Léto 2007:Znovu na startu

Těhotenství

Ahoj všem.Ráda bych Vám poslala pár řádek.O jednom špatném konci, který mě poslal snad k novému šťastnějšímu začátku.

Více jak před rokem jsem se přihlásila pod přezdívkou JO do těhulkovských deníčků. Sice jsem měla během těhotenství problémy s páteří a byla na neschopence, ale porod se v březnu blížil a vše vypadalo vpořádku. Až do 26.března, kdy jsem začala slabě krvácet a byla v neděli po poledni přijata do porodnice. Sloužil p.primář a jedna čerstvě vystudovaná doktorka. Dostala jsem netypické stahy v podbřišku, břicho nahoře ale bylo měkké a tak mě pouze uložili na lůžko, zapnuli monitor a začali shánět pana primáře. Pan primář ovšem odešel na jiné oddělení a tak, když ho po 2 hodinách našli aby udělal císařský řez(slečna doktorka nesměla sama operovat), bylo pozdě. Protože ty dvě hodiny rozhodly, že se moje jinak zdravá dcera udusila. Byla to nejhorší noc v mém životě. Vracet se z porodnice bez dítěte je ta nejhorší cesta.

Po půl roce mi pak můj pan doktor dovolil novou snahu o potomka.
No, a před týdnem jsem se dozvěděla, že se nám zadařilo, a že na konci července bychom mohli být doma už tři.

Mám už i nové přihlašovací jméno a doufám, že to tentokrát dobře dopadne.
Doufám, že v létě tady budeme číst jen o samých šťastných maminkách a jejich ratolestech.

Vaše JoTa

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
pajk
Ukecaná baba ;) 1947 příspěvků 30.11.06 12:07

Tak to je opravdu krásný nový začátek, držím palce, aby tentokrát bylo vše v pořádku a aby jsme se v létě mohly radovat spolu :-))))

 
Miňulka
Závislačka 2904 příspěvků 30.11.06 12:23

Je hrozný, jak malá chvilka může někdy stačit, asi se času a osudu nevzepřeme. Ale tebe teď už čeká ta nejhezčí doba se šťastným koncem. Hodně štěstí a gratuluju :-)))

 
Diblik
Kecalka 468 příspěvků 30.11.06 12:45

Uz se zase vraci stesti  a to je prima. Drzim pesti, at je pristi rok prosviceny usmevem tveho miminka!!

 
Klea
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 30.11.06 12:46

Budeme ti držet všichni palce, aby všechno dopadlo dobře a měli jste, zdravé a krásné mimi.

 
Camilla
Kecalka 174 příspěvků 30.11.06 13:27

Nebudu patřit do deníčku, ale tvůj článek mi nedá, abych se nepřipojila s gratulací a přáním nádherného těhotenství se šťastným koncem, na kterém tě čeká překrásné zdravé miminko !
Camilla 

 
Ájinka1
Povídálka 11 příspěvků 30.11.06 17:09

Držím moc moc palce, aby se to tentokrát povedlo a měli jste konečně své štěstíčko doma. Jsi moc silná a jak se říká všechno zlé je pro něco určitě dobré, i když v první chvíli se to tak vůbec nejeví. Ájinka

 
manzelka
Povídálka 31 příspěvků 30.11.06 20:02

Ahojky,je to moc smutny priheb ktery se ti stal,az me po cteni Tvych radek opravdu mrazi a nedokazu si predstavit co jsi prozivala.Ale ted se nechci vracet k minulosti a urcite porad ke smutnym vzpominkam.Ted verim a moc preji ze si tehotenstvi budes moc uzivat a vse dopadne dobre,neboj po prvni skusenosti si v porodnici uz daji velky pozor!!Takze musim drzet pesticky a moc moc preji krasny tehu a zdravoucke a stastne miminko:)
Ahoj Misa

 
Berun
Závislačka 4921 příspěvků 30.11.06 20:38

JO: myslím, že si tě pamatuji, žes byla v našem deníčku únorňátek a březňátek viď? Je mi to moc líto co se stalo! Co lékaři? Vždyť to byla evidentně jejich vina? Jsi moc silná, vůbec si něco takového nedokážu představit!!! A moc ti přeju broučka v bříšku, který se má narodit v červenci ať ti krásně roste bříško a narodí se ti zdravé a krásné miminko!
Berun+Mišelínek 1.3.2006

 
JoTa
Nováček 1 příspěvek 01.12.06 11:41

Ahoj Berun,
co se týká doktorů, do mé propouštěcí zprávy bylo napsáno ,že šlo o nestandartní porod s komplikacemi, proti p.primáři nikdo svědčit nebude a Lékařská komora odpověděla, že v dle dokumentace není prokazatelné zavinění lékařů. P.primář měl pouze tři měsíce odebrané osobní ohodnocení.Je to docela výsměch, kolik si cení nového života.
Ono nejde o peníze, ale o to, aby se to nestalo někomu jinému.Protože když jsem dostala pitevní protokol s tím, že moje dcera by byla jinak zdravá (3,420kg/52 cm), myslela jsem, že se zblázním.....
Doufám, že tenhle můj případ bude výstrahou v porodnici nejmíň na 50 let.
Ahoj JOTa

 
Berun
Závislačka 4921 příspěvků 01.12.06 20:58

JOTA: to je hrozné, úplně mě mrazí, já být tím primářem, tak chodím kanálem a nemůžu ani usnout. nějaké osobní ohodnocení je opravdu směšný trest za život donošeného a zdravého dítěte…O to víc děkuju bohu,že jsem při svém porodu pomoc lékařů prakticky nepotřebovala, že to šlo samo od sebe. Je mi z toho moc smutno co se děje, ale teď už na pozitivní strunku! Teď si užívej nevolností a rostoucího brříška a všeho co těhotenství přináší, ani se nenaděješ a budeš mít svoje miminko v náručí!!!
 Berun

 
Bramborka
Kecalka 368 příspěvků 04.12.06 10:26

Gratuluji k novému začátku a hlavně přeji hodně štěstí na cestě za milovaným miminkem.
Bramborka

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama