Listárna z tohoto týdne

Ostatní
  • emimino
  • 04.08.05

oplodnění darovanými vajíčky Poradíte s nákupem golfáče? zoubky

**oplodnění darovanými vajíčky ** Chtěla bych se zeptat, jestli má někdo z vás zkušenost s darovanými vajíčky. Kolik to stojí, jak to probíhá apod. Jdu k Apolináři v Praze, tak bych uvítala i zkušenosti od nich, ale i od ostatních CARů. Moc děkuji předem.

**Poradíte s nákupem golfáče? ** Ahoj,
obracím se na všechny, které už mají poněkud starší děti (od půl roku výš). Potřebuju poradit s golfovým kočárkem. Mám už robustní sporťák, ale plánuju koupit ještě golfáč pro jezdění po městě pro MHD, ale vůbec nevím, na co se mám zaměřit při výběru. Proto bych byla ráda, kdyby jste mi napsaly tipy, na co se mám zaměřit při koupi nebo jaké máte vlastní zkušenosti. Jedná se o jakýkoliv postřeh - podvozek, vystýlka, rukojeť, prostě cokoliv.
Budu ráda za každou reakci, jde mi hlavně o praktické věci, ne o konkrétní značky, ale i ty můžete taky napsat.
Díky všem,
 Ivana

**zoubky ** Ahoj, tento týden bude mému Kubíkovi 14 měsíců a ještě pořád nemá ani jeden zub. I když jeho dětská doktorka říká, že už dásničky jsou nateklé (to říkala před 2 měsíci), zatím marně všichni čekáme a já začínám být silně nervózní. Chtěla jsem se jen zeptat, jestli někdo nemá tytéž

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 04.08.05 10:35

Oplodneni darovanymi vajicky KET/ED
jsem podstoupila v Iscare IVF, Jankovcova, Praha 7 dne 27.6. Podarilo se mi otehotnet, nyni jsem v 7 tt. Zavadeli mi 2 embryjka, uchytilo se jedno.
Naklady:
2000 uvodni pohovor a zapsani do registru cekatelek na darovany oocyt
3000 zamrazeni spermii
10000 oplodneni darovanych vajicek spermiemi a zamrazeni embryi
5000 KET (transfer embryii)
(+ nutne je pocitat take naklady na leky - coz v mem pripade dela cca 550 Kc mesicne - do ukonceneho 12 tt)

Hodne stesti,

Marka + koblizek 7 tt

 
Anonymní  04.08.05 14:57

re: ZOUBKY

Zapátrej doma, kdy jsi měla zuby ty a kdy partner. Většinou se totiž jedná o rodinné dispozice. My měli zase první dva zuby ve 4 měsících, taky to máme v rodině.
Myslím, že doktorka už viděla hodně dětí, které i v roce nemají zoubky, proto je klidná.

 
Alusa
Kecalka 172 příspěvků 05.08.05 15:16

Ahoj, slysela jsem, ze zoubky by mely vyrust do 14. mesice. Ale je to dlouho a mozna se pletu. Ja bych zavolala zubari. Ale nechci te strasit. Proste nekomu taky vyrostou driv a nekomu holt pozdeji. Syn je taky mel pozdeji.

 
Kacatko
Kecalka 493 příspěvků 06.08.05 13:51

Golfáč: já jsem teda nijak zvlášť nad golfáčem nepřemýšlela. Záleží na tobě, jestli ho chceš opravdu jen na rychlé přemísťování a stačí ti obyčejný jen se sedátkem nebo takový aby v něm mimi mohlo i spát. Já jsem chtěla golfáč taky jen na cestování, ale polohovací, s boudičkou a nánožníkem, protože jsme ho kupovali v lednu. Taky je dobré, aby měl možnost blokování aretovacích koleček, protože po sněhu se s těma protáčecíma nedá jezdit. U toho našeho mi chyběla taška na rukojeť, ale to jsem vyřešila baťůžkem. Jinak myslím, že i když je to golfáč a má být hlavně skladný, tak v něm musí mít mimi dost místa, což ty obyčejné nemají. pa Katka

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama