým miminkem?

Odpovídáme na dotaz: Kde strávit dovolenou s ročním miminkem? -

Doporučujeme pobyt 10.-15.7.2005 na Šumavě v Kašperských Horách od MIMÍSKA bližší info tel 603 169 336 nebo navštivte internetovou adresu www.mimisek.cz

 
Ajka1
Povídálka 11 příspěvků 08.04.05 11:42

Ahojky,
taky plánujeme dovču, malé bude asi 1 a1/4 roku. Poletíme v září na Korfu. Dětský lékař nám velmi doporučoval Řecko , i když nám se tam taky líbí. Nedoporučoval Tunis, Egypt a tyhle jižní země.
V česku se podle mě dá kamkoliv. Záleží, jak to člověk bere. Jestli trošku s nadhledem, že to jistě nebude stejné, jako když jsme jezdívaly bez dětiček.
Ale už se moc moc těším na první dovču jako pořádná rodinka.

 
Anonymní  04.05.05 20:28

Ahoj,
my jsme se před 4 dny vrátili z měsíční dovolené ve Španělsku u Gibraltaru. Pobyt na pláži v obytném autě. Když jsme odjížděli, byly synovi čerstvě 3 měsíce. Ten měsíc tam jsme si krásně užili. Konečně všichni tři dohromady. Vstávání většinou po 10h, do 12 mazlení, hraní, rozmazlování, pak teprv snídaně a zbytek dne sport, procházky, hraní… Za tu dobu se z mimíska vyloupl kluk jako buk.
Mluvila jsem s několika pediatry a ani jeden neměl s takovou cestou problém. Prý je lépe, z hlediska aklimatizace, s dítětem vycestovat na delší dobu než je týden nebo 14 dní. Samozřejmě je vhodné cestovat po civilizovaných státech. Přeci si nebudem brát kamion plenek :-) a cisternu s pitnou vodou.
Ovšem přizánávám, že nyní, po návratu, je to horší. Dny vyplněné poznáváním a věnováním se obou rodičů byly vyměněny za celodenní nudu s mámou v bytě. Procházky to opravdu nespraví! Takže honem absolvovat další dávku očkování a hurá zase někam na výlet!

Maminky, nebojte se cestovat a zvlášť, když kojíte. Je to bezva!

Katka

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama