Maličcí pasažérci III. aneb deníček letních miminek

Těhotenství

Ahoj holkýýýýýýýý, tak je se máte? Nevím jak Vám, ale mě to teda docela utíká. Myslela jsem si, že se včerejšího pondělka nedočkám a už je úterý J. Ani to snad není možný, ale dnes už je 21.10.1003 a přesně za dva měsíce a 3 dny je tu štědrý den. Holky to už abychom začaly nakupovat dárky co? Teda nevím jak vy, ale já asi nejspíš jo. Vždycky si říkám, vždyť já něco vyberu a pak bloumám po obchodech a nikde nic nevidím. A těch lidiček všude kolem. Ale radši vánoce ještě nechám vánocemi, protože jsou to přeci jen ještě dva měsíce a nebudu Vás unavovat vánočním šílenstvím. Ale musím říct, že je stejně miluju a těším se na ně každý rok.

Tak nejprve Vás opět zahltím srovnáním minulého a současného těhotenství.

TAKŽE :

Ranní nevolnosti mě zatím stále nepostihují. Divím se, ale je to tak. Jen občas když mám prázdný žaludek cítím, jako bych byla na houpačce, ale proti nevolnostem z prvního těhotenství je to úplná pohodička. S Tomíkem jsem začala zvracet na začátku 7tt a přestala až v půlce 5. měsíce. A to trvaly celodenně a WC jsem navštěvovala 10-12× denně. Říká se, že na nevolnosti pomáhá, když ráno půl hodiny před tím,než vstanete, posnídáte ještě v posteli něco suchého ? sušenky, piškoty, rohlík ?V dopravním prostředku můžete zkusit žvýkat žvýkačku a papat mandličky, nebo prý pomáhá zázvor buď ve formě čaje, nebo sušenek. Mě v té době teda nepomáhalo nic jen akupunktura, ale ta vydržela tak půl dne a nevolnosti tu byly zas. Takže jsem nakonec skončila na neschopence a rizikovém těhotenství, protože jsem vážně nemohla ani dojet do práce. Na každé tramvajové zastávce jsem vystupovala a zvracela do košů. No holky nevěřily byste jaké pohledy od našich spoluobčanů jsem si nachytala. Každý druhý včetně dámské populace si pravděpodobně myslely, že jsem opilá nebo zfetovaná. Bříško v té době veškeré žádné, takže se jim ani nedivím. Pokud máte tedy ?zaručené? informace jak na nevolnosti, přispějte svou troškou do mlýna. Ty, které nevolnosti trápí Vám budou jistě vděčné.

Co se týče mého sledování se, tak jsem vysledovala, že moje původní váha 56kg na 170cm už je ta tam. Před prvním těhotenským testem jsem zhubla na 55kg. Nejspíš si pasažérek vzal nějaké zásobičky a ouha. Jsem na konci 2 měsíce a už mám 57,5kg. No jestli to tak půjde dál nevím nevím. S Tomíkem jsem přibrala prvních půl kila v pátém měsíci, když jsem přestala zvracet. No ale co vy na to? Je lepší jíst když přijde hlad a vy víte, že když se najíte nebudete zvracet a nebo kvůli hlídání váhy opět zvracet celý den? Manžílek si dělá srandičky, že už jsem jak otesánek a všechno sním J. Vtipálek že. Já si samozřejmě vybrala tu první variantu, protože stejně ztloustnu. Kdy jindy si můžu ty kilíčka tak hezky okecat, když né právně v požehnaném stavu. Jinak bříško už se také pěkně klene. Něco jsou samozřejmě špíčky, které mi na bříšku zůstaly ještě po Tomíkovi a něco nejspíš ta kilíčka, které už vyskočila na váze. No nic. Už vypadám, jako kdybych byla tak ve 4 měsíci ? nejmíň. Je ale pravda a doktorka to také říkala, že u druhého těhotenství už není vše tak pevné a neponičené, takže bříško je vidět daleko dřív, tak se tím asi budu uklidňovat a k porodu už nejspíš půjdu jako vzducholoď.

Také jsem Vám slíbila, že Vám popíšu jak probíhala kontrola s Tomíkem včera v poradně, ale bohužel nemůžu sloužit, protože tatínek se snaží a vzal si synka na dopoledne na makačku ? to jako do práce. Takže pohoda klídek a já si mohla tu nádheru vychutnat v klidu.
Objednaná jsem byla na 10.00. Ráno jsem nemohla ani dospat. Tomíka jsem rychle vypravila a vyprovodila s taťkou ze dveří, poklidila byt, protože jinak bych se nejspíš té 10té asi nedočkala. Za 10 minut 10 jsem už seděla připravená a plná očekávání v čekárně a těšila se, že konečně spatřím ten náš maličký zázrak ? pasažérka nebo pasažérku.
Paní doktorka mě nejprve prohlédla a pak konečně vzala UZV. na monitoru jsem viděla jen černý obal a jinak nic. Paní doktorka ale konstatovala, že je vše v pořádku a srdíčko tluče jako o život. Podle MS jsem 7+5, dle UZV 7+2. Fotečku bohužel nemám, protože paní doktorce prý nejde vytisknout. V kartě ale maličká fotečka byla, ale tu mi prý udělat nemůže. tak nevím. Asi se špatně vyspala. Tak jsem si jí prohlédla, ale nic neviděla. Jen jsem si našla, že plodový gestační váček měří 21,3mm. Sestřička mi spočítala datum porodu na 3.6.2004 a podle UZV na 6.6.2004. Těho­tenská průkazka mi bude vystavena na další kontrole 18.11.2003 tedy za měsíc. Pak mi v laboratoři odebrali krev na protilátky. Výsledek se dozvím za měsíc na kontrole.

Tak to je asi všechno. Moc moc se opatrujte, hlaďte svá bříška a vyhýbejte se stresům.A abych nezapomněla. Místo fotečky mého pasažérka (na kterou si musíme počkat) Vám posílám alespoň fotečky dítěte starého 7.týdnů od početí.

Mějte se krásně Vaše Pusinka a pasažérek (7tt+5) 7tt+2

rucicky_-_7_tydnu.jpg nozicky_-_7_tydnu.jpg dite_stare_7_tydnu.jpg
Váš příspěvek
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.03 22:24

Ahoj kocko, uz sem ti psala do pasazerku cislo II. Ja du na dalsi kontrolu 13.11. a teprve mi vezmou krev a moc a tak. Jinak sem natom uplne stejne, jako ty. :) Nerekla ti kolik mimisek meri? Muj 9mm a jinak fotercku muzu vlozit, ale ja to tady neumim. Je to takovej malej flicek, ale moc hezky videt byl a srdicko busilo, jak o zivot i maminka ho videla. Dneska celej den mam takovou divnou chut v puse a jako by citim odpadky, takova nasladla fuj…bleee, kdyz si nato vzpomenu zveda se mi kufr. :) Boubelka

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 21.10.03 07:38

ahoj Pusinko
to mě mrzí,že se paní doktorka špatně vyspala.ale počkej příští UZV to bude už určite lepší:-)
pozdravuji pasažérka a papa
Magráta + překvapeníčko 19tt+3

Bella
Povídálka 36 příspěvků 21.10.03 07:49

Ahoj Pusinko a ostatní maminy,

tak jsem v pátek byla po týdnu na další kontrole a UTZ.
Vše je v pořádku, tak jak má být, další kontrola tentokrát v Sanusu již na posledy, bude v pátek 31.10. Pak se vrátím ke své původní gynekoložce.
Průkazku nemám, předokládám, že mi ji vystaví až moje gynelokožka. Jen máme obra v pátek měřil celých 8 mm, takže podle UTZ jsem přelom 5/6 týden. Podle MS je krťa mladší.

Asi jsem to zařekla s nevolnostni. Od žaludku mi špatně není, ale dneska mám pocit, že jsem celou noc se vozila na řetízáku. Strašně se to se mnou všechno houpe. A dnešní cesta autobusama do práce, děs a hrůza. Proč se ty lidi tak strašně voněj. No nakonec jsem to nevydržela a vystoupila o zastávku dřív a šla jsem pěkně 3 km pěšo do práce. Ale pořád lepší než jet se smraďochy v autobuse a čekat kdy to žadludek už nerozchodí.
V pátek jsme to řekli mým rodičům, naši brečeli jak želvy, dokonce i taťulda měl skelný pohled. Prostě radost. Tchán zatím nic neví a ani netuší. Doufám, že to tak dlouho zůstane. Nemáme spolu zrovna dobré příbuzenské vztahy.
Zatím se mějte, opratujte bříška (už mám malý krťulí baťůžek, který ješte schovám)
a zase někdy ahojky.

Bella + krteček 5/6 tt

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.03 08:33

Ahoj Pusinko,

začíná to utíkat viď, před chvilkou byly dvě čárečky a teď už 7 týden :))
Jsem moc ráda, že ti není špatně, ťuk ťuk, ať to nezakřiknu, ale když si vzpomenu, jak si říkala, jak dlouho ti bylo poprvé špatně - brrr - že by se tam skrývala malá pasažerka :))
A co řízení, novepečená řidičko,jak to jde?

Pomalu se loučím, to naše „zvíře“ mi zase spotřebovalo snídani, je to rychlík, tak šupajdím něco pojíst a popít.

Měj se moc krásně, Vy ostatní samozřejmě taky :))

Zdravíme vás

Míša (Mišul) 25tt - taky to utíká + Myšák
od Brusinky

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 21.10.03 08:56

Ahojky, to jsem ráda, že se Vám všem daří dobře. Jsem pořád nějaká přepadlá z toho UZV, ale doufám, že ten příští už dopadne líp.

Boubi - jé gratuluji k 9mm miminku. Já bohužel vůbec netuším kolik mimi měří, ale prý je to 7+2, takže odhaduju tak 1cm. Fotku můžeš vložit tady na emimino do nové fotogalerie. Musíš být přihlášená a pak dáš přihrát obrázek. A už to je. Dej je do ultrazvuků. Chtěla jsem se podívat na tvé fotky na snaze, ale nevím jak se stát přítelem.

A ještě bych ti chtěla pogratulovat k svatbě novopečená manželko. Napiš podrobnosti jsem zvědavá :-).

Magrata - Ahojky, hlavně doufám, že příště už jí půjdou ty fotečky tisknout, jinak nejspíš nebudu mít žádnou :-(

Bella - také gratuluji k 8mm miminku. Já už mám mimochodem taky pasažérčí baťůžek :-)

Mišul - No jo utíká to docela rychle. Vlastně už jsem 8. týden. Jinak řízení je v pohodě. Zrovna dnes jedu na Kladno, tak mi drž palečky.

Marty1 - Utíká to hrozně. Jé to bude určitě dobrůtka. Taky bych si dala koláček.

Holky tak se opatrujte a hlaďte svá bříška.

Pusinka a pasažérek (7tt+6), 7+3

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 21.10.03 09:18

Ahojky hločinky,
Pusinko nebuď smutná, tvoje doktorka se asi opravdu špatně vyspala. příště to bude určitě lepší a už všechno krásně uvidíš, dostaneš fotečku, průkazku........ no prostě bude všechno v pohodičce a určitě ti to všechno vynahradí :-))))

Jinak přeju všem moc a moc štěstíčka, musím rychle ipustit počítač, tak já ještě dneska nahlédnu. Maru

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.03 09:54

Ahoj Pusinko a ostatní letní maminky. Přece nebudem smutnit, hlavně, že jsou mimiška zdravé. Já jsem ho také poprvé viděla včera a byla to jen taková mala skvrnka, no s prvním opravdickým UTZ se to nedá srovnat. Už se těším na 12. týden. Jinak se začínám bát, když vidím ty ostatní miminka, že to bude nějaký obřík - má 11mm. Jíte nějaké vitamíny? Které jsou dobré, nevíte? Doktorka říkala, abych nějaké brala, zatím beru jen kyselinu listovou. Moc dobře mi není, ale musím to v práci nějak vydržet. Zatím to tady nikdo neví. Už jste to v práci hlásili? Ať vás bříška moc nezlobí. Zdraví Drobeček

Petricka
Kecalka 452 příspěvků 21.10.03 09:58

Ahoj Pusinko a všechny ostatní budoucí maminky,
taky jsem se moc těšila na další deníček. Jak tak koukám tak už jste skoro všechny svá miminka viděly.Všem vám přeji, ať je vám co nejlíp. Já si budu muset počkat až do 9 hodin 29.10. To už budu podle MS v 9 tt. Tak doufám, že bude co vidět a že mému panu doktorovi půjde tiskárna :-). Moje sestra na fotečku zpočátku zapoměla a pak už byl tak veliký, že se ji na fotku nevlezl.
Když jsem minulý týden psala, že je mi lépe, tak jsem to asi opravdu zakřikla. Špatně je mi po celý den , ale zvracím jen ráno, pravidelně 20 minut po tom, co vylezu s postele. Ráno mě vozí manžel do práce autem. Po cestě to rozhodně nemá, ale co se dá dělat. Cestou domů prožívám muka v autobusu a v trolejbusu. Občas to zaženu kouskem rohlíku nebo něčím do pusy. Taky se ze mě asi pomalu stává Otesánek. Pořád se přesvědčuji, že to co mi přirůstá na objemu je určitě mimi, ale to se svým 1 cm to asi nebude.
Tak už budu muset končit. Mějte se všechny moc krásně, užívejte si bříška.
 Petra

Vega
Kecalka 177 příspěvků 21.10.03 11:04

Ahojky letňásci, tak jsem dneska pádila poprvé na utz, abych se konečně dozvěděla, jak na tom vlastně jsem.Jsme. :) Podle doktorky jsem měla být tak 4 tt, ale utz nás docela překvapil. Do ordinace jsme naklusali všichni včetně manžela a Natálky a tak si paní doktorka myslela, že je to nechtěné a říká, že nás bohužel nepotěší. Docela jsem se lekla, ale pak z ní vypadlo, že je to už velké, a že si to máme pořádně rozmyslet. Nakonec dodala, že jsem už v 9 tt. :) Vysvětlili jsme jí, že je to sice nečekané, ale přesto jsme rádi a mimi si samozřejmě chceme nechat. Takže budu mít dětičky 14 a 1/2 měsíce od sebe. :) Držte mi palec. :)
Ahoj Vega

Anini
Kecalka 371 příspěvků 21.10.03 12:34

Ahoj Letničky a Letňásci,
Pusinko, kde chodíš na ty krásné fotečky?
Já jsem své miminko taky ještě neviděla, jdu na kontrolu 6.11., ale za to hned ráno. Špatně mi není vůbec, já si snad ani nepřipadám těhotně :o), ale mám trošku nafouklé bříško, takže u některých kalhot už holt nedopnu knoflík a klidně chodím s rozeplým a přesto mám tričko. Přece se nebudu mačkat,že?
Jinak v práci jsem to oznámila dneska, stejně není co skrývat a potřebuju aby mě nechali pracovat doma při mateřské, tak uvidím, jak se nakonec šéfíci rozhodnou.

Moc se opatrujte, nachlazení řádí všude. Holky chci se zeptat, jak by mohlo nachlazení případně chřipka ovlivnit miminko?

Mějte se krásně a pááá
Anna

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 21.10.03 12:42

Maru - Díky moc, taky doufám, že se dočkám. průkažku příště dostanu a snad i tu vytouženou fotečku. Ale hlavní je, že se pasažérkovi nebo pasažérce daří dobře a u mě se jí líbí. Musím mimi pochválit je moc hodné.

Drobeček - Já vím, smutnit nemůžeme. A kolikátý jsi týden těhotenství? Mimi nemusí být veliké. Jinak já brala v prvním těhotenství Maternu, teď zatím nic, jen kyselinu listovou jako ty. Některým holčinám po ní prý bylo špatně a je možné, že i mě. Teď neberu nic a nevolnosti nemám.

Petrička - Péťo, na nevolnosti zkus mé rady, třeba pomůžou. Určitě se fotečky dočkáme obě. Musíme tomu věřit. Já mimi vlastně neviděla ani teď.

Vega - Teda to je překvápko co? Už 9. týden, to je pěkné. A kdy máte termín porodu? A palečky držíme neboj.

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 21.10.03 12:46

Ahoj Anini, neboj taky se dočkáš. Já taky nedopnu kalhoty. Nosívala jsem všechny hodně na tělo a teď je vidět, že budu muset vyrazit na nákupy. Co se týče nevolností, taky si nepřipadám vůbec těhotně, ale tím líp. V prvním těhotenství jsem si zase připadala až moc. A kam chodím na fotečky? To je tajné :-))). Co bych em pak dávala aby se vám to líbilo. Později prozradím neboj.

Pusinka a pasažérek (7+6) 7+3

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 21.10.03 12:49

Ahoj holčiny, protím ty z Vás, které chodíte k nám do deníčku a ještě jste neposlaly údaje do seznámku a chcete se o ostatních holčinách něco dovědět, aby mi poslaly údaje na email. Těm, které už tak učinily děkuji a seznámek bude chodit sice nepravidelně, ale s aktuálními změnami.
Jsou to např. Boubi, Vega…

Markytka1
Kecalka 124 příspěvků 21.10.03 13:20

Ahoj Pusinko a ostatní těhulinky.
To je skvělé, že už jste své mimísky viděli.
Já jdu na další UTZ až 20.11. a to už bych měla vidět pořádného človíčka.
Dnes se mi zdálo, že jsem mimčo kojila a docela se mi to líbilo.
Jinak nevolnosti jsou stále. Včera ve 4 odpoledne jsem otevřela lednici a už jsem letěla na WC a lítala ze mě snad i snídaně. To bylo takový první velikánský zvracení, před tím jsem zvracela jen jednou a to po zubní pastě, která mi to vyvolala. Jinak je žaludek jak na vodě, ale zatím jsem to ustála. Včera to ovšem byla síla.
Jinak pro ty, co máte ty nevolnsoti hodně moc. Když jsem si byla nechat vystavit těhotenskou průkazku, tak mi dala sestra tablety Rennie (myslím, že se to tak píše, když vás to bude zajímat, tak se doma mrknu a napíšu) a je to na nevolnosti, pocit plného žaludku a pálení žáhy, nechá se ten prášek rozpustit na jazyku a uleví se. Je to pro těhulky, takže se nebojte. Včera jsem si jeden už musela vzít a opravdu se mi ulevilo. Takže to můžete zkusit.
Nevíte holčiny, kolikrát za dobu těhotenství se musí jít k zubaři? Něco mi říká že 2×, ale nevím, kde jsem to vzala… tak když tak poraďte.
Mějte se moc krásně
Markytka (9+0)

SIMCIK
Stálice 57 příspěvků 21.10.03 15:24

Ahoj holky !
Konečně mám trochu volna, v práci toho mám teď nějak moc.
V pátek jsme byli v Pronatalu na kontrole. Vše je v pořádku. Paní doktorka mi dělala UTZ a už bylo vidět srdíčko a dostali jsme druhou fotku. Dohodli jsme se, že do Pronatalu už nemusíme a dneska jsem se byla přihlásit ke svému gynekologovi. Ten mi dělal znovu UTZ, takže jsem toho našeho broučka viděla znovu. Alespoň mám jistotu, že tam skutečně je, protože se cítím úplně v pohodě a nevolnosti zatím žádné (ťuk,ťuk,ťuk). V pátek musím ráno na krev a už dostanu těhu průkazku (hurá!). Také mi spočítali délku těhotenství. Takže i když jsme byli na IUI tak se to počítá od poslední MS. Takže dneska jsem dle MS 7+3, dle UTZ 7+2 a temín porodu vychází dle MS na 5.6.2004.
Dneska jsem to řekla také v práci vedoucímu a jedné kolegyni a oba z toho měli radost. S vedoucím jsem se dohodla i na práci doma, tak snad to potom nějak půjde.
Pro dnešek jsem toho napsala už dost.
Mějte se všechny moc krásně. Čauky Simčík+brouček (7+3tt)

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 21.10.03 16:59

Ahojky, jé tak to vypadá, že máme podle UZV stejný termín porodu. Já mám taky zatím 6.6.2004. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál. Opatrujte se Pusinka

Anini
Kecalka 371 příspěvků 22.10.03 08:05

Ahoj letničky!
Jak se máte při středě? Láme se týden a za chvíli bude zase víkend.
K těm vitamínkům: Já beru Femibion, není tak silný jak Materna,ale je dostačující pro nastávající maminky, v Materně se mi zdá, že jsou ty dávky až moc vysoké.
K práci: Už jsem to uznámila, no reakce byla docela dobrá, ale záleží jak se zachovají po sezoně (máme teď největší nápor), bylo mi přislíbeno pracovat doma již dříve,ale teď se netváří zase tak nadšeně, tak uvidíme.

Přeji všem pěkný den!
Anna

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.03 08:33

Ahoj pusinko a ostatni,
musela jsem vcera taky pracovat, tak az dnes. Myslim, ze dnes zacinam dle MS 9. tyden. No nevim presne. (od 27.8.) Nejsi na tom Pusinko stejne? Ultrazvuk priblizne odpovida- slovy doktorky, takze nevim. Diky za typ na ty vitaminy. Neco zkusim. Jinak v praci porad nic. Ja nejak nemam odvahu. Musela bych do kancelare k sefovi a co tam rict? Ale asi uz bych se mela odhodlat protoze asi zustanu brzy doma. Me prvni tehotenstvi skoncilo predcasnym porodem v 35tt. - krome humbuku kolem vse bylo v poradku Zatim se tomu trochu branim, protoze mam doma 2 leteho kluka a kdybych s nim byla doma tak ho urcite strasne moc taham- ma 13 kg. Je to totiz muj veliky mazlik a ja tomu neumim odolat. Moc me ted potesil, kdyz jsme sli kolem reklamy na Globus a ja mu vysvetlovala, ze my takove plne kosiky nakupu vozit nebudem, protoze budeme setrit penizky a koupime si treba stul a on na to nooo, a nebo miminko. Tak to tak z naseho zivota.
Jeste k tomu zubari. Chodi se tam povinne na zacatku a zubarka mi rikala at prijdu treba i ke konci. 2 kontroly v tehotenstvi jsou hrazeny pojistovnou.
Moc zdravim a at vam neni moc spatne (me z nejhorsiho pomaha pepsi cola- kafe nemuzu ani videt a tlak mam strasne nizky).
Drobecek

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 22.10.03 10:26

Ahoj holky, tak už máme zase středu, nějak mi to hrozně utíká.

DROBEČEK - Máš pravdu, jsme na tom stejně, já měla taky MS 27.8., takže obě dnes začínáme 9. týden. Podle UTZ to prý také odpovídá. Je to o 3 dny menší. Na předchozí těhotenství nemysli, musíš být v pohodě. Já mám doma taky 12kg mazlíka a dá mi to moc práce abych ho neustále nenosila. Jsem s ním totiž doma.

ANINI - neboj, určitě ti povolí pracovat doma, když ta možnost je. Oni si zvyknou. A kdyžtak jim řekni, že rozšiřuješ populaci aby na ně až budou v důchodu mohl někdo dělat :-)). A uvidíš, že tě doma nechají.

Holky opatrujte se
Vaše Pusinka a pasažérek (8+0) 7+4

ve
Povídálka 38 příspěvků 22.10.03 10:44

Ahoj holky, tak jsem nějak zmatená z počtu týdnů v kterém jsem. Koukala jsem, že vy jste začali poslední MS 27.8., já 25.8., tak to jsem taky v 9. týdnu?

Verča

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 22.10.03 11:04

Ahoj Verčo, jsi v 9. týdnu podle MS. Konkrétně 8tt+2dny

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 22.10.03 15:42

Ahojky Pusinko ptala jsi se u nás v deníčku na Lucii, Maky mi psala, že je těhotná, ale doktor jí nechal pro jistotu doma. Prý o tom ani nechce moc mluvit, aby to nezakřikla. Už je to chvilka co mi to psala, tak doufám, že je všechno v pořádku a jen si užívají doma leženíčka a odpočíváníčka. Ahojky Maru

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.03 18:52

Mam hrozneee prace a tak to stim psanim neni slavne. copak chces poslat? Holky neni ten muj mimis nejak prtaty? Snad bude vsechno ok. :) Boubi

PS: napis mi na mail slunicko@mail.cz coto popme vlastne chces. Toho si urcite vsimu zacasu. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.03 08:09

Ahojky holky a bříška!
Tak je konečně čtvrtek,ani nevíte jak já seb těším na víkend! Jinak s tím, že nemám žádné příznaky, jsem to pěkně zakřikla, už včera odpoledne mi nebylo nejlíp. Bolelo mě bříško, takové divné křeče jsem měla, doufám, že to nesignalizuje něco zlého a dneska ráno jsem se vzbudilla už v 4,30 i když jsem mohla chrupkat do 6, zase mi bylo docela špatně od žaludku. No tak snad se to nezhorší a nebudu jak chudina Pusinka, která blinkala do košů :o)

Tak se holky opatrujte a nevolnostem vyhlašuju boj!
Pááá
 Anna

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 23.10.03 09:15

Ahoj těhulinky, tak tu máme čtvrtek. Počasí nám stále ukazuje tu ošklivější tvář, ale co se dá dělat. lepší už to zřejmě nebude. jen bych si přála, aby na vánoce napadl v Praze sníh. Tomík se začíná doma nudit a venku se moc už dělat nedá a člověk tam stejně dlouho nevydrží.

Anini - určitě ty bolesti nic nebyly. Já mívám takové podivné pobolívání, když jdu na malou. A někdy i během dne, ale to je v těhotenství norální. Co se týče nevolností určitě je ustojíš, musíš věřit a papat ať nemáš prázdný žaludek.

Boubi - Jasně, chápu, práce je důležitá, hlavně v dnešnídobě, kdy ode všud číhá strašák vyhazov. Napíšu Ti mailíček a pak tě zadám do seznámku. Teda ty už v něm jsi, ale bez informací :-).

Maru - Děkuji za zprávičku. Pokud by se tedy Lucie ozvala, tak že jí celý náš deníček drží moc a moc palečky a ať na sebe s mimískem dávají pozor.

Tak děvčátka, pěkně pracujte, ale nepřepínejte síly a když budete mít chvilku něco písněte, ať máme s pasažérkem co číst :-))).
Opatrujte bříška
Vaše Pusinka a pasažérek (8+1) 7+5

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.03 13:10

Ahoj Pusinko a ostatni maminky. Dnes je opravdu skarede. Pujdete s Tomikem ven? Me se dnes docela ulevilo a tak konecne trochu pracuju. Mate holky taky takovy utlum? Oni teda chytre knizky rikaji, ze se akce mozku utlumi a cele telo se chysta na miminko. Jenze uz nerikaji, co s tim :-( Musim v praci dost premyslet a ted jen tak sedim a hledim. Teda dneska ne, tak toho musim vyuzit. Tak se vsichni mejte hezky a ahoj. Drobecek

ve
Povídálka 38 příspěvků 23.10.03 15:42

Ahoj holky, tak jsem tu od doktora. Miminko (doktor mu zatím říká pulec :-))) vyrostlo a bije mu srdíčko!!! Byla jsem zase na UTZ a když jsem slezla dolů, tak jsem si vzpomněla, že chci obrázek. Tak mi doktor řekl, že jsem „Kuba“, že jsem to neřekla hned a tak vše znovu, ale obrázek mám!!! Sice jetom jenom flíček, ale náš a milovanej a z lásky udělanej :-)) Doktor mi říkal, že je to 7+1 a mám přijít za 5 týdnů na kontrolu a sepsání průkazky. Tak se mi trochu ulevilo, že miminko roste. Udělala jsem si seznam na co se chci doktora zeptat a v té euforii jsem si vzpomněla jen na obrázek, tak snad příště :-))

Bříškům zdar!

Verča+mimísek 7+1

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.03 10:07

Ahojky Pusinko,ostatní maminy a bříška.

V pondělí máme s krťou dovolenou. Tak vám přeji hezký víkend, snad taky prodloužený, a opatrujte bříška.

Bella + krteček 6 tt

ve
Povídálka 38 příspěvků 24.10.03 11:29

Holky, holky, každou chvíli sem nakukuju, co je nového a nikdo nic nepíše, to je teda bída. Tak přeju krásný víkend, odpočiňte si. V Liberci dnes ráno poprvé sněžilo, těšte se na zimní radovánky!

Ve

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 24.10.03 14:15

Ahoj holky, tak koukám stejně jako Ve a taky nic nevidím. Žádné komentáře. My jsme dnes s Tomíkem celé dopoledne běhali po Praze tak jsme pak padli vysílením. Tomík ještě chrupe a já už nakukuju co je nového.

Bello - přejeme vám krásnou dovču - užijte si to

Ve - Už první snížek? No to je teda pěkný, tady v Praze je akorát hrozná zima

Holky tak se mějte krásně a opatrujte se.

Vaše Pusinka, Tomášek a pasažérek (8+2) 7+6

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.03 07:13

Ahoj Pusinko,

hlásím se taky k letním miminkům, momentálně jsem v 7tt, takže porod bud zhruba v půlce června! Začly ranní nevolnosti, respektive to u mě trvá celý den, žaludek na vodě a odpor k jakémukoliv jídlu :o(

Mějte se všichni pěkně, Klára.

Petricka
Kecalka 452 příspěvků 27.10.03 08:29

Ahoj holky,
tak se opět hlásím po několika denní odmlce. Ve čtvrtek a pátek jsem byla ve škole. Tam mi bylo super. Sobotu a neděli jsem strávila s manželovou rodinou na Slovensku. Oslavovali jsme narozeniny jeho babičky. Lépe řečeno všichni slavili a jí pololežela někde v křesle a občas odběhla na záchod. Strašně jsem se těšila domů.
Dnes jsem v práci, zítra máme volno, a ve středu jdu k panu doktorovi. Už se nemůžu dočkat. Ještě jsem naše Bobíško neviděla. A nesmím zapomenout na fotečku.
Tak pa, Petra

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 27.10.03 15:05

Ahojky holčinky vyřizuju vzkaz od Lucie:

v patek jsem byla u doktora na utz a vypadalo to na 6+3 a hodnota hcg z min. utery tzn 23.den od poceti 5030…ale jsem doma na rizikovem.
Pristi tyden budu mit doma mozna internet, tak to bude jina jinak je mi stale blivno…pokud bude srazik, tak bych prisla moc rada… Lucie

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 27.10.03 16:32

Ahoj holky nejspíš už si to nepřečtete, ale to nevadí. Zítra bude nový deníček, tak to tam zopakuju.

Vítám mezi námi novou letní maminku KLÁRU - ať se Ti tu s náma líbí.

KLÁRO + další těhulky, které se chcete přidat - posílám zaevidovaným seznámek těhulek z našeho deníčku, tak pokud se chceš do něj zařadit, pošli mi email a já ti napíšu co od tebe potřebuji vědět. Můj mail petra.brandova@e­mail.cz

MARU - děkujeme za vzkaz. Vyřiď Lucce, že držíme moc palečky a až bude mít ten internet ať se ozve, těšíme se na ní.

PETRIČKO - Tak co studentko maminko, koukám, že žaludek neustále zlobí, mě jen občas. Vydrž bude líp.

Jinak Tomík měl včera teplotu, ale dnes vypadá, že je to ok, doufám.
Tak se mějte krásně a zítra v novém deníčku ahojky

Vaše Pusinka a pasažérek (8+5) 8+2

Vložit nový komentář