Maminky, těhulky, miminka a dětičky z Ústí nad Labem ? deníč

Ostatní

Ahojky všem pravidelným a občasným dopisovatelkám i nakukovatelkám, nejdříve bych Vám i Vašim ratolestem ? ať už jsou již mezi námi na světě nebo v bříšku ? chtěla popřát krásný slunečný den.

Netuším, zda je tento deníček dobrým nápadem a jestli se vůbec ?chytí?, ale vyzkoušet se má všechno, že :-)? Ráda bych totiž ?dala dohromady? maminky, které pocházejí a bydlí v okolí Ústí nad Labem a chtějí si vzájemně dopisovat, vyměňovat zkušenosti a případně podnikat i společné procházky a návštěvy. Měla by to být v podstatě taková diskuse, kam bychom mohly psát cokoliv, co nás zrovna napadne, svěřit se nebo naopak někomu poradit? Ani nevím, jak bych to přesně definovala?

Možná i některá z Vás máte pocit, že ve svém blízkém okolí nemáte spřízněnou dušičku se stejně starými dětičkami, miminkem nebo těhulku s podobným termínem porodu?

Prostě bych ráda, aby si tu každá z nás našla ?to své? a měla z toho radost. Půjdete do toho se mnou :-)?

Asi bych se měla alespoň trošku představit: jmenuji se Alča, v Ústí nad Labem jsem se narodila a doposud tady žiju, jsem vdaná a mám 4-měsíční holčičku Verunku. Zrovna dneska jsme byli na přeočkování, tak teď Nika leží v postýlce a snaží se usnout. Je z toho nějaká unavená. Minule měla horečku, tak jsem zvědavá, jak to bude probíhat dnes.

Jinak je to naše malé zlatíčko, co se pořád směje a ?povídá?. Vyžaduje čím dál větší pozornost. Přes den skoro nespinká, usne akorát na procházce v kočárku nebo v autě ? tam se jí líbí nejvíc.

Víte některá z Vás, kde by se v Ústí nad Labem daly realizovat nějaké pěkné procházky? Já chodím pořád skoro stejnou trasou (akorát s malými obměnami) do parku na Severní Terase a už to tam znám zcela podrobně :-).

Tak to by bylo pro tuto chvíli všechno ? pokud budete mít zájem, určitě písněte a třeba vytvoříme fajn partu :-).

Mějte se zatím moc krásně, pohlaďte bříška, ratolesti a užívejte sluníčka.

Pa pa, Alča.

Váš příspěvek
LucyH
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 11.02.05 20:16

Ahoj Alčo, nejsem sice z Ústí ale z Krupky a marně hledám někoho s kým bych probírala své maminkovské radosti i starosti, protože k počítači se dostanu velmi málo a tak mi spousta diskusí uniká.

K maminkám se hlásím od 5.1.05, kdy se nám narodil synáček Jurášek právě v ústecké porodnici.

Přála bych si najít maminku-kamarádku z blízkého okolí, aby naše komunikace nebyla jen písemnou formou, ale abychom se mohli i vzájemně navštěvovat s dětmi.

Každopádně i tento způsob mi hrozně dodává energii a je fajn sdílet všechno to okolo těhotenství a mateřství s ostatními.

Takže taktéž doufám, že se tento deníček ujme.
Pa Lucka

karolina2
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 13.02.05 12:31

Ahoj Alčo,

já teď sice žiju třetí rok v Hradci, ale do svých jednadvaceti jsem žila v Ústí (na Terase:).
Přispívám do Letních miminek, ale ráda občas juknu i sem.

Jinak: jsem vdaná, mám půlroční holčičku Elišku. Víc když tak časem.

Karolina a Eliška (6m + 11d)

P.S. Možná se známe…?

Vložit nový komentář