Miluje mě takovou, jaká jsem

O životě

Po dlouhé době jsem se odhodlala a zbavila sebe i děti bolesti a trápení. Bylo mi 16 a poznala jsem nyní bývalého přítele. Chodila jsem do školy a volný čas jsem chtěla trávit s ním. Je polské národnosti, tak jsem často cestovala. Vše se zdálo být v pořádku.

Dostudovala jsem školu a v 18 jsem otěhotněla, všechno proběhlo hladce, a narodil se mi krásný zdravý syn. Bydleli jsme u mých rodičů, a tehdy to začalo. Bývalý přítel strašlivě žárlil, na lidi kolem, že syna chovají, že ho mamča s mým souhlasem koupe, dává si ho na sebe odbrknout po kojení. Řekla jsem si, že má možná jen takové období. Zmírnil se a začal se chovat v mezích normálně. Po roce a osmi měsících se mi narodil druhý syn, díky zklamání antikoncepce. Opět vše proběhlo hladce, ale když se narodil, začaly ty samé problémy. Já už toho měla plné kecky, a nedočkala jsem se ničeho jiného než domácího násilí.

Mladší syn v postýlce, starší syn kouká na nás a přes všechnu mou snahu otočit se na patě a odejít, bylo vše ještě horší. Do práce se mu nechtělo, takže byt, který jsme pronajímali, byl znovu prázdný. Já se odhodlávala každý den, říkala jsem si, jestli neodejdu teď, tak nikdy. Byla jsem rozhodnutá a oznámila mu, že od něj odcházím. Jeho reakce na mé rozhodnutí Šel do kuchyně, vzal největší nůž, který ležel v šuplíku, a přede mnou i dětmi si pořezal celé předloktí. Nesnáším ho za to, co provedl. Nesnáším sebe za to, že jsem to nechala zajít tak daleko, že děti na všechno koukali, o všem věděli.

Odpoutala jsem se od toho všeho, nastěhovala se zpět k rodičům a padla na mě neskutečná úleva. Rok jsem byla sama, nechtěla jsem o mužích ani slyšet, ale přeci jen se jeden ukotvil v mém životě. Na seznámení přes internet jsem nikdy nevěřila. Najednou je opak pravdou. Začala jsem si psát s jedním fajn klukem, říkala jsem si že zabiji volný čas, jelikož on byl 400 kilometrů daleko, přesněji z Prahy. Poté jsem zjistila, že tam jen pracuje a je z blízkého okolí. Bylo to jiné, domluvili jsme se, že si skočíme na víno, takový jeden neškodný večer odreagování od každodenních problémů. Věděla jsem, jak vypadá z fotek, přesto mi nervozita nedala a já přišla o chvíli dřív. Moment, kdy jsem ho viděla ve dveřích byl osudový. Já zamilovaná po uši, on - bavič, taky nervózní, povídali jsme si do rána, nikdy jsem si toho s nikým neměla tolik říct jako s ním.

Ráno mě posadil do taxíku a nechal odvést domů. Možná po prospané hodině jsme se domluvili, že se večer opět sejdeme na stejném místě. Byla jsem nervózní víc jak předešlý večer. Třásly se mi ruce, dlaně jsem měla zpocené, nemohla jsem se nervozitou ani pousmát, ale byla jsem natěšená. Všechno klaplo, nedlouho na to jsme spolu trávili Nový rok i s dětmi. Dnes po sedmi měsících příteli říkají děti tati, mají se hrozně rádi, domů jezdí každé volno i nevolno, což jsou překvápka, kdy má být v práci a on klepe na dveře :) Moc si rozumíme, plánujeme společnou budoucnost a rádi vzpomínáme na naše nervózní chvilky, kdy jsme se poznali.

Za nic na světě bych ho nevyměnila, chová se ke mě jako k bohyni a musím se pochlubit, že za celou dobu jsme se ještě nepohádali – a ty pětiminutovky, kdy si ženská musí zahrát na uraženou, aby věděli, že jim neprojde všechno, nemůžu počítat. Konečně můžu říct co chci, a to je zbytek života strávený s tím nejúžasnějším chlapem pod sluncem!

Hodnotilo 5 lidí. Score 4.4.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
QQQQ  18.07.11 08:45

Jako bych to psala já 8-o Úplně do puntíku stejné! Mám tu o tom taky deníčky :cry:
Jen já jsem o kousek dál než ty, já už skoro 3 roky dýchám! Před tím jsem nemohla…
Stejné máme ty děti, já mám taky Kristinku o 16 měsíců mladší než Davču protože selhala antikoncepce :lol: A přítel mi říká, že jsem jeho bohyně :pankac: A taky jsme se nikdy nepohádali, jen já občas udělám uraženou

Přeji ti už jen štěstí :hug:

 
estrea
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 18.07.11 11:19

Jako bych četla Rossamunde Pilcher :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
hodně štěstí :mavam:

 
MartinaBel.
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 18.07.11 13:39

Také přeji moc štěstíčka, jsi statečná, že jsi to udělala a udělala jsi jen dobře, než by se stalo něco horšího, ted bud hezky hýčkana a rozmazlovaná a prckové taky mejte se rádi.

 
aiesha
Stálice 87 příspěvků 18.07.11 18:11

No nadhera co k tomu dodat :srdce: :srdce: :srdce:

 
robertleo
Nováček 1 příspěvek 18.07.11 22:48
ww

Jé tak tenhle komentář mě strašlivě potěšil :-D moc děkuji a i já Ti přeji už jen to vše nej…Stejně, vždy jsem si říkala že kdyby na mě chlap jednou sáhnul tak by to nepřežil, a vidíš jak daleko to zašlo. Chce to opravdu odvahu, kdybych neměla děti tak bych odešla okamžitě. Jen si pořád vyčítám co všechno si ony zažily.

Příspěvek upraven 18.07.11 v 22:49

 
anavi86
Stálice 92 příspěvků 18.07.11 23:02

Krásné, no jen tak dál :srdce:

 
Čekatelka
Extra třída :D 14399 příspěvků 19.07.11 08:16

je velké štěstí najít partnera, který tě respektuje a váží si tě. Gratuluji :kytka:

 
ixule
Vesmírná mluvilka 34477 příspěvků 19.07.11 11:45

všechno zlé sis už vybrala, tak teď ti to život (a hlavně tvůj partner) vynahradí :palec: gratuluji :kytka:

 
DanMaj
Echt Kelišová 8410 příspěvků 20.07.11 16:48

Moc ti přeju, aby vám to vydrželo :hug:

 
didinky
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 20.07.11 19:13

Přeju Ti, aby si byla šťastná a abyste spolu s přítelem měli krásný vztah :srdce:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama