Mám zpoždění 3 dny

Snažení

Dal jsem si předsevzetí psát každé pondělí večer jak se náš vytoužený drobeček Mareček má a už tu je první malé zpoždění. Marečkovi byly 3 týdny před třemi dny (9.6.2003, vážil 3.800g, výška stále jen 53 cm) a já píšu až dnes.

Koloběh denních starostí pokračuje, ale vše je stále o něco zaběhnutější, poslední dvě mytí jsem prováděl skoro sám, naposledy to bylo podle Peťulky už za jedna mínus. Novinkou v životě Marečka jsou stále častější vycházky v kočárku, a odpolední ležení na dece na zahradě, samozřejmě ve stínu, pod slunečníkem. I když většinu doby na čerstvém vzduchu prospí, zjistili jsme, že se mu líbí být jen rozbalený, bez plínek, přikrytý jen plínou, pod kterou si vesele kope a vyhání větříky. My od něj odháníme mravenečky a mušky. Každý den nás navštěvuje moje maminka, které se učím říkat babička a která Marečkovi říká mravenečku Bohoušku, bramboro a tak podobně. Babička se netěší na následujících 10 dnů, které bude bez něj, protože bude na dovolené v Řecku. Všichni však stihneme zítra hlasovat pro vstup do Evropy. Mareček si evropskou budoucnost odhlasuje sám, vezmeme ho s sebou a symbolicky mu dáme lístek, aby ho hodil za nás a vyfotíme ho, alespoň to tak plánuji.

P.S. 1 Děkujeme za několik rad týkajících se Marečkova pláče. Zdánlivě nejdůležitější byla ta, že při pláči chce abychom byli u něj, abychom ho chovali. To my děláme moc rádi. Už jsme v jeho křiku docela zběhlí a navíc on už tolik nekřičí jako dříve.

P.S. 2 Nanny funguje, jen se nesmí zapomínat vypnout.

Zdenda (11.500 dnů), Peťulka (9.500 dnů), Mareček (24 dnů)

Váš příspěvek
kocour
Stálice 81 příspěvků 15.06.03 10:54

Hurá, už máme odvoleno a vyšlo to, vstoupíme do Evropy! 77% pro.

Vložit nový komentář