Maminkou s eMiminem už pár let - Od Dany, Slabikářová slavno

Rodičovství

Ahoj holky, tak dneska jsme měli ve škole slavnost. Byli jsme všichni rodiče pozvaní na první hodinu češtiny, abychom viděli, co děti už za ty dva měsíce umí, kdo s kým vlastně sedí a jak probíhá vyučování.

U nás doma to byla velká událost. Hlavní starost, abychom nezaspali a abychom nezapomněli do pouzdra nachystat pero, protože to dnes už MUSÍ mít. Měli to za domácí úkol. Samozřejmě jsme pero nachystali, ráno jsme nezaspali a šli jsme všichni – i Tomík, spolu do školy. Bylo to hezké. Po cestě jsme si povídali. Tomík teda u školy byl trochu odtažitý, protože jít teda s matkou v sedmé třídě do školy, to je fakt asi vopruz. Ale přežil to.

Ve škole, ve třídě měli vzadu nachystané lavičky a podušky na našem koberci. Na sezení pro rodiče. Všichni tam byli vybavení fotoaparáty a napjatí co teda bude. Paní učitelka přišla, pozdravila děti „dobré ráno děti“ ony odpověděly „dobré ráno paní učitelko“ a posadily se. Bylo to hezké. A začala hodina. Děti rychlostí blesku promrskávali písmenka, psací, tiskací, slabiky, spojovat, rozkládat. Potom si ukazovali obrázky třeba obrázek okurky, na tabuli, kde mají nasuchozipovaná plyšová písmenka měli najít písmenko, na co to začíná, potom tleskáním rozslabikovat, takhle paní učitelka vymýšlela různé způsoby procvičování, pak četli z papíru a spojovali slabiky ve slova – ma so = maso; z písmenek, která znají. No a potom dostali novou písanku a do té měli tím opravdovým perem napsat dva řádky psacího e . Při tom jsme my rodiče mohli chodit mezi nimi a jít se podívat, jak jim to jde. Potom měli malou rozcvičku, zpívaly a cvičily a nakonec, zlatý hřeb, nastoupily napřed holky a dostaly Slabikář a záložku a potom kluci. Všechno jsme stihli akorát se zvoněním. No a potom jsem utíkala na další, ale to napíšu až do komentáře, ať tu není smutno….

Jinak mám holky ještě jednu anketu – o tom jsem původně chtěla napsat deníček!
Minulý týden si tu v práci dvě kolegyně na chodbě povídaly a jejich povídání bylo plné přirovnání. Tak mně napadlo, třeba napříč republikou jsou někde nějaká, která jsou fakt „vypečená“. Tak sem s nimi!

Já jsem odposlechla:

  • mám z toho hlavu jak rohovej barák…
  • hledí na to jak pět na šest

ty jsem skutečně neznala a hrozně mně to pobavilo. Hlavně to druhé jsem si v barvách představila!

Tolik ode mě.
Mějte krásný zbytek listopadu!
 Dana

Hodnotilo 1 lidí. Score 1.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
 
Jirina
Extra třída :D 13094 příspěvků 12.11.09 13:36

Ahojky,

Danča mě poprosila o poslání deníčku, který jsem tedy poslala a ihned tu naskočil i s mou poznámkou pro adminy.

Takže jupí jsem první !!!

Danuš, krásný popis. Já jsem na vyučování nikdy nebyla. Taky by se mi to líbilo. Koukám že už jste mnohem dál, nám ještě chybí do konce Živé abecedy asi 8 stran. A nafotíš nám jaký máte Slabikář?

Co se týče těch přirovnání, mě napadá jen to teenagerovské „to je teda hustý“ nebo „to je cool“. Jinak se mi moc líbí Lucčino přirovnání „to jsem z toho srnec daněk jelen“ nebo jak to přesně zní. Víc mě napadá jen „to je mi platný jak mrtvýmu zimník“, to používám zase já.
„Kouká jak pět na šest“ je ale úžasný, musím si zapamatovat.

Jdu zase pracovat.
Jiřina :mavam:

 
Jirina
Extra třída :D 13094 příspěvků 12.11.09 13:56

Tak jsem z toho blázen, při odesílání komentáře mi vypadlo emimino a komentář tu nebyl, a najednou tu je! No ještě že jsem to nešla psát znovu. Někdy je to fakt :pocitac:

:mavam: Jiřina

 
DanaCe
Echt Kelišová 8706 příspěvků 12.11.09 16:09

Ahoj holky,
tak jsem doma, mám radost, že deníček vyšel tak rychle. Asi je to nějaký automat či co. Každopádně díky Jiřince za poslání vz. Jako v zastoupení!

Jiřinka už to ví, tak jen pro ostatní. Meguška je na tom moc špatně, večer si pro ni máme jet a asi se to vyřeší. Dnes nebo zítra. Už mám tak oteklé oči, že přes ně nevidím.

Jsou čtyři hodiny a venku je šero no hrůza. TO nevydržím.

Jiři, viděla jsem už i lampiony na žárovičku. To je mazec (mimochodem tohle hodně používám). Ale není nad to jít s tou svíčkou vevnitř a čekat kdy a)dohoří nebo za b)shoří celý lampion.

Tak papa, budu Vás průběžka informovat.

Jinak Jiřka ještě psala i do starého, kdo nečetl.

papa :mavam: Dana

 
DanaCe
Echt Kelišová 8706 příspěvků 12.11.09 19:20

Holky,
tak naše Meguška odešla v 17.30 do psího nebíčka :andel: . Jdu ji rožnout svíčku na cestu!
Děkuju Vám za podporu.
Už je dobře.
pa Dana

 
Anjelica
Kelišová 5018 příspěvků 12.11.09 19:55

Ahoj,

Dano, to s Megy je smutné. Skoro tady brečím.

Hledí na to jak pět na šest mě taky pobavilo.

Já určitě používám spoustu přirovnání, jen si teď nemůžu na žádné vzpomenout. Jenom, že někdo přišel s křížkem po funuse. Určitě si ještě na něco vzpomenu a průběžně sem napíšu.

Anjelica

Příspěvek upraven 12.11.09 v 19:56

 
Jirina
Extra třída :D 13094 příspěvků 13.11.09 07:26

Ahojky,

Danuš, včera jsme na vás moc mysleli. Jsem ráda, že už je dobře. Teď už to bude jen lepší.

Včera jsem vyprávěla Jírovi o slabikářové slavnosti, tak říkal, že už ve třídě taky mají slabikáře. Prý je nějaké holky přinesly. Ale ještě je nemají rozdané.

Přijela jsem domů až v půl šesté, byla jsem s kamarádkou chvilku si sednout v picošce na horkou čokoládu, obstáravala jsem jí spotřebiče a musela jsem jí potvrdit záručáky. Přinesla mi za to úplatek, až jsem se styděla něco přijmout, ale nedala se odbýt, tak si teda za to koupím něco k Vánocům pro sebe. Jestli dnes rychle stihnu práci - mám tu toho požehnaně - zaběhnu do obchodu.

Holky chtěla jsem se zeptat, sbíráte někdo kostíkové magnetky, jak teď byla mapa? Tatínek včera přinesl jogurty z nákupu a už magnetky nemají a nám ještě asi pět chybí. Můžu vyměnit za jiné, asi pět jich máme víckrát. Asi tady založím přímo diskusi, jestli se mi někdo ozve.

Zatím :mavam: Jiřina

 
LuckaH
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 13.11.09 12:15

Ahoj,

nejdříve, Danuško, už je Meg dobře, i když je to pro vás těžké. Myslím na vás, držte se.

Slabikářová slavnost musela být moc pěkná. My tedy do tříd nemůžeme, ale zase nám průběh popisovala včera docela barvitě paní učitelka na třídních schůzkách. Schůzky trvaly od 16:30 do 19 - no síla, ale zase jsme se toho hodně dozvěděli, paní učitelka popsala hodiny, ukázala a vyčíslila co koupila z třídního fondu, plánované akce až do vánoc. No bylo toho moc. Měla jsem hlavu jak pátrací balon, ale hlavní bylo, že Tom je prý šikovný, bez problémů. Paní učitelku jsme s rodiči zhodnotili jako absolutního nadšence :-)

Kouká na to jak pět na šest je super :-) Na vlastní používané si momentálně nevzpomínám, napíšu časem.

Tom je dnes o něco lepší, tak snad ten kašel dá do středy než půjde do školy pokoj. Dnes seděl u matiky (tu má rád, protože mu jde levou zadní). Paní učitelka říkala, že už dostane druhý díl učebnice.

Ještě dotaz: jaké mají vaše děti pera? Paní učitelka včera poprosila rodiče, aby zakoupili dětem Stabila, že už brzy začnou perem. Zatím píší stále ještě tužkou (do písanky).

Zatím se loučím a jdu dát Tomovi oběd.

Pa

Příspěvek upraven 13.11.09 v 12:16

 
Jirina
Extra třída :D 13094 příspěvků 13.11.09 13:00

Ahojky,

Luci, pero máme Stabilo, manžel ho koupil hned na jaře první schůzce s rodiči. Má i stabilo obyč. tužku. U nás se o peru ještě nemlulvilo, uvidíme, co za 14 dní na třídní schůzce.

Vyrazila jsem do obchodů, ale nekoupila nic. Potřebovala bych nějaká trička a novou kabelku - starou už mám ošoupanou - ale vidím, že nic vhodného neexistuje (tři tisíce se mi za ni dát nechce) takže vyčkávám. Však to nehoří. Akorát jsem koupila mužovi nějaká DVD s Belmondem. A čokoládové podkovy na strom.

:mavam: Jiřina

 
DanaCe
Echt Kelišová 8706 příspěvků 13.11.09 15:22

Ahoj holky,
předně díky, díky. Je to moc těžké. Tomík je úplně vyřízený a to mě teda trápí.

Jinak pero nám paní učitelka doporučila keramické, nebo Tornádo nebo Torpédo. Ty druhé dvě jsou jednorázová, stojí asi dvacku. Ty si kupuju i sama do práce, hezky se s níma píše.

Ještě jsem Vám minulý týden chtěla napsat, že jsem koupila takový ten rodinný kalendář, jestli to neznáte. Je to na celý měsíc a každý tam budeme mít svou kolonku a tam si budeme psát co máme. Tak to můžu začít všem plánovat, co mají. Mám z něj radost. Stál teda asi 175 Kč a já mívám kalendáře z práce, ale nemohla jsem si pomoci!

Mado, jsi tu někde? Máte nějaké nové výsledky? Myslím na Vás!

Holky jdu uklízet. Musíme zrušit pelíšky atd. No nic příjemného, ale život jde dál.

Matěj mně teď nakukoval přes rameno a hrozně se mu líbili ti smajlíci. Nejvíc ten stířelíjící na PC. A ten blinkací je taky hustej. To jsem zvědavá, jestli ho někdy použiju! Možná po Silvestru :-D

tak zatím :mavam: Dana

Příspěvek upraven 13.11.09 v 15:24

 
mado
Závislačka 3758 příspěvků 13.11.09 17:13

Ahoj holky, díky za zájem, úplně mě to dojalo. Výsledky dneska ještě nejsou, někam to posílali, tak možná budou až za týden, uf, do té doby se zblázním. Před chvílí jsem o tom mluvila s vedoucím ve skautu (vrchní lékař na urologii) o testosteronu něco ví, moc mě nauklidnil, to je jasný, když to není jeho případ, jenom furt tvrdil, že Vojta vypadá dobře, ale v další větě zase, že když je něco na mozku, nemusí to být hned poznat, ach jo. Vytelefonovala jsem si po známosti jen to, že jedna z těch hodnot je v pořádku. Další se zpracovávají složitěji.Zatím ahoj Mada

 
DanaCe
Echt Kelišová 8706 příspěvků 13.11.09 18:28

Mado, tak to je dobře. Uvidíš i další hodnoty budou OK a na mozku nic nebude!!!

Jiři, ještě jsem se chtěla zeptat jaký ty Kostíkový magnetky Ti chybí. Nějaké máme 2× tak bych Vám je případně poslala. My už máme mapu celou. Vytiskli jsme si ji na netu a potom jsme do obchodu chodili se zaškrtanýma okýnkama a otvírali a otvírali. Nebyli jsme jedinní. Hlášky typu „na Špilberku máme“ atd. se ozývaly pravidelně.

Teď je taková doba, že bychom šly s Meguškou ven. Nemám co dělat. Jen uklízím a nejde mi to od ruky. Asi půjdu umýt zem.

Dana

 
Jirina
Extra třída :D 13094 příspěvků 13.11.09 18:52

Danuš, já jsem tu na Kostíky otevřela diskusi :o))

Mapu jsme objevili až teď. Navíc nakupovat chodí tatínek a nebyl ochotný jogurty prohlížet.
Podle mapy nám chybí:
dinosauři v Plzni Šumava
Znojmo
Bílé karpaty
a vlevo dole ta s logem kostíků. Jen těhle pět. Kdybys něco měla navíc, bylo by to super.

Pořád na vás myslím. Jestli se budeš v noci budit, když nebudeš pouštět Megy čůrat. Je to smutý. Ale to se prostě nedá nic dělat. Někde jsem četla, že pro děti to je přínos do života, když se setkají se smrtí např. psa. Psychicky je to připraví na to, že jim jednou odejde děda, babička. Celej život je smutnej. Ach jo.

Přišla jsem z práce brzo, využila jsem chvilky, než jsem šla pro děti, a přeuspořádala vánoční dárky do úložné postele a probrala, co je pro H. k narozkám. Pak jsem je šla teprve vyzvednout. Od té doby byli střídavě na počítači. Teď teprve jsem je odehnala - šli na večerníček. Uvařila jsem fleky se zelím - mňam, hrozně jsem se přežrala. Teď peču ještě loupáky. Vyprala a vysušila jsem jednu pračku, čekám, až dopere druhá.

Večer možná přijde kámoška, ale psala, že jde s králíkem na veterinu a možná ho bude muset utratit, tak kdyby jo, bude muset doma uklidňovat děti. Zatím pořád neví, jde tam až večer.

Mado, uvidíš, že to bude dobrý. Chápu, ale dokud to nebude jisté, klid mít nebudeš. Tak se holka drž, myslíme na tebe.

:mavam: Jiřina

 
Jirina
Extra třída :D 13094 příspěvků 13.11.09 18:54

Teď koukám, že tu mám metříky. Kde se tu vzaly??? Ne éčku mi to nikdy nefungovalo.

Taky když odesílám komentář, naskočí mi chybné hlášení, že deníček nenalezen, nicméně když do něj vlezu, komentář tu je. To jsem z toho daněk, srnec,jelen.

J.

 
Anjelica
Kelišová 5018 příspěvků 13.11.09 18:56

Ahoj holky,

Jiřino, máme dvakrát kostíci v Praze/Kuba na Karlštejně. Jestli tenhle nemáte, můžu poslat. Jinak máme mapu celou, taky jsme v obchodě otevírali víčka. Manžel mi někdy telefonoval z Alberta a ptal se které máme a které ne.

Pero jsme ještě nekupovali, ale Ládíkova třídní učitelka nám doporučovala Tornado.

Vzpomněla jsem si na přirovnání „motá se jak nudle v bandě“.

Mado, že byl měl něco na mozku není pravděpodobné. Myslím na vás, určitě to bude v pořádku.

Anjelica

 
Anjelica
Kelišová 5018 příspěvků 13.11.09 19:00

Jiři, psaly jsme zároveň, teď vidím, že kostíky v Praze máte. Děti koukají na smajlíky, nejvíc se jim líbí tenhle :pocitac: , říkají tomu, jak chce zabít počítač.

 
Zuziky
Neúnavná pisatelka 16432 příspěvků 13.11.09 19:46

ahoj,

hlasim se po siiiiilene dobe…totalne nestiham, obcas prectu a na napsani uz neni sila nebo cas nebo oboji,
jen ted uz musim:

DANUSKO, Megynce jsme s lumpama zapalili prave pred chvilickou svicku na cestu do psiho nebe, hlavne, ze uz je ji dobre…

MADO, drzim moc a moc pesti, at je to jen nejaka prkotina…

jdu ulozit kluky a snad budu mit cas napsat jeste vic- a kdyz ne ted, tak zitra…slibuju:-)

Zuzka a lumpici

 
Jirina
Extra třída :D 13094 příspěvků 13.11.09 21:47

Jééé kdopak se nám tu objevil, tu už ani neznáme! Zuzko koukej to vysvětlit, proč tak dlouho nepíšeš.
Samozřejmě jsem ráda, že ses ozvala, aby sis nemyslela !

Holky já jsem si teď přečetla jeden svůj asi šest let starý deníček. Na jednu stranu jsem si hezky zavzpomínala na holky, které tehdy psaly. Na druhou si říkám, že až Jíra bude umět číst a pak to tady všechno najde, že je to vlastně o něm, a co jsem o něm psala, to bude teda koukat 8-o no snad mě za to nezaškrtí.

Loupáky se náramně podařily, sežrala jsem jich asi pět. Přitom bych potřebovala nežrat a trochu shodit, abych si vytvořila rezervu na vánoční žraní. Ale když ono je to tak dobrýýýý !

Tenhleten smajlík :pocitac: je u dětí asi obecně nejoblíbenější. Mě ještě uchvátil pápající. Ovšem děti si myslely, že je to malej smajlíček pusinkující velkýho :mrgreen: Teď mám místo něj křížek, tak vám asi nezapápám. Pak se mi ještě líbí čertík a ten zelenej zubatej :mrgreen:

Víc nevím co jsem chtěla. Jo, v diskusi mi jedna holka nabízí magnetky - Bílé Karpaty a pak ty v rohu vlevo dole. Já to říkám pořád, že to v obchodě všichni prohlíží, jen náš tatínek - pan spravedlivej - říká, že se to nedělá, tak to nedělá. No asi má pravdu, když jsem nakupovala já, tak jsem taky nahlížela. SPíš mě štve, že to někdo z toho vyloženě vykrade a kolikrát přinesl jogurty a nebylo tam nic, i když mělo. No jo no. Tak snad ty chybějící tři (momentálně Šumava, dinosauři a Znojmo) někdo mít bude.

Lukáš si k Vánocům koupil mikinu, dám mu za ni peníze a mám další položku odškrtnutu. Ještě mu dám ať si koupí nějaké tričko. On má ještě navíc na Vánoce narozeniny, (kdo to neví ve stejný den jako já na Boží hod) a tentokrát navíc osmnácté, tak jsem mu řekla ke každému dárek za 1000. Zatím pro něj mám nabiječku na AAA baterie do mp3, kterou si přál, ještě si vybral za body nasbírané na OMV bundu (to musíme nejdřív nasbírat), pak pro něj máme nové struny na kytaru. Nějak nemám inspiraci. VLoni jsem mu koupila spoustu knih a většinu z nich za ten rok ani nepřečetl.

Víc mě nenapadá. Ještě chvíli počkám, jestli tu něco nepřibyde. Mám nějak pomalý připojení, našim nějak nefunguje internet (beru signál přes wifi), tak jsem se napojila přes T-mobile kartu, kterou mám k firemnímu počítači. Je to několikanásobně pomalejší. Ach jo.

Jiřina nevidící pápajícího smajlíka

 
DanaCe
Echt Kelišová 8706 příspěvků 13.11.09 21:47

Zuzi, moc děkuju, je to od Vás hezké. My ji tady svítíme taky pořád. Jen ten Tomík propadá takovým záchvatům pláče. Já jsem si teď ve vaně taky poplakala. Ale já jsem velká. Nevím, jak mu pomoct. Sama jsem si teď uvařila meduňkový čaj.

Anjelico, střílející smajlík u Vás taky vede, to je srandovní. Jen tu není plačící, toho bych těď určitě využila.

Jiři, ta chybná hláška mně taky naskakuje :pocitac: něco tam je srnec, daněk,jelen, že!

Teď večer jsme si rozdělali sedačku a koukali na dvojku na lední medvídky, určitě jste taky koukali, že? Vzpomínala jsem na Vás.

Holky, co budete vařit zítra k obědu?

Jiři, já jsem myslela, že ty metříky jsi si sem schválně dala? A jak jsi na začátek dala to oko mrkající?

Jdu mrknout na ty magnetky, které máme 2×
D.

 
DanaCe
Echt Kelišová 8706 příspěvků 13.11.09 21:52

Jiři máme jen ty dinosaury z Plzně, tak Ti je nachystám k těm CD až pojede Milan do Prahy, stačí to, nebo to chcete poslat?

 
DanaCe
Echt Kelišová 8706 příspěvků 13.11.09 22:02

Anjelico u nás se zase říká „motá se jak hovno pod splavem :-D “

Jiři koukala jsem na Tvoji kostíkovou diskusi, ty seš teda žena činu! Určo to dáš dohromady! Jsem zvědavá, co budou mít za novou soutěž. U nás to vždycky sklízí úspěch. Ta mapa byla bezkonkurenčně nejlepší, co měli.

Co budeš kupovat na vánoce Petrovi. Já sem nemůžu napsat, co já Milanovi, protože sem chodí a čte si nás, čímž svého muže zdravím :huban: .
 D.

 
Jirina
Extra třída :D 13094 příspěvků 13.11.09 22:04

Danuš, jaký oko mrkající???

S těma metříkama. Já jsem si to kdysi nastavila na BC, asi před měsícem jsem tam diskutovala o rozčesávadle pro Haničku (jinak tam už příliš nechodím) a zjistila jsem, že H. má od 5. narozenin metřík vyprchaný. Tak jsem je opravila. A říkala jsem si, že si je vložím i sem, jenže tady mi to prostě nefungovalo. Nijak jsem to neřešila. A teď, najednou asi minulý týden, mi začal u podpisu naskakovat odkaz na ty metříky. Psala jsem Radkovi co to, nějak to opravil, protože pak to zmizelo. Pak to tu nebylo a najednou šup a funguje. Ale už vím, že než komentář odešlu, musím odškrtnout, že podpis ne. Když si vzpomenu. Když ne, tak je tu mám.

Taky, jestli jste si všimly, byla jsem Kecalka s asi 196 příspěvky, a najednou jsem Závislačka a komentářů víc než tři tisíce. No raději neřešit.

Dani, toho Tomíka asi nech. Každý si ten smutek musí vstřebat sám. Asi bych o Megy hodně mluvila, jaká byla skvělá, co jste s ní zažily. Vyplakání pomůže a věř, že to přebolí. Aspoň je vidět, že ji měl hodně rád. Myslím, že je to normální.

Ale je to hezký, jak na sebe pořád všechny myslíme. Jste už všechny taková moje druhá rodina. Navíc vy mě netočíte jako ta moje rodina :lol:

Na medvídky jsme koukali, bylo to nádherný. Hanička u toho usnula. Kámoška nepřišla, psala, že je pořád na veterině s králíčkem.

Na zítra jsem vyndala krůtí prsa a budou klasické řízečky a bramborová kaše. Na další dny mám vymyšlené pečená plec, brambor, dušená zelenina (asi spíš jen mrkev), taky máme mleté, takže karbanátky a bramborový salát - generálka na Štědrý večer, od svatby jsem ho nedělala - jen nevím, jestli mám sterilovanou zeleninu. Jsem doma i v pondělí, jídlo na úterý snad pokryjeme ze zbytků. Jíra prvně pojede sám se skauty na celý den pryč, tak budu sama s Haničkou.

Hele a už je tu pápáček takže :mavam: Jiřina

 
DanaCe
Echt Kelišová 8706 příspěvků 13.11.09 22:13

Jiři no já mám na svém PC :idea: vždycky před tím jak píšeš komentář takový mrkající očičko. Prostě je oko a pak hned písmenka :lol: tak jsem myslela, že to je schválně, že jako na nás jukáš :-D

No já jsem zase pořád nováček se dvěma příspěvky, tak :zed: asi tak!

Hele a my máme v neděli u našich též nácvik na Ježíška. Máme přímo kapra a salát! Milan s Tomem i kuřecí řízek.

Jiři taky jsem si četla nějaký ty starý deníčky, jak psala Blanka, ráda bych věděla, jak se má. A ostatní holky, Petra, Ivča.

Jakpak Lucka drží pitný režim!

D :mavam:

 
Jirina
Extra třída :D 13094 příspěvků 13.11.09 22:21

Tak jsem šla kouknout do Kostíkové diskuse a jestli ty hodné duše pošlou to, co mají víckrát, už mi chybí jen Znojmo.

Dančo, pro Petra mám: pyžamo, sám si koupil kalhoty a kraťasy (a odevzdal k zabalení pod stromeček :o))) a tři balíky hadrových kapesníků a několik DVD - s Milanem jsme koupili Trhák, dnes jsem objevila Belmonda, tak jsem jich vzala pět různých. Celkem cca za 2 tisíce, to by mohlo stačit :lol: Já u nás nakupuju dárky i pro něj i pro sebe - respektive i on si některé nakupuje sám pro sebe - protože prostě oblečení si musím vybrat sama, já pro sebe mám taky pyžamo, už se na něj těším, pak nějaké knihy (přece ho pro ně nebudu hnát, když mám u nosu knihkupectví, do kterého mám navíc slevu), pak parfémy, letos jsem je koupila za polovic co loni, jedna kolegyně má v práci možnost nakupovat v nějakém internetovém parfémovém obchodě se 40% slevou, takže ten Salvator Dalí, cos mi loni poradila, loni jsem za něj dala přes tisíc a letos ho mám objednaný za 460 a ještě je k tomu v ceně sprchový gel. Ještě bych potřebovala novou kabelku a tričko, ale to si taky musím obstarat sama. Mně to vyhovuje, jak to máme zařízené, já stejně moc nejsem na překvapení. Takže žádný stres. Jo a ještě mám nějaké ty kuchyňské pomůcky od Tupperware a ještě mám něco vyhlídnuté od Tescomy, máme v práci možnost objednat se 40% slevou tak to se hodně vyplatí. Letos mi ty slevy nějak dobře jdou :mrgreen:

:mavam: J.

