Miminko... nepřestávejme o něm snít!

Snažení
  • Caprice
  • 30.12.07

Ahoj Holky. Delší dobu přemýšlím, komu bych se mohla svěřit. Až dnes mi konečně trklo: a co internet...? Je úžasný, že můžeme takhle spolu všechny komunikovat o našich VELKÝCH starostech, bolestech a trápeních.

Je tomu skoro rok a půl, co se s přítelem snažíme o miminko. Nejdříve mi musel být odebrán vaječník, který byl skrz nazkrz jedna cysta. Teď jsem po absolvování vyšetření HSG, kde mi byla zjišťována průchodnost druhého vajčeníku. Naštěstí ten druhý je funkční a průchodný. Jsem před rozhodnutím začít brát CLOSTILBEGYT. Trochu se obávám, jestli to nebudou zase jen plané naděje a já se upnu k něčemu, co mi nakonec nepomůže? Ale znáte to samy, vyzkoušíme všechno, abychom se jakýmkoliv způsobem alespoň trochu přiblížily k našemu snu - MÍT DÍTĚ.

Fascinují mě něktré ženy, které se každý měsíc téměř modlí, aby dostaly menstruaci. Toto slovo pro mne znamená: ČERVENÁ NA SEMAFORU! Tedy STOP - zastav se, zase se to nepovedlo. Ale jedno vím jistě, člověk musí vstát a začít znova bojovat. Často jsem se zabývala tím, jestli někdo tam nahoře to takhle chce…? Jestli si musím miminko něčím zasloužit? Odpověď na tyhle otázky neznám. Ale snažím se být optimistická a říkat si, že mé děťátko by nechtělo maminkou plnou pesimismu a beznaděje. Víte Holky, ačkoliv je to hodně těžké, člověk musí jít dál.

Za pár dní mi bude 28 let a mému příteli 40 let. Ani jeden nemáme žádné děti z předchozích vztahů. Ale snažíme se navzájem podporovat. Tohleto snažení a vzájemná opora a pocit mít se o koho opřít, totiž vztah prověří. Holky nevzdávejme to, sama vím, jak je to těžké… ale my jsme silné a dokážeme to. Všem, i sama sobě, bych přála, abychom jednou v naší něžné náruči mohly kolébat vysněné a vytoužené miminko. Miminko - nepřestávejme o něm snít a věřit. Ono se to jednou povede. Díky moc vám všem, že jsem se vám mohla svěřit.

Všechny vás zdravím a přeji hodně zdravíčka, štěstíčka, Lásky a hóóódně moc trpělivosti a úspěchů v Novém roce 2008

Vaše Monika

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
lucikry
Ukecaná baba ;) 1776 příspěvků 01.01.08 10:35

Ahoj Moni,
já čekala na Barunky tři roky, taky zkoušela kde co. Ale přiroda je mocná čarodějká a věřím, že i ty se dočkáš. Přeju ti hodně sil. Držím palečky ať se brzo dočkáš.
 Lucka

 
Filipina
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 01.01.08 12:45

Ahoj, jménem děvčat z Psychiky snažilek ti přeju, ať se miminku zadaří. Kdyby jsi chtěla, příjdi mezi nás, jsme tam všechny na jedné lodi a spojuje nás jeden velký cíl - mít miminko. Každá z nás už má něco za sebou, všechny nás sužuje že se nedaří a snažíme se tak alespoň vzájemně podpořit, poradit. Jsme tak trošku cvokandy a rády rozebíráme jak kterou z nás rozběsnila a naštvala správa o těhotenství příbuzné či kamarádky v okolí, navíc zatím poctivě plníme socialistický závazek - každý měsíc jedna těhule. Začínáme nový měsíc, takže pokud by jsi měla zájem popovídat si s holkama které jsou na tom pobodně jako ty, tak mezi nás zavítej, budeme moc rády.
Rozhodně nevěš hlavu a bojuj. Moje známá otěhotněla po 12 letech snažení, miminko určitě bude, jen tvoje cesta bude možná o něco trnitější a delší, ale doktoři a příroda dnes umí hotové zázraky. Důležitý je nevzdávat to, tím se všechny řídíme. Mimčo bude, možná to bude trvat dýl, ale bude. Tak přeju hodně štěstí do nového roku a pokud budeš chtít, zajdi mezi nás do komentářů k článku Psychika snažilky. Bude se na tebe těšit parta cvokand.

 
Caprice  16.01.08 16:40

Ahojky Luci. Moc Ti děkuju za podporu a za to, žes mi písla. 3 roky to u nás už skoro budou. Přestávám to pomalu, ale jistě počítat, jinak bych se z toho nejspíš zbláznila. Máš pravdu: PŘÍRODA JE MOCNÁ ČARODĚJKA a já jen dodávám, doufám, že si tu cestičku je mně a k našemu budoucímu děťátku najde??? Snad ano, neboť to, že věřím je jediný možný způsob, jak se s tím vyrovnat. Děkuju Ti za držení palečků a přeji Ti do Nového roku hodně zdravíčka, uspěchů a ať se Ti splní všechna tajná přání a sny, čauky Monča

 
Caprice  16.01.08 16:55

Ahoj Filipi. Děkuju za hezká písmenka a za podproru. Myslím, že cvokandy jsme tak trochu všechny, protože z tohodle trápení nejde tak úplně vyváznout NORMÁLNÍ A BEZ ÚJMY:-) Každopádně moc díky za pozvání MEZI VÁS HOLKY, toho si cením a budu se snažit v budou­cnu mezi vás „vyrazit“. Přece jenom, kdo nám nejlépe porozumí, než ty které proživají to samé, nebo podobné, co každá z nás. To, že se člověk může někde svěřit a vypovídat je nesmírně cenná věc. A když ho do toho ještě navíc pochopí, protože prožívá to samé je to SUPER.
BOJOVAT BUDU, neboj. Každý den na této prazvláštní planetě je tak trochu bojem o přežití. Věřím a doufám, že se mi to jednou povede a nejen mně, ale vám všem, které jsou teď tak trošku prázdné - bez děťátka. Víra je hodně důležitá a je to důkaz toho, že jsme to zatím nevzdaly. Znám taky od vyprávění pár, kterému se podařilo otěhotnět po 10 letech, což mi dává naději, že nic není ztraceno.
Ještě jednou díky za psaní a přeji také do Nového roku všechno jenom to dobré. Ať se splní všechny sny  a přání, ať jsme zdravé a plné síly jít dál a dojít až na samotný vrchol, tedy: STÁT SE MAMINKOU. Díky vám všem, že jste a Tebe moc zdravím, Pá Monča

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama