Market a Tomášek x Zuzka a Valuška 4.díl

Rodičovství

Čauky holky, zdravím Vás při úterku. Jak se máte? Že se ptám, ta horka jsou k zbláznění. Vilík většinu dne proleží uplně nahej na hrací dece na zemi a jen funí. Taky kojim častěji, tak po 2 hodinách, ale stejně ještě trochu čajíčku dávám.Ven skoro ani nechodíme, když by to večer šlo, tak už jsem tak hotová, že vykoupem a jdem všichni spát.

Jinak program o víkendu jsme měli pěkně nabitý. V pátek večer jsme se jeli s manželem podívat na jeden dům na prodej. Přemýšlíme totiž, že by jsme chtěli jiné bydlení. Teď sice taky bylíme v rodinném domě, ale s manželovým otcem a jeho přítelkyní a i když máme pro sebe celé patro občas to nedělá dobrotu. Tenhle domeček, co o něm uvažujem, je úplně novej a je skoro na hranici Prahy, ale v úžasné přírodě a v ohromný zahradě, což byl vždycky můj sen. Určitě pochopíte, když Vám řeknu, že jedna z podmínek našeho stěhování byla, že tam musí být pevné připojení na internet!!!

Po téhle návštěvě mně Hynek(manžel) odvezl k rodičům a jel ještě pracovat(spíš bych tipla, že myš měla pré a tak skončil v restauránu)U ro­dičů mně čekalo , jako obvykle, plno jídla a laskomin, takže pak se nemůžu divit, že mi nejdou kila dolu, že?

V neděli ráno mně Hynek vyzvedl a jeli jsme na Slapy na Živohošť a to bylo super. Ani tam nebylo moc lidí, Vilík spal v kočárku pod slunečníkem a jen jsem ho 2× nakojila.K obědu jsme si dali pěkně zdravou opečenou klobásku a napůl pivo v kelímku. Prostě veget.

ZUZKO- ta „dudlíková hra“ mně fakt pobavila, protože tu my hrajem taky velmi často.
VERU- moře nám Dr. opravdu doporučovala. Prej se tam miminkům strašně líbí, daj se vykoupat i v moři a dobře spěj. Samo, že člověk mimčo nedá na celej den na pláži na deku, ale pěkně ve stínu v kočárku, procházky, jídlo furt u sebe :o))) No ještě uvidíme, jak to byjde časově a finančně, vzhledem ke koupi nějakého toho domečku.

K tomu Sab Simplexu- já myslim, že nám zabral docela rychle, ale původní dávkování 3×denně 15 kapek nás tedy opravdu neuspokojilo a tak dáváme jako Zuzka při každým kojení 10 kapek. Někdy třeba přes den sem tam vynechám a někdy se to obejde bez řevu a někdy ne. Ale to může bejt náhoda. I když dávam pravidelně, tak bez občasného křiku při vyhánění prdíků se stejně neobejdem.

ADINO- mně taky překvapilo, že mimčo od samýho začátku jen nespí, nejí a nevylučuje. Chvíli jsem nějak nevěděla co s nim a snažila jsem se ho všemožně uspávat, protože jsem fakt myslela, že musí jen chrnět. Tak jsem ho obložila hrazdičkou, hračkama a pak s údivem sledovala, jak si Vilík den ode dne hraje víc a víc a když na ty hračky začal houkat a vejskat, tak jsme ho měli místo televize:o)))

Taky jsem si tuhle pročítala deníčky, co jsme psaly, když jsme byly ještě těhule a hlavně ty poslední dny a tu mojí zprávu „když to na mně přišlo“. Docela jsem skoro uronila slzku a přijde mi to, jak už je to dávno a jak máme od tý doby uplně převrácenej život, co? Asi si ty deníčky vytisknu a schovám.

Hele holky,používate Pampersy? Nepřijde Vám, že tak divně páchnou? My je používáme, protože mi přijde, že jsou fakt nejlepší, vyzkoušeli jsme i Huggies, ale to se nedá srovnat a taky je pravda, že mám vyzkoušeno, že když dám na noc Huggiesku, tak se Vilík vzbudí tak kolem 2 hodin v noci a má uplně mokrej zadeček a když dám Pampersku, tak se budí tak kolem 5 hodin a to spíš hlady. Měli jsme i Fixies, ty uplně malý a byly taky docela fajn. Teeeda, to bylo jak do reklamy.

Tak holčičky moje, napsala jsem aspoň pár řádků. Nechtěla jsem do toho Market fušovat,ale vime všechny, jakej je to hlavně ze začátku záhul.

Jo, taky zdravím Klárku a přeju jí, ať se brzo „zaběhne“.
Mějte se bájo, pošlete mimískům pusinku, přežijte tu hnusobu venku a pište!

Páááá Janice+ Vilík 7 týdnů a 2 dny

Váš příspěvek
Toffifee
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 06.08.03 09:28

Ahoj!
Tak koukám, že jste napsaly obě :o)))) Ještě, že jsem nenapsala i já :o))))
No ale teď nevím, ke komu psát :o(( Uvedly jste mě do rozpaků!
Já končím, jedu v poledne na zkoušku z Komunitní péče. Myslete na mě holky! Já se odpoledne ozvu.
 Zuzka

Toffifee
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 06.08.03 18:18

Koukám, že holky začaly psát k Markét. Přeci jenom je to šéfová :o))))
Snad se tedy Janice neurazíš a frrr zpět k Markét :o))))))
 Zuza

Vložit nový komentář