Lhář, podvodník a mé růžové brýle

O životě
  • PeťulaG
  • 15.07.12

Rok života, bývalý přítel a já, jak to všechno vypadalo krásně. Proč ale nemám čuch na lidi? Je to už čtvrt roku, co nejsem se svým bývalým přítelem, ale láska to byla velká, sice nevím, jestli jsem ho pořádně milovala, ale kdyby ne, tak jsem s ním asi rok nevydržela.

Poznali jsme se na oslavě a zakoukali se do sebe, dělilo nás 200 km, takže za mnou dojížděl nebo si mě třeba na víkend odvezl k sobě. Všechno bylo parádní, takže za čtvrt roku jsme se spolu nastěhovali no pronajatého bytu. Byla jsem spokojená a všechno mě bavilo, i když občas mi někdo řekl něco, co jsem nechtěla slyšet a svého přítele jsem hájila tělem i duší.

Jednou mi táta řekl, že v době, kdy měl být ex v práci, viděl auto na kraji města, no nevěřila jsem, ale časem mi to začalo vrtat v hlavě a v autě jsem začala koukat na najeté kilometry, které samo sebou nikdy neseděly s tím, kam měl údajně jet, takže jsem si řekla, že měl táta asi pravdu a přítel se místo práce jen někde projíždí. Nikdy mi nedokázal vysvětlit, proč má místo 150 km, které měl ujet, připočteno jen 50 atd. Prostě lhal a do práce nechodil. Pak stejně v té údajné práci skončil a byl doma. Časem se naskytla možnost pracovat ve fabrice. Šel tam a hned po prvním dnu mi řekl, že tam nebude chodit za pár korun a radši bude doma. No opravdu už tam nešel a za týden mu přišla výpověď. Kde pořád bral peníze, to nechápu.

Asi dva měsíce měl brigádu a montoval někde okna, ale pak začal s tím, že už mu ten zaměstnavatel neplatí, tak tam chodit nebude, dokud mu nedá, co mu dluží. Tohle tvrdil asi měsíc, až z něj pod mým nátlakem vypadlo, že mu nic nedlužil. No a to jsem se už dozvídala od mnoha příbuzných a známých, že jsi půjčil od toho 5 tisíc, od jiného 9 tisíc a od dalšího litr. Všechno samozřejmě za mými zády. Nebylo pro mě příjemné, že si za mými zády půjčil od mého strejdy a babičky :( Myslela jsem, že ho prohodím oknem a měla jsem to udělat.

Časem mi začaly zapadávat kousky puzzle do sebe, když se řešilo, že se u našich ztratila eura a maminčino zlato. Pořád jsem si říkala, že je to divné, ale dnes už vím, že to ukradl můj přítel, protože jsem se po rozchodu dozvěděla, že okradl i svého otce, bývalou tchyni (té vybílil účet) a bůhví koho ještě. Dluhů má prý přes milion, a to nepočítám to, co dluží po svých příbuzných. To vše k mým uším dolehlo až po rozchodu.

Mimo jiné vybral účet i mně, s tím, že mi to vrátí, že to bylo na nájem, což byla blbost, protože nájem neplatil (taky jsem se to dozvěděla pozdě), když jsme se přestěhovali, tak měl zaplatit kauci a stále mi tvrdil, že už je to vyřízené, až mi jednoho dne řekl, že se někde stala asi chyba a musíme se do večera vystěhovat. Ale že nemusím mít strach, protože už má domluvený jiný byt :D Teď se tomu musím smát. Nevím, jestli čekal, že budu měsíc co měsíc vybalovat a balit. Vykašlala jsem se na něj a šla k rodičům a bylo mi jedno, jak se on dostane s věcmi 200 km daleko (ale přijel pro něj jeho bratr), a ten nám začal povídat co je zač.

Alimenty první ženě neplatí a nechápu, jak může s takovým dluhem ještě běhat po svobodě. Policie už ho u nás doma hledala, ale neřekl důvod proč. To už jsem ale bohužel byla těhotná a věděla jsem, že s ním dítě prostě nechci. Přemlouval mě, ať s ním jedu na druhou stranu republiky a začneme znova a budeme mít rodinu, ale to už jsem byla rozhodnutá, že s ním být nechci už nikdy mluvit, natož mít prcka. Rozhodla jsem se pro interrupci a on si ještě dovolil za mnou přijet do nemocnice a říct mi, že když to dítě nechci, tak ať ho donosím a on si ho nechá. No, zůstával mi rozum stát, ale pak mi došlo, že sám dobře ví, že jednoho dne půjde sedět a kdyby měl ve výchově dítě, tak by nešel. Takhle to vymyslet, to mu muselo dát zabrat.

Ze svých dluhů, které měl, zaplatil jen jednu část mému strejdovi, a to ještě ne celou, a ostatní dluhy neřeší a nekomunikuje. Sice nemám žádnou citovou újmu ale ztratila jsem s ním rok života a abych pravdu řekla, když si na něj vzpomenu, tak se mi chce zvracet :( Jeho každodenní lhaní už muselo být nemocí, protože si myslím, že svým lžím i sám věřil, a to jsem vynechala to, že já jsem nemohla ani mluvit se svými kamarády, protože jsem hned prý házela cukrbliky a flirtovala, nemohla jsem nosit výstřih, protože na mě nemá kdo koukat, nemohla jsem s nikým jít na kávu, protože bych se mohla zamilovat atd. Nejlépe být doma a jen vařit :D

Prostě příběh o klasickém nemakačenkovi (dokonce byl se svým synem na mateřské on a ta jeho chodila makat) a žárlivci v jednom. Napsala bych sem jméno, aby se mu ženské obloukem vyhnuly, protože věřím, že už teď má zase nějakou, které napovídal, že má nejlepší motorku, tohle auto, támhleto letadlo a přitom má holou prdel a dluhů, že by měl chodit kanály.

Jestli jste deníček dočetli až sem, tak doufám, že jste ho tak nějak pochopili, ale potřebovala jsem se vypsat. Snad je to alespoň trochu srozumitelné. Mohla bych o tom vztahu napsat knihu, tohle, co je tu napsané, je jen kapka vytažená z moře.

Teď už mám přítele, kterého miluji a myslím si, že už je ten pan Pravý :)

Hodnotilo 10 lidí. Score 2.7.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
dlacatko
Ukecaná baba ;) 2136 příspěvků 15.07.12 21:04

Ještě že ses ho zbavila. :zed: hrůza.

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 15.07.12 21:16

Ahoj, nevím zda je moudré dávat sem jeho fotky, ale asi víš co děláš. Každopádně je super, že ses ho zbavila :palec:

Příspěvek upraven 15.07.12 v 21:18

 
meringa
Ukecaná baba ;) 2028 příspěvků 15.07.12 21:28

:hug: :hug: :hug: Ty víš :! :*

 
juchinka
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 15.07.12 21:36

Já si naopak myslím, že je dobře, že jsou tu jeho fotky, snad si některé dají na něj pozor. Jen s tím potratem ses tady na e miminu možná chlubit nemusela :nevim: No snad tě neukamenují ;)

 
nikol.ondrášovka  15.07.12 21:39

I takoví lidi běhají po světě…

 
Kačika
Kecalka 315 příspěvků 15.07.12 21:57

Pěknej Hajzlík se z něj vyklubal ........ale takových je víc :pocitac: zmetků

 
Janichka
Kelišová 6955 příspěvků 15.07.12 22:03

Jestli mu nekdo rekne ze tu ma fotky, nebo ho nekdo pozna, tak muzes mit pruser jak mraky!!!

 
Markittka
Extra třída :D 14599 příspěvků 15.07.12 22:09

KOukám, ž e takových, jako je můj exmanžel je na světě povícero.
Jako bys psala o něm.

Tys „ztratila“ rok, já celkem 9 let a mám s ním dcerku, na kterou neplatí. Pak má dlaší 2 děti - každé s jinou, ani s jednou z nich nežije, dluhy kam se podívá i tam, kde nevidí a a a a krádeže u mojí babičky, našich i doma :zed: :zed: větší rodinu já jaxi nemám

 
Peťulka2608  15.07.12 22:49

To snad není možný, ty si žila s mým bývalým 8o Ne neboj, podle fotky je to někdo jiný, ale jinak jsem si prošla úplně tím samým co ty. Jenže já si toho vola tenkrát vzala - naštěstí jsme už rozvedení, ale jinak to bylo na chlup to samé. A to jsem si ještě říkala, že nikdo takový jako on snad nemůže ani existovat… Tys vydržela rok, já 5 let o to víc dluhů nasekal o to víc mi lhal o to víc okradl mojí rodinu i mě…

 
Peťulka2608  15.07.12 22:51

No a co jeho fotky že jsou tady - on zase okradl jí i celou její rodinu, takže myslím, že raději zůstane někde zalezlej, než aby jí něco provedl…

 
BertaCek  15.07.12 23:14

No, tak jsi sez toho vypovidala.
Hajzl paradni.
Jen dve veci: pokud je pravda „Mimo jiné vybral účet i mně“ a mel ti to splatit, muzes ho zalovat. Stejne tak tvoje rodina, pokud maji nejake doklady o pujce, nemusi to vubec byt smlouva, mohou podat zalobu. Pravni pomoc muzes najit pripadne na appo-online.cz.

Jinak mi neni jasne, proc jsi nepouzivala ochranu, pokud jsi s nim dite nechtela… Potrat neni reseni, nebo by nemel byt. Snad se ti v pristim vztahu postesti lepe, ale dokud nenajdes partnera na cely zivot, zkus se prosim chranit, pro sve vlastni zdravi.

 
kissi
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 16.07.12 01:28

Ahojky, jako kdybych to psala já :-) Byli jsme od sebe 250km (Plzeň-Děčín), můj táta mě upozorňoval na to co mi prováděl, ale já byla slepá, má děsný dluhy, vybílil mé babičce účet.. No ještě že jsme se jich zbavily :-) Psala jsem o tom také deníček, kdyby ses chtěla podívat:
https://www.emimino.cz/…-chatu-8900/ a pokračování: https://www.emimino.cz/…atu-ii-9395/

Příspěvek upraven 16.07.12 v 01:29

 
LadyLada
Závislačka 4440 příspěvků 16.07.12 08:44

Nestačím se divit, kolik takových parazitů po světě běhá - to už je kolikátý deníček. To víš, tihle šmejdi musí vynaložit obrovské úsilí na přetvářku o lásce, aby se dostali hostiteli pod kůži a začali ho vysávat. A hlavně ta drzost, že si troufnou i na rodinu. Urazit mu obě pracky!
Kde se tihle hajzlíci rekrutují a jak je možné, že jich je tolik?

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29693 příspěvků 8 inzerátů 16.07.12 10:11

Šmejdi se asi někde množí nebo někde mají školu pro šmejdy, jinak taky nedokážu pochopit, že je jich tolik :pocitac: Měla jsi štěstí, že jsi na to přišla brzo a zbavila ses ho. K těm fotkám - radila bych je stáhnout, je sice pěkné, že jsme upozorněni, že zrovna tenhle týpek je zmetek k pohledání, ale mohla bys kvůli tomu mít problémy. Kdyby se domákl, že to tu je, mohl by jít na policajty, že ho pomlouváš

Příspěvek upraven 16.07.12 v 10:11

 
Pengetra
Stálice 70 příspěvků 16.07.12 13:25

Makinaa007 - tys mě pobavila..mohla bys mít problémy, že ho pomlouváš :P
Vždyť on vybílil celou rodinu široko daleko, lhal a ublížil tolika lidem?! :pocitac:
Dala bych sem klidně i jeho jméno, aby si ostatní dávali pozor!!! Co tohleje za člověka??? :nevim: :nevim: :nevim:

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29693 příspěvků 8 inzerátů 16.07.12 13:44

@Pengetra Evidentně se tvé zkušenosti s lidmi typu autorčin expartner blíží nule. Moje doporučení bylo myšleno velmi dobře. Fotka je jasná identifikace. Kdyby to její bývalý dal na policii, byla by podezřelá z trestného činu - přesný název nevím, ale můžeš se zeptat na PČR. Řekl by, že je to celé výmysl a že ho tím velmi poškozuje. Dalo by jí moc práce se sháněním důkazů, že to tak je. Pravděpodobně by to šlo jen na přestupkovou komisi a musela by ještě kvůli němu platit pokutu… zbytečná otrava, nemyslíš? Dát sem navíc jeho jméno… no fakt, ty jí přeješ. Prosím neraď, když víš kulový s navijákem, ju?

Příspěvek upraven 16.07.12 v 13:45

 
Pengetra
Stálice 70 příspěvků 16.07.12 14:01

Kdyby nebyly ryby, nebyly by rybníky :*

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29693 příspěvků 8 inzerátů 16.07.12 14:16

@Pengetra Bohužel v této zemi mají i šmejdi svá práva a mohou je legálně hájit. Slušní lidé mohou svá práva samozřejmě také legálně hájit. U nás není možné veřejně říct, že hajzl je hajzl, dokud není tím hajzlem úředně nazván, ani vzít spravedlnost do svých rukou. Kapíto?

 
Pengetra
Stálice 70 příspěvků 16.07.12 14:33

Kapíto, šéfová :pankac: Věřím, že na každou svini jednou dojde(samozřejmě, že mluvím o pánovi v článku..aby si to někdo nevyložil zase špatně) Zdarec :mavam:

 
Mimisss
Stálice 59 příspěvků 16.07.12 16:04

Buď ráda že si se ho zbavila tak brzy a že to nezašlo někam dál..Měla jsem doma úplně to samé jen s tím rozdílem že to zašlo mnohem mnohem dál :roll:
Přeju hodně štěstí s novým přítelem :hug:

 
PeťulaG  16.07.12 18:35

Holky děkuju moc za příspěvky.. Docela koukám že takových je víc a nechápu jak na to můžou ty lidi mít žaludek.. :poblion:
Fotky jsem teda radši stáhla, protože asi máte pravdu.. :)
Teď jsem opravdu naprosto spokojená, protože mám chlapa, kterej by pro mě udělal první poslední :)

 
Anonymní  16.07.12 21:55

Ahoj, taky jsem na jednoho takovýho natrefila… rok jsem s ním byla a celou dobu jsem mu ty jeho výmysly žrala i s navijákem… vymyslel si úplně všechno - vysokou školu (dokonce i téma diplomky), hrál si na podnikatele, každý ráno mě vozil do školy a když jsem navečer po škole jezdila z práce, tak mě zase vyzvedával… vymýšlel suprový výlety (je to neskutečný „geokačer“)…
ale teď jeho pravá tvář - ten člověk má jen maturitu, práci nemá pořád žádnou a nikdy ani nepracoval, teď mu bylo už 32 let…kapesný mu pořád dávají jeho rodiče :roll: sice momentálně bydlí se svojí přítelkyní, které tvrdí, jak chodí do práce, ale místo do práce chodí do svýho pokojíku ke svým rodičům upravovat fotky z různých výletů a dává je na rajče… vůbec nevím, jestli tu slečnu varovat nebo ne… už jsou spolu skoro 2 roky a vypadají spokojeně, ale vím, že on je neskutečný ulhaný hovado a pořád shání holky i na různých internetových seznamkách, kde je uveden jako mladý podnikatel z Prahy…

 
PeťulaG  16.07.12 22:07

Milá anonymní.. To co jsi napsala je opravdu hodně podobné tomu co jsem psala já.. fakt se nestačím divit kolik takových chlapů je.. A přesně jak jsi psala, tak já jsem mu ty jeho báchorky taky žrala i s navyjákem.. Např. jak jezdí služební Audinou, kterou nikdy nikdo neviděl a když měl přijet k nám, tak zrovna byla v servisu, nebo porucha atd a jezdil svou Felinou, kterou za něj mimochodem splatil brácha a švagrová.. a nebo si koupil motorku, která stála peněz jako blázen a taky jí nikdo neviděl a když jsme se chtěla projet, tak byla půjčená kámošovi nebo nebyli klíče od garáže atd.. prostě historky jak z televize.. :zed:

 
kralicekoliver
Kecalka 162 příspěvků 20.07.12 21:50

No teda čumim.. takovej hajzl, je dobře, že sis sundala růžový brýle, Petí!!

 
JJAANNKKAA
Stálice 52 příspěvků 10.04.15 08:19
podvodník
:pocitac: :pocitac:

Příspěvek upraven 10.04.15 v 08:19

 
Rouzálie
Stálice 65 příspěvků 28.06.17 07:35
Zadlužený řasnatec

Tohle je normální řasnatec, nic neobvyklého. Dluhy k řasnatcům prostě patří. :D

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama