Metoda mobilizace kostrce dle Ludmily Mojzisove

Snažení

Mile holky. Rozhodla jsem se vam napsat o metode mobilizace patere(kostrce) a panve pri lecbe neplodnosti. Ja nejsem expert na tuto metodu, ale moje mamafyzioterapeut ji studovala a umi praktikovat.

Tato metoda se jmenuje Mobilizace kostrce dle Ludmily Mojzisove a muze byt napomocna v pripadech kde neni urcena jasna pricina nemoznosti otehotneni ci castych potratech.
V nekterych pripadech muze totiz za nemoznost otehotnet ci za opakovane potraty pohnuta pater ci kostrc. Metoda se aplikuje skrz konecnik a nasleduje celkova mobilizace patere.

Pul roku po mobilizaci je take potreba pravidelne provadet specificka cviceni, ktera vas fysioterapeut nauci. Tato metoda se ukazala jako efektivni v mnoha pripadech a myslim ze stoji za zkousku, treba zrovna vam muze pomoci k vytouzenemu miminku.

Muj email naleznete v komentari ke clanku „Uz nevim kam“, kde jsem poprve o metode mluvila. H

ned pote jsem se rozhodla napsat tento clanek, protoze si myslim ze byste o tom mely vsechny vedet.

Jestli nekomu moje mama, ci jiny fyzioterapeut se specializaci na tuto metodu muze pomoci, budu strasne rada!!! Napiste mi email a ja vam dam telefon na svoji mamu. Hodne stesti vam vsem a budte statecny, vsechno dobre dopadne!!!

Váš příspěvek
Marianna02
Nováček 6 příspěvků 23.01.05 21:35

tedy muj email je: msvoboda@telus.net. Mariana

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.05 19:02

Milá Marianno,
myslím, že na stránkách emimina toho o metodě L.Mojžíšové bylo již napsáno opravdu hodně a nemyslím to ve zlém, ale Tvůj devítiřádkový popis asi jen těžko vystihuje víc než její základní podstatu.
Pro zájemce posílám odkaz na jeden z článků emimina o metodě, je to tady:
https://www.emimino.cz/modules.php?…
Pak se celé metodě, cvičení, knize o této problematice a i konkrétním doporučením kde a jak cvičit věnovala hodně podrobně Maru ve Snažilkovském-zebřičkovém deníčku a to v jeho 15. a 16.díle, odkaz na 1.část je tady:
 https://www.emimino.cz/modules.php?…

No a pak tady vyšel článek ani né před měsícem nebo někdy v prosinci a v něm mimo jiné v komentářích jeden z kometářů uvádí i spoustu dalších užitečných odkazů na toto téma.
Opravdu to nemyslím nijak zle, nevím, zda měl být článek spíš informativní nebo udělat reklamu Tvé mamince, ale když už jsi tak blízko „zdroji“ , mohla bys třeba připsat právě ty pozitivní zkušenosti maminky, komu pomohla, jaké má úspěchy atd.
Dle mého soukromého názoru popis: „metoda se aplikuje přes konečník“ (i když je to částečně pravda) spíš odradí než naláká

Ahoj
Claudie

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.05 19:04

Prosincový článek, který jsem měla na mysli:
https://www.emimino.cz/modules.php?…

Claudie

ajkab
Kecalka 123 příspěvků 24.01.05 20:28

Ahoj, já jsem také prošla touto mobilizací a opravdu kostrč lze napravit jedině přes konečník.Za ten půlrok 3×. Není to nic hrozného.Je to otázka tak 3 vteřin, daleko horší je to půlroční cvičení.Ne že by to nějak bolelo, to opravdu ne, ale cvičit každý den se fakt nechce.Také jsem párkrát zhřešila, ale výsledek se opravdu dostavil.A jestli byl článek míněn jako reklama, tak ať. Hlavně, že snažilky potom otěhotní.

Marianna02
Nováček 6 příspěvků 25.01.05 02:21

Ja nevim zada to mela byt reklama na mamu, ja ziji hodne daleko od ni momentalne, ale vim, ze doskolovaci kurz na tuto metodu si delala pred par lety. Casto s mamou debatime o ruznych zajimavych rehabilitacnich postupech. Nechtela jsem psat podrobnosti o procesu teto rehabilitace, jelikoz nejsem odbornik, ale napadlo me, ze mnoho z vas by mohlo benefitovat z jeji aplikace a proto jsem chtela jen dat lidem co maji zajem kontakt na jedineho fyzioterapeuta co znam. O nic vic mi v podstate neslo.

Jiitulle
Kecalka 213 příspěvků 03.03.07 19:18

Touhle metodou „mobilizace kostrce dle Ludmily Mojzisové“ práve procházím!!Není to žádný med.Ale tak nějak v srdci cítím,že mě to pomůže.Zkoušíme s manželem počít miminko už hodně dlouho Umělé oplodnění nevyšlo.Když jsem naposledy byla v nemocnici po transferu,tak tam se mnou byla jedna nastávající mamina,která tímto prošla.Třikrát byla na umělém opl. a nevyšlo jí to.Potom prošla touhle metodou a zadařilo se!!!Řekla jsem si,že když mě to nevyjde,tak to zkusím.Tak uvidíme!!!Hradí to i pojišťovna.A sami dobře víte,že oni nehradí jenom tak něco!!!Tak kdo váhá,tak to zkuste!Pomáhá to i na nervy.Cítím,že jsem klidnější a vyrovnanější!!Do­poručuji si prohlídnout tyhle stránky: http://www.cakry.cz/…ojzisova.htm

Vložit nový komentář

Všechny deníčky uživatele

Ziji v Kanade. Najde se nekdo kdo take?