MÁTE MIMINKO A CHCETE SI PŘIVYDĚLAT !

Ostatní
  • Helena Košťálová
  • 17.09.03

Když se nám před třemi lety narodil Tomášek, stala se ze mě máma na plný úvazek a všechen svůj čas jsem věnovala péči o dítě a o domácnost. Po nějaké době nám však začaly docházet peníze a mně, protože jsem trávila celé dny jen se synem, zoufale chyběl kontakt s lidmi. Rozhodla jsem se tedy hledat zaměstnání.

Ale najít dobrou práci s rozumnou pracovní dobou bylo takřka nemožné. U pohovoru stačila zmínka o dítěti, která rozhodla o mé vhodnosti, či spíše nevhodnosti pro danou pozici.

Pak přišla nabídka, o které jsem nikdy předtím ani neuvažovala. Práce pojišťovacího poradce. Obcházet domy a něco nabízet?! To jsem přece nikdy dělat nechtěla! Životní pojišťovna Aviva však nabízela tuto práci také formou přivýdělku. Tak jsem přehodnotila situaci: nějaké známé mám, ti mají další známé a příbuzné, s lidmi si povídám ráda, proč jim nenabídnout životní pojištění? A navíc se mi výše odměny za uzavření pojistné smlouvy moc líbila?

Velkou výhodou této práce je flexibilita. Frekvenci a termíny schůzek si určuji sama a Tomáškovi se mohu věnovat, kdykoli je potřeba. Možná až trochu odroste, dostanu zase chuť se poohlédnout po nějakém stálém zaměstnání. A pak už nebudu muset vystupovat jen jako matka na mateřské, ale jako žena s pracovními zkušenostmi, která si rozšířila kvalifikaci v oboru financí.

Helena Košťálová, Praha
Tel.724 024 939
hkostalova@vol­ny.cz

PR článek

Hodnotilo 5 lidí. Score 2.6.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Anonymní  17.09.03 08:32

taky se mi nelibí pojišťovací agenti a další jim podobní. a taky se mi nelibí, že si zde děláte bezplatnou reklamu s kontaktem na svou e-mailovou adresou a telefonem.Sháníte asi spolupracovníky. Nebo spolupracovni­ce???????Musím uznat, že mě Váš příspěvek trošku rozladil. Chodím si sem číst zajímavosti o prožívání těhotenství a mateřství a čemž si myslím, že tyto stránky jsou. A né si číst něčí bezplatné reklamy na zaměstnání. Pokud Váš článek nebyl napsán s tímto úmyslem, tak se Vám omlouvám. Andrea

 
Anonymní  17.09.03 08:41

To má být jako reklama touto formou? Hledáte spolupracovníky do jmenované pojišťovny, kteří by vám pomáhali přijít k větším penězům? To se přece vůbec nepatří!
Jnak proti pojišťovacím agentům nemám nic, sama jsem kdysi o něčem podobném uvažovala, je fakt, že šikovný člověk, co má na tohle povahu a prořízlou pusu, si může vydělat balík…
Jen mě zaujala tato forma bezplatné reklamy, jak píše výše Andrea, myslím, že tento příspěvek vůbec neměl na emiminu vyjít…
Heleno, kdybyste neuvedla název pojišťovny a kontakt na vás, dalo by se to snad chápat jako že chcete maminkám tady poradit se svou zkušeností, ale takhle???
 Iveta

 
Toffifee
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 17.09.03 10:26

Ahoj holky.
Já si myslím, že o tom, jaký článek sem patří nebo ne rozhodují správci - Šárka a Zdeněk. Takoví příspěvek oni musí nejdřív vidět, než ho sem umístí a oni ho sem dali.
Helena píše, u jaké společnosti pracuje, ale nenabízí žádný produkt a tak to jako reklamu nevidím. Nehledě na to, že i kdyby to reklama byla, tak na ní nemusíte reagovat a můžete nad ní mávnout rukou. Na těchto stránkách je reklamy více, nejenom tento článek.
Já jsem při psaní o svém porodu velmi chválila nemocnici ve které jsem rodila, zárověň v ní pracuji. Takže taky reklama?
Ahoj Zuzka

 
Anini
Kecalka 371 příspěvků 17.09.03 13:05

Ahoj holky,
Zuzka má pravdu, o vhodnosti článku rozhodují správci a dali do poznámky: PR článek , což u samo o sobě naznačovala o čem článek je.
Myslím, že Helena chtěla jen naznačit, čím si lze přivydělat a kontakt dala předpokládám pro případné dotazy, právě proto, že se asi nechtěla rozepisovat více,ale maminky, které mají zájem jí mohou napsat.

Pěkný den všem
Anna

 
Šárka
Kecalka 418 příspěvků 17.09.03 21:19

**Děkuji všem, kteří chápou, že i takový článek se u nás na stránkách může objevit.

Jak je uvedeno v poznámce jedná se o PR-článek, tedy o placenou formu reklamy.

V současné době je reklama jediný zdroj, kterým financujeme tento server.

Proto nám nezazlívejte podobné články, navíc si myslím, že možná některé maminky to upozorní na možnost přividělat si a polepšit si tak v době, kdy stát ne zrovna dobře finančně pomáhá maminkám na mateřské.

šárka**

 
Anonymní  18.09.03 10:57

tak to se omlouvám za nařčení, že se jedná o bezplatnou reklamu. nevěděla jsem co to znamená PR. andrea

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama