Maminkou s Emiminem uz par let: Bezdetna:-) od Zuzky a lumpi

Rodičovství

Po dvou letech jsem na tri dny bezdetna..., je to asi dve hodiny, co si naší odvezli kluky a ja si stihla dat horkou vanu, snist celou oriskovou cokoladu a nalila jsem si vino... a ted tady sedim a premyslim, co bych rada stihla...

  1. chci si nechat udelat gelove nehty- moje nehty vypadaji hrozne a od te doby, co chodim do práce je to ještě horsi- krida je totalne nici.
  1. Chci zajit k holici- byla jsem naposledy před svatbou svagrove- v cervnu:-) a uz bych faaakt potrebovala ostrihat.
  1. Chci uklidit detem v pokojicku, vytridit hracky, se kterymi si nehrajou, nachystat zimni obleceni a tak
  1. Chci se venovat sobe a taky "nam”-tedy mne a memu muzi- vana, svicky, vecere a tak:-)
  1. Chci si ten cas bez deti uzit…

Ale ze neuhadnete, co budu cele ty tri dny delat?:-) Budu ve skole…
No nic, uzivejte podzimnich dnu- at uz s detma nebo bez nich:-)
Zdravi Zuzka a spol.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
 
DanaCe
Echt Kelišová 8808 příspěvků 15.10.08 20:30

Prvá a jdu číst!
D.

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 15.10.08 22:54

Ahoooj!
Jsem ti zrovna chtěla psát, že jak si takhle všechno naplánuju, můžu si bejt jistá, že skoro nic z toho nevyjde :).
Většinou jsem pak ráda, že jsou kluci u babičky a místo naplánovaných úkolů si trochu zalenoším, vezmu časák, vypiju v klidu kafe :).
Hlásím se, že žiju,stydím se, že nepíšu… :(.
V práci je to fajn, moc mě to baví, je to velká změna a moc už jsem to potřebovala!!! Zase se cítit potřebná a taky docela vítám, že každý den má nějaký svůj řád, kluci musej v určitou hodinu vstát, já se vykopat z domu :) a tak.
Mějte se moc krásně,
zdraví, Ivča    

 
Zuziky
Neúnavná pisatelka 16447 příspěvků 16.10.08 06:32

Dobre ranko po prvni bezdetne noci:-)) jsem magor- trikrat jsem se vzbudila, ze pujdu kluky zkontrolovat:-)) no nic…jdu vypit kafe a mazu do prace…normalne mi je po nich smutno:-)
 Z.

 
Jirina
Extra třída :D 13228 příspěvků 16.10.08 07:53

Ahoj vespolek,
Zuzko, díky za nový deníček! Bylo to překvápko, málem jsem už napsala do starého.
Ivčo, jsem ráda, že i ty se konečně ozveš! Jsem ráda, že se ti v práci líbí. A můžeš se připojovat z práce?
Musím říct, že bez dětí jsem taky nemožná - většinou to skončí tak, že stejně nic moc neudělám. No ale kdypak to bylo naposledy??? Už ani nepamatuju. Většinou když jsem bez dětí, jsem zároveň v práci.
Mám teď nějak hodně práce, ozvu se během dne.
Jiřina  

 
Jirina
Extra třída :D 13228 příspěvků 16.10.08 10:40

Ahoj vespolek,  

zase čekám, až na mě kolega bude mít čas, tak trošku napíšu.
Včera jsem přišla domů, Jíru  hlídal Lukáš a hezky si hráli, Haničku akorát chvilku před tím přivedl tatínek ze školky (a vrátil se do práce). Měla jsem vařeno, Hanička si pustila kouzelnou školku, tak jsem se svalila s ní na gauč a půl hodinku se povalovala. Pak jsme si zahrály nějaké hry, najedli se, a byl večer. Nic moc jsem nedělala, prádlo za mě obstarala technika (jen jsem to poskládala ze sušičky, když se děti koupaly) a večer nádobí z myčky. Hezké polenošení :o)  

Manžel mi pak říkal, že se omlouvá, že byl den před tím naštvanej, ale že víc kritizuju než chválím, prý on chválí pořád a já jen kritizuju. Tak jste mi svědkem, že jsem tady včera i chválila, ale nepřijde mi to, taky se snažím chválit. V televizi nic nebylo, tak jsme si zahrály  nějaké „dětské“ hry a šli spát.  

Včera jsem v práci udělala velký kus práce, dnes zatím nic moc, pořád na něco čekám a to mě teda děsně nebaví. Odpoledne se pak budu moct přetrhnout :o((
Papa Jiřina

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 16.10.08 11:14

Jiřino,
myslím, že bys potřebovala třeba na jeden víkend půjčit mého nebo Zuzky manžela (jestli za ni mohu mluvit :) )a následně by ses uchválila!!!! To ti klidně podepíšu… :).

Ivča

 
DanaCe
Echt Kelišová 8808 příspěvků 16.10.08 11:27

Ahoj holky,
Zuzi přeju Ti, ať hodíš myšlenky na děti za hlavu a užijete si hezký večer, Ať už s manželem, nebo sama v poloze ležmo s knihou nebo TV.  Vyhlašuju Ti zákaz gruntování dětem v pokojíčku. Věř, že po jejich návratu to nebude za chvíli poznat a aspoň si odpočneš!!! Jinak taky bývám bez nich jakási bezruká a je mi smutno. Jsme to ale trhliny, místo abychom si to užili, že!!!  

Ivčo, vítej! Vidíš ani ses nenadála a už jsi zapracovaná. Těším se, že budeš mít někdy chvilku a napíšeš víc. Co v práci děláš, jaké jsou kolegyně, pracovní doba, co kluci ve školce, jak to máte zorganizované, co pes..... Ivi a v čem je u Vás s manželem problém. Jsou to hlavně ti tchánovci?  

Dneska jde Matěj po O. Vyzvedává ho mamka. Tak nemusím spěchat a můžu jít vklidu nakoupit. Manžel je na služebce, tak přijede až večer. Zítra jdou kluci k našim spát a my jdeme na večeři. Manžel má sraz z VŠ. Všichni se průběžně vídají i s protějškama. Chodili spolu na ZŠ, střední i výšku a styky se pořád udržují, tak se taky těším. A v sobotu odpoledne jdeme ke známým na návštěvu i s děckama. Kamarád byl měsíc Argentina, Chile, Peru…tak bude promítání fotek a oslava narozenin.  

Tento týden se v práci cítím jakási vyhořelá. Do ničeho nemám energii.
tak zatím ahoj
 Dana

 
Jirina
Extra třída :D 13228 příspěvků 16.10.08 11:44

já to vím, že mám doma poklad, ale i ten je někdy potřeba vykopat :o) nikdo není dokonalý, každý má mouchy, taky jsem si s manželem užili svý.
 J.

 
DanaCe
Echt Kelišová 8808 příspěvků 16.10.08 13:59

Holky, já už nemůžu. Jsem hrozně utahaná. Celý týden se budím ve 4 hodiny. A pak už nezaberu. Na víkend si vezmu prášek na spaní.  

Všichni po mě něco chtějí. Já mám pouze dvě ruce!!!
 D.

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 16.10.08 14:06

máš soukromou!

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 16.10.08 17:18

Ahoj,
zdravím vespolek, koukám, že se ztracených dcer sejde víc :-)

Ivčo, tak ty už taky zařezáváš?! Z vlastní zkušenosti - je to čím dál lepší, člověk se dostane do tempa a rytmu a vše funguje. Pokud teda nedojde na marodění, to se pak vždy do práce těším ještě víc :-)

Zuzko, pěkný deníček! Já mám vždy seznam asi kilometrový, stíhám zlomek, ale hlavně se manžel pak diví, že je doma stejně binec… No dělám věci, které s dětmi nejdou vůbec, úklid do tohoto nepočítám. Leda mytí oken, ale toho si zas manžel nevšimne :-)))

Jiři, taky mám doma poklad jako Ivča a Zuzka. Takže já musím chválit hodně i za maličkosti, tím dosáhnu vyšší snahy u manžela! No, každý má něco :-)

Dano, budit se ve 4 pravidelně tak už jsem mrtvola! Včera  Vítek nemohl od 4,30 spát a bavil se se mnou. Před 6 usnul a já v 6 vstávala takže jsem byla čerstvá asi jako ty. Naštěstí dneska se to neopakovalo, jinak nevím. Co zkusit nejdřív meduňku?

Jdeme psát úkol, dnes tuším „2“, to zas budou hieroglify :-)))
 Katka

 
DanaCe
Echt Kelišová 8808 příspěvků 16.10.08 22:17

Ahoja holky!!!
Katy já mám s tím spaním problémy co mám děti. V podstatě už jsem zvyklá a zvládám to, ale někdy vyhořím. Jako třeba dnes. Přišla jsem z práce, v 18 si na chvilku lehla a do osmi jsem dřímala. Ale pořád jsem se budila, tak teď mě bolí hlava jako hrom.
Jé ty školní povinnosti nás čekají kolektivně příští rok. No netěším se.
Holky aktovky u vás donese letos Ježíšek, nebo budete kupovat až o prázdninách? My máme po Tomovi s Medvídkem Pů, jako nová, tak kupovat nebudeme
Zítra konečně pátek.
Tak dobrou!!!  

 
Jirina
Extra třída :D 13228 příspěvků 17.10.08 07:32

Ahoj vespolek,
tak konečně pátek. Nějak mě nic nebaví.
Včera večer jsme se s manželem bavili probíráním volebních lístků. Volíme jen do kraje a v shodli jsme se, že není koho. Nicméně asi stejně půjdu (Jíra hrozně rád chodí „olit“, je to ve škole a vždycky je tam nějaká výstavka - těch voleb je poslední dobou i tolik, že i on v šesti letech si to pamatuje), pořád si říkám, že když nepůjdu, naběhnou tam komunisti … Ale s těma lístkama byla docela legrace, nepotřebné jsme doma škubali, fakt sranda :o)
Jak jste na tom vy, jdete volit? Dančo, pomáháš nějak u voleb, nebo nemusíš?  

Dančo, taška do školy mě ještě vůbec nenapadla !!! Asi ji koupíme až o prázdninách, sama si pamatuju, že jsem svoji první tašku dostala k Vánocům a do září jsem ji stihla pomalovat a zničit. Byla taková hnusná z kůže, červená, styděla jsem se za ni. Určitě uvítám inspiraci na téma značka, cena. Jíra to zatím ještě neřeší.  

Zatím pa
Jiřina

 
DanaCe
Echt Kelišová 8808 příspěvků 17.10.08 07:40

Dobré ránko,
tak dnešním 7stupňů mě teda dostalo!!! Je tam zima jako v Rusku. Venku na dvoře mám ještě fíkus, tak ho musím urychleně nastěhovat domů!!!
U voleb už nemusím pomáhat. Navíc krajské volby se města zas až tak netýkají. Když jsem byla na tom odboru s tou šílenou šéfovou, tak jsme měli volby na starosti. To bylo docela náročné. V podstatě celé tři dny i noci jsme byli v práci. Ale dneska v noci se mi zdálo, že jdu volit a ve volební místnosti byl strašný, strašný binec. Já jsem tam prováděla kontrolu a neměli tam vyvěšený obraz s prezidentem, tak jsem tam pořád opakovala, že nemají na zdi prezidenta. No blbnu.  

Jiři vidím, že jsem Tě svou včerejší depkou nakazila. Mně se taky strašně nechce. Musím začít pozvolna, čaj, noviny …:o)
tak zatím ahoja
 D.

 
Jirina
Extra třída :D 13228 příspěvků 17.10.08 08:42

Dančo, s tím tvým spaním, respektive buzením. Já to mám někdy taky, sice se nevzbudím ve 4, ale třeba hodinu před budíkem a pak se jen tak povaluju a budím. Tento týden však zase spím dobře, budím se max pár minut před budíkem nebo až na něj. Dneska v noci jsem snad ani nebyla na záchodě? Vlastně jednou jo, koukala jsem na budík a bylo 3:33. Manžel se mě ptal, jestli už vstávám :o)  

Hele a jste uvědomělý voliči a jdete volit?
Papa J.

 
DanaCe
Echt Kelišová 8808 příspěvků 17.10.08 09:29

NO POCHOPITELNĚ! Kdo nevolí, nemá právo remcat!!! Zvlášť když pracuju sice ve státní správě, ale pro náměstka primátora Martina Andera, 1.místopředsedu Strany zelených!!!
Taky chodím v noci čurat!!! hi - lepší to nebude
 D.

 
Jirina
Extra třída :D 13228 příspěvků 17.10.08 09:41

To je hezký, to budu používat - kdo nevolí, nemá právo remcat. Taky mě štvou lidi, kteří nevolí, protože „stejně se nic nezmění“. Doposud jsem používala pořád to porevoluční - kdo nevolí, volí zlo (ještě lepší ve verzi „volízlo“).
 J.

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 17.10.08 12:18

Volit jdu :), abych tedy zodpověděla otázku :).

Co říkáte na ten Průmyslový palác??? Mně je z toho smutno.

 
DanaCe
Echt Kelišová 8808 příspěvků 17.10.08 13:12

No je to hrozný, to každopádně. Koupila jsem si noviny, ale budu je číst až po cestě domů. Nic moc o tom nevím. Ale připadne mi to každopádně nějaké podezřelé.
V práci finišuju a utíkám domů.
Před tím koupit kytku večer na ten sraz pro manželovu profesorku, koupit dárek kolegyni k narozeninám na pondělí, pro Matěje do školky a volit. Doma udělat hlavu, manžel odveze děcka k našim a večer ta véča.
pa D

 
Jirina
Extra třída :D 13228 příspěvků 17.10.08 13:45

Průmyslový palác - peklo. Ale taky mi to přijde podezřelý.  

Teď jsem byla na masáži a tuplem se mi nic nechce. Potřebujeme se šéfem ještě projít nějaké tabulky, ve 14,30 chci jít domů, vyzvednout Haničku ze školky, Jíru od babičky a jdeme olit. Večeři mám uvařenou, takže asi budeme odpočívat. Zítra má Lukáš svátek, musím mu něco dobrého upéct.
Hele že tady měl taky někdo Lukáška??? Nemám seznámek a nevím.
 J.

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 17.10.08 14:53

Monča.

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 17.10.08 14:57

Holky, poradíte mi, prosím vás, jak se mám odhlásit??? :D Nikdy jsem to nedělala a jsem jakoby pořád připojená, ale z práce nechci, aby mi tady někdo nečetl třeba soukromé zprávy… tak jak na to??? Zkoušela jsem se nějak odhlásit přes Soukromé, ale otevřu to pak znovu a jsem pořád PŘIHLÁŠENÁ!

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 17.10.08 17:02

Ahoj!

Ivčo, já se teda neodhlašuju a přesto jsem skoro vždy odhlášená. Jinak by to mělo jít přes ikonu Uživatelský profil - takový ten panáček třetí zleva a pak Konec/Odhlášení.

K volbám jdeme, sice si taky říkám, že kdybych nešla, nic moc se nestane. Ale jsem uvědomělý volič :-)) Volební lístky jsem ani neviděla, ale vím, koho budu volit tak jen najít ten správný. Ve škole už jsem dnes odpoledne byla pro Míšu, ale do volební místnosti jsem se neodvážila: v jedné ruce Vítkův batoh s teplákama, hračkama, které musí nutně nosit sebou do školky, počůranýma bačkorama a počůraným pyžamem (nějak si to prý po spaní popletl a místo na záchod se u:,–(il na židli…). Dále svojí tašku vrchovatě naplněnou jeho vestou. Míša s batohem a stohem výkresů, Vítek s fotkama v ruce. To bych zaměstnala celou komisi než bych vůbec našla občanku a přitom by se vyvalily ty po..... věci. Tak asi až dorazí manžel tak půjdeme organizovaně všichni :-)
Jinak mám teda pátek den blbec, kolegyně je už od minulého týdne nemocná, dnes volala, že příští taky nedorazí a práce se jen valí. Asi 14 dní přecházela a ignorovala kašel tak teď si  to vyžereme i my ostatní :-/
Jdu spáchat nějakou večeři a udělat si kafe, abych přežila zbytek dne.
Přeju hezký víkend!
 Katka

 
Zuziky
Neúnavná pisatelka 16447 příspěvků 18.10.08 16:53

po trech dnech skoly jsem jak po lobotomii, takze jen hlasim, ze ziju…a uz se trepu na lumpiky, za chvilku prijedou, jupijou:-)) jsem uplne svihla, nic jsem nestihla, v podstate jsem si cas bez nich neuzila a siiiilene mi chybeli:-))  

Z.

 
DanaCe
Echt Kelišová 8808 příspěvků 18.10.08 17:05

Ahoj holky,¨
tak nám začíná období, člověk míní - nemoci mění. Dnes jsme si u našich měli vyzvednout kluky a jít na návštěvu na ty fotky z Ameriky. Jenomže jak jsme dojeli k našim, tak se mně Matěj nějak nezdál, tak jsem ho změřila a měl 38. Tak nás manžel zavezl domů, před tím napřed Toma na drakiádu, pak nás domů, jel na tu návštěvu sám, pak pro Toma z drakiády a pak zase i s ním na tu návštěvu, je chudák jak taxikář. Mně to bylo docela líto, ale zase jsem čas doma moc potřebovala. Peru druhou pračku, vytřela jsem země, WC, koupelnu, vysála, převlíkla peřiny v ložnici… Maťa kouká na TV a hraje si s vojáčky. Zítra musím věnovat čas zahrádce a už vyhážu všechny hrnkovky, letničky. Jsou už dávno hrozné, jen prostě není čas. Ivčo, ty už máš všechno zazimované? Asi vytrhám i afrikány, pometu listí…  

Jiři, pozdravuj Lukáše a že mu teta z éčka přeje hodně zdraví a štěstí!!! A ať nekouří a nepije, protože si tím ničí zdraví, a s ženskýma bacha :o)  

Pračka doprala. Jdu někam umístit prádlo. Budu si muset koupit ještě jeden sušák. Přes zimu suším doma. Jiři ty se máš!!! Závidím. A dneska by bodl i ten odsmraďovač - včera jsme měli ten sraz, bylo to super, Domů jsme dojeli v jednu.  

pa všem.  

Katy taky chodívám ze školky jak soumar. Úplně si to dovedu představit. Přes rameno kabelku, v ruce nějaký nákup a ze školky tisíce předmětů a teď oblíbené - plné kapsy kaštanů.  

Sleduju výsledky voleb.  

Dana

 
DanaCe
Echt Kelišová 8808 příspěvků 18.10.08 17:06

Zuzi, jak to kluci zvládli? Bylo pusinkování a vítání?

 
Jirina
Extra třída :D 13228 příspěvků 18.10.08 17:53

Ahoj vespolek,  

taky sleduju výsledky voleb, ale nijak z toho nejsem nadšená … vlastně jsme tu neprobíraly, kdo koho volí, ale Paroubka tedy rozhodně ne :o((
Včera jsme volit byli, Jíra strkal lístek do obálky, a pak jsme přišli domů a ptal se, jestli jsme volili Jiřího Paroubka? Nevím kde to slyšel, řekla jsem že nééé, on že proč, já že je to idiot (pardon, pokud ho máte někdo rádi), zrovna byl na fotce v magazínu DNES, tak jsem mu dovolila Paroubka přikráslit, domaloval mu bradku, rohy, brejle a metlu :o) Pak se Jíra ptal, jestli jsme teda volili JIřího Topolánka, nebo JIřího Krause? Asi si myslí, že všichni politici musí být Jiří. To bylo vysvětlování, proč se vlastně volí, když ten koho volíme, pak akorát blbě kecá v televizi?  

Večer jsme byli sami, dívali jsme se na dvojce na Galapágy, klídek a pohodička.  

Dneska jsem měla hodně vaření, chtěla jsem Lukášovi udělat něco dobrého, tak jsem udělala hranolky a k tomu hovězí nudličky po orientálsku, docela se mi to povedlo, chutnalo to tak, jak jsem si představovala. Ještě jsme upekli tvarohový koláč a rozinkama jsem do něj napsala Luky (Lukáš se nevešlo) a pak jsem ještě zadělala na bramborové koblížky. Bylo jich asi 40, asi takových 18 jsem dala na talíř a předala to Lukášovi jako dárek (jinak od nás dostal už v létě na dovolené nové boty, teď jsem mu k nim koupila balíček ponožek a ještě jeden tajný dárek - jednu krabičku poslední záchrany :o)) No takže zkrátka z koblih měl radost (nebyly teda velké jako kupovené), odpoledne jsme šli ven a když jsem se vrátila, měl je všechny sežrané :o)  

S dětma jsem byla od půl druhé do čtyř venku, nebyli jsme venku snad tři neděle, kromě počátečního Hánina záchvatu, když jsme šli okolo stavby, kde pracuje tatínek, šli jsme se tam podívat, ona ale že se stydí, tak si sedla stranou a řvala tam, pak jsem ji tam dovedla za ruku, ale ona se mi vytrhla a začala se vztekat. No dostala pár facek a šli jsme pryč a řvala mi ještě asi 10 minut, megera. Pak se ale uklidnila a už to zase byla hodná holčička. Došli jsme dolů na louku, koupila jsem jim nanuka, pohráli si na prolejzačkách, udělali jsme si dráčka z javorových listů, ještě jsme stihli na zahradě poklidit a zazimovat hračky. Doma se pustili do zbylých koblih a teď se dívají na pohádky, ale jak tam nejsem, pošťuchujou se, takže je musím jít seřvat. Buď jim to vypnu, nebo je asi vyženu nahoru  

Večer přijde kámoška na víno, zítra mi přijde pán mě ostříhat, už to mám najednou hrozně dlouhý, venku mě to pěkně iritovalo.
Jiřina  

 
DanaCe
Echt Kelišová 8808 příspěvků 20.10.08 07:32

Ahoj holky,  

Jiři kdo koho volí, to bych raději nerozebírala. Na tom skončilo plno přátelství. Já jsem zrovna na druhé straně než ty. My bychom dělali fousy Topolánkovi. Mě výsledky voleb potěšily. Ale bohužel se do krajského zastupitelstva nedostali mnou volení zelení.  

Jinak jsme marodi. Matěj má dost vysoké horečky. Po třech hodinách střídáme paralen s ibalginem. Půjdu s ním k doktorovi. Myslím, že má klasickou laryngitýdu. Potom přijde otec a já půjdu do práce. Večer mám posilovnu - už se těším. Včera jsem si v Lídlovi koupila pěkné kalhoty na cvičení. 3/4, růžové s šedým pruhem na boku. Nejsou obtažené, ale takové volnější.  

Včera jsme hodně pracovali na zahrádce. Vyházela jsem letničky, všechno jsme uklidili, schovali plastový nábytek, zametli…ale i tak je tam ještě spoustu práce. Ale je to takový hezký pohled. Jak se dělala ta přípojka tak všude byly odložené kyble, lopaty, hadry… takové, že to někde postavíš, protože to budeš ještě potřebovat.
No a pak jsem žehlila, upekla jsem klukům muffinky od Dr. Oetkera - jejich nejoblíbenější.  

TAk zatím pa. Ozvu se zase z práce.
Dana

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 20.10.08 09:54

Dano, to je fakt, lepší to nerozebírat.
Ale já se musela smát, když jsem tě četla… v neděli jsem se rozčilovala, jak je to možný, že to dopadno takhle, že neznám ve svém okolí nikoho, kdo by dal hlas socanům… tak už znám!!! :D :D :D

Dano, já netvrdím, že by se mi nelíbilo to všechno, co slibují. Já si jen myslím, že to jsou jen sliby, které buď nesplněj vůbec nebo to udělají a za pár let zjistěj, že není kde a z čeho brát… asi tak.
Paroubka nemůžu ani vidět… :(.

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 20.10.08 09:58

Jo, vlastně ještě moje teta a bratranec je asi volili… Oni jsou takoví ti věční stěžovatelé. Bratranec si předělal celej barák, jezděj s dětma každej rok na dovolenou k moři, koupěj si, na co si vzpomenou. Ale budou pořád nadávat na ODÉESKU… no nic, já jsem hodně velkej radikál, nebudu do toho raději zabředávat.
Obdivuju moje rodiče, kteří žijí ze dvou důchodů, nikdy neremcali a říkají, že dokud mají z čeho zaplatit nájem, koupit si boty a něco k jídlu, tak budou spokojení. A třicet korun u doktora je prej nezabije - a to jsou tam furt :(.

 
Jirina
Extra třída :D 13228 příspěvků 20.10.08 10:28

Ahoj při pondělku,  

mám plno práce, musíme dodělat práci, kterou máme zítra obhajovat v Bratislavě. Odpoledne jdu s Haničkou na zpívání, kolem 5 si mě kolega vyzvedne a jedeme na Slovensko. To zase bude dlouhý večer … Mám z toho docela strach, nemáme to pořádně připravený.  

K těm volbám - Dančo, myslela jsem si to, že je to tady různobarevné. Proti zeleným nic nemám, akorát jsou moc slabí na to, aby něco změnili. Ze zbytku bych namalovala fousy úplně všem. Vždyť z těch šéfů se člověk musí stydět za všechny, aspoň já teda jo, počínaje Paroubkem, pokračujíc Čunkem a konče Topolánkem. Chtělo by to všechno kompletně vyměnit, ale jak, že? Jeden udělá konečně smysluplnou reformu, druhej to zase zruší a otočí o 180 stupňů … No ale politiku sem fakt plést nebudeme, jo?  

Jinak nemám moc co psát, včera jsme byli na „krátké“ procházce (asi 2 hodiny), pak už byla docela zima. Udělala jsem s dětma velký úklid jejich pokojíčku, něco jsme vyházeli (moc toho ale nebylo) a zase máme všechno hezky roztříděné v poličkách. Na jak dlouho?  

Ráno mi kámoška říkala, že její holka, co chodí s Haničkou do školky, má asi taky spálu. Přesně všechny příznaky. Jíra šel dnes poprvé do školky, snad to hned zase nechytne zpátky. Mají jim dělat nějaké výtěry, že výsledek je hned, ale platí se za to dvě stovky, nám má doktorka ve čtvrtek dělat výtěry, které mají výsledky asi za 5 dní. No uvidíme, co nám řekne. Lukáš byl taky u své doktorky, sedimentaci má v pořádku a jel do školy. Docela jsem z něj byla po těch 14 dnech unavená. Zase se dostaneme trošku do normálu.  

Musím končit, papa Jiřina

 
Jirina
Extra třída :D 13228 příspěvků 20.10.08 10:31

Ahoj Ivčo,
mám radost, pod vše co píšeš se můžu podepsat, socany taky nemůžu ani cítit, ale Danča je zelená :o)
 J.

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 20.10.08 11:13

Jiřino, jo, tohle přesně jsme říkali. Jeden něco udělá, druhej, aby se zavděčil lidem, tak to zase zruší. A naopak. Takže se pořád dějou změny a než se zjistí jejich dopad, je zase všechno jinak :(, chjo.

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 20.10.08 11:13

Mám hrůzu ze žloutenky :(, a taky mají ve školce upozornění, že tam mají vši… jedno lepší, než druhé :(.

 
DanaCe
Echt Kelišová 8808 příspěvků 20.10.08 11:21

Ahoj holky,
už jsem v práci!!!
Vidím, že jste se volebně rozjeli:o), ale nebudu k tomu raději nic psát. Jen, že souhlasím, že by se to mělo kompletně všechno vyměnit!!! Vnímám to všechno jako zlo a volím pro mě to menší. Je to banda!
Ale hlavně ať jsme zdraví!!!!!
Víc nebudu, mám tu hromadu úkolů, ještě musím na oběd, odpoledne posezení s kolegyní má narozeniny. Když tak na Vás mrknu až večer.  

papa Dana

 
Jirina
Extra třída :D 13228 příspěvků 20.10.08 13:40

Ahojky,
za dvě hodiny vyrážím domů, ještě je otázka kdy mě kolega vyzvedne, nějak toho máme moc.
Beru s sebou notebook, takže se možnááá nahlásím ráno z hotelu - bude-li mi to fungovat. V každém případě na mě myslete, sice jsem tam spíš jen jak poradce a ne hlavní vyjednavač, ale já tohle prostě nemusím …
Papa Jiřina

 
DanaCe
Echt Kelišová 8808 příspěvků 20.10.08 13:54

Počkej Jiři, to mně uniklo. Kam vyrážíš!!! Každopádně žádnou ostudu a šťastnou cestu!!!
pa D.

 
Jirina
Extra třída :D 13228 příspěvků 20.10.08 14:23

Vyrážím na služební cestu do Bratislavy, kde budeme obhajovat část firemního plánu na příští rok. Jede tam šéf toho oddělení a můj šéf (finančák) a chtěli mě s sebou, protože jsem připravovala všechny tabulky a asi jediná znám všechny ty vazby. Je to dost složitá část. Jedeme večer po práci, respektive já jedu domů, abych šla s Haničkou na zpívání, sbailila se a nechala doma auto (na které mám na zítra naplánován servis), šéf mě vyzvedne. Večer se sejdeme v restauraci s druhým kolegou. Zítra to máme až odpoledne, ale ještě to budeme procházet, protože na to doposud nebyl čas. Má tam být i nejvyšší šéf z Itálie, můj šéf říkal, že mě možná u toho projednávání nebude chtít (to bych byla nejšťastnější) nicméně oni mě s sebou mají jako „zálohu“. Spíš se bojím toho, že u toho budu, je to vždycky nepříjemný.
Zítra to máme někdy mezi 14 a 16 hod, pak jedeme domů. Takže vlastně hezkej výlet :o)
 Jiřina

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 21.10.08 08:55

Ahoj holky,
dnes jsem naprosto neplánovaně doma, kolem půl šesté mě skolila jakási střevní chřipka, nesmím se vzdálit od WC. Teď už je to trochu lepší tak skočím do lékárny pro Smectu, doma jsem měla jen Hylak, který asi teda pomohl. Ikdyž nevím, jestli je to možné tak rychle. Každopádně se děsím, jestli to chytnou i děti.

Ivčo, my jsme ještě stihli děti naočkovat proti žloutence než totálně zmizely vakcíny. Vši už máme několikrát za sebou :-/ Ale Avon prodává šampon s tea-tree olejem tak tím dětem preventivně myju vlasy. Tea-tree prý těm potvorám smrdí. Nebo jsem Míše cca 2× týdně natřela přímo olejíček za uši, zespodu hlavy a na šešulku, prostě tam, kde se vyskytují nejčastěji.

Volno si ale moc neužiju, Vítkovi jsem slíbila, že ho vezmu po O., Míša půjde poprve sama z družiny, má takové malé vánoce :-))) Škola je asi 100m, z okna na ni vidím takže budu stejně šmírovat :-) Silnici nepřechází, akorát musí podchodem a jsou tam teda hnusné prudké dlouhé schody :-/

Tak přeju hezký slunečný den!

Katka

 
DanaCe
Echt Kelišová 8808 příspěvků 21.10.08 09:14

Ahoj holky,
Katko střevní problémy ti teda nezávidím! Tak ať to brzo přejde.
Vzpomínám si, když jsem já čekala poprvé na Toma, když šel ze školy. Kolikrát jsem zažila takové nervy, protože se někde zdržel. Nechala jsem Matěje v postýlce a letěla mu naproti a on tam čupěl na trávě a trhal mně pampelišky. Je to pořád můj hodný brouček. Dneska za mnou přijede sám do práce a jdeme spolu koupit nový batoch. Na víkend - až do středy jede s turisťákem do Plzně. A potom spolu jdeme do Vaňkovky (velko obchodní centrum), je tam výstava dinosaurů. Nafotím a vložím fotky. Pak se chceme stavit do mekáče. Holt si spolu uděláme takové pěkné odpoledne.  

Včera jsem měla opět posilovnu. Tak už mám průkazku, příště budu mít sestavený cvičící plán. Paní cvičitelka mě potěšila, když se na mě podívala a říkala, vidím, že nemusíte hubnout, jen zpevnit. CHÁPETE TO? Já ne. Ovšem před tím mně jiný cvičitel ukazoval cviky na spodní bříško. Ten pohled, kterým moje - nejen spodní - břicho obhlídl nikdy nezapomenu!!! Ale nejdůležitější je, že už něco dělám!!!  

Jak jsem přišla, tak měl Matěj čtyřicítky. Tak manžel dělal zábal. Teď je dobrý, ale půjdeme se raději ukázat doktorce. Asi si nechám napsat pamycon do nosu. ATB bych se ráda ubránila. Pak musím do práce. Hlídat přijde mamka.  

tak papa
D.

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 21.10.08 10:38

Kámoška mě dokopala k tomu, že začneme každý čtvrtek chodit cvičit. Jsem na sebe zvědavá!!!
Ale koupila jsem si kvůli tomu nový sportovní boty, tak už proto bych se měla snažit!!! :D

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 21.10.08 10:39

Včera jsem měla takovou migrenu, až jsem z toho večer zvracela, ale dneska už je to trochu lepší. Šla jsem v osm večer spát, tak to asi pomohlo :).

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 21.10.08 10:45

Tea Tree olejíček mám, tak je pro jistotu taky „naolejuji“ :).

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 21.10.08 10:58

Dano,
to je super, že chodíš do posilky! Uvidíš, že výsledky se dostaví rychle a tím víc tě to tam bude bavit :-) Firma nám platí fitko tak jsem párkrát byla o prázdninách, když byly děti u babiček a nemusela jsem se hnát do školky. I těch pár návštěv bylo znát nebo to byl možná jen můj dobrý pocit :-) Akorát mě trošku deptalo, že na těch strojích na břicho jsem neměla žádnou zátěž a stejně jsem byla vyflusnutá po pár zvednutích. Účinnost je ale velká. Budeš mít bříško jak obrácený lavor :-)))
 Katka

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 21.10.08 11:28

Katko, nevěřím!!! :D :D :D Já mám břicho tak povolený, že to je momentálně nejneoblíbenější část na mém těle, z mého pohledu :). auáááá :(

 
DanaCe
Echt Kelišová 8808 příspěvků 21.10.08 13:12

Ivčo, vždyť ty vážíš 55 kilo nebo i míň, tak to nemůžeš mít žádné břicho.
Tak máme na deset dní ATB :o( Už jsem v práci budeme mít poradu. Ozvu se až večer.
Katko, to je fajn, že už zase píšeš. Že ti po nás bylo smutno žééé. A co nějaký fotečky.
 D.

 
Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 21.10.08 14:49

Dano, 50 :), ale přesto mi tam visí špíček přes pásek u kalhot :D

 
DanaCe
Echt Kelišová 8808 příspěvků 21.10.08 15:24

JEŽIŠI KRISTE!!! To nemyslíš vážně. Tak to není špíček přes pásek, to je volná kůže, které ze zadu právě ten špíček chybí!!!  Jako výztuha!!!No to je bomba. Ihned si běž dát nejmíň studentskou pečeť. Ach bože, Jiři čteš to taky!!!
Jsem naprosto konsternovaná. Jdu na WC.
 D.

 
Jirina
Extra třída :D 13228 příspěvků 22.10.08 07:52

Ahojky,
tak se hlásím po náročné služební cestě. V pondělí jsme vyjeli až v šest, stihla jsem jít s Haničkou na zpívání do školky, stavila se tam ředitelka školky, že asi 5 dětí bylo na výtěru u doktorky a 3 z nich mají spálu, aniž by měli příznaky. Ona sama si nechala udělat výtěr a má ji taky!!! Včera šla na výtěr i mamka - byla s dětma pořád - tak jestli ji bude mít, asi budu muset jít i já.  

Do Bratislavy jsme dojeli někdy po deváté, kolegové s Italama už seděli v restauraci, tak jsme zašli za nima, dali si večeři, Italové se pak naštěstí zvedli (začínali s Polákama už v 9, my až ve 2 odpoledne), tak jsme zase vypili nějaké to víno, pak jsme se ještě přesunuli do hotelu a další láhev tam. Do pokoje jsem se dostala asi v půl druhý a pěkně se se mnou houpal svět :o) nemohla jsem najít vhodnou polohu, kde by se netočil.
Ráno jsem si mohla přispat, ale po flámu se ráno těžko spí, takže jsem se tak povalovala, na 8:30 jsem si objednala snídani na pokoj, ale vůbec mi neudělala dobře.
V 10 jsme se sešli s kolegama a 2 hodiny seděli nad počítačema. Nastavovala jsem tam ještě nějaký změny, pak oběd a už do kanceláře. Probírali jsme s Italama z centrály ten rozpočet, bylo to dost perný, trvalo to skoro do šesti. Ale nakonec to bylo celkem úspěšný, něco jsme na nich uhádali :o) Byli jsme ale totálně vyřízený, domů jsem dorazila v půl desátý a hned jsem šla spát.  

Katko, taky jsem ráda, že se ti po nás stýskalo a píšeš. Ivčo, ke tvé váze se raději nebudu vyjadřovat :o) Moje ségra to má podobně a když mi ukazovala svůj „špíček“ (asi tak jako když zmáčkneš kočce kůži), málem jsem smíchy spadla ze židle. U mě je to teda dost o něčem jiným. Akorát závidím, že s tím něco děláte, já budu lemra sama.  

Pa Jiřina

 
DanaCe
Echt Kelišová 8808 příspěvků 22.10.08 13:51

Ahoj holky,
je toho hrozně moc. V práci nevím kam dřív skočit. Včera se tady na chvilku stavoval manžel a doma mně pak říkal, že to vůbec nechápu, že se nezblázním. Nejhorší je, že já jak toho mám takhle hrozně moc, tak se prostě zaseknu a nedělám nic. Takže teď píšu Vám. Potom nevím co dřív.  

Včera jsme měli hezké odpoledne s Tomíkem. Koupili jsme batoh na výlet a protože jeho víkendová zábava bude stát 900 - cesta, ubytování, jídlo, vstupy + 850 batoh + nejmíň 300 Kč, tak jsme koupili Matýskovi pirátského černého petra a jednoho playmobilového panáčka. Měl chudáček takovou radost. Dnes jsem si koupila Katku - nečetla jsem to snad 5 let - k tomu jsou samolepky Rumcajse, časák dám na čtení na Wc a samolepkama si může polepit co chce. Jinak choroba trvá. Zítra jsem dopoledne zase doma.
Jen tak ve zkratce. Všechno zdravím. Večer mám svůj oblíbený film na TV NOVA - z cyklu Soukromé křižovatky, tatínek je „na hraní“. Možná i uklidím. Ovšem domů dojdu o půl 7, tak nevím.
D.  

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »