Medvide - 16. tt - s Ivankou u lékaře

Těhotenství

Ahojky mamči, bříška trpaslíci a taťkové! Komunikace Ivanky s lékařem mne opravdu pobavila. Už cesta na středisko stála za to. V úterý napadl sníh, trochu povolil a zase zmrzl. Hodně to klouzalo a tak jsem myslela, že bude bezpečnější se klouzat, než čekat až mi ujedou nohy a já si kecnu. To mi ovšem bylo Ivankou zakázáno: Musíš být opatrná, abys neublížila miminku! Klouzat se budu já a ty mě drž, abych nespadla!

Asi každý čekáte, že jsem Ivanku vzala na gynekologii, ale ne. Byly jsme spolu pro razítko do těhotenské průkazky u obvoďáka. Nejdřív jsme v čekárně hlídali asi 5 - 6-ti měsíčního chlapečka. Jeho maminka přiskákala po jedné noze - upadla a nemohla se na druhou postavit. To bylo něco pro Ivanku!

U sestřičky jsme si chvíli povídaly. Když zahlédla průkazku, jen prohodila: „Tak se to přece podařilo!“

U pana doktora bylo veseleji. Ivanku přivítal slovy: „Tebe už jsem dlouho neviděl, no tys vyrostla! Přišla jsi s maminkou?“ Ivance se rozzářila očička a dala se do vysvětlování: „No, a taky s miminkem. Ještě není vidět, ale je tady schované!“ A ukazovala na moje břicho. Kdyby náhodou pan doktor něvěděl, kde jsou mimča než se narodí.

Cestou domů chtěla Ivanka koupit koblížky. Jako obvykle. Vzala jsem jeden, ale to je prý málo. Po přidání dalšího začala počítat:" Ten je můj, ten tvůj…" „Ivanko, ale já nemám chuť na koblížek!“ „Tak je tátův. A ještě jeden!“ „Pro koho? Pro tetu Ivetku?“ „Ne, pro miminko! A ty mu ho tam pošleš! Miminko chce taky ochutnat!“

Takže: Hodně zdravíčka v těhle mrazivých dnech a hodně takových příhod, které pohladí po dušičce. Medvídě

P.S. V pondělí bereme s sebou Ivanku na UZV! Už se těším.

Váš příspěvek
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 23.01.04 12:17

Ahoj holky holčiny,

teda jen koukám, jak je Ivanka solidární a pořád se dělí…no jo, máš mamko smůlu, když koblížek musí dostat i miminko, tak musí dostat a ještě mu ho tam pošleš :-) Ivanka je opravdu kouzelná holčička…já chci takyyyyyyyyyyyy :-)))

Určitě prosím popiš Ivančiny reakce na UTZ, už se moc těším.

papa Veronika a Adámek

PS: Adámka bych samozřejmě nevyměnila :-)

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 23.01.04 15:03

Ahojky Medvídě,

máš mooooooooc šikovnou dcerušku :o) Měj se krásně, dávej pozor, ať neuklouzneš a opatruj se :o)

Šarlotka

Vložit nový komentář