Měsíc po neúspěšném IVF

Snažení

Ahojky všem snažilkám a jejich snaživým partnerům. Jmenuji se Honza(32) a s manželkou se už skoro 3 roky pokoušíme o prcka, bohužel zatím marně. Podstoupili jsme 1.IVF,ISCI,AH,PK a ET v CAR centru Unica v Brně s tím, že ke konci září budeme na dvou čárkách.

Po všech injekcích, tabletkách a slzách v očích, plny naděje a očekávání se nám bohužel v ten stanovený den dvě čárky neobjevily, naše zbytkové naděje pak pohřbil test hcg v krvi, který těhotenství nepotvrdil.

Máme v zásobě pár eskymáčků, které čekají na transfer 1.KET, ale musíme cca 5-6 měsíců počkat. A tak se dostavila po té hormonální terapii první MS, řekli jsme si, že zase začneme měřit b. teplotu a světe div se ukázala ovulaci, docela brzo po ukončení MS, ale vše tomu nasvědčovalo, b. teplota, hlen atd.

Takže jsme se s láskou tulili a posílali jsme mé vojsko k našemu vytouženému oplození, b.teplota se držela 3 dny nahoře a pak najednou spadla dolů a držela se dole. Napadlo nás, že se nám bouřej hormony a světe div se po 3 dnech b.teploty dole, vyskočila tááák vysoko nahoru a dostali jsme druhou ovulaci, vše tomu opět nasvědčovalo.

Došlo k dalšímu intenzivnímu tulení a opět mé vojsko bylo vysláno k přímému oplození. Teď jsme 3 dny po druhé ovulaci s teplotami nahoře, tak doufám a jsem pln očekávání, že to bylo právě to ono.

A když ne, tak snad příště......

Hodně optimismu a štěstí milé snažilky. Přeji krásný den Honza.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 22.10.06 08:22

Ahoj Honzo,
pokud jsem správně pochopila, ty jsi v pořádku. Tak to by se na vás štěstí mohlo usmát! Pořád doufej, i zázraky se dějí, znám několik případů, kdy se nakonec podařilo dítě počít přirozeně.
My jsme buhužel moc šanci na zázrak neměli, tak po 3 letech snažení, po 4 pokusech IVF a 1× KET, jsem konečně těhotná.
Moc bych vám přála, aby vám eskymáčci zůstali jen jako rezerva pro sourozence.
Kdyby jsi chtěl ty, nebo manželka, klidně zavítej k nám do deníčku, já nás hodně s tímto problémem a můžeme se navzájem povzbuzovat a nebo jen tak si povídat.

Hodně štěstí Kati 10+3tt z deníčku Zebřiček

 
leňule
Kecalka 261 příspěvků 23.10.06 08:50

Ahoj Honzo. Chtěla jsem ti poděkovat za tvé názory. Četla jsem tvůj článek Příroda či IVF a všechny názory k němu. Vytiskla jsem ho svému skoromanželovi a dost ho to vše zaujalo. Dokonce jsme o všech problémech začali hovořit otevřeně. Dokonce se tam vyjádřil se svým názorem. Dnes už se dokonce pokouší o registraci na emiminech aby mohl psát sám. Je skvělí, že o tom jako chlapi dokážete mluvit. U nás doma to trvalo déle, ale je skvělé když všechny příspěvky pročítáme spolu a hlavně o tom mluvíme. Myslím, že to je začátek úspěchu. Vám moc držíme palečky ať se vám to snažení podaří a bojovníci jsou úspěšní. Těším se na tvé další čláky. Leňule

 
Honzam
Povídálka 12 příspěvků 23.10.06 17:52

Ahoj Lenko, jsem moc rád, že o tom se svým přítelem otevřeně mluvíte a spolu pročítáte příspěvky, je to krok, který je potřeba pro vzájemnou pohodu bez stresu a určitě i přínos ke zdárnému úspěchu. K miminku jsou potřeba dva, muž a žena a to samé platí když nastane nějaký problém a nebo komplikace, zase jsou k tomu potřeba dva muž a žena, žena potřebuje podporu od svého manžela, nebo přítele, aby se to dobře zvládalo a naopak, je to hodně stresující a bolestivé pro ženu i pro muže, když nemůžou přivést na svět potomka. Znám to ze své zkušenosti. Znám tvůj příběh a přeji ti hodně úspěchu a sil. Víš k IVF stačí najít jednu zdravou spermii, kterou dostanou do vajíčka tenkou jehlou ICSI, takže ať se ti to podaří s tvým přítelem.  Držím palečky ahoj Honza.

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Příroda či IVF


Reklama