Metoda podle Mojžíšové I

Snažení
  • emimino
  • 17.11.02

Postup vyšetření a cvičení

Zdroj : www.volny.cz/novacka/

Vlastní vyšetření se provádí ve dvou dnech za sebou, 1. týden po menstruaci.

1. den
První den se provádí vyšetření a mobilizace kostrče (velmi šetrným způsobem) a odstraňují se bloky na páteři a SI skloubení (spojení mezi kostí kyčelní a kostí křížovou). Současně se naučíte prvních 6 cviků. Dozvíte se jak co nejlépe a pohodlně sedět, ležet a nosit lehké i těžké předměty, aby se bloky na páteři, žebrech a pánvi znovu neopakovaly.

2. den
Druhý den se znovu vyšetřuje, aby se zhodnotila předcházející terapie a současně se vyšetří zbylé bloky žeber, páteře a SI. Mobilizací se odstraní všechny další blokády žeber, páteře a pánve. Znovu se zkontroluje Vaše cvičení a dostanete instruktáž, jak zachovávat pitný režim a pohybové stereotypy běžného dne.

Každá další kontrolní návštěva se provádí 1.týden po menstruaci 1× za měsíc.

Při návštěvě po prvním měsíci se zkontroluje Vaše cvičení, které je nutné cvičit pravidelně každý den, aby bylo dosaženo optimálního držení těla. Současně budete znovu vyšetřeni a budou provedeny zase všechny mobilizace páteře, žeber a SI, bude-li to třeba. K daným 6 cvikům se naučíte ještě další nové 3 cviky. A vše bude opět znovu zkontrolováno za měsíc. V případě jakýchkoliv dotazů a jiných nových problémů je dobré se dostavit ke kontrole dříve, vše se řídí podle Vašich individuálních potřeb.

Cvičení by mělo trvat alespoň 6 měsíců, aby se svaly vypracovaly a umožnily , aby pánev byla držena v ideální poloze.

Váš příspěvek
Jitka31
Nováček 6 příspěvků 07.10.06 11:02

Ahojky.Zajímalo by mě jestli je tado metoda úspěšná i když mám neprůchodný jeden vejcovod velmi dlouhé cykly asi 45 a více dní?Díky Jitka

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 07.10.06 11:57

Abych pravdu řekla, tak nevím. Pokud je mi známo, tak cvičení podle Mojžíšové odblokovávají  páteř a tím umožňují lepší uložení dělohy.
zkus se ale zeptat gynekologa - určitě ti poradí šárka

Vložit nový komentář