 
DanaCe
Echt Kelišová 8706 příspěvků 13.11.09 22:25

Kurnik já už jsem měla 2× utkvělou myšlenku, něco zásadního jsem chtěla a nevím co :nevim:

Teda nechápu, jak jsem mohla nadávat na ty smajlíky, je to super. Brala bych klidně ještě další řadu na výběr :palec:

Jiři o Trháku vím.

Ježiš co jsem chtěla!!! Fakt nevím.
No nic. Jdu do hajan.

dobrou, jé plačící smajlík tu je :cry:
D

 
Jirina
Extra třída :D 13094 příspěvků 13.11.09 22:31

Tak já vidím před kažým příspěvkem - svým i vaším - na začátku takovou bublinku s růžkem, asi jako když se v komiksu píše do bubliny, kdo co říká. Já mrkající očičko nevidím :cry:

Jé a teď jsem chtěla napsat nějakou hlubokou myšlenku a v tu chvíli jsem to zapomněla :-( tak ještě chvíli jestli si vzpomenu.

Jó už vím. Teď je v televizi taková reklama - bývá to většinou na nově v místě, kde je pořad přerušen reklamou, ale viděla jsem to i na ČT - taková ťapající nula, doťape, hačne si a dívá se na televizi. Jako snad O2 nebo co. Tak mně přijde taková roztomilá že se vždycky rozněžním a začnu šišlat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jsem magor :mrgreen:

:mavam: J.

 
DanaCe
Echt Kelišová 8706 příspěvků 13.11.09 22:38

už jsem na to přišla, to oko je vždycky u novýho příspěvku. Teda asi.
Ale teď už jdu fakt spát.

zdejespícísmajlík :lol: D.

 
Jirina
Extra třída :D 13094 příspěvků 14.11.09 10:18

Ahojky,
mám doma firemní počítač, potřebovala jsem si jen sjet nějaká data na úterý a opravit čtyři čísla v reportu, který jsem si připravila včera, jen jsem potřebovala ještě včerejší data, která se zpracovala dnes přes noc. Tak jsem si to spustila, ať to mám hotové. Nevím proč, ale tady mi jde internet mnohem rychleji, i když používám na oba počítače stejnou kartu. To nechápu.

Dančo, to mrkající očíčko teď vidím taky, u posledních asi deseti příspěvků. To nechápu. Asi se změním v srnce, daňka, jelena :lol:

Děti si hrajou nahoře (no spíš zloběj) tak mám chvilku. Hergot tenhle počítač má jiný rozpětí klávesnice, pořád se překlepávám. V práci k němu mám připojenou normální velkou klávesnici.

Tatínek šel pracovat k našim (bourat staré stropy), naklepala jsem řízky a teď mám asi tak hodinku klid. Asi půjdu namalovat WC obrázek a donutit Jíru udělat úkoly. Vypadá že bude hezky, až se rozplyne mlha.

:mavam: Jiřina

 
LuckaH
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 14.11.09 13:46

Ahoj,
teda vy jste se rozepsaly :-) Já jsem se odpoledne včera k netu už nedostala a večer jsem šla do sboru. Tak se hlásím až dnes.

Zdravotní okénko od nás: Piju, piju, piju, už si začínám zvykat, ale jde mi to ztuha. Tom dnes poprvé nekašle, tak doufám, že jsme kašel udolali.

Máme takový klidný víkend. Tom s Michalem psali do písanky, pak hráli šachy. Já jsem mezitím uvařila k obědu zapečené těstoviny se zeleninovým salátem. Jiří, musím se smát - my budeme mít krůtí řízky zítra :-)

Na smajlíky Tom taky koukal a taky u nás vede ten střílející - no jo, kluk.

Dančo, mohla bys prosím nafotit ten rodinný kalendář. Nějak nevím, jak vypadá, a moc bych ho užila. Díky.

Mado, vydrž, vše se v dobré obrátí, uvidíš. :palec:

Jiřko, prosím, jak jsi udělala metříky a nahrála je sem ?? Jsou moc pěkné :-)

Zuzko, ráda, o Tobě čtu alespoň občas. Jak se vede, co děti a co škola ?

Dančo, teda to je Milan sekáč, žč nás čte, to Michal ne…

Očíčko a červený rámeček jsou vždy u příspěvků, které přibyly od poslední návštěvy, pokkud jsem to pochopila dobře.

U nás vánoční dárky řešíme tak, že je kupujeme společně. Jen Tomáškovi je kupujeme bez něj, aby měl překvapení. Michal chce něco na sebe, DVD, helmu na lyže.

Pa :mavam:

 
DanaCe
Echt Kelišová 8706 příspěvků 14.11.09 13:46

Tak máme po obědě. Kluci jsou venku, hrabou listí na zahrádce. Já jdu převlíkat ložní. Nějak jsem v tom víru událostí nedodržela svého prvního (každého prvního převlíkám) a tak už je to vážně potřeba. Tak jdu na to. Potom pojedeme do botanické zahrady na výstavu exotického ptactva a potom zavézt kluky k našim a my jdeme na ten country bál. Docela se těším, že přijdeme na jiné myšlenky.

Ráno jsme byli nakupovat. Koupila jsem si v PENNY zimní toaletní papír. Je potištěný takovýma jako vločkama a potom takovou plechovku, v ní jsou perníčky, ty sníme (už skoro jsou) a do té plechovky se dá svíčka a krásně to svítí. Ona je „děravá“ kometou a hvězdičkama a okýnkama. Zvenku je totiž namalované městečko a všema těma oknama bude ta svíčka prosvítat. Tak z toho mám docela radost.

I když je to stále těžší.

tak jdu na práci.
pa pa :cry: :mavam: Dana

 
LuckaH
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 14.11.09 14:02

Danuško, držte se všichni :srdce:
Pa

 
Jirina
Extra třída :D 13094 příspěvků 14.11.09 19:01

Ahojky,
já se picnu. Jírovi upadl počítač a nejde nastartovat :cry: Naštěstí mám zrovna doma pracovní. Hned jsem ho odnesla švárovi. Píše tam, že nastal disk or non-disk error. Pokud dojde k nejhoršímu, přijdu o disk :cry: Ne nebude chvíli klid :cry:

Jinak jsme měli celkem příjemné odpoledne, byli jsme s babičkou a těhotnou ségrou na procházce. Na kraji lesa, děti si stavěly domečky pro skřítky. Ptala jsem se mámy - ona je taková „odbornice“ přes tlak, má doma barometr - jak je to s tlakem, že mám pořád divno v hlavě. Tak prý je vysoký tlak a hodně kolísá. Jsem na to nějaká citlivá, pořád se cítím malátná, až jsem měla strach, jestli nemám něco s hlavou. Prý je to tím tlakem, tak jsem trošku uklidněna. Ségra prý, jestli nejsem těhotná. Ne to vážně ne. Tak jestli nejsem v přechodu !! Mamka no počkej, za rok je jí 40, jí to prý začalo ve 43 letech. Prý je velká pravděpodobnost, že to bude stejně jako u matky. Hm tak dobrý, přechod v dohledu !!!

Holky myslete na mě ať s tím počítačem nic není. Mám hrozný strach. Ach jo to mám zkaženou náladu.

Luci, ty metříky už nevím, jak se dělají. No dost blbě. Zkus je rozkliknout a ukáže ti to adresu. Nějaké lolippie.com nebo tak nějak. Tam se vytvoří, uloží, a adresa, kterou to hodí, se uloží do osobního nastavení k podpisu. Mně to ale nikdy nefungovalo, tak moc nemůžu radit. Zkus a uvidíš.

:mavam: Jiřina

 
LuckaH
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 14.11.09 19:26

Jiřko, držím palec, hlavně Jíru netrestej. (Já se znám, mně by ruply nervy a bylo by zle…) Napiš co a jak.

Na metříky se podívám asi večer, láká mě to, díky.

Pa

Příspěvek upraven 14.11.09 v 19:30

 
LuckaH
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 14.11.09 20:34

Tak hlásím , že jsem asi pako, ale metřík mi nejde na stránce lill… ho udělám , ale nejde mi okpírovat do emimi, aby se mi zobrazil, no nic, třeba jindy :pocitac:

Pa

 
DanaCe
Echt Kelišová 8706 příspěvků 15.11.09 09:22

Ahoj holky,
tak jsme byli včera na tom bále, ale přišli ještě jenom jedni známí, tak jsme to ve 22.30 zabalili a jeli domů. Doma jsme si pustili část filmu Líbáš jako bůh. Holky super, doporučuju. Teď ráno jsme dokoukli další část. Teď trochu pouklidím a jedeme pro kluky a k našim na oběd.

Na ty ptáčky půjdeme po O. Včera jsme nějak vyčerpáním usnuli.

Jiři, držím palce, ale teda ta hláška nezní moc dobře. Tak dej vědět, jak to dopadlo!

papa D :mavam:

 
Zuziky
Neúnavná pisatelka 16432 příspěvků 15.11.09 10:18

Ahojky,

pomoooc, potrebuju den nejak natahnout, ale to asi vy vsechny taky, co?:-)

totalne nestiham, ale vubec- prace, skola, skolka, krouzky, pak kapku domacnost, do toho J. prace- takze maily, nabidky klientum, jednani s dodavateli a tak, pak moje skola…do toho kluci nemocni- od zari jsem mela 3 paragrafy, fakt super :zed: nastesti s tim v praci nikdo nema moc problem, jeste ze tak…

pak se snazime o vikendech byt spolu, takze kino, divadlo, nejaka akce…

a pak zjistite, ze bezi nejen dny nebo tydny,ale rovnou mesice…njn…

predvanocni pripravu vedu v duch FL, takze to snad bude v klidu, doufam, ze letos skutecne nikdo neonemocni :twisted:

Jiri, tak co PC?

Dani, uzijte si ptacky :wink:

Luci, pijes? :-D

a vic nevim :nevim:

delala jsem k snidani jablecne livanecky- se zakysankou a boruvkama, byly super…k obedu bude ryze a kureci maso na zelenine…

kluci si doted hrali v pokojiku- postavili auto z Matesovy postele a jezdili po pokoji :lol: a ted si pustili pohadku na dvd, tak zas chvilku klid…

vcera u nas bylo nadherne slunecno, ted je po desti a pod mrakem, bleee…

nic, jdu chystat ten obed, krasnou nedeli vsem,

Zuzka a lumpici

 
LuckaH
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 15.11.09 13:52

Ahoj,
máme poobědovou siestu, tak mám chvíli napsat. Je mi to blbý, ale pojedeme dnes na velký nákup :-( - nákup v neděli praktikuju dost nerada, ale tentokrát to jindy nejde. A navíc nemáme hlídání a tak pojede Tom s námi.

Kluci si dopoledne hráli, pak psal Tom do písanky, já jsem uklízela, uvařila a nějak to strašně rychle uteklo a už je odpoledne.

Zítra jde Michal do práce a my jsme s Tomem na odpoledne pozvali mou kamarádku se synem, tak bude veselo :-). Dopoledne musím připravit nějakou mňamku a Tom musí dodělat matiku do školy.

Jinak u nás asi nic nového není.

Jiřka se nepřihlašuje a to mě trochu děsí - copak její PC :nevim:

Dančo, jak je, už trochu líp? A co Tomík?
Pa

 
Jirina
Extra třída :D 13094 příspěvků 15.11.09 16:37

Ahojky,
hlásím, že s počítačem to nevypadá dobře. Je v pr.eli disk. S největší pravděpodobností. Švára se pokusí o zázrak - aspoň mi z něj stáhnout data, ale nevypadá to nadějně.

Myslíte, že to mám zálohované? Samozřejmě že ne :cry: Teď jsem procházela cédéčka, většinu fotek zálohovaných mám - tedy aspoň ty vybrané, které jsem si nechala dělat. Nemám deníček za rok 2007 a 2008. Nevím, proč jsem si to nikam neuložila. Aspoň letošek mám na firemním počítači, tak o ten nepřijdu. A pak samozřejmě veškeré maily. Ach jo. No co se dá dělat. Aspoň se konečně naučím zálohovat. Stejně ty starší věci moc nepoužívám, kdy jsem to otevřela naposledy.

Jinak dnes nic nového, byli jsme 2 hodiny na procházce, teď si děti hrajou nahoře. Nic se mi nechce. Nejradši bych se někde zahrabala. Kvůli vteřině nepozornosti takový škody. Ach jo.

Jiřina

 
DanaCe
Echt Kelišová 8706 příspěvků 15.11.09 21:19

Ahoj holky,
tak jste po mně chtěli nějaké fotečky, tak to sem zkusím vložit a pak napíšu co a jak.
Tak teď bych měla dát ten náš Slabikář + záložku, kterou jim škola vyrobila.

 
DanaCe
Echt Kelišová 8706 příspěvků 15.11.09 21:21

Tak další by měl být ten Domácí rodinný kalendář. Luci mají letos i nově Motivační kalendář pro děti, ale tento se mi zdá pro nás lepší.

 
DanaCe
Echt Kelišová 8706 příspěvků 15.11.09 21:22

Teď zvenku, zavřené.

 
DanaCe
Echt Kelišová 8706 příspěvků 15.11.09 21:24

A teď dvě fotečky ze Slabikářové slavnosti. Matěj je ten v té zelené pruhované mikině.

 
DanaCe
Echt Kelišová 8706 příspěvků 15.11.09 21:25

Ještě jedna, pohled na druhou stranu třídy. Matěj jde od svého úkolu od tabule!

 
DanaCe
Echt Kelišová 8706 příspěvků 15.11.09 21:47

Tak to je zde. Ty fotky, takhle vedle, když si prokliknete, tak se zvětší, to se mi zdá dobrý nápad :palec:

Jinak dneska u nás bylo krásně. Sluníčko, teplo. Skoro jako na jaře. U našich jsme si k obědu dali kapříka a bramborový salát, potom jsme šli na výstavu ptáčků. TO bylo moc hezké. Vložím ještě jednu fotečku Brkoslava severního. Je to ptáček žijící na severní polokouli a na zimu někdy zalétá v houfech k nám. Jednou jsem měla tu čest vidět hejno u nás na sídlišti. Byla to nádhera. Vypadají jako papoušci.

Jinak Zuzi, ráda jsem si od Tebe početla. Máš toho taky hodně, ale vidím, že vše je tak, jak má být. :wink: Když máš OČR, tak za Tebe kolegyně suplují?

JInak nic nemám. Milan je zítra s klukama doma, mají ředitelské volno. Já jdu do práce až do večera. Večer bychom chtěli zajet do Hervisu. V letáčku měli lyžáky za 2000,– tak že by mně je naložil Ježíšek. A taky se mrkneme na Matějovi lyže, kdyby náhodou tam byly nějaké za přijatelnou cenu. Letos mu je musíme pořídit. Ze starých, co měl vloni už vyrostl. Kolegyně z práce mně nabídla, že mně prodá svoje staré (jeden rok) lyže + hůlky + rukavice za 4000,– tak si je asi koupím.

Ještě se musím pochlubit. Mamka mně koupila krásnou kabelku. Ve městě byl jeden obchod - číňani a vyprodávali všechny kabelky za 140. Tak je velká i na A4, což potřebuju, tmavě hnědá, mám ty nové hnědé boty. Tak prý abych nebyla smutná. Tak mně moc potěšila.

Jinak Luci, jak jsi se ptala. Tomík už dnes neplakal. Já ještě ano. A on mně dokonce přinesl kapesníky a utěšoval mně, abych nebyla smutná. Je to můj velký kluk. Už jsem rozdala sousedce pelíšek. Starý v chodbě jsme vyhodili a nový v obýváku, proutěný s dekou a podložkou (vše z IKEA) jsme dali sousedům. Jak tu nebudou věci, které mi ji budou připomínat, tak to snad bude už jen lepší a lepší. Ale zatím si její fotečku nedokážu nikam dát. Mám ji v mobilu na tapetě. Ještě tu středu, kdy si přivezeme urničku a potom už to musíme brát tak jak to je :cry:

Taky jsem odpoledne hodně žehlila, tak máme za sebou takový docela povedený víkend.

tak papa, mějte se hezky.
Jiři s tím PC to je pech. Snad se Ti zachrání aspoň data! Taky jsem mlela strouhanku, tak jsem si na Tebe vzpomněla, že bych Ti hned dala, kdybys byla blíž :-D

tak ahoj :mavam: D.

Ještě mi to nedá, Mado, jestli nás čteš, co se teď bude dít? Může chodit malej na tréninky, nebo je nějaký jiný režim? Čeká ho ještě nějaké vyšetření?

 
mado
Závislačka 3758 příspěvků 15.11.09 22:06

Ahojky, čtu vás, jen psát se mi nějak nechce, a to mám tolik zážitků, dneska jsem třeba od měšťáků dostala botičku a já si jí nevšimla, až když mi to nchtělo jet a oni mi tvrdili, že jsem jim ji rozbila a předepíšou mi ji k náhradě.
Dani, fotky moc hezký.
S Vojtou zatím nic, čekáme na ty výsledky a pak se uvidí, sice mu v posledních týdnech zchlupatili ruce i nohy, ale jenom ten testosteron má teď v normě, čekáme na výsledky krve a pak se uvidí.Včera jsme byli v Brně, tcháni museli ve středu utratit pudla, měl už 16 let a prý už to nešlo dál (to je snad nějaká psí epidemie v Brně), tak to tam bylo takový divný. Dneska jel Ondra s tatínkem na zápas do Rožnova, já byla s Vojtíkem doma a pak jsme jeli k tetě na oslavu narozek. Ahoj Mada

 
mado
Závislačka 3758 příspěvků 15.11.09 22:07

Jo Dani, máš ode mne mail. Mada

 
DanaCe
Echt Kelišová 8706 příspěvků 15.11.09 22:19

Mado super, četla jsem teď e-mail. Přeposlala jsem si jej do práce a zítra Ti odpovím, doma to vymyslíme. Jsi hodná díky.

Situaci u tchánů si dovedu představit, nediv se, že to tam nebylo nic moc.

Výsledky v normě, jsou taky super. Uvidíš, i krev bude OK!

tak ahoj D

 
mado
Závislačka 3758 příspěvků 15.11.09 22:58

Dani my jsme taky jeli tchány potěšit, nechtěli jsme, aby oni „bavili“ nás. Divný to tam bylo bez pejska.
Další „problémek“ mám s Ondrou, už jsem založila novou diskusi (snad dobře). Ondík byl na třídní schůzce nazván rváčem. Mají ve třídě jednoho dle mě zvláštního chlapečka, oblékaného značkově, na krku od první třídy mohutné zlaté řetězy, maminka si synka „přivezla“ z ciziny, kde „pracovala“, tady v té práci pokračuje, pod jiným „vedoucím“, občas tu žije i s tím původním „tatínkem“.No taková nestandardní rodinka, ovšem chlapec má sebevědomí na rozdávání, uzurpuje celou třídu, všechny mlátí, ti poddajnější mu posluhují a všechny mlátí ze zadu a všichni si prý myslím, jak je chlapec silný, tak se nebrání a náš Ondra naznal, že „zachrání celý svět“ a vždycky, když chlapec začne někoho mlátit, tak Ondra začne dotyčného bránit a skončí to rvačkou, agresivní chlapec jde i po Ondrovi, rozhazuje mu věci, skopává papuče…prostě provokuje a čeká na bitku. Učitelka řekla, že ví, že Ondra není původce rvaček, ale že má bohužel Ondra velký cit pro spravedlnost a ona je nemůže každou přestávku hlídat a vůbec, že dotyčný agresor se k ní chová slušně, (to nechápu, učitelka čeká, až desetiletý kluk jí začne nadávat a provokovat ji a potom něco udělá). On totiž ten dotyčný mluví jak dlaždič a neví si s ním rady ani jeho trenér, což je jinak chlap, ze kterého jde strach, ten trenér mi řekl, že mu nestojí za to, převychovávat takového hajzlíka, ze kterého stejně žádný sportovec nikdy nebude.
Manžel to bere tak, že je dobře, že se Ondra brání a že umí bránit i ostatní. Já nechci mít ale kluka s pověstí rváče, zvlášť když ještě nedávno byl zakřiknutý, stydlivý a teď takový zvrat. Nevím, co mám Ondrovi říkat…dřív se nikdy nerval, ale on mi třeba řekne, že dotyčný agresor zmlátil po tělocviku menšího kluka, za to, že ten kluk hrál fotbal líp než on, všichni v šatně na to koukali, Onďa když viděl, že menšímu Míšovi už teče krev, tak zasáhl a proto měl triko od krve.Nevím, jak to vyřěšit. bavila jsem se o tom i ve skautu, ten agresor spíš do skautu nechodí než chodí, ale když tam je, tak je to vždy kalamita a old skaut, co je doktor a povídal mě o testosteronu a pak i o Ondrovi, chválil ho, chce ho vzít na akce, co dělá pro větší děti, protože prý vidí, že Ondra by to dal, jak fyzicky, tak i inteligenčně (no jak jsem malá, tak jsem při tom rozhovoru vyrostla nejmíň o metr). Tak old skaut měl na agresora stejný názor jako ten trenér z jeho sportu, takový týpek mu prý nestojí ani za pohled, když s nima byl na výpravě tak agresor značkově oblečen, ověšen všema možnýma MP3,4-10 :-? v půlce cesty tvrdě nestíhal, brečel, že chce za maminkou a z machra nezbylo nic.
Ježíš, to je zas elaborát.
Dobrou noc Mada

 
LuckaH
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 16.11.09 10:14

Ahojky, zdravím pracující i dovolenkující se :-)

Jiřko, to je teda fakt na mašli :-( Ty data by mohly jít zachránit, doufej. Je to nanervy, chápu. Dej si něco sladkého a obal si nervy.

Danuško, drž se. Díkz ya foto kalendáře. Matěj je moc krásný školáček a takz takový drobný jako náš Tom.
Nákupy závidím, my zatím nic nepořídili, z toho co potřebujeme. Musíme se na to teď vrhnbout, když už budeme snad všichni zdraví.

Mado, vydržte, určitě budou výsledky v normě, nebo alespoň léčitelné, neboj. Moje sestřenice, která nažije v Evropě, měla jako malá také nějaké problémy s hormony (pubické ochlupení v 5 letech) a vyléčila se léky.

My, čekáme odpoledne návštěvu - teď jsem dělala dětem puding a půjdu udělat ještě nějakou studenou mísu.

Hezký den

 
Jirina
Extra třída :D 13094 příspěvků 16.11.09 13:43

Ahoj vespolek,

hlásím, že kašleme, takže jsme doma, čteme si, díváme na televizi. Jíra má jet zítra se skauty na výpravu, no uvidíme, jestli pojede.

Jinak nic nového. Ještě že mám doma pracovní počítač. Dokud mi švára nezprovozní ten můj, budu si asi brát na víkend tenhle, ať nejsem odstřižená od světa. Procházela jsem pracovní počítač, co z dat tam mám, co je zachráněno. Budou mi scházet v zásadě jen ty deníčky, ale ty se zase dají znova stáhnout tady. Jen si s tím dát tu práci.

Odpoledne - nebo spíš navečer - by měla přijet kamarádka s šestiletou dcerkou, děti už se nemůžou dočkat, ale přijedou až nejdřív v půl páté. Už vyhlížej z okna teď.

Včera jsme se dívali na Duety, i s dětma. Zároveň jsme si nahráli superstar a pak to skoukli zkrácené během hodiny (a ne tří, jak trvá přenos). Přišlo mi to včera nějak nespravedlivé. Nevypadli zdaleka nejhorší. Nevím kdo to sledujete, já bych vyřadila Kotvalda, byl naprosto hroznej, přitom dostali vůbec nejvyšší počet bodů od poroty. Vypadl Střihavka, který se mi docela líbil. V superstar zase porota děsně spražila Dominiku, která mi přišla, že byla nejlepší ze všech (resp. až po Chodúrovi). Tak jsem zvědavá, kdo dnes vypadne.
No o nic nejde, že :dance:

Mado, s tím rváčem ve třídě to je teda hrozný. Nejlepší by bylo toho drzýho chlapečka se zbavit. A což se spiknout s ostatníma rodičema, že jejich dětem ubližuje, aby vás na něj (a tu děsnou matku) bylo víc? Vždyť pokud by se těch dětí Ondra nezastal, určitě k nějakým bolístkám musí docházet ! S takovýma hajzlama se žije dost těžko. Byla bych na Ondru pyšná, i za cenu kázeňských postihů. Brání slabší a to se hned tak nevidí. Třeba si u hajzlíka vydobyde respekt a pak dá hajzlík pokoj. No není to lehký.

:mavam: Jiřina

 
Zuziky
Neúnavná pisatelka 16432 příspěvků 16.11.09 14:37

nestiham, jak prekvapive, ze? :lol:

mam dovcu, F mel reditelske volno, Maty jeste chrchlal, tak jsme si strihli dopoledni lekarske kolecko- odbery na alergo s Matym a pak ocni- F v levem oku chronicky zanet (casto ma uplne rude oko, myslela jsem, ze mu praska zilka, tak ne, a dela se mu jecne zrno). M mame kapat do oka a prijit za tyden- nejak se Dr nelibilo prave oko, tak uvidime, jestli to bude na bryle- no, vybiral si, kdyz jsem si vybirala ja svoje nove- vybrala jsem a ani to nebylo tak silene- ramecek za 1500, se vsim pak 2400- rekla jsem si mamce o darek k narozkam, tak ho mam :lol:

ale teda reknu vam, pekne obruby pro deti taky nejdou pod 1300 Kc, to je silene.....

M ted spi, F pise ukol do skoly, odpo musime k babi- deda ma zas horecku a babi je z toho nemocna :-? njn, lip uz asi nebude…

pekny den vsem, Z.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 Další »