Mé postřehy ze života

O životě

Napsala jsem to do svého Blogu, tak proč ne i Vám. Dodívala jsem se na pro mě úžasný film s Bruce Willisem. Mám moc ráda tohoto herce a jeho akční filmy, jeho výraz když zachraňuje svět. Teď jsem tak přemýšlela, že má pokaždé ve filmu dceru, nevím, jestli měl někdy syna. Možná je to tím, že sám má dcery.

Když vidím, jak zachraňuje své milované, mám pocit že by to tak prostě mělo být. Že bychom i v reálném světě měli stát za těmi, které milujeme a chránit je za každou cenu. Bohužel to tak není. Stačí si každý večer zapnout zprávy, hned tam vidíme, jak nějaká matka terorizuje své vlastní dítě, nebo nějaká jiná matka pohodí své narozené dítě ke garážím a i když se zjistí, kdo to je, tak za to vlastně nemůže, protože je ještě mladá, je jí teprve 21 let. No a nakonec se rozhodla, že své miminko chce zpět.

No, když už se najdou lidi, kteří si stojí za tím, čemu věří a koho milují, tak tady máme zase úžasné zákony, kterých se vůbec nikdo nebojí, takže každou chvilku nějaký úchylák znásilní dívku nebo dítě, vždyť ho na pár let zavřeme do léčebny, on se „uzdraví“ a půjde si svobodně vyhlédnout jinou oběť. Jde jen o děti… lidi. No nedej Bohu, když někdo okrade stát, to jsou jiné sankce… tedy kromě politiků, ty to dělají veřejně.

Zase jsem se rozčílila. Ale je to tak, bohužel a vůbec nic s tím nenaděláme. Já jsem dneska hledala hodinky s GPS, u nás jsou ještě hodně špatně k sehnání, ale když vezmeme v úvahu, kolik se ztratí ročně dětí. Naštěstí se většina najde zdravých a živých, ale taky to tak vždy není, nebo se nenajdou nikdy. Každá minuta tohoto strachu je šílená, tak proč neinvestovat?

Hodnotilo 3 lidí. Score 4.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 08.02.11 09:47

Pravda pravda Lumpiku. Pěknej deníček! :palec:

 
adajar
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 08.02.11 10:17

Ahojky děkuji za tvůj deníček. Jako by mi mluvil s duše, ale víš co je nejhorší??? Netečnost nás lidí dokud to bude politikům procházet budou si myslet že my lidi jsme tu pro ně a né naopak. A ostatbí je hrůza stejná. Takže děkuji za super deníček který mi mluví z duše.

 
Pettulle
Extra třída :D 11504 příspěvků 08.02.11 16:11

Máš pravdu a zvlášť o těch politicích, jenže nikdo to nevidí, teda spíš NECHCE vidět a tím pádem to nikdo neřeší a všichni jsou v pohodě a my, normální lidi, aby jsme to za ně platili a žehlili. Je to smutný.

 
katynka21
Závislačka 2976 příspěvků 08.02.11 22:44

Lumpi pravda pravdoucí… …a na ty GPS hodinky pozor…já totiž uplně nechápala, když o tom v telce mluvili a místo toho, že to může zachránit unesené či ztracené dítko, tak mluvili o omezování jeho svobody :zed:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama