Mezi nebem a zemí II.

O životě

Můj první deníček s názvem Mezi nebem a zemí, který jsem napsala cca před rokem, byl vyprávěním o tom, jak se narodila naše dcera. O tom, co vše předcházelo tomu, než se narodila. Byla shrnutím spousty náhod, které si dovolím říct nebyly náhody, ale něco mezi nebem a zemí.

muj poklad

baruška
1 komentář

A protože v náhody moc nevěřím, není divu, že tenhle deníček má své pokračování.
Jak jsem již psala v předešlém deníčku, zjištění mého těhotenství, následné termíny porodu a samotný porod nemohl být hříčkou náhod, ale osudu.

Mojí rozkošné dceři budou brzy tři roky a já si snažím užít každou minutu v její přítomnosti, i když v tomhle uspěchaném světě to někdy jde opravdu těžce. :)
Myslím, že celý můj život provází spousty osudových okamžiků, tak jako asi každého z nás, jde jen o to s jakou intenzitou ty okamžiky přijímáme a nebo se k nim po nějaké době vracíme.

V poslední době se u nás doma dějí opravdu zvláštní věci. Dům, ve kterém bydlíme, je po manželových praprarodičích, jejichž dcera tragicky zahynula ve 13 letech poblíž domu na skalách. V domě tři metry od nás se sousedum oběsila dcera v domě, nejspíš kvůli nezdařilému manželství. Ob barak vedle nás sousedům tragicky zahynul syn. Naproti nam 10 metrů přejel vlak kluka. Je opravdu hodně hodně věcí, které se tady udály a které by mohly třeba i ovlivnovat něčí rozhodnutí, zda tady zůstat či ne.

Přesto bydlíme v srdci Českého ráje a jinak je tu krásně. Moje kamarádka, která má k duchovnu velmi blízko, skvěle vykládá karty a čistí auru. Pokaždé, když přijede k nám na Malou Skalu, říká, že tady je takový dolík, kde je až moc negativních energií, kterým se odsud prostě nechce. Tak to jen tak pro představu. A teď už k tomu, o čem tady vlastně píšu.

Když jsem se sem nastěhovali, manžel si ze mě utahoval, že v domě straší, protože ví, že já ve spousty věcí věřím. Podotýkám, že nejsem žádný blázen, který věří každé pitomosti. Přesto když byl kolikrát na noční, slyšela jsem z půdy divné zvuky, jenže to mi dochází až zpětně, jelikož jsem z paneláku, a tak hluk nad sebou jsem se naučila prostě a jednoduše nevnímat.

Pak jsem ale sem tam zaslechla zvuk, který se nese přes topení, když se roštuje kotel. Ale to u kotle nikdo nebyl. Stále však nějak vypouštím fakt, že i v našem domě jsou nahromaděny energie a někdy možná i dost negativní.

Jednu chvíli měly tyto situace tendenci gradovat, a to v zimě, kdy mi zemřela moje milovaná prababička a praprababička mé dcery. Věřím, že s námi tady jsou andělé, kteří nás ochranují a dávají nám znamení, zrovna tak věřím, že duše milovaného člověka odejde, až když ji všichni, co ji milovali, pustí. A nebo když dojde klidu.

Byla jsem s dcerou sama doma, manžel mi volal z noční, abych nezapoměla pozhasínat světla v baráku a na verandě, protože se někdy stalo, že zůstalo svítit do sklepa a na verandu. Tak jsem si uspala prcka, něco poudělala, potom jsem teda šla zahnat psa domů, pozamykat na zahradu a samozřejmě pozhasínat. Jestli je všude zhasnuto, kontroluji ještě když mám zhaslý celý byt a barák, protože je to lépe vidět. Takže zhasnuto a do pelechu.

Ráno mi ale manžel vyrazil dech se slovy, jestli si z něho už nedělám srandu s tím svícením. Nechápala jsem a nechápu.

Nic, pokračuji tedy dál. Asi 14 dýl přišel manžel z noční a říká mi, jestli jsem se nezbláznila, proč všude po baráku jsou poházené mrkve. Opět vůbec netuším, jak a proč.

Od téhle chvilky jsem se malinko už bála, ale nebylo to zdaleka vše.

Jednoho večera jsem šli všichni spát a ráno po probuzení bylo nejen rozsvíceno po chodbách, ale také z krabičky s cigaretami byly všechny cigarety vytáhlé a vyrovnané na botníku vedle sebe. Jako podle pravítka. A největší gol byl ten, že manželovo oblečení bylo hozené na kouli u zahradních dveří.

Opravdu nevím, co si o tom už myslet, ale bylo to v zimě. Od téhle doby to víceméně ustálo.

Moje teta prochází momentálně velkým trápením a se svým problémem spojeným vyhledala po psycholozích a jiných lekařích pomoc kartářky. Ta jí pověděla, že babička ještě neodešla, že je pořád tady a zlobí se. Řekla jí víceméně, proč se zlobí (na nás to asi není, ale kdo ví).

V posledních dnech mi ale zase vyráží dech moje dcera. Je to úžasná bytost s velikou empatii. Nedávno jsem ji ukládala ke spánku. Vždycky dáme pusinku, plácneme si spolu a ona nám poví, jak se jmenuje maminka, tatínek, děda a babí a všichni. :D

Tak říkám „Markétko, jak se jmenuje maminka?“ A ona koukala a říká „MAMINKA ANDĚL“

Vůbec nevím, jestli jsme se s ní někdy o andělích bavili, jestli je někdy viděla, ale úplně mi vyrazila dech. Hned jsem volala mamce, jestli jí něco takového neříkali, ale ta koukala stejně vykuleně jako já.

Od té doby pořád říká maminka anděl, ale k tomu mi začala říkat, že je s ní anděl. A když se jí zeptám, jestli je tam andílek s náma, pokaždé se podívá stejným směrem a buď řekne, že tam s námi je, nebo že zrovna ne.

V anděli věřím a myslím, že i spousty z vás v ně věří. A jsem moc ráda, že tu s námi je, protože jsem skalopevně přesvědčená, že moje dcera toho anděla opravdu vidí.

Nevím, co si mám myslet o událostech posledních pár měsíců. Nevím, jestli se bát. Kdyby mi někdo vyprávěl můj příběh, asi by mi běhal mráz po zádech a řekla bych vypravěči, jestli se nezbláznil, zůstavat v tom domě. Ale já se tady nebojím, cítím, že nám nikdo ublížit nechce, aspoň tedy doufám.

Že se u nás v tom dolíku negativní energie drží, to je prostě pravda. Často, opravdu často se s manželem neshodujeme a žadný manželský par z jejich rodiny, který bydlel v tomhle domě, spolu nezůstal. Možná to je nějaký osud.

Rozhodla jsem se nechat dům vysvětit od zlých energii, uvidíme, jak to bude dál.
Děkuji za přečtení, třeba bude i pokračování. :)

Hodnotilo 18 lidí. Score 4.1.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Kenneth
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 17.05.14 00:51

Ja na to neco mezi nebem a zemi verim, nekolikrat jsem na vlastni oci videla vylozene cloveka, ktery uz byl po smrti! Spoluzacka, kterou jsem dlouho oplakavala, to by jeste mohl byt vyplod fantazie, ale deda myho pritele, ktery se ve tri v noci zjevil u postele, nikdy jsem ho nevidela ani na fotce, vzbudil me jako lusknutim nejaky pocit, on tam proste stal, a ja jako zhypnotizovana sla do kuchyne, vsimla jsem si, kolik je hodin, posadila se na zidli a sedela, dokud mi neco nereklo, ze muzu zpatky! Slysela jsem, jak pritel mluvi ze sna a prevraci se v posteli, ackoli vzdy spaval jako drevo ve stejne poloze cele noci! Rano mu to u kavy vypravim a za nedlouho se ozval telefon od rodicu, ze deda zemrel ve 3h v noci :nevim: zirali jsme na sebe a nechapali!
Druhy pripad takhle realne videneho cloveka byla moje babicka! Odstehovaly jsme se s mamkou od taty do podnajmu. Sedely jsme v kuchyni a ja ucitila opravdovou zatuchlinu a studeny zavan, presne jako ze sklepa. Zamracila jsem se a tusila, ze je tady neco s nami. Najednou yjsem se zadivala na stenu za mamkou a tam uplne jasne, zretelne, stala babicka, vyfesakovana, zadna seda umirajici bytost! Zirala jsem na tu stenu, absolutne konsternovana, co tam dela nebo co to vubec ma znamenat! Dokonce jsem se snekolikrat otocila a znovu podivala na ono misto, zda nemam jen zrakove halucinace. Byla tam porad! Nebavily jsme se o ni, ani jsme ji nijak neprivolavaly! Mamka se ze me snazila vypacit, na co porad hledim! Ja nemluvila a jen zirala. Pak jsem se zeptala, ty ji nevidis? Mamka ze koho! Stala primo za ni ale mamina o ni vubec nevedela. Nedalo mi to a sla jsem bliz, abych se ujistila i jinymi smysly. Jakmile jsem se priblizila, telo se jakoby rozpustilo, ale instinktivne jsem natahla ruku ke zdi a ucitila horko v onom miste! Uz jsem nepochybovala, ale nedavalo smysl, proc tam je! Nejaky astralni cestovani? Prisla nas zkontrolovat, delala si starosti kde jsme a jak se mame? Prenesla se k nam silou myslenky?? Po asi mesici jsme jely na navstevu k byvale sousedce, a ta jakoby jsme o tom mely vedeet… Jo mely, ale otec nas jaksi neinformoval, jsme se mimorec od sousedky dozvedely, jakej ma babicka hrob atd. Nechapaly jsme, o kom se to bavi. Nezapsaly jsme si datum, kdy se ten prizrak u nas v kuchyni zjevil, ale odpovidalo to dobe pred zhruba tim mesicem, kdy babicka zemrela a my to nevedely! Od toho okamziku uz verim naprosto tomu, co vidim!
K tvemu pocitu v dome… Urcite se neboj, pokud nemas spatny pocit! V dobe, kdy se nasi hodne hadali, atmosfera se dala jakse rika krajet, se mi stala hodne divna vec! Lezela jsem u sebe v pokoji a snazila se usnout. Slysela jsem je, jak opet diskutuji o nesmyslech a dohaduji se. Uz jsem byla zvykla a neresila to, ale prijemne to nebylo. Najednou mi pres okno po prave strane vletlo do pokoje 6cernych utvaru… Neco jako hutny tmavy mrak pohupujici se a levitujici u stropu. Nekolikrat se proletli v zavesu po pokoji pod stropem a pak se postavily primo proti me, levitovaly, bylo videt, jak se v nich cosi mele a ja jsem se propadla snad metr do postele, prikovalo me to desem k posteli a v silenym desu jsem nemohla dychat, chtela jsem hrozne rvat, mami, tati… Bohuzel jsem nemohla vydat ani hlasku! Byla jsem presvedcena, ze zemru, udusim se, prisla si pro me smrt nebo kdo vi co to bylo. Nejhorsi pocit, jaky jsem kdy zazila, ze rodice sedeli par metru ode me, hadali se a ja zatim umru na nic ve sve posteli. Ta hruza, kterou jsem zazila se neda popsat! Pud sebezachovy se spustil a me prolitla hlavou myslenka, ze ja davam rozkazy! V duchu jsem pronesla nekolikrat vetu: tahnete pryc, tady nemate co delat, tahnete odkud jste prisly!!! Parkrat se mraky zavlnily a opet v zavesu vylitaly tim samym oknem opet pryc! Napeti povolilo, ja se konecne mohla nadechnout a byla jsem z toho zazitku tak vyrizena, ze jsem nemohla vstat z postele a jit to rict rodicum! Stejne by si mysleli, ze jsem cvok.
Tohle je podle me negativni energie!
Mam petimesicni holcicku a pred par tydny jsem sedela na verande a zirala na videochuvicku. Najednou na cernobilem obraze proslo cosi nazelenaleho. Tak jsem si rikala, ze chyba na prijmu nebo tak neco. Pozdeji jsem uslysela hlas zeny, tesne u postylky, jak ve strohych vetach neco oznamuje nekomu… Ten nekdo znel jako muz, ktery odpovidal pouze jednim slovem. Nebylo rozumet, ale rozeznala jsem zensky a muzsky hlas. Vytrestika jsem oci na chuvicku a po mych zazitcich jsem se bala jit nahoru. Kdyz jsem najednou uslysela nad postylkou melodii kolotoce, ktery se nemohl rozjet sam od sebe, znel aspon 10vterin, coz ani pohybem ditka neni mozne roztocit na tak dlouho, max na par tonu, vLetela jsem ze zidle a bezela nahoru, rozrazila jsem dvere od loznice a nad postylkou, dle meho ocekavani, byla bila koule, ktera se rozplynula rozpinanim a ztratila hustotu i barvu, az se uplne vytratila! Zapomnela jsem rict, ze holcicka spinkala tvrde, ale pri onom hovoru a pri zvuku kolotoce sebou nekolikrat trhla, jakoby se lekla! A z chuvicky jsem pred tim slysela cvaknuti kliky, presne ten zvuk, ktery znam. Ale to jsem prijsoudila tomu, ze jsem pri odchodu spatne docvakla dvere! No takze asi takhle. Kdo si mysli, ze jsem cvok, sam je omezenej. Ten, kdo ma zkusenosti a podobnymi vecmi, ten jiste rozezna v mem popisu podobnosti se svou zkusenosti!
Pardon za sloh. Chtela jsem jen vysvetlit, ze se nemas ceho bat, pokud nemas zle pocity!
At se Vam v dome dobre zije a pretrhnete tu snuru rozchodovosti :hug:
:andel:

 
mounky23
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 17.05.14 04:36

To je psycho…taky na takovehle veci verim…ale byt tebou asi bych se patentovala strachy :mrgreen: tak hodne stesti preji :andel:

Příspěvek upraven 17.05.14 v 04:37

 
hankamisa
Kelišová 7305 příspěvků 17.05.14 08:27

Jsem na tom podobně. ted už vím, že něco mezi zemí a nebem je. toto je začátek a chystám pokračování. od té doby se událo dost dalších věcí, kdy jsem od našich andílků dostala varování či zachránily život někomu v rodině.
 https://www.emimino.cz/…a-zemi-7524/

 
aspagi
Kelišová 5836 příspěvků 17.05.14 08:33

Tez na tyto veci verim a asi bych se tez pokakala strachy ale ja musim priznat ze osobni zkusenost nemam s nicim nebo jsem proste slepa a nechci videt…nevim :nevim:

 
kaja00
Extra třída :D 12585 příspěvků 17.05.14 08:47

Ja bych se po.rala strachy :mrgreen: Tesim se na pokracovani :kytka:
@Kenneth 8o Tak to bych neprezila :mrgreen: Teda, s tim miminkem :| Jeste stesti ze se to nedeje me :andel: :D ;)

 
Sanlitun  17.05.14 08:48

Z toho mi beha mraz po zadech. Kamaradcina mamka byla taky citliva a vyvolavali jsme s ni v puberte duchy. Vzpominam si, jak jsem citila energii pod kaliskem, ktery mi jezdil pod rukou po stole a zastavoval se na prislusnych pismenech. Byl to podobny pocit, jako kdyz k sobe davate magnety tou spatnou stranou

 
aajulinka
Závislačka 3960 příspěvků 17.05.14 09:25

Běhá mi mráz po zádech, já bych tam nezůstala ani náhodou :mrgreen: ale chápu, že jestli se cítíš v bezpečí, nemáš důvod odcházet. my bydlíme v domě po mých prarodičích a i když se mi naštěstí nic takového nezjevuje, mám tu stále špatný pocit a sama se tu bojím. Možná to je ale jen ve mě, že na takové věci věřím a děsí mě jen ta myšlenka, že večer půjdu ohřát dceři mlíko a někoho potkám :|
@Kenneth sama mám půl roční dceru a tohle se stát mě, tak už jí nikdy nenechám spát samotnou v pokoji, brrrr :?

 
Mi ki
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 17.05.14 09:30

Holky, hezky napsaný. Já bych se nejspíš zbláznila strachy, jsem děsnej strašpytel :oops:. Taky věřím, že je něco mezi nebem a zemí, ale manžel mi stále dokola povídá, že pokud nějakýho ducha neuvidí, tak neuvěří a pořád se tomu směje. Není to tak dlouho, co jsem v noci (asi ve stejný čas) slyšela takové cvakání či co. Manžel mi tvrdí, že pracují zdi a podlaha v bytě (je to nově přistavené), ale nevím. Zdi a podlaha by přeci pracovali i přes den, ne jen v noci a bydlíme tu od srpna a tohle jsem slyšela nedavno poprvé. Mám 7 týdenní mimčo a 4 letou dcerku a řeknu vám, že i když jdeme spát, tak mám rosvícenou zářivku v kuchyni a když jdu třeba v noci na záchod nebo dělat mlíko, tak všude svítim :oops:. Fakt jsem strašpytel.

 
Laura1010
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 17.05.14 10:01

Moc hezky napsany, verim na zivot po smrti i na duchy a energie kolem nich.Ja bych se asi odstehovala, protoze bych se bala :) Holky jste statecny a opravdu je to dar nekoho videt a moct se s nim alespon takhle rozloucit.

 
Lucienka1984
Závislačka 3221 příspěvků 17.05.14 10:56

@Kenneth holka ty mě děsíš… teda to je síla… běhá mě mráz po zádech :-(

 
Lucienka1984
Závislačka 3221 příspěvků 17.05.14 10:59

Teda tohle sem přečtela doslova jedním dechem a takovouhle husinu jsem neměla už dlouo.. my sme měli vv baráku taky spousty ztracených duší a negativní energie, ale díky jedné paní se jí je podařilo poslat, na místo odpočinku a od té doby je v baráku jakoby veseleji a lépe se tu žije… v koupelně si ovšem musíme zpívat a mí rozkvetlé květiny - tam to bylo nejhorší.. moje malá holčička tam při koupání a následné péči neuvěřitelně plakala - koukala jedním směrem a plakala - teď od zásahu paní je klid… strašidené, ale na rozdíl od vás se nám nikam nic nepřesunovalo

 
Janule34
Závislačka 4747 příspěvků 17.05.14 12:24

@hankamisa tak mě se stalo něco podobný. Před třemi lety jsem byla těhotná, čekala chlapečka. a jednou v noci jsem měla sen, že sedíme u postýlky a náš chlapeček najednou měl křídla a odletěl. ptali jsme se doktora, proč odletěl a dokdtoř řekl, že byl moc nemocný. a v říjnu 2011 zemřel v břiše. v říjnu 2012 jsem otěhotněla ale potratila. a přesně 14. října na den to byli přesně dva roky co Mareček zemřel, jsem v horách otěhotněla. ale nečekám chlapečka ale holčičku a za měsíc se má narodit. od tý doby se mi přestalo zdát o mým mrtvým otci a marečkovi. poslední sen byl takový, že se mi zjevil jen táta a já se ho ptala kde má Marečka a on mi odpověděl, že ho mám já. taky tonevypadá na náhody.

 
Agli
Kecalka 398 příspěvků 17.05.14 13:02

Ahoj mě se teda ani v mém okolí nic podobného neděje ale já osobně věřím..na věci mezi nebem a zemí :) Kupuji si časopis Záhady života. Je to zajímavé čtení je tam spousta kontaktů, píšou tam i rodiče co mají hodně vnímavé děti a jejich zážitky. Někdy mě i mrzí že nemám víc schopností něco vidět atd.. Ty se necítíš sice ohrožená ale možná ta duše..možná že je tvé prababičky a tímto volá o pomoc..upozornuje na sebe že je něco špatně. Protože duše nemají být s námi na tomto světě. Jen když tady něco neukončili.

 
Kenneth
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 17.05.14 14:06

@Janule34 zajimave datumove nahody, ze?? Mam taky takove kolem Male. :think:

 
Kenneth
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 17.05.14 14:07

@Lucienka1984 Luci ja netusila jsem, ze mas k tomuto tematu blizko :hug:

 
Kenneth
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 17.05.14 14:21

@Agli Podle me jsou duse nasich blizkych s nami uz v podobe nejakych andelu nebo jak to mam nazvat, aby nas chranili a upozornili na pripadne nebezpeci. Treba s cigaretami upozornuje na to, ze by manzel nemel kourit, protoze z hury muze videt, ze mu to casem muze komplikovat zivot! Sviceni muze byt treba prababicky starost, aby se autorka pri nocnim courani po baraku o neco neprerazila, nebo upozornuje na neco s elektroinstalaci, pokud je zastarala. Od jedne zname, ktera absolutne v nich takoveho neveri znam zase pribeh, ze vzdy, kdyz vlezla do sprchy, se ji z niceho nic vypina hifi soustava. Kdyz uz to nemohla vydrzet a sla primo ze sprchy namydlena do obyvaku, koukala na kolecko volume, jak se samo toci do leva a zeslabuje zvuk. Koukala na to jako blazen. Pidila jsem se a dopatraly jsme se, ze jeji babicka v tom baraku bydlela a nesnasela hluk. Nemela tv ani radio.
Moje mamina zas byla v Litvinove nekde v restauraci nebo co, sedla si na bar, objednala si kafe a najednou za svymi zady nekoho citila. Podmedome slysela, jak rika, dej si radsi caj, je zima. Rozhlizela se kolem sebe jako cvok a barman se na ni dival a chechtal se. Mamka nechapala, o co mu jde a v tom on ji rika, vy o ni vite?? Mamka ze o kom? No o ty holcicce! 8o milou holcicku mamka privezla k nam domu. Palma v obyvaku se chvela, aniz by byla sance nejakeho pruvanu, v noci na pude jako by neustale nekdo chodil sem tam a stehoval nabytek, boxerka, kterou jsme mely cely dny lezela na gauci a u stropu pozorovala neco, co my jsme nevideli, jezdila pohledem konsternovane po cele mistnosti u stropu a nereagovala na jmeno ani na jine povely. Dohodly jsme se, ze tam s nami byt nemuze a mamka jela znovu do Litvinova, rekla holcicce, at jede s ni, ze se musi vratit, a od te doby byl klid! Aspon od te holcicky. Takovych pribehu mam plnou kapsu.

 
Aureliana
Kecalka 441 příspěvků 17.05.14 17:18

@Kenneth Tak já mám spoustu zážitků a myslela jsem si kdoví jak toto nepřitahuju, ale TOHLE??! Běhá mi mráz po zádech. Asi by jsi se tomu měla věnovat, to není jen tak…hodně štěstí!

 
Aureliana
Kecalka 441 příspěvků 17.05.14 17:28

@Kenneth Čtu bez dechu, napiš ještě nějaký, pokud máš trochu času… :idea:

 
honzátko.x
Závislačka 3390 příspěvků 17.05.14 18:26

@Janule34 Věřím tomu a děkuji..Mohu se zeptat, jak se dědeček zjevil, zda ve snu a nebo obrysově? Nám zemřel synáček před třemi lety a vždy mě povzbudí, když někdo napíše, že měl tento zážitek. Také jsem párkrát měla takovou vidinu před smrtí synka, trošku jsem o sobě pochybovala, zda jsme jako v pořádku, ale dnes vím, že to byla realita.

 
Janule34
Závislačka 4747 příspěvků 17.05.14 18:35

Podle mého je to mezi bdělostí a snem. neumím to vysvětlit. a nevidím obrysy postav ale jen hlavy. příbuzenstvé mě upozornilo na ty datumy. nebo spíš sestra a já začala o tom normálně přemýšlet. a já se teda toho zjevení bojim. a co dělám je, že si přikrývám nohy, když jdu spát. táta mě vždycky hladil po noze. a vždycky se zjevuje, když jsem těhotná. nevim proč. už jsem se o tom kdysi bavila s jednou pani a ta mi řekla, že prý mě chrání v těhotenství.
a když jsme v říjnu byli na horách, tak vlastně manžel si jednou nedal pozor, takže přesně vím kdy jsem otěhotněla. a vrátili jsme se, ještě jsem nevěděla, že jsem těhotná, tak zase přišel a hladil mě po noze. a přesně jsem věděla, že budu těhotná. a za týden jsem měla pozitivní test.

 
honzátko.x
Závislačka 3390 příspěvků 17.05.14 19:13

@Janule34 Známá mě říkala, že se jí začla babička zjevovat, když otěhotněla a od té doby to trvá. Zjevovala se jí obrysově..

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26455 příspěvků 17.05.14 19:20

Teda uplne me mrazi z tech pribehu, ale verim Vam :kytka: :kytka:
Urcite neco je mezi nebem a zemi :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

 
dyňa
Kecalka 140 příspěvků 17.05.14 20:35

Teda čtu Vaše příběhy jedním dechem. Naštěstí se mi nic podobného nestalo, ale koupili jsme pře sedmi lety dům, kde se oběsil 50letej majitel, na půdě. Chtěli jsme tam holkám udělat pokojíček, ale rozmysleli jsme si to, raději si tam uděláme ložnici. Snad to bude v pohodě, ale ze začátku asi nebudu mít dobrý pocit.

 
luskabay
Kecalka 295 příspěvků 17.05.14 21:34

Určitě něco mezi nebem a zemí je. Věřím na to. A několikrát se mi také staly podivné věci. Když jsem byla malá a chodívala v noci k našim do postele přes celý byt, živě si vybavuju, že v kuchyni seděl chlap. Hrozně mě to vyděsilo a doteď, když si na to vzpomenu, je mi zle. Když jsme se přestěhovali na barák, vždycky jsem tam měla divný pocit a hrozné noční můry. Ložnici jsme měli nahoře a mě se pořád zdálo, že dole někdo je a utíká po schodech nahoru, bylo to děsivé…můj muž na tyhle věci absolutně nevěří, ale když tam spal říkal mi to samé, bledý jak stěna! Když moje drahá babička umřela, často se mi o ní zdálo a zdá, pokaždé je hrozně šťastná a říká jak se má dobře. :hug: Věřím tomu…

 
nikina3
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 18.05.14 00:45

Věřím že to co popisuješ, opravdu je.. nemám konkrétní zkušenost s duchy v domě, ale věřím v převtělování… nebo nevím… za svůj život jsem zažila v rodině zatím jen dvě narození a to vloni - našeho prvního hříběte a pár měsíců na to našeho syna. Dvě noci před hříbětem mi volal manžel, že zemřela jeho milované fena. Miloval ji a ona ho po 11ti letech opustila.. a já si pamatuji, jak jsem byla naprosto v klidu, protože nám určitě pošle z nebe náhradu.. bum, za dvě noci se narodilo hříbě, také ženského pohlaví. dostala jméno po pejskovi - Jess.
Další bylo v porodnici.. v létě se nám narodil nádherný syn.. neuteklo ani pár hodin od porodu a pípla mi zpráva, že tu noc zemřel náš drahý soused… Když jsem odcházela do porodnice, byla jsem nervózní a cítila, že někdo odejde, jen nevím kdo. nepřekvapilo mě to, jen hluboce zarmoutilo… od té doby věřím, že nový život nám posílají z nebe andělé.. a na druhou stranu mám hrůzu z dalšího těhotenství, aby se historie neopakovala…

 
Mišalí
Kelišová 6014 příspěvků 18.05.14 00:52

Kdyz mi bylo 6let, tak jsem zacala mit s timhle problemy a trvaji porad. Nastesti uz ne tak casto (klep klep).

Drzim palce at vysveceni pomuze :-)

 
careynka
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 18.05.14 07:12

A duchama mam taky svoje zkušenosti a od mala spis mivam videni budoucnosti. Vzdy me napadne nejaka myslenka ktera neni uplne bezna a ja ji pak zapomenu a ono se to zanedlouho stane…posledni dobou se mi to hosne vraci…mam pocit ze „nahore“ se v tehle dobe neco deje. Za poslední tyden se toho delo az az…krom tehlech mych myslenek mi behem tydne necekane zemřel pes..druhy mi v patek vecwe utekl v praci a ja ho do jedne hledala…podotKam ze nwni utekar a cuba ktera bypa s nim stala v praci u dveri a vcera tohodle paa poustim a muj ovcak se kterym se nenavidi nejak vyrazil dvere na vybehu a servali se a i me kousli. Rikam si jeatli mam vic premyslet ze se něco blizi…?? Moc nahod v jeden tyden

 
misicka38
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 18.05.14 11:08

Ahoj holky, moc děkuji za komenty..jsem strašně rada že mě nemáte za blázna..:)Vaše příběhy jsou taktéž mrazivé..Mě kdyby někdo vyprávěl to co jsem napsala, řekla bych že bych tam nebyla ani minutu, nebo ještě před nějakou dobou bych to řekla, ale hodně dávam na ten vnitřní pocit, který mě nikdy nezklamala a který mi řiká že jsme v bezpečí…:)

 
niky22
Stálice 55 příspěvků 19.05.14 08:50

Při čtení deníčku mi šel taky mráz po zádech a to mám s duchama taky své zkušenosti :-) Třeba moje babička a to ještě žije, má 70 let..se zabívá duchovností…např. sedí doma 50km od nás, zavře oči a nějakou silou se jejím duchem dostane k nám a hýbe nám záclonama, otevírá dveře, zhasíná tv a klidně mi i šáhne na rameno. Pak si voláme a řekne mi co jsme zrovna dělali a má z toho srandu, protože to ví dřív než ji to stihnu říct. Ducha jsem viděla 2× v životě, byl to můj děda a můj taťka s ním dokonce i mluvil a prý vypadal úplně živě. Takže já na tohle věřím :andel:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama