Milenecké pobláznění, které stálo víc než dalo

Škwor – text písně Máme tu problém... Máme co dělat, abychom nepodlehli chtíči, jednou uklouzneš a už to fičí. U ženský je to mnohem prudší sráz... Takhle nějak to bylo i u mě. Je to dlouhý příběh vypravující dva měsíce před tím a dva měsíce po tom, co to prasklo. Aby ho četl jen ten, koho to opravdu zajímá, napíšu v heslech, o čem je. Spokojené manželství – můj paralelní vztah – totální poblouznění – provalení – milenec k ničemu – moje lhostejnost k manželství – manželova agrese – vykázání policií – manžel psychicky na dně – pokus o nápravu.

Milenecké pobláznění, které stálo víc než dalo

Jsme taková normální rodina, je mi 30 let, s manželem jsem od 15 let, máme dvě děti. Žádný výrazný problém u nás nebyl, máme zázemí, jsme zdraví, manžel se o nás hezky stará, dopřeje nám, na co si vzpomeneme. Snad jen jediný problém je ten, že manžel je kamioňák, doma jen na víkendy, a že mi po 15 letech vztahu neříká nepřetržitě ta sladká slova, je vcelku normální. Sex je snad čím dál tím lepší, nebylo na co si stěžovat. Jen moje hloupá hlava viděla problém v tom, že někdo jiný mi může dát víc pozornosti a právě těch sladkých slov než manžel.

Manžel nás živil, nemusela jsem pracovat a byl čas vymýšlet z nudy blázniviny. A tak se stalo to, že jeden večer jsem si psala s jedním sympaťákem, neznali jsme se, vykali jsme si, byl moc fajn, docela teda starší, ale to mi spíš imponuje a hup hned druhý den na kafe. Chlápek předčil moje očekávání a vytáhla jsem ho ještě tentýž den ven znovu, došlo k nějakým prvním polibkům, celkem fofr, nechápali jsme to, každopádně mě to lákalo víc a víc. Oba jsme byli zadaní, oba máme děti, oba nechceme na našich vztazích nic měnit, jen jsme prostě přišli na to, že se nám spolu krásně povídá. Přišlo jiskření jako blázen, oba jsme se zamilovali až po uši, byla jsem toho plná, byla to lavina, které se nešlo bránit a ani jeden jsme se tomu bránit nechtěli. Často jsme mluvili o tom, že vůbec nechápeme, co se nám to stalo, přišlo to tak rychle a v plné síle, kdo nezažil, těžko pochopí.

Mluvili jsme i o našich rodinách, i o tom, že nás mrzí, že jim ubližujeme, ale neměli jsme ani jeden chuť se tomu bránit. Užívali jsme si něčeho krásného, věděli jsme, že to nebude navždy, respektovali jsme se a užívali si okamžiku toho daru, který nás potkal. Jemu se nestalo za 20 let partnerství nikdy, aby si někoho našel, já se za 15 let vztahu nikdy do nikoho nezamilovala, i když jsem tak trochu koketa. Prostě přišla vlna, která nás šíleně smetla a metla dál, a my té vlně byli vděční. On mě neměl na vztah, kupodivu mě neměl ani na sex, prostě láska.

Asi po měsíci manžel začal něco tušit, ale vždy jsme mu jen řekla, že plácá blbosti, a byl zase do dalšího víkendu pokoj. Já jsem přestala kouřit, začala jsem hubnout, dokonce i lidé kolem mi říkali, že nějak zářím, že jsem buď zamilovaná, nebo těhotná. Asi to nešlo nevidět, asi to už viděl i manžel.

Po dvou měsících paralelního vztahu jsem přišla z plesu pozdě v noci domů, lehla jsem vedle manžela, usnula a pípla mi smska. Já jsem spala, manžel se do mobilu nedostal, už neusnul a dvě hodiny přemýšlel. Nad ránem mě vzbudil a rozkazem mi dal úkol, okamžitě odemknout mobil a dát mu ho, že ví, že někoho mám. Já jsem nechtěla milence prásknout a dovést ho do problémů, že jsem sama v problému, už byla věc druhá, priorita pro mě bylo to, aby nevěděl, o koho se jedná.

Jenže teď se v manželovi probudil totální rapl, ještě včera to byl fajn táta a manžel, dneska už to byl totální magor, co měl vymeteno v palici a nebral si servítky. Bil mě, škrtil, dokonce kolem mě střílel flobertkou v posteli a chtěl to heslo od mobilu. Já mu řekla, že někoho mám a heslo mu prostě nedám, v hlavě jsem měla jen to, jak neublížit tomu, koho miluju, že mám zlomený malíček, nemůžu polykat, mám boule v obličeji, mi bylo jedno, priorita pro mě bylo neprásknout milence. Nakonec to násilí vyvrcholilo tak moc, že jsem mu ze strachu o život heslo dala, seděli jsme oba na posteli, já vzlykala, on funěl zuřivostí a koukala jsem na něj, jak mi čte všechny zprávy, nemohla jsem dělat už vůbec nic. Manžel mu začal vypisovat pod mým jménem, že je mi smutno a ať za mnou přijede.

Vyměnili si pár SMS, manžel ho nepřemluvil, a tak mu zavolal, řval na něj asi 10 minut, něco ve smyslu, že už všechno ví, že ho zabije, a milenec to položil a prostě si vypnul telefon, aby nebyl rušen. Hodně mě tím zklamal, o násilí věděl a prostě to v tichosti odmlčel a měl klid, jako by se nic nestalo. Bylo ráno, děti vstávaly, nechtěla jsem, ať něco vědí, manžel je odvezl k babičce a že si to doma dál vyřídíme. Řval, jeho chtěl snad zabít, magor si ještě ráno zapnul kotoučovou brusku a nabrousil si s ní sekeru a myslel, že si zapne telefon a vyláká ho někam. Nakonec vzal velkou sekeru a rozštípal mi s ní kolo. Věděl, že na kolo jsem šíleně citlivá, protože jsem si ho koupila za peníze od babičky po její smrti. Tím kolem mě snad rozsypal víc, než bitím mě samotné. Kolo mě totálně zlomilo, pomalu se situace uklidňovala, manžel dostával rozum a sedl do auta a jel mi pro nové stejné kolo, že tohle nechtěl, že si musíme od sebe oddechnout. Dalších pár týdnů bylo doma sice dusno, žádné násilí, ale nešlo to jen tak přejít ani jednomu z nás.

A jak to bylo s milencem dál? Jak se k tomu postavil, jsem nepochopila dodnes. Volali jsme si sice první den, ale už se prostě neozval, nebo napsal jen na můj nátlak něco ve smyslu „Už to nepůjde dál, už nepiš.“ Nikde žádná věta o tom, jestli jsem v pořádku, nikde nic o tom, co se vlastně u nás stalo, nikde žádné děkuji, nikde nic, jen rána jménem Konec. Včetně konce kamarádství, včetně konce veškeré komunikace. A láska se vytratila kam? To ví jen on sám… Moje láska převládala dál, já ho milovala, potřebovala… Že ubližuju tím manželovi i dětem, mi bylo fuk, každou minutou jsem myslela jen na něj, na toho, kdo mi tak strašně zamotal hlavu, na toho, kdo z minuty na minutu mě beze slova a bez vysvětlení opustil. Bolelo mě srdce, doslova. Bolel mě žaludek a časem přicházely i bolesti hlavy.

Několik týdnů manžel věděl, že ho pořád miluju, jak se trápím tím, že mě nechce, že mi nic nevysvětlil, že se nerozloučil, jen mě ignoroval. Manžel mu psal, volal, několik týdnů byli v kontaktu. Jen oni dva, já ne, ale věděla jsem o tom. Manžel o něm věděl vše, jméno, zaměstnání, bydliště, barvu auta, jméno přítelkyně… Když chtěl manžel vysvětlit něco o našem vztahu, prostě mu zavolal a on mu to všechno pravdivě prásknul. Dali si prostě chlapi něco jako slib, že můj manžel to nepráskne jeho přítelkyni za to, že mě už nebude dál kontaktovat. Že když mu napíšu, že mu to bude hlásil, v praxi to taky tak fungovalo – já milenci napsala zprávu, jak mi chybí, a obratem to už manžel věděl. Někdy jsem mu napsala, že je srab a lhář, jindy jsem mu psala, jak mi chybí.

Doma jsem fungovala katastrofálně. Hlavu jsem měla pořád někde v náručí mého milého, děcka se starala o sebe tak nějak sama, já jen ležela, poslouchala naše písničky, mačkala v náručí dárky od něj, četla dokola jeho zprávy a prohlížela jeho fotky a pořád čekala, kdy se ozve, že beze mě taky nemůže být. Manžel to všechno věděl, chodil se mi omlouvat za to, jak na mě vyjel, a já na něj vyjela zase tak, že jsem mu vpálila vždycky to, že kvůli němu mě on opustil, že ho strašně miluju. Ano, mýmu manželovi jsem říkala, jak strašně miluju milence, jak mě trápí být bez něj. Dokonce se mnou i manžel o něm začal mluvit, probíral se mnou, že mi asi nedával tolik pozornosti jako na začátku našeho vztahu, snažil se být milejší. Jenže mě nic nezajímalo, s manželem jsem mluvila buď jen o něm, nebo o ničem. Na otázky, co bude s naším manželstvím, jsem odpovídala jen „Je mi to jedno, jak chceš, vím, že jsem udělala chybu, ale nelituju jí…“ Nedočkal se ode mě ani jednoho slova promiň, nebo slova lituju.

Mozek mi pracoval obráceně, všechny moje životní priority se posunuly v žebříčku hodnot někam dozadu. Pak manžel poprosil milence, jestli by se mi mohl ozvat a vše mi vysvětlit, abych už neměla v hlavě takový zmatek. Za měsíc manžel zhubl 12 kilo, jen zvracel, nejedl, nervy měl úplně v háji, potřeboval psychologickou pomoc a do toho se živil jako šofér, který musí být ve střehu. Další víkend přišel opilý z hospody. Tím alkoholem pokládal pořád stejné otázky, jenže v opilosti byl hysterický, já ho pořád odbývala stejnýma odpověďma, ve smyslu, je mi vše jedno, dělej jak chceš apod. Tato moje lhostejnost ho opět vyprovokovala k násilí. Rozbíjel věci, řval, bil mě, opět magor, tentokrát ještě opilej.

Stalo se toho v tu noc strašně moc, děti sice spaly, ale jestli něco slyšely, netuším dodnes. Měl celou dobu můj mobil, vrátil mi ho po té hrůze a poslal mě spát. Lehla jsem si do postele a slyšela zase rány, že něčím někam buší. To už byla poslední kapka, využila jsem toho, že děti spí a mám konečně zpět mobil, a volala policii. Proběhlo sice vykázání ze společného obydlí na deset dnů, jenže páni policisté neodvedli vůbec dobrý výkon, nasekali v té věci hromadu chyb. Dokonce ještě manžela nechali odpojit mně a dětem plyn, elektřinu, vodu, vzít veškerou hotovost a zablokovat přístup k účtu. Vzal klíče od všech aut, motorky a mou nejhodnotnější věc, kterou chtěl prodat.

Policisté dovedli manžela před dům a odjeli, ani dýchnout mu nedali, ani mu nedali žádný „papír/poučení“. Během dvou minut jsem měla manžela zpět doma, jenže ještě agresivnějšího, okamžitě mi rozbil mobil, abych nemohla volat policii, honil mě i po ulici v ponožkách, když jsem utíkala a bála se ho. Celý následující den litoval, omlouval se, chtěl se o problému bavit, chtěl se polepšit, mluvil o svých pocitech, vlastně pořád jen brečel, litoval, omlouval se a prosil, ať ho neopouštím. Policie přehodnotila přestupek na dva trestní činy, manžel nikdy nevypovídal. Ještě jsme řešili stížnost na policii za to katastrofální vykázání.

Z problému mé nevěry se problém přejmenoval na problém s násilím, on už řešil jen to, proč se z něj stal takový nepochopitelný útočník v amoku. Jedno přebilo druhé, teď už manžel řešil jen ty svoje výbuchy. Manžel mi přestal důvěřovat a udělal si testy otcovství na děti, starší syn má 10 let, přesto nevěřil. Jenže i potom, jsem měla v hlavě pořád toho druhého a ten pěkný čas s ním. Manželovy telefonáty, zprávy, prosíky, omluvenky mě nějak nezajímaly. Manžel byl pozorný, jako jsem vždy chtěla, ale bylo už nějak pozdě, mi přišlo…

Po prvním útoku mi přijel kurýr s kytkou a lístečkem s omluvou. Po druhém útoku mě kamarádka zabavila na messengeru a pak mi napsala „Běž na terasu.“ Tam byla kytka 15 růží a 2 lilie, nový mobil a hrál písničku ze začátku našeho vztahu, manžel byl vykázaný, dal mi to tam a odešel. Romantika jak sviňa a já terasu zase zavřela a raději si šla několikrát zapálit. Až za tmy jsem vzala chuděru kytku domů i s mobilem, byla tak velká, že jsem ji dala na zem do rohu místnosti, ani moje největší váza ji neudržela opřenou jen z jedné strany o zeď. 15 růží za 15 let, 2 lilie za 2 kluky.

Manžel byl celých 10 dní vykázaný, kromě návštěvy terasy a jednou si vzal děti, domů nepřišel, nesměl, nechtěla jsem. On pořád jen brečel, brečel a brečel, hroutil se, zvracel, litoval svého útoku, nechápal se, snad dokonce chápal mne, vyhrožoval, že se zabije, pokud od něj odejdu, věděl sám, že potřebuje odbornou pomoc, ale čekací doby do poraden byly delší, než byl schopný vydržet.

Nakonec se mu podařilo navštívit odborníky, já pomalu ale jistě taky dostávám rozum a uvědomuju si, že je zbytečné čekat na zprávu od člověka, kterému nestojím už ani za psí štěk. S manželem fungujeme (2 měsíce jsou od toho, kdy to prasklo) tak nějak dobře, on pořád navštěvuje odborníky, kde říká, že ty věci, co mi dělal a říkal, už ani dnes nemůže vyslovit nahlas, jak to bylo šílené, jak sám sebe nepoznával, jak se sám sebe bál. Já se ho nebála o nic míň.

Byly to dva šílené fyzické útoky, bylo to manželovo psychické zdraví, byl to tlak na děti, že něco není v pořádku mezi rodiči, bylo to lítání po policii, OSPODU, přestupkovému… byly to miliony slz, miliony hádek, miliony otázek a miliony mé lhostejnosti. Všechno jen pro někoho, kdo se sice asi zamiloval, ale pro svou rodinu všechno se mnou vzdal.

Ženské i chlapi, dejte si bacha na lásku! Jste v tom, ani nevíte jak, a dopadá to katastrofálně. U mě to byl jen krátký paralelní vztah, nikdy jsem nechtěla vážný vztah, byl by neperspektivní a mně a dětem by to vzalo pohodlí, byl to vztah bez sexu, o to víc mě lákal, že je to opravdu láska a ne užít si. Jak se ženská zamiluje, nevidí, neslyší a je jí vše jedno. Jediný lék je asi čas, ještě teď po dvou měsících z toho venku nejsem a manžel bude navštěvovat odborníky kvůli agresi dál.

Díky za přečtení a ještě jednou vzkazuji : NEBUĎTE DUTÍ JAKO JÁ! Dnes jsem už taky nemusela mít nic.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
5606
7.4.19 01:35

Teda precetla jsem to jednim dechem.Chapu,ze jsi se zrejme nudila a postradala lasku,tak jsi bohuzel navazala milenecky vztah.Potud by se dali rici normalni vyvoj letiteho manzelstvi,kde nevera se bohuzel stava.Ale co nasledovalo potom ze strany Tveho manzela,je silena hruza.Ten clovek reagoval absolutne neadekvatne.Chapu,ze ho to zaskocilo a bolelo,ale jestli je pravda,co pises,tak ten chlap je absolutni nebezpecny magor,nezvladajici sve emoce!
Milenec projevil jako zbabelec,ktery se zalekl silence,tak jen plnil rozkazy :) Taky tedy statecnosti nepobral,ale alespon vis jaky je.
S Tvym manzelem bych se bala dal zit,zase muze prijit neco,co ho vykoleji a bude takhle mimo?Nezblob se,strilet okolo tebe,ohrozovat te na zivote muze jen magor.Uplne koukam,ze jsi s nim dale.To mas tedy nervy ze zeleza.Od takoveho rapla bych utikala az by mi za patami horelo.Tve deti dost lituji,urcite tu hruzu vnimaly.

 • Zmínit
 • Nahlásit
Anonymní
7.4.19 07:13

Uplne to same jsem zazila ja, jako by jsi psala muj pribeh.Manzel me take ohrozoval pistoli, mlatil me a pak brecel a litoval toho. A co muj milenec? Ten se na me take vybodl a nasel si jinou, ja ho milovala.Po pul roce jsem se vratila k manzelovi a jsme spolu spokojeny.Preju at vam to doma take vyjde.Zkratka mame milujici manzeli ale nazvladli to, ze jsme je chteli opustit. :kytka:

 • Nahlásit
27165
7.4.19 07:18

Tak „milujícího“ manžela bych absolutně nikdy nechtěla vidět a sraba milence tuplem. Oba k ničemu.

 • Zmínit
 • Nahlásit
5998
7.4.19 07:35

Promin, ale oba jste mimo… :roll: chudak deti a nemysli si, ze v noci nic neslysely, ze nevidi jak se jim rodice meni pred ocima… :pocitac:

 • Zmínit
 • Nahlásit
16153
7.4.19 08:06

Když jsi psala, že manžela vykázali, a že tě pak honil po ulici a mlátil, tak jsem čekala, že skončíš u rodičů a nebo v azylovém domě. A ty ještě píšeš jaká jsi byla k.va, že ses zamilovala, a že s ním jseš? 8o

To si děláš srandu ne?? 8o :poblion: Zamilovaní bych pochopila, ale život s agresorem a násilníkem fakt ne. Tohle není super táta a prachy a to, že sedíš doma, za to nestojí. :roll:

A hlavně stane se něco jiného, budeš ho chtít opustit a potom zmanipuluje tvoje okolí stejně jako vyhrožoval milenci? Nechápu tě :nevim:

Příspěvek upraven 07.04.19 v 08:10

 • Zmínit
 • Nahlásit
3901
7.4.19 08:46

Tvůj milenec se zachoval správně, podle domluvy, že nebudete rozbíjet rodiny. Ty ne, ty sis tu svoji rozbila. Chovala ses jako smyslů zbavená, vůbec tě nelituju. Jen nechápu manžela, že se zachoval vůči tobě takhle agresivně, místo aby ti sbalil kufry a poslal za srdcem. Pokud je ti manžel a dvě děti pro lásku málo. Jestli je to ovšem celé pravda. Protože vyprávět, že kolem tebe manžel střílel pistolí a tvrdit, že to děti snad neslyšely? To slyšeli i sousedi, to ti garantuju.

 • Zmínit
 • Nahlásit
5865
7.4.19 08:54

:zed: manžel furt v háku, panička se doma nudí a skočí na prvního, který se nechá. A neznám většího trapnějšího klišé , že: Mluvili jsme i o našich rodinách, i o tom, že nás mrzí, že jim ubližujeme…: :lol: :lol: :lol:

 • Zmínit
 • Nahlásit
48569
7.4.19 09:00

Jako můžu říci,že tě vůbec nelituji.Lituji Vaše děti i tvého manžela který se sice zachoval jak psycho,ale měl tě vykopat ven a tys měla jít !

Proč si teda neodešla?Nechala ses živit a ještě sis našla někoho jiného a ještě říkáš někomu kdo tě miluje takové věci..jsi sobec a myslela si jen na sebe.Ublizila si všem kolem a vůbec si nekoukala na svého manžela který se o tebe stara a ani na své děti!Myslela si jen na milence pro kterého si byla jen vagínou.Dovedla si svého manžela do zoufale situace kdy ze sebe udělal naprosteho pitomce a blázna a místo abys byla aspoň fér a sebrala si svoje saky paky tak ho nutis komunikovat s tvým milencem..
No je asi tisíc věci který si udělala špatně ale nejhorší je,že to odnesli jen ty kolem tebe! :cert:

 • Zmínit
 • Nahlásit
2248
7.4.19 09:01

Jakmile na mne chlap vztáhne ruku, končím.
Tohle se bude stupňovat, teď má popel na hlavě, ale časem si to ospravedlní, protože jsi udělala hnusárnu přece, takže sis to zasloužila. A vůbec bych se nedivila, kdyby to v horších chvílích byla výmluva pro to, aby ti mohl ubližovat dál.
Likvidace věcí? Odstřihnutí od peněz, plynu a elektřiny, když na tobě budou závislé i jeho děti?

To nevěští nic dobrého, já bych nezachraňovala nic, ale naopak bych se z jeho aktuálního chování snažila vytěžit co nejlepší podmínky pro sebe a děti po rozvodu.

O tom, že nevěra je špatná psát nebudu, to jistě sama víš. Teď je ale důležité nepředávat tyhle vzorce dále dětem, jinak začnou brát jako normální věc, že otec je agresivní bezohledné pako a matka to toleruje

 • Zmínit
 • Nahlásit
26580
7.4.19 09:26

Hm, trochu překombinované :roll: , příště se drž hlavní linky.

 • Zmínit
 • Nahlásit
5067
7.4.19 09:32

No, je to teda síla. Ovšem problémy jsou tu dva, jeden, malý, je ta nevěra, která, vzhledem k tomu, že jste spolu nespali, nebyla asi zas až tak žhavá, zejm. z jeho strany. To není vztah, pro který bych si nechala rozbít hubu od totálního magora, resp. možná podle popisu i nechala zabít. A pak je tu druhý problém, velký, a to je to, že žiješ s tím totálním magorem ve svazku i poté, co tě dvakrát málem zabil. Okázalé kytky a krokodýlí slzy následující po bitce jsou jasnými znaky. Takže náhodou se ti to sešlo, že ta „historka“ není jen o manželu agresorovi nebo tvé nevěře. „Milenci“ se nedivím, taky bych vzala zpátečku. Vždyť ten tvůj muž je totální pošuk! Lákat ho ven na schůzku tvým jménem, nutit ho mu vše hlásit, no, ten manžel musí být sakra přesvědčivej v těch hrozbách. Já se tomu chlapovi fakt nevidím, vždyť by ho ten manžel fakt mohl reálně oddělat. Jsi blázen, když si myslíš, že to bude v pohodě. Lepší pro všechny, vč. dětí, bude se rozejít. Sice tu vyvstává ta hrůza, že budeš muset do práce, ale to dáš :mrgreen: A co vidím jako skoro jistý, že by to se to stalo dříve nebo později stejně. S jiným nebo bez něj, takováhle agresivita nepadá z nebe.
Udělala jsi chybu, zejm. výběrem otce svých dětí, to další už byl jen logický sled událostí. Tak teď to budeš muset vyřešit. :kytka:

 • Zmínit
 • Nahlásit
16153
7.4.19 10:29

@mau-mau Ano, ono je těžké začít pracovat a hlavně se starat o sebe, když to vše táhne manžel. Ale tohle je dost slabý důvod na to, s ním zůstávat. Souhalsím.

 • Zmínit
 • Nahlásit
9470
7.4.19 10:30

Síla.

 • Zmínit
 • Nahlásit
7.4.19 10:36

Krasna ukazka toho jak to dopadne kdyz nekoho pali dobre bydlo.

 • Zmínit
 • Nahlásit
Anonymní
7.4.19 10:57

@Citronkalekninka mozna tak, jsem ten denicek mohla pojmenovat :palec: diky vsem, co se rozpsaly. Ty kratke reakce o nicem ignoruju.

 • Nahlásit
48569
7.4.19 11:14

Omlouvam se ze reaguji jeste jednou ,ale precetla sem si to jeste jednou a vidim to ted trochu jinak :oops:
Vy jste spolu ani jednou nemeli sex??
Nedokazu si predstavit takovou poblaznenost kdyz slo tedy spis o "vetsi " pratelstvi.
Proc si od manzela teda neodesla kdyz si ho nemilovala?
Prijde mi ze tim ses trochu vyzivala v tom,mu rikat o kamaradovi(to nebyl teda milenec) a trapit ho a vyprovokovat..
Kdyz te manzel fyzicky napadl musela si mit prece strach z neho tak jak to zes neodesla?

 • Zmínit
 • Nahlásit
15007
7.4.19 11:25

Jsme taková normální rodina, je mi 30 let, s manželem jsem od 15 let, máme dvě děti. 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ale osobně tipuju, že je to vymyšlené :nevim:

 • Zmínit
 • Nahlásit
4128
7.4.19 12:03

@Bubla_Bučková … vidim to uplne stejne, kdyz pominu vyjadrovani „pritelkyne milence“, kdyz jsou manzele, ok, ale aby policie koukala na to, jak agresor pred nima odpojuje elektriku, plyn (to snad ani nejde), atd. je uplne blbost, a ze by milenec, ktery si daval setsakra bacha psal o pulnoci sms, kdyz vi, ze je manzel doma??? nebo deti nepoznaly rano, ze je matka zmidlena se zlomenym prstem??? to uz je spise joke. :nevim: :nevim: ale pokud je to alespon z casti pravda, tak se holt hystericky magor sesel s agresivnim magorem, a nejvetsi obeti zde jsou opet a zas deti bo pokud si matka mysli, ze o nic neslysely, protoze spaly, no comment :zed: :zed:

Příspěvek upraven 07.04.19 v 12:36

 • Zmínit
 • Nahlásit
Anonymní
7.4.19 12:09

Myslím, že se autorka deníčku opravdu hodně trápila. Otázka na kolik si za to může sama. Byla jsem hned nekolikrat v situaci,kdy jsem chybějící pozornost ve vztahu vyhledala jinde.. není se tedy čím chlubit. Pokaždé mě to úplně pohltilo, nové známosti jsem bezmezne věřila, zamilovaná jsem byla nebo okouzlena. Trápila se ve vztahu doma. Musím tedy říct, že my v manželství v té době měli velké problémy, které směřovaly k rozpadu vztahu, ale dcery a i majetek nás nenechal od sebe odejít. POKAŽDÉ jsem se přesvědčila o tom, že žádný chlap by při mě v případě rozvodu a odchodu od manžela nestál. Každý myslí jen na to, aby si užil a jeho stará se doma nic nedozvěděla. Prostě to tak je. Vypisují krásné věty, co ženě chybí, ale dávají si sakramentsky pozor,aby je to neohrozilo.
Kdyby se to můj manžel dozvěděl, vím, že by to byl pro něj pádný důvod k rozvodu. S takovým cholerikem bych být opravdu nevydržela. I když máš na situaci u vás lví podíl, udělal něco, co fakt nesmí..to násilí. Myslím, že nikdy nezapomene a určitě ti semtam připomene.
Držím pěsti,ať to vyřešíte co nejlépe v zájmu děti.

 • Nahlásit
24570
7.4.19 13:00

Panebože, vy jste psycho oba dva! Jste spolu 15 roků a nikdy nebyl z jeho strany ani náznak agresivity? A pak tě málem zabije a řádí jako šílenec z akčního filmu? To mi nejde do hlavy, i když chápu, že chlapa může hodně vytočit provalená nevěra! Ale spíš bych chápala stručné řešení - facka a kufr přede dvěřma, at si tě živí „milenec“ :nevim: Ačkoli on vlastně žádným milencem nebyl, a to mi taky nejde na rozum :nevim:
Každopádně si bud jistá, že tys tomu vztahu absolutně propadla, vymkl se ti z kontroly! On pravidla hry dodržela a chápu, že neměl potřebu konfronrace s manželem - stejně jí neunikl a dobře mu tak :nevim:
Je dobře, že jste v péči odborníků na bolavou duši! A pevně doufám, že už vás takováhle krize nepotká, nemuseli byste ji ustát ve zdraví :nevim:

Příspěvek upraven 07.04.19 v 13:01

 • Zmínit
 • Nahlásit
5067
7.4.19 13:28

Přečetla jsem to pro zajímavost ještě jednou manželovi a jak jsem to četla nahlas, přišlo nám, že vzhledem k tomu slohu je velmi nepravděpodobné, že by to psala manželka kamioňáka. Jsou tam příliš květnaté vazby. :kytka: Nebo je to značně nevyrovnaný vztah. A ještě vzhledem k té absenci sexu si spíš myslíme, že to psala romanticky založená 14 letá dívka s bujnou fantazií. ;) Takové vášně a maximum líbačka?? Ou nou :mrgreen: :mrgreen:

 • Zmínit
 • Nahlásit
rokris
7.4.19 13:34

Masakr. Milenci se vůbec nedivím. Dohoda byla, že si necháte každý své. Nic o společné budoucnosti a lásce až za hrob. Tak on prostě zůstal střízliv a při problémech ukončil.

 • Nahlásit
3397
7.4.19 13:56

Jsme takova normalni rodina jo :lol: Vy jste totalni magori oba dva! To snad ani neni mozne.. Neverim, ze manzel byl odjakziva krotky beranek.. Vzdyt je to agresivni psychous. Dobre, jeste bych pochopila, kdyby natahnul jednu tomu milenci nekde v ustrani, ale tebe skoro zabit a jeste si brousit sekeru a rozmlatit kolo? 8o A ty se chovas jak poblaznena pubertacka. Nechte se oba lecit.

 • Zmínit
 • Nahlásit
22994
7.4.19 14:36

Opravdu se najde někdo, kdo té slátanině věří? To mě udivuje.

 • Zmínit
 • Nahlásit
Anonymní
7.4.19 14:43

Vy me tu nazyvate poblaznenou pubertackou, to ja prece nepopiram, je ten pribeh o tom, ja zamilovana holka totalne zblbne. On byl schopny po par dnech skousnout mou aferu, ja neskousla ten dvojity atak, proto jsem taky chtela odejit, coz jsem psala, proto manzel chodil do poradny, abych uverila, ze se zlepsi a dostal sanci. A odejit ze dne na den?? Proc a kam? Byli jsme od sebe 10 dni a bydleni mame spolecne. Ted je to porad dost cerstve, netusim jak to muze dopadnout, kazdopadne zkousime jet dal. Zakl.

 • Nahlásit
Anonymní
7.4.19 15:10

@Bubla_Bučková ale :lol: :lol: :lol: proc? Protoze jsme spolu od patnacti?! zakl.

 • Nahlásit
7543
7.4.19 15:45

Líto je mi jen tvého manžela.

edit adminem - nadávky

 • Zmínit
 • Nahlásit
3763
7.4.19 16:17

@Russet asi tak. 8o koukám, co všechno jsou ženské schopné omluvit. :zed:

 • Zmínit
 • Nahlásit
27165
7.4.19 16:24

Anonymní slunečnice? Proč? Protože je schopný tě příště zabít. Až se zase zaláskuješ.

 • Zmínit
 • Nahlásit
24570
7.4.19 17:28

zakladatelko, a jak se chovat dříve při nějakých krizích? Nikdy ani náznak násilí, za celých 15 let?

 • Zmínit
 • Nahlásit
Anonymní
7.4.19 18:04

@pe-terka vybusnej byl manzel hlavne prvni roky vztahu, ted byl nekolik let klidnej, nebyl duvod raplit. Ale ten pribeh je o tom, jak se holka poblazni, ne o tom, jaka povaha je manzel. Povaha klidas by zbalil ty kufry spis

 • Nahlásit
24570
7.4.19 18:24

Já chápu, proč jsi příběh psala :think: Jde o to, že reakce tvého muže byla dost nestandardní, ačkoli nijak nepodcenuji nevěru :think: Navíc jako kamionák bývá málo doma, takže se třeba nemohl až tak „realizovat“ co do výbušnosti a leccos ti uniklo :think: Ale mlácení, škrcení, srřílení z pistole a broušení sekery 8o 8o 8o Já byc skončila pološílená hrůzou v blázinci, tohle řádění prostě není adekvítní podnětu! Měby bych strach do budoucna :kytka:

Příspěvek upraven 07.04.19 v 18:24

 • Zmínit
 • Nahlásit
4128
7.4.19 18:27

zakladatelko, a co na to deti?

 • Zmínit
 • Nahlásit
7.4.19 18:31

Jako promiň ale za to jak se manžel sgresivnzachoval si z velké části můžeš sama.Tím jak jsi ho odbývala a myslela na milence.Dokážu si představit jak mu muselo být.A to ne proto že bych něco podobného zažila,ale proto že jsem sama podvedla a vím jaké to pro mě bylo když pak přišel rozvod a já si uvědomila jak jsem se zachovala.Mě bylo snad ještě hůř než bývalému manželovi kterého jsem podvedla.U tebe to byla hodně velká sobeckost.Neschvaluju to že tě fyticky napadl to ne,ale věřím tomu že byl tak na nervy že mu z toho prostě nachvilku cvaklo.Ublížili jste si oba a to dost.Ono každý vztah časem trochu ochladne,ale proto se musíme snažit ho neustále oživovat.Doufám že vám se to povede a odpustíte si.

 • Zmínit
 • Nahlásit
Anonymní
7.4.19 18:47

Ahoj,

no deníček tak silný, ale promin - milenec tě NIKDY nemiloval! Nikdy! Láska jako blázen? No jen z tvé strany. Jak se zachoval - posranej jen aby se to jeho vlastní rodina nedozvěděla, aby jeho žena nekopla do zadku a tebe nechal být. A ty? :roll: Bože ženská ty jsi … :zed: Zničila jsi totálně svého muže, do očí mu kafráš o milenci, chováš se jak pubertální nána. Měla jsi se tak dobře, chlap co se o tebe stará, miluje tě, klape to po všech stránkách a ty mu zahýbáš a ještě do očí vysmíváš. Se pak nediv - uplně mě to točilo jen jsem to četla, natož být u toho.

Chlap co bije ženskou je ubožák - a ty jsi ho z něj udělala.

Ale stejně ti to nežeru - vykázání z domu je jiný. Na rozdíl od tebe mám zkušenost. Sice jsem si tím neprošla já, ale teta - ale ta zažila roky domácího násilí a to fakt je jiný - včetně zásahu policie ;)

Ale i tak dík za deníček - třeba se tady někdo chytne za rypák. Ti co podvádí. Jak to lidi ničí…

 • Nahlásit
Anonymní
7.4.19 19:25

@Pavlínečka28 myslim, ze jsi se moc pekne ve vsem trefila :kytka: diky

Vykazani vypada jinak? Jakoze si vymyslim pro zajimavost, jo? :mrgreen: napsala jsem o tom tady minimum a nemas z ceho soudit. Ale ver, ze to by bylo na samostatnej pribeh jak to vykazani vypadalo a kolik v nem bylo chyb.

 • Nahlásit
756
7.4.19 21:35

Nekde…nekdy…jsem to uz cetla :think: pokud je to pravdive,je tam hodne podivnych mist (odpojeni plynu je na zadost, elektrina je na tom podobne, voda ani nejde…). :think:

 • Zmínit
 • Nahlásit
756
7.4.19 21:39

Autorko,ja.bych nejake poblazneni u vas klidne cekala. Oba jste zacali se vztahem velmi brzo, zadne flirty, srovnani… :lol: ja si prvni lasku nasla v 17, nedovedu si predstavit,ze bych s nim zustala. To mozna byl ten duvod,proc te ten cizi tak zaujal, kdybys neco podobneho zazila a vyslechla,byla bys treba odolnejsi,protoze jsi uz takove kecaly potkla. 8) kazdopadne,nejsi prvni,ani posledni. Good luck.

 • Zmínit
 • Nahlásit
3791
7.4.19 21:39

Ou nou
:roll:

 • Zmínit
 • Nahlásit
Anonymní
7.4.19 21:56

@Astyna88 elektrina - vyhodil hlavni jistic pred barakem a kliku od pripojky hodil do kapsy a kde ja mam v jednu rano shanet kliku??
Voda- tu si dokazu nahodit sama ve sklepe jednim uzaverem, ale chce to svetlo.
Plyn - normalne vypne kotel a ten fakt nahodit nedokazu.
Byla zima, clovek topit musi a ani kotel na tuha paliva bez elektriky nejede, ze?

 • Nahlásit
Anonymní
7.4.19 22:17

V životě se může stát cokoliv. Kdyby mi manžel byl nevěrný, tak bych v prvé řadě přemýšlela, proč se to stalo a jestli na tom nemám svůj podíl viny. Lidi nejsou k sobě přikovaní a nikdo s nikým nemusí být do smrti za každých okolností. Záleží na tom, jak se k tomu kdo postaví po tom, když se to provalí. Jestli jako sice ublížený člověk, nebo jako rapl, co nekouká napravo nalevo a mlátí. I kdybych to zavinila a prožila to, co zakladatelka, už bych nikdy na svého manžela nesáhla a to ani pohrabáčem. Mlátit svého partnera, koukat na něj jak se válí v krvi po zemi a pak chtít s ním dál žít? :mrgreen: Každý děláme chyby, ale taková reakce je za hranou všeho, co se dá snést. Udělala jsi chybu, ale všechno se dá řešit. Pokud se začne mlátit, tam už by pro mě řešení nebylo a to nikdy.

 • Nahlásit
7620
7.4.19 23:08

Jestli s ním zůstaneš, příště tě taky může zabít.

Z jeho strany to není láska. Jen závislost, strach, že tě ztratí, strach z života sám… cokoliv. Ale láska ne. Asi se budeš muset smířit s tím, že tě nemiluje ani jeden.

 • Zmínit
 • Nahlásit
Anonymní
7.4.19 23:51

Nemiluje tě ani jeden. U manžela to je strach z opuštění a ponížení které si u něho vyvolala ty u milence no comment tam žádná láska nebyla jen zábava. Nakonec se manžel trochu z toho otřese a opustí on tebe což by ti patřilo za tvoje chování. Chudáci děti by mě zajímalo kde byly při těch scénách..

 • Nahlásit
4128
8.4.19 09:02

autorko, nekolikrat tu jiz zaznelo, co deti? byly u toho? jak to vse nesou? jak reagovaly, kdyz te videly prizabitou? odpovis nam?

 • Zmínit
 • Nahlásit
13291
8.4.19 09:50

Hrozný. Chudáci děti…

 • Zmínit
 • Nahlásit
13291
8.4.19 09:59
@hanka.br píše:
Opravdu se najde někdo, kdo té slátanině věří? To mě udivuje

Kéž bys měla pravdu a bylo to celé vymyšlené.

 • Zmínit
 • Nahlásit
Anonymní
8.4.19 10:27

Jak deti reagovaly, kdyz me videly prizabitou? Delas si srandu? Si to precti. 2× spaly, bylo to v noci. A jestli se vzbudily, to nevim a ptat se nebudu. Nevolala bych policii, kdyby to mely decka videt.

 • Nahlásit
Anonymní
8.4.19 10:30

A ty, co mi pribeh „nezerou“ se uz neozvaly koukam :mrgreen:

 • Nahlásit
48569
8.4.19 12:28

No tak jestli te mlatil tak jak pises tak si snad mela nasledky co jdou videt.u vas se strili a deti to neslysi :mrgreen:
A ta klika na otevreni elktricke boudy neni potreba.delam to vidlickou,nozem,sroubovakem.nikdy sem k tomu kliku nemela

 • Zmínit
 • Nahlásit
5326
8.4.19 15:19

Jako je to síla. Upřímně, bála bych se manželovo reakce, kdybych se chtěla rozvádět i bez milence a zůstat s dětmi sama

 • Zmínit
 • Nahlásit