Maminkou s emimi už několik let-tentokrát od Ivči: Funguje "

Rodičovství

Ahoj všem!  Konečně jsem se dostala k sepsání deníčku a rozhodla jsem se, že pro změnu nebudu psát o dětech, ale spíš tak obecně, ze života... Možná v tom některé poznáte i své životní situace a potěší vás to, některé budete vrtět hlavou, že se vám v životě nic takového nestalo, k čemuž vám mohu říci jediné to si gratulujte J! Esterko, myslím, že tohle téma by ti mohlo mluvit z duše, tak koukej přijít mezi nás!!!! J J J

Nevím, jak to funguje u vás, ale někdy mi připadá, že je vše naopak, než má být (teda lépe řečeno, než si představuji, že to má být). Když si koupím něco nového na sebe, nastrojím se, dám si práci s úpravou vlasů, hezky se namaluju, můžu si být jistá, že nepotkám ani nohu, v takovou chvíli mi připadá, že celé město vymřelo… Když vyběhnu narychlo něco zařídit, ve stavu, že si sebekriticky řeknu, že i kdybych odběhla jen k popelnici, je to odvaz takhle opustit barák, potkám po 5 letech spolužačku, se kterou jsme ve škole tajně soutěžily, která je větší hvězda J. No a ona ještě (nepochybně škodolibě) praví: „Tobě to ale sluší!". V tu chvíli bych si přála stát se neviditelnou nebo se umět rychle zavrtat pod zem J.

Když peču něco ke kafi na víkend, určitě se to povede. Ale běda, když nás čeká oslava a přeji si „udělat dojem" L. Buchta je buď nedopečená nebo připálená, krém se srazí a o polevě ani nemluvím - buď neztuhne nebo popraská… A já bych s tím nejradši mrskla někam do kouta. Při představě, že „tohle"mám někomu nabídnout, se mi dělají mžitky před očima.

Když mám auto z myčky, doma se vybičuju, abych ho celé vyluxovala, vytřela a cítím se v něm jako v pokojíčku, tak po mě nikdo nechce - samozřejmě! - nikam zavézt. Když se na to vykašlu, bláto je po okna, uvnitř je poznat, co mé děti konzumovaly v autě za posledních x dní, tak mi zavolá kamarádka, že má něco s autem, ale nutně někde musí být v určitou hodinu, jestli by mě nemohla požádat o pomoc. Ta kamarádka nemá děti, nemá ráda nepořádek a nechápe, jak někdo může mít binec v autě J!!!! (A to nemluvím o tom, že mi týden předtím líčila, jak jela s jinou kamarádkou v jejím autě a ta měla na sedadle spolujezdce drobky od rohlíku, že se pak bála si tam v tmavém kabátě sednout… no u nás by nasbírala i jiné vzorky potravin L ). Prostě trapas!!!

Když tady lítám, abych s dětmi v zádech uklidila celý dům a pak kvečeru padnu únavou, ale jsem šťastná, jak to tady máme zase čistý a voňavý, nestaví se nečekaně ani sousedka. Když nějaký den nezvládám, děti zloběj, já si nestíhám ani odskočit, hračky se válejaž v předsíni, na lince je nádobí snad ještě od snídaně, no je to tady prostě vzhůru nohama, přijedou se manželovi příbuzní podívat neohlášeně na naše bydlení se slovy: „Překvapení!" A o mě se pokoušej mrákoty…

A takhle bych mohla pokračovat téměř ve všech oblastech mého života J.
Ono je to možná jen o tom, že člověk by měl být „vždy připraven", pak ho nic nezaskočí, ale toho já prostě nějak nejsem schopná. Takže nezbývá, než se s tím životem nějak poprat, dívat se na to s humorem nebo aspoň s nadhledem.

P.S.:
O takových „maličkostech" jako, že chleba klasicky spadne namazanou stranou dolů, o tom ani nemluvím, to doufám máte všichni!!!! A jestli ne, tak mi to radši ani nepište… J J J

P.S.2: Jako ukázkový zákon schválnosti vidím to, že máme konečně po dvou letech bydlení balkon a já nemůžu najít kliky od dveří, kterýma bychom se na ten balkon dostali J.Tak dobře jsem je před dětmi uschovala…

Přeji vám vydařený týden a hlavně, co nejméně zážitků, které potvrzují tento „zákon" v praxi J.

Ivča a kluci

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 17.02.07 12:25

Nevim co se deje, vidim uvod (asi 1 odstavec) normalne a pak uz jenom nejake nesmyslne znaky, takze nic nevim!!!  

Adminove, udelate s tim prosim neco???  

Sulanek

 
Lesina
Echt Kelišová 9857 příspěvků 17.02.07 12:49

Mělo by to být už v pořádku :)
Myslím, že to zpusobily ty smajlíky a sobotně dopoledni frmol u nás v rodině. Nezkontrolovala jsem, jak článek po vydání vypadá :o
Moc se omlouvám :)  

Lesina

 
Diblik
Kecalka 468 příspěvků 17.02.07 14:42

plne souhlasim, vse je u nas tez naruby, takze bud v klidu, nejsi vubec sama!

Diblik

 
DanaCe
Echt Kelišová 8730 příspěvků 17.02.07 14:50

Ahoj holky,
přes týden nemám skoro vůbec čas na „jeden denně“, tak snad to přes víkend  dohoním.
Ivi, deníček je super, můžu se pod to podepsat. Já mám ovšem ještě podobný zážite, když se napucuju do maxima a cítím se super, zaručeně potkám ještě napucovanější ženskou a v tu chvíli mi připadá, že ty vlasy nejsou zas až tak dobrý, že to oblečení taky není nejnovější, že bych přece jen mohla zhubnout apod…a moje sebevědomí je na nule.
Ale teď je víkend, účes na uklizečku (drdol do skřipce), ale mám umytá okna v kuchyni, dveře na dvoreček, uvařený dobrý oběd a vyprané prádlo. Takže se cítím v pohodě.
Musím se pochlubit, v týdnu jsem na doporučení šéfové!!! zabrousila do optiky, kde měli zaváděcí 50% slevy na obroučky, tak jsem neodolala a koupila jsem si hned dvoje - zn. ESPRIT - se vším všudy 5 800. Brýle jsem si nekoupila celých 7 let a už od podzimu jsem si dávala do kasičky všechny přebytky a narozeninové a vánoční finanční dárky, takže to ani moc nebolí. Budou hotové ve středu a mám z nich hroznou radost.
Matýsek tady otravuje, musím vymyslet něco, čím ho zabavím. Ven se mi ani nechce, celé dopoledne byl na dvorečku a maloval křídama, takže ani nemusíme. Zítra jdeme konečně do té restaurace oslavit ty Tomíkovi 10 narozky, už to spojíme i s Matějovýma 4. Dostane autobus z Playmobilu a takové fixy s razítkama. Měli v PENNY, je jich tam asi 8, vypadají dost dobře.
Jdu pověsit to prádlo a zabavit to dítě. Jo a taky se podívám do starého deníčku, co nového.
ahoj Dana

 
DanaCe
Echt Kelišová 8730 příspěvků 17.02.07 15:01

Co jsem se to dočetla ve starém deníčku???
Peťo - gratuluju a ťuk ťuk, ať nic nezakřikneme. OPATRUJ SE!!!
 Dana

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 17.02.07 20:23

Ahojda všem!  

Petro, držím pěsti, ať to dopadne a je vše o.k.!!!  

Posílala jsem vám všem obnovený seznámek. Zkontrolujte si své údaje a případně mi ještě mailem pošlete chybějící údaje, které byste v seznamu chtěli za sebe uvést. Díky moc a omlouvám se, že to tak trvalo :(.  

Ivča

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 17.02.07 20:26

oprava: …chtěly :)

 
Jirina
Extra třída :D 13112 příspěvků 17.02.07 20:31

Ahojky,
do starého deníčku jsem psala, jak marodíme, tak jen podotknu, že nic moc nového, kašel s námi cloumá, smrkáme furt, jen ty děti už nejde tolik udržet v posteli.  

Ivčo, deníček je moc prima. Já za sebe musím podotknout, že takovéto situace už mě nechávají naprosto chladnou, já dělám co můžu dle svého dobrého vědomí a svědomí a co si myslí někdo jiný, to je mi fakt srdečně jedno. Sebevědomí by bylo, občas si říkám, kde se vlastně bere :o)) Že přijde návštěva do neuklizeného mě fakt nedrásá tolik, jako když si sama chci pohovět a musím se na ten chlív dívat, takže to jdu radši dřív uklidit, abych si to pohovění užila :o)) Zkus na to pozírat taky tak, docela se ti uleví :o))  

V televizi lautr nic není, takže vypínám počítač a jdu si číst do postele :o)
Jo a odpoledne jsem vyžehlila hromadu prádla za 14 dní. Hezky jsem se za to pochválila, tak mám ze sebe takový dobrý pocit :o)) Hehe sebevědomí :o)))  A musím znovu pochválit manžílka, jak se o nás hezky stará, včera spal u dětí a dával je smrkat atd., takže jsem si mohla přiležet, vůbec se stará dobře - asi to bude tím, že je taky částečně „taťka na mateřský“ takže ví, co to je celý den sám s dětma.  

Tak ahoj Jiřina a spící drobotina

 
Lolinka
Kecalka 338 příspěvků 18.02.07 08:59

Ivčo, musím se jen podepsat pod Tvůj deníček, jako bych to psala sama, u nás to funguje úplně přesně:-)
Seznámek mi včera nepřišel, mohla by jsi mi ho poslat jěště jednou?  

Petro, moooc gratuluji, reakce manžela je podobná jako reakce mojeho manžela a myslím že je to od chlapů celkem normální, však oni si zvyknou, co jim zbývá:-) Teď jen aby jsi se rychle vyléčila a mohla si těhu pěkně užívat.  

Mončo, jízda vláčkem byla určitě supeer, tohle bych taky někdy chtěla zažít, i když věřím tomu že děti by to taky moc nebralo:-)  

U nás stále pokračuje lazaret, lena má zánět dutin a průdušek a tak ji nakonec Atb neminula a s radem jsme byli v týdnu na ORl pohotovosti, moooc ho bolelo ouško ale maldá paní doktorka říkala že tohle je poškozený zvukovod nějakým ostrým předmětem, asi si strčil do ucha nůžky truhlík jeden a tohle se léčit nedá, jen nechat přebolet a dát něco od bolesti.  Včera si začal stěžovat že ho bolí zase druhé ouško ale ted už má rýmu a kašle tak doufám že se mu to nerozvine v zánět.  

Všem nemocným přeji brzké uzdravení a všem pěknou neděli!  

Lola a spol  

 
monas
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 18.02.07 09:32

Zdarec!!!  

Ivčo - naprostý souhlas!!!!  Však víš - máme toho hoooooodně společného! Fakt bezva deníček!
A díky za seznámek. Takže holky, co jsem Vám psala, abyste zaslaly své údaje, tak už je to zbytečné! Přesto Jiři díky. :-))) Ivča zapracovala!  

Jsem KO! Včera ples (super), ale spánek přesně 3hoďky 20 min. mi nestačil. Hned po ránu kafe a jehla do ruky, abych došila Lukyho Spidermanovský oblek na dnešní karneval. Byl mu trošku krátký, tak jsem ho musela v půlce rozpárat a nadstavit.  

Všem marodům brzké uzdravení.  

Lolo - teda Radečkovo zraněné ouško je síla!!! Ještě že to nedopadlo hůůůř! Tak ať má brzo ouška OK!  

Ahoj  

Monča  

 
PetraK2
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 18.02.07 18:45

Ahoj holky,
děkuju všem za gratulace, doufám, že to není předčasné, ale stále jsem to nedostala, takže budu zítra volat svému úžasnému gynekologovi :-)
Zdenda už si zvyká, dneska jsme to probírali dost detailně, je prý rád, ale jelikož má rýmu ..... znáte to, chlap s rýmou!  

Adámek kašle pořád až hrůza, akorát už to není tak strašně často. Já kašlu taky jak tuberák, ale krk se naštěstí přeci jen zlepšil po tom Bioparoxu. Na kašel můžu akorát homeopatický Stodal a zbytek doháním vitamínama. Rýma mě zatím atakuje, ale je to 1:1. Uvidíme, kdo zvítězí.  

Pa, PetraK  

 
Jirina
Extra třída :D 13112 příspěvků 19.02.07 09:46

Ahoj při pondělku,
hlásím, že je mi sice líp, ale pořád ještě ne dobře. Chrchlám hrozně, ale přece jen asi míň.
Včera jsme dostali chuť na vánočku, jelikož jsem měla zbytek droždí, jednu malou rychlou jsem upekla. Každý si vzal kousíček a k snídani na mě zbyla pouhá špičička :o)) Tak už zase nemám nic. Hanička zase perlila - ptala se na vánočku, kde je. Já na to, že kyne. Co? Kyne. Cože, kde je vánočka? Haničko kyne. Co? My půjdeme do kina???
Tak jsem musela vysvětlovat, co to znamená kynout, ona to chudinka nevěděla a myslela si, že je vánočka v kině a my tam půjdeme za ní :o)))
No a jinak - včera bylo krásně slunečno, dnes koukám ven do mlhy nebo smogu či co to je, není vidět vůbec nic. Ráno když jsem jela, ještě taková mlha nebyla.  

A v práci - starý kolega odešel, dnes hned po ránu jsem dostala prima úkol, ale poprala jsem se s tím troufám si říct se ctí.  

Tak ahoj
Jiřina  

 
Klea
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 19.02.07 14:04

Ahoj holky, zdravím z jihu moravy. Prázdniny si užíváme skvěle, děti jsou zde kupodivu hodné. Zkrátka vše je v pohodě.
Ivčo, pod tvůj deníček se z jistotou podepisuji, u mě je to úplně stejné.  

Holčiny, mějte se krásně, zase se ozvu

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2216 příspěvků 19.02.07 15:06

Ahoj,
tento týden se budu vyskytovat velmi málo, pokud vůbec. Kamarádka šla dnes na KET a aby mohla opravdu odpočívat vleže, máme tu na „prázdniny“ Davídka 3,5 roku. Míša slaví narozky takže si to fakt užívají. A já taky :-)

Ivčo, seznam došel, díky! Deníček skvělý! U nás to funguje malinko jinak, ke stavu UKLIZENO se dopracuju veeeeelmi zřídka a je to velmi krátkodobá záležitost :-)

Ale měli jsme úžasný víkend. Tchýňka má chřipku takže tam jsme nemohli. Z toho teda tu radost nemám, naše vztahy jsou velmi dobré. Ale jeli jsme teda k našim a domů jsme se vrátili BEZ DĚTÍÍÍÍÍÍÍÍ! Takže rovnou do kina na Goyovy přízraky, moc se mi to líbilo, Forman určitě schytá nějakou tu cenu :-) Neděli ráno jsme si užili přímo královsky, do 9 v posteli. Po obědě naši přivezli děti a jeli jsme ještě do bazénu. Domů jsme dorazili večer a příjemně unaveni.
Tak se mějte, pokud banda dovolí, budu nakukovat.
Katka
Míša 5 let!!!!
David 3r 8m
Vítek 2r 4m

 
Lolinka
Kecalka 338 příspěvků 19.02.07 15:27

Katcho, přejeme Michalce vše nejlepší k těm krásným pátým narozeninám, málo zlobení a žádné nemoci a bráška ať poslouchá:-)
Prozradíš, jaké byly (budou) dárky a oslava?  

Jiřko, zajímavá hláška Haničky. a vy jste nešli vánočku hledat do kina? :-)
Já jsem o víkendu taky pekla vánočku, byla pěkně maxi a jěště stále ji máme. Ale je to jedna z mých povedených vánoček, většinou se mi rozjede a tahle je krásná a chutná, musím se pochválit aspon sama:-)  

Dano, tak nové brejle? Gratuluji, jen ta cena mi trochu vyrazila dech, po slevě jěště tolik peněz. No je vidět že brejle nepoužívám, nedávno jsme kupovali pro Lenu brejle na dálku a stály nás asi 1300 kč a to si lena vybrala ty nejdražší co u nás měli, ale sluší ji. zkusím vám naloudovat fotku do galerky tak mrkněte.
Doufám že ty se nám také s novými brejličkami pochlubíš
mějte se
Lola a spol  

 
Jirina
Extra třída :D 13112 příspěvků 19.02.07 16:00

Já doposud pekla vánočku jen na vánoce (někdy i na velikonoce). Vždycky byla buď tvrdá, nebo popraskala … tak teď intenzivně trénuju - peču každou chvíli a musím říct, že kvalita se o dost zlepšila. Mám takový rychlý recept ze 250g mouky, babička mi tvrdí, že záleží na pořadí surovin a míchání (jestli nejdřív mlíko nebo máslo atd), zjistila jsem, že nejlepší je „narychlo“, nedělám ani kvásek, všechny suroviny sesypu, pak asi 5 minut vařečkou míchám, než se přestane lepit.
Vychytané ještě nemám kynutí, protože pokaždé je jinak „lepkavé“ těsto - zjistila jsem, že čím je víc lepkavé (asi málo vykynuté), tím víc se pak vánočka zevnitř potrhá. Minule kynula asi 3 hodiny (dřív jsem neměla čas ji uplést) a nic nepopraskalo, teď jsem ji pletla už asi za hodinu (už jsme měli chuť :o)), hodně se to lepilo, že šly špatně uválet válečky a popraskaná byla dost.

Taky ji peču na nižší teplotu než dřív (tak 150 stupňů), je žlutější a měkkčí. Nicméně vždycky ji sežereme ještě ten samej den a naše babička vždycky tvrdí, že tak dobrou vánočku ještě nejdela :o))

Konec vánočkového okénka.
Jiřina

 
PetraK2
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 19.02.07 17:37

Ahoj,   Dani, nové brýle? Super! I ta cena je slušná, já dostala nové od Ježíška, ale musela jsem si je samosebou vybrat, takže vím, že stály taky cca 6.000,–- Kč. Jojo, krása něco stojí, viď?   Katcho, Michalce taky přeju všechno nejlepší, hlavně hoooooooodně zdravíčka a štěstíčka!!!!  

Pa, PetraK

 
monas
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 19.02.07 22:19

Čau holky!

Michalce všechno nejlepší k dnešním narozeninám!!! Určitě jste to s Vítkem a Davídkem pořádně oslavili a rodiče teď vyčerpaní regenerují u TV! :-))))  

Peti - tak co, už jsi na tom lépe? A co na gyndu, volalas?  

Holkdy - vánočku jsem ještě nikdy nepekla! Dřív jsem ani nic takového nejedla, ale při těhu s TOmem se to u mě nějak zlomilo (do té doby jsem byla zarytě masový typ a sladké téměř nekonzumovala). Od té doby KAŽDÝ den snídám vánočku!!! :-O Takže by bylo fajn se ji naučit péct. Kdo má nějaký osvědčený recept - sem s ním-

AHoj
Monča a kluci

 
monas
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 19.02.07 22:20

Kleo, užívej si to!

A kde na jihu jsi? V Mikulově? Myslím, že jsi to už psala, ale nějak se mi to popletlo! Každopádně je to tam celé vinařská oblast, tak si snad užíváš i dobrého vínečka v nějakém bezva sklípku, ne?! :-))))  

M.

 
Lolinka
Kecalka 338 příspěvků 20.02.07 07:19

Já jsem tentokrát nechala vánočku kynout asi tři hodiny v teploučku-trochu jsme na ni zapoměli a byla nádherně vykynutá a skoro vůbec nelepila, nejsem žádný odborním na pečení ale řekla bych že potřebuje asi kynout dýl něž koláče. Tentokrát mi šla krásně válet a vypadá a chutná moc hezky, ale dělala jsem ji z půl kila mouky tak byla obr přes celou troubu a máme ji jěště teď, i když ji každý den snídáme.
Obvykle jsem pekla taky jen na vánoce (a obvykle jsem pak šla koupit protože ta pečená by se nemohla dát na slavnostní stůl a o chuti nemluvím) ale děti si v poslední době oblíbili vánočku tak jsem si řekla že se ji musím naučit, stejně tak jěště chci zkusit valašský frgál, děti ho ochutnali na jarmarku a jak jiné koláče nějak nejí tak frgál měl úspěch. Nemáte někdo osvědčený recept? Bydlíme skoro na Valašsku ale neznám nikoho kdo by ho pekl:-(
Lola  

 
Lolinka
Kecalka 338 příspěvků 20.02.07 07:27

Mončo, osvědčený recept nemám, třeba písne Jiřka recept své babičky, ten bude určitě lepší a osvědčenější:-)
Já peču podle kuchařky, moje babička je sice velká pekařka, téměř každý den peče ale vánočku tam nemají rádi, tak tu nepeče.
Dnes jdu na kontrolu s Lenou, doufám že už bude moct jít do školy! Ale zase Radek kašle a kašle, v noci toho moc nenaspal, děti si úspěšně bacily předali, ach jo, mě už z toho hrábne, v práci už ani nevím jak to tam vypadá…
Mějte se, už mě volá z wc že má průjem:-(
Lola a spol.

 
Jirina
Extra třída :D 13112 příspěvků 20.02.07 08:02

Já nevím, jestli si vzpomenu z hlavy, pro jistotu to večer zkontroluju:
250g polohrubé mouky, 120 ml mléka, 50 g písk. cukru, 50 g rozpuštěného tuku, 15 g droždí nadrobit, 2 žloutky, rozinky.
Z 1 žloutku ještě před vyklepnutím odeberu asi lžičku, přidám lžičku mléka a s tím pak vánočku pomašluju.
Zpět k těstu - všechno smíchám do misky a míchám vařečkou, aby se dovnitř dostal vzduch - tak dlouho, než se přestane lepit na mísu. Vykynout, vyválím, upletu, potřu žloutkem a hned peču (dávám do studené trouby, zapnu asi na 150 stupňů).
Jinak je to recept smíchaný z asi tří „osvědčených“ receptů, babiččin je nepoužitelný, páč to dělá „podle oka“.  

Holky, já snad budu muset znova k doktorovi, hrozně mě bolí dutiny. Když kašlu, hrozně mě bolí ve spáncích a pořád smrkám zeleně. Nevíte někdo, co by na to mohlo pomoct? Nechce se mi už být na neschopence, jestli být doma s rozjívenýma dětma nebo v klidu v teple v práci, to vyjde na stejno.  

Tak ahoj Jřiina

 
DanaCe
Echt Kelišová 8730 příspěvků 20.02.07 13:06

Ahoj holky,
Jiři, pokud tě bolí hlava - tak to máš dutiny, nejlepší by bylo, kdyby tě poslala na rtg. a podle toho pak dali atb. A pak pro kontrolu znovu rtg. Je to nepříjemný, na to je nejlepší suchý teplo, žádný napařování hlavy, když tak napařovat nohy po kolena v horké vodě. Roztáhnou se cévy, prokrví dutiny a pak jde to zelenisko lépe ven.
Jo k těm brýlím, za tu cenu je mám dvoje! Jedny normální a jedny sváteční, tak ke kostýmu.  Zítra už budou, já se hrozně těším. Kdo je brýlatý, určitě pochopí. Dnes v noci se mi zdál šílený sen, že mi tam dali skla od sodovek a že jsem strašně švidrala. No blbnu.
Ivi, díky za seznámek.
Lolo, ty máš takové zajímavé povolání. Sem s nějakýma historkama. Mě by to moc bavilo. Doma máme úplný zvěřinec. A vždycky jsem k tomu měla vztah.
Včera jsem ještě šla Tomíkovi a Matějovi domluvit dětskou oslavu v Mc Donaldu. Nemáte s tím někdo zkušenost? Ještě nikdy jsme tam takhle nebyli a tak jsem chtěla udělat trošku změnu. Mám nejlepší kamarádku a ta má tři děti, tak pro ně. Je to teda dost drahý, ale co by člověk pro miláčky neudělal, že.
Tak vás všechny moc zdravím. Matěj chodí druhý den do školky, ani nedutám, doma ho večer preventivně přeměřím!!!
Dana a kluci
PS: s těma vánočkama jste šikulky, já teda vařím hodně a ráda, ale co se pečení týká, tak jen to, co se naleje na plech, maximálně mufinky.

 
Lolinka
Kecalka 338 příspěvků 20.02.07 14:34

Dano, už dávno ne, ve zverimu jsem jen brigádničila když jsem byla na rodičovské abych měla trochu odpočinku od dětí (o penězích nemluvím, těch tam bylo mizerně) odešla jsem odtud loni v září, už jsem Ivču mailem prosila o změnu v seznámku.  

Holky, dnes jsme byli u mudr, lena už je naprosto zdravá, ale radek má nález na plicích!!!!
Doktorka se úplně zděsila, hned nás chtěla poslat do nemocnice ale pak jsem ji ukecala vzhledem k tomu že už jsou mu 4 roky. Má nakázáno jen ležet-no nebrání se, je mu fakt mizerně, kašle a kašle a blbě se mu dýchá, dostal nějaký čípek, po kterým se mu mělo ulevit-ani náhodou! a ted konečně usnul ale stále se budí a kašle, my se snad z těch nemocí nikdy nevyhrabeme!  

Lenulka už šla do výtvarky, byla jsem docela ráda protože se jí nemohu plně věnovat a ona se už moc těšila.
Za chvíli pro ni půjdu na křižovatku, už chodí sama, má to kousek, jen přes křižovatku ji zatím nechci pouštět samotnou…  

Pěkný den všem
Lola a spol.  

 
PetraK2
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 20.02.07 19:06

Ahoj holky,   Lolo, to je mi moc líto, že Radek má nález na plicích. Ale neboj, já byla na podzim taky strašně vyděšená, když měl Adámek zápal plic, ale antibiotika mu zabraly rychle a vyhrabal se z toho líp, než by kdo čekal. Tak ať je už u Vás taky dobře!!!   Mončo, na gyndu jsem volala hned včera ráno, jenže tam byla jen sestra, protože doktor má dovolenou. Jsem objednaná na čtvrtek, 1.3. v 17.15. Tak mi držte pěsti, kdo si vzpomenete. Břicho mě občas trochu pobolívá, bojím se, aby bylo vše v pořádku. Už aby mi doktor řekl, na čem sem!
Musím jít, dneska jsem byla na kontrole na sociálce pro Prahu 10, cesta byla strašná, na jižní spojce byla bouračka a Praha byla od nás takřka neprůjezdná. Zítra jedu pro změnu na kontrolu na sociálku pro Prahu východ, a to je v Biskupský (kousek od Bílé Labutě). Dneska jsem byla s Adámkem na kontrole, ale na levé straně je pořád „cosi“ slyšet, kašle ještě pořád, tak dostal přidáno Klacidu ještě asi na 6 dní. Ach jo, dostat to do něj je den ode dne větší záhul. Navíc jsem dostala žádanku na vyšetření na alergologii, musím tam zítra zavolat a objednat se. Kéž by mu to pomohlo!  

Tak pa, PetraK

 
PetraK2
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 20.02.07 19:32

Tak dneska ještě jednou …   Řádila jsem ve fotogalerii - přidala jsem fotky z hor. Taky jsem si to tam zase pěkně prohlídla a musím říct, že všechny děti jsou tak krásný!  

Už opravdu dneska končím.
Pa, PetraK

 
Jirina
Extra třída :D 13112 příspěvků 21.02.07 08:12

Ahoj po ránu,  

kolega ještě nedorazil, tak tu mám klíííídek :o)) Včera byl pryč skoro celý den a to byla pohodička.
Včera jsem se zastavila u doktorky, byla jsem první na řadě, žádný čekání, super. Poslechla mě a konstatovala, že mi to spadlo na průdušky, takže mám ATB. Prý zaberou do 48 hodin, no už a by to bylo! Dál mi nařídila brát kapky na odkašlání - tak jsem koupila bromhexin. Zvládla jsem to všechno rychle, ve 4 jsem byla doma. Tatínek zrovna obíral maso z krůtího krku na rizoto (musela jsem jim uvařit, aby měli na dnešek oběd) a pískal si u toho takovou melodii, znala jsem ji, ale nemohla zařadit - až mi to prozradil, bylo to z Krtečka :o)))) Prostě tatínkovi to na „mateřský“ ohromě svědčí, je u nás všechno takový lepší, než když jsem byla já celý den s dětma a on chodil unavený z práce.
Neschopenku jsem si nevzala, protože do práce jezdím autem (z baráku do baráku, téměř doslova), mám tu docela klídek, doma by mě zvířata v klidu nenechala :o))) Dnes jdou s taťkou na ORL, doufám, že je v pohodě zvládne a budou už mít vše ok. Chce nechat prohlídnout i Haničku, jestli nemá zanesený ouška „špuntama“, občas se začne vztekat, že neslyší - Jíra měl prý špunty hrozný (kromě toho zánětu) a doktorka se divila, že vůbec slyší.  

Tak páčko
Jiřina  

P.S: ten recept na vánočku jsem samozřejmě zapomněla zkontrolovat :o((

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 21.02.07 10:07

Ahojda, zdravím, hlásím, že žiju, ale nějak nestíhám, takže se nemohu rozepsat.
Přeji všem nemocným brzké uzdravení!!!

Ahoj Ivča a kluci

 
Jirina
Extra třída :D 13112 příspěvků 21.02.07 12:53

Ahoj vespolek,  

tak tatínek hlásil, že na ORL proběhlo vše naprosto hladce, Jíra je ok, jen má být po dobrání ATB ještě týden doma, Haničce propláchli ouška, oba mají brát jen kapky do nosu, aby rýma definitivně odešla. To mám šikulu taťku, co, já sama bych to s obouma rozhodně nezvládla.
Jiřina  

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 21.02.07 13:57

LOLO I LENICKO, PREJEME VAM K SVATKU JEN TO NEJ A HLAVNE AT SI VAS CERT NEVEME K PATKU, ALE RADSI V SOBOTU, ZA TU VASI DOBROTU:-))))  Kocicky, krasne si dnesni den uzijte a oslavte si to, myslim, ze si to plne zaslouzite!  

Sulanek a Nika  

PS: Lenicka v brylich vypada bezvadne, strasne ji slusi!

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 21.02.07 13:59

Male Misi prejeme k narozeninam se zpozdenim (omluva velika) jen to NEJ…  a at je stale takova sikovna a hezka holcicka, nenici ji nemoci a libi se ji konecne ve skolce! Posilame ti kocko pusinky na obe tvare  

Sulanek a Nika

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 21.02.07 14:08

Koukam ze nemoci radi na vice frontach, tak at tato vlna rychle pomine a vsichni marodi rychle vyskacou z posteli a je jim dobre!!!  

U nas nastesti (klepu tady na dreveny stul div si klouby nezlamu) ted klid … a to Nika ve skolce uz i spi asi tak 2 tydny a jak vime, to byva na sireni nemoci nejhorsi. Bere stale jeste prasky na posileni imunity hornich a dolnich cest dychcich a snad to pomaha, bo i kasel se vyparil … teda obcas zakasle, ale to neni nemoci… Taky jeste stale davam probiotika a budu snad davat po celou zimu…taky posiluji imunitu! Na radu sestry z alergologie jsem zakoupila v tabletkach a prestala davat zjevne neucinny Actimel a zatim dobry  a jeste to vyjde levneji:-)  

V patek jdeme s Nikou na alergologii a budou ji delat kozni testy, snad to prezijeme ve zdravi a bez kriku, bo v posledni dobe hysterci z doktoru radne a to jako mensi byla total v klidu i u pichani injekci a odberu krve…
Zitra je ve skolce karneval, tak se opet maska andela vyuzije … uz ji mela na Masopuste v Toulcove dvore, akurat musela byt pod tim pekne navlecena do vseho mozneho aby neumrzla…
Taky mame 5 dni prazdnin, nasi i segra odjely na Moravu a my budeme samy!!! Je to zazrak vsech zazraku, tak si to nalezite uzijeme … dneska jedna damska party a v patek dalsi:-))) Tesim se jako male dite!  

PEto, jsem moc zvedava na to tvoje tehu, ja o nem teda nepochybuji ale jsem napnuta jako ksandy s tebou a nemohu se dockat tve navstevy na gyn … snad das hnedka vedet … bo jsi siroko daleko jedina tehu v nasem denicku na emimi i BC dohromady … nejak dosel material ci co?:-))) Tak mam radost ze jsi to zrovna ty!
Az bude Adamek ok, chtelo by to ten nas maly srazik!  

Nakoukla jsem do galerky po dlouhe dobe a cekalo mne tam spousta krasnych fotek, deticky rostou a jsou megasikovne!  

Mejte se holky  

Sulanek a Nika skolkovnicek

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 21.02.07 14:14

Jiri,  

tatka je fakt sikula, bud na neho hrda!!  

Sulda

 
DanaCe
Echt Kelišová 8730 příspěvků 21.02.07 15:50

Ahoj holky,
Lenička v brýlích je krásná.  Je to moc hezká mladá slečna a brýle jsou prostě in.
Jinak dnes jsem  v práci až do půl šesté a pak si jdu pro ty svoje brýle. Nestíhám, tak vás jen zdravím.
Všem Leničkám hezký svátek!!! Kdybych měla holčičku, byla by to Lenička. Ach jo.
Dana a kluci

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2216 příspěvků 21.02.07 15:57

Ahoj,
kdybych někdy uvažovala jestli si pořídit třetí dítě, připomeňte mi prosím tyto 3 dny!!!! Ale za chvíli mi ten jeden odjede tak se zas vrátíme do normálu :-) Holky, je to fuška!

Děkujeme všem za gratulace (i opožděné :-))) k Míšiným narozeninám!

Lenkám a Leničkám přejeme vše nejlepší k svátku! Leně v galerce ty brýle moc sluší, je to kočka a vypadá určitě na víc než 7 let!!!

Jdu balit několik zavazadel - Davidovi nejlépe všechny jeho věci, sobě na spinning (potřebuju si psychicky odpočinout) a Míše batůžek do dětského koutku, půjde se mnou. Snad to nezmotám :-) Mějte se, zítra snad dočtu deníček a zareaguji jednotlivě.
Katka - matka 3 dětí

 
Lolinka
Kecalka 338 příspěvků 21.02.07 17:26

Ahoj holky, děkujeme za gratulace a za chválu Leničky v galerce:-), svátek si užíváme, oslava pro rodinu bude až o víkendu, s kamarády lena slavila dnes, a táta nám koupil zákusky, tak už mám v sobě větrník, punčový řez a punčového indiána-byl moc dobrý ale za chvíli budu koule, dnes ani nejdu na spinning, kámoška je na horách a samotné se mi nechce:-)  

Radula už je mnohem lepší, včera nechtěl nic pít, jediné co neodmítal byly nanuky, tak za odpoledne slízal tři twistery a začal hezky odkašlávat. Dnes už mám problém ho udržet aby neběhal, právě se tady rve s Lenou o míček, který samozřejmě chtějí oba mít i když si jej předtím týden nevšímali, no ale je to lepší než když taky včera jen seděl a kašlal a naříkal.  

Katcho, doufám že se Ti dnes příjemně „pojede“ a že se pěkně zrelaxuješ.  

Mějte se
Lola a spol.  

 
PetraK2
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 21.02.07 17:36

Ahoj holky,  

všem Lenkám a Leničkám přeju vše nejlepší k svátku, hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka!!!   Šuldo, co dáváš Nice za ty „úžasný“ prášky? Nás doktorka taky posílá na alergologii, tak si myslím, že jsou děti na tom asi podobně. Vyloženě mě povzbudilo, jak si psala, že se Vám vypařil kašel, kéž by se vypařil už i u nás! Jakmile se dáme do kupy, určitě si ten náš minisrazík uděláme, strašně moc se na něj těším. Ale Adámek ještě dostal včera přidáno antibiotik, nevím, do kdy přesně mu to vyjde, jestli to bude do neděle nebo do pondělí. Kašle bohužel pořád…  

Samosebou že dám okamžitě vědět, jak dopadnu na gyndě, ale nebude to dřív než 1.3. cca v 19.00 (u doktora mám být v 17.15 a než si s ním zase pěkně poklábosím a než se vrátím domů - tak to holt dřív nebude :-))))   ). Těhu asi fakt jsem, prsa mi narostla zase aspoň o velikost, já už nevím, co budu nosit za podprsenku - teď nosím takovou, kterou jsem si koupila, ještě když jsem kojila Adámka a bylo mi řečeno, že větší už se nevyrábí! Bylo to 75F, co budu proboha nosit až zase budu jako mlíkárna? Když si koupím větší obvod, tak mi vychází kostice do podpaží, a to bytostně nesnáším. Zdenda to vyřešil, říkal, ať nenosím podprdu žádnou! To jsou nápady, by se mi vytahaly jak kšandy :-))))) !  

Holky, jsem poslední asi 3 dny zase taková „rozněžněná“ - vybírám si kytičky na záhon, domů jsem si koupila na stůl narcisky a dneska ještě primulku, zase skoro pořád myslím na Erinku … jsem nějaká sentimentální nebo co? Nebo že by to bylo něčím jiným? Navíc, když venku svítí sluníčko, hned se mi nálada zvedne asi tak o 100 % (to ostatně platilo vždycky). Ale bohužel na to doplácí moje práce, doma jsem sice obr výkonná, ale v kanceláři se moje aktivita zužuje jen na pročtení a poslání emailů, návštěva emimi, založení pár papírů a šmitec. Dost málo na to, že se blíží šibeniční termín. Za chvíli mě nebude za těma papírama ani vidět :-(  

Jdu se trochu polepšit, i když se mi nechceeeeeeee!
Pa, PetraK

 
Jirina
Extra třída :D 13112 příspěvků 22.02.07 08:28

Petro,
s tou podprdou jsi mě rozesmála :o))) To máš blbý, jak máš malý objem, na větší košíčky se asi nedostaneš.
Já jsem před těhu nosila 80D, ale po těhotestvích se mi nějak zvětšily žebra či co, takže jsem poskočila na 85, tím mi stačí košíčky B nebo C, přestože mám prsa pořád stejný. Ve velikosti 80 by ti třeba to D stačilo … Jinak na kojení jsem nosila podprdy bez kostic, tam jsem měla taky nějaký E či co, protože mi najednou ty kostice vadily, byla to značka myslím Timo nebo jak se to jmenovalo, nebyly ani drahý a docela vypadaly i hezky :o))
Jestli ti v té 75ce nestačí velikost, šla bych na 80 a v nejhorším si přišila další patentku.  

Tak ahoj
Jiřina

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 22.02.07 09:37

Katko, ještě donedávna jsem si říkala, že třeba jednou… bych o tom třetím uvažovala. Po zralé úvaze, že si chci zachovat zbytky zdravého rozumu jsem toto téma v sobě definitivně uzavřela - třetí dítě ani náhodou! :)

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 22.02.07 09:40

Tak holky - ty písmenka, o kterých píšete, o těch se mi může akorát tak zdát. Já jsem se ze 70B dostala na 75B nebo překvapivě 80A a to je zřejmě můj strop!!!!! :( Pořád se manželovi snažím namluvit, že jsou lepší malý a pevný, než velký a povislejší… Nějak to pořád nechce pochopit :) :) :).

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 22.02.07 09:41

Petro,
nestraš! Doufám, že nákup jarních kvítek nějak nesouvisí s těhotenstvím!!! Já si taky koupila narcisky a včera jsem zasázela nedočkavě do truhlíků za okno petrklíče. Byla jsem rozněžnělá tím krásným pocasím, ale jinak to doufám hlubší význam nemá!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!! :)  

Ivča

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 22.02.07 09:44

Kámoška má 80E a to je teda mazec!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!! Ona snad nosí ještě nějaký pušapky nebo co, má to asi tak metr před sebou a deseticentimetrovej žlábek, no není snad chlap, kterej by se za ní neotočil, když jdem třeba na kafe :).  

 
Jirina
Extra třída :D 13112 příspěvků 22.02.07 10:12

Ivčo, máš naprostou pravdu, klidně bych měnila - za malý a pevný :o)) A co s tím tak manžel jako hodlá dělat? Pochopit nemusí, ale smířit se jo :o))  

Znáš ten vtip, jak jde manžel koupit ženě podprsenku a neví velikost? Prodavačka mu napovídá - má je jako mandarinky? Nebo pomeranče? Nebo grepy? Manžel se zamyslí a říká - víte, jaký má uši kokršpaněl? :o)))
 Jiřina

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 22.02.07 10:17

tak to neznám, moc jsem se zasmála :) :) :) to je lepší mít mandarinčičky :)

 
Jirina
Extra třída :D 13112 příspěvků 22.02.07 10:19

Ještě jsem chtěla napsat, že ten recept na vánočku jsem zkontrolovala a je správně.
Dneska se mi zdál sen, že jsem pekla koláčky (v životě jsem je sama nedělala), babička pekávala takový veliký (průměr asi 10 cm), tak možná se do nich pustím. S mamkou jsme pekly párkrát jakoby „svatební“ a vždycky se obsah roztekl a nevypadaly moc vábně, ty babiččiny byly výstavní, ale zase příliš velký - já raději „jednohubky“. Mám čerstvou jahodovou marmeládku a ještě spousta jabkových přesnídávek, tak se do toho o víkendu možná pustím …  

Nemáte někdo osvědčený recept???  

Ještě ke včerejšímu ORL s dětma - doktor manželovi říkal, že by se prý malým dětem měly uši vyplachovat každého půl roku, nejpozději za rok, to jsme docela koukali - dělali jim to prvně. Prý Háňa tam měla ještě dvakrát tak velký „špunty“ jako Jíra … Dáváte dětem vyplachovat uši????  

Kolega odešel k doktorovi, tak tu mám zase klííídek pohodu country rádio :o))))  

Jiřina

 
PetraK2
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 22.02.07 11:09

To jsem se nasmála, dobrý!!!  

Mám taky jeden: Přijde žena k doktorovi, svlékne se a na prsou má vytetovaný indiány. Doktor dostane záchvat smíchu a žena se ptá, co je. Doktor odpoví: „Nic, nic, jen jsem si představil, jak za pár let budou mít ty indiáni protáhlý držky“.  

Pa, PetraK  

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 22.02.07 11:35

Petro,  

ta zazracna medicinka se jmenuje asi BROCHO-VAXOM … nemam to u sebe, tak nemohu overit, ale dr. bude urcite vedet … stalo to neco kolem 200 Kc, ale zatim asi ucinkuje … jeste stale je bereme, ze zacatku kazdy den, ted uz jenom kazdy druhy den …
Ale ten klid predevsim v noci, kdyz dite nekasle a nedusi se a nerozciluje se, ze nemuze spat …
Vsak uvidis co vase alergolozka, treba se taky smiluje:-) My tam prisly navic v akutnim stavu a jak nas slysela, hnedka to psala … samo ze jsem ji povypravela, ze kasle od rijna vicemene v kuse … obcas mirneji a pak zase tahle silenost…
Hormony koukam uz pracuji na plne obratky, neznost nad kytickami, nostalgicke vzpominky … boze, moc ti to preju, zaroven bych si tak moc prala byt taky tehu…
Zrovna tuhle noc u mne spaly kamaradky (ten prazdny kvartyr se musel vyuzit, skoda ze nejste fit) a ta jedna s malou 8M Sarinkou …jsem z ni totalne odvarena, je to nadherne, uzasne, usmevave, roztomile dite … bych si ho ukradla okamzite!!!:-)))  

Cekam na hlaseni pristi tyden:-)))  

Sulda

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 22.02.07 12:48

Lolo,  

teda to jsou veci, chudacek Radecek, zapal plic??? TAk at se z toho rychle dostane a je mu zase fajn! Jen mi prozrad, jak muze zmrzlina pomoci pri zapalu plic? NEbo jsem spatne cetla a dala si dohromady neco uplne blbe???  

Manza vas holky krasne rozmazluje, ale oslava proste byt musiiii!!!!  

Pa  

Sulda

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2216 příspěvků 22.02.07 14:42

Ahoj!
Venku je tak krásně - já chci zahrádku a rejpat se v hlíně!!!!!!!! U našich sice zahrada je, jenže tam šéfuje táta a já jsem tam jednou za čas. Na chalupě zas šéfuje tchán a tam jsme ještě méně, protože je to 2,5 hodiny cesta :-/ Tak mi zbývají ty květináče a truhlíky, no :-) myslela jsem, jak si vypěstuju narcisky z loňských cibulek, na balkoně už rostly tak jsem je v rámci urychlení dala dovnitř a všechny ty lístky začínají žloutnout a usychat :-( Může to být teplotním šokem?

Lolo, to je člověk vděčný i za to zlobení, že? Hlavně, že je Radečkovi už líp. Jinak já bych měla na spinning chodit aspoň 2× denně a ne týdně - Michalčin narozeninový dort jsem snědla téměř sama :-/ Ale mám ho snad nechat zkazit a vyhodit???? Manžel už „neví“, že ta krabice v lednici je plná dortu pokud mu to nestrčím až pod nos, Míša snědla asi 2 lžičky, trochu mi pomáhá Vítek, ale ten mi před chvílí s nadšením oznamoval, že dort nasypal do hrnku - rozumějte nahňácal ho do hrnku napůl plného čaje :-O Tak takhle já hubnu… Ale jinak to bylo včera super! Zítra jdeme zase!

Petro, ty jsi jasná :-))) Dojme tě kde co, narostly prsa - to je jasné těhotenství! Ve čtvrtek budou určitě samé dobré zprávy :-) Jaště aby se Adámek co nejdřív uzdravil. Snad mu na alergologii pomohou a hlavně to sluníčko a teplo!

Jiřino, to je pro mě novinka, že by se dětem měly vyplachovat uši! Svého času jsme byli na ORL jako doma a nic takového jsem se nedozvěděla. Ale  takový špunty jak píšeš teda děti neměly. Holt se Haničce a Jířovi dělá víc toho mazu.

Ivčo, buď ráda za mandarinky! Já mít vytetovaný ty idniány, tak už ty držky maj protáhlý… Super vtipy, i o kokršpanělovi :-))) Jinak já už mám taky jasno - 2 děti jsou maximum! To jsem myslela jen pokud by u mě došlo k nějakému pomatení mysli :-))) Ale jestli se té mé kamarádce zadaří, nedej Bože dokonce dvojnásobně, třeba by se mohly splašit i moje hormony. Ale manžel by mě asi usměrnil :-)))

Dano, taky jsem obrýlená takže chápu tvé nadšení :-) Já si nové brýle nepořídila asi 3 roky!!! Ale tyhle vydržely i hrubé zacházení obou dětí tak už vydrží všechno, úplně z módy snad taky ještě nejsou takže si počkám…

Šuldo, zítra ať  Nika zvládne ty kožní testy! Vítkovi je dělali v prosinci a docela to zvládnul. Asi 9× ho teda sestřička ďobla, to se ošíval, ale nebrečel. Pak bylo trošku horší ho udržet, aby si to nedrbal, přestože svědil jen ten srovnávací histaminový píchanec. Ale zvládli jsme to. V pondělí mě dost překvapila Míša, byla na 5- leté prohlídce, sestřička i doktorka ji chválily, jak je šikovná. A na závěr tam vystřihla pěkný hysterák, když viděla sestřičku s injekcí, začala řvát, musela jsem si na ni lehnout a sestřička taky, aby jí to vůbec píchla :-O A to zvládla perfektně tolik odběrů krve za poslední dobu! Ani pak nechtěla pozdravit doktorku, která jí mimochodem tu injekci  nepíchala :-)))

Odesílám sáhodlouhý příspěvek a jdu se kochat na balkon :-)

Katka a už zase jen 2 děti, uuufff

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2216 příspěvků 22.02.07 14:54

A ještě si zabírám 50. komentář :-)
Někdo se ptal co dostala Míša k narozkám. Takže nový župánek - moooc ho potřebovala :-) Kvarteto s včelkou Májou, je označené 1A, 1B, 1C, 1D - 8 A,B,C,D takže to už zvládá, plínky pro Anabel (z těch byla radost snad největší, plínek není nikdy dost :-)) a dneska konečně dorazilo povlečení Auta a medvídek Pú, to mají teda s Vítkem dohromady. Babička sehnala pejska na píšťalku takže kromě miminka nám tu teď kňourá a štěká ještě pejsek. Bohudík taky je vypínací :-) Děda jí koupil korálky a bavlnky do vlasů tak z toho mám „radost“ já, když jí to tam namotávám. Ke tchánům se dostaneme až příští víkend tak tam bude nejspíš další dort a nevím co k němu.
Oslava byla taková obyčejná, sice jsem to tu trochu vyzdobila, koupila barevné papírové čepičky a frkačky, ale nějak je to nebralo. Trsali tu po obýváku a byla myslím spokojená. A zítra bude ještě další kolo :-)
 Katka

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama