Mimizemšťánkový deníček č. 50 - konečná

Rodičovství

Ahojte všichni! Nevím, komu všemu udělám radost, komu vyrazím dech a komu to bude úplně fuk, ale tenhle Mimizemšťánkový deníček je z mého pera ten poslední...

Prostě tak nějak přišlo období, že už se mi do psaní nových deníčků opravdu nechce. Už hodně dlouho byly psané „horkou jehlou“, jen aby nějaký byl a to myslím nemá cenu. Je tu tolik krásných deníčků psaných srdcem, že o čtení určitě nebude nouze.

Přiznávám, že nevím, o čem ho napsat a už teď je mi bez něj smutno. Už jsem tu tááák dlouho a Emimčo patří k mému životu. U snažilek se vždycky našlo povzbuzení pro mou bolavou dušičku, když se mimizemšťánkovi do toho mého bříška prostě nechtělo. Člověk si tam pobrečel, ale vždycky se mu dostalo „pohlazení“ a vždycky jsem se díky Vám nějak sebrala a šla bojovat dál. Už asi nikdy nezpomenu výraz „odlet na mistrovství světa“, který nás chtě nechtě provázel i tehdy, když nebyl vůbec vítán. Společné testování bylo taky super. Představa, že ve stejnou chvíli sedí několik ženských na záchodě a čůrá na papírek… Jen škoda, že to vždycky všem nevyšlo.

Nikdy nezapomenu na tu radost, kterou mělo snad celé Emimčo, když jsem ohlásila dvě čárky. A větu, kterou mi napsala Nafteta na rodině - „těším se, až jednou budou na emiminu létat rachejtle a zátky od šampusu, až se mimís narodí“, tak tu si taky budu snad vždycky pamatovat. Rachejtle sice oblouhou nelítaly, ale věřím, že jste mi to tak moc přáli, že snad v duchu i nějaká vystřelila. Jo, jo, stal se zázrak, štěstíčko nám dopřálo a z ubulené Montičky toužící po svém uzlíčku štěstí se stala Montička šťastná pupíkatá. Ovšem pupíkatění netrvá věčně a tak se i můj milovaný Mimizemšťánek rozhodl vykouknout na svět. Ta trocha bolesti, kterou mě „rozdvojování“ stálo bylo nic. Protože ten nádherný človíček, který se z pupíku vyklubal, byl náš splněný sen. A najednou jsem byla mámou a Radek tátou a měli jsme našeho vysněného Filípka v náručí. Život dostal úplně jiný smysl.

Začátky byly hooodně těžké, kojení se nezdařilo a tak tu byla zpět Vaše ubulená Montička. Ale zase jste tu byly vy (asi většinou ženský, že jo?! Zase přišlo povzbuzení, pohlazení bolavé dušičky a slova „neboj, jsi DOBROU MÁMOU“, že holky Štěstíčkový.

A teď? Je mi krásně jak ještě nikdy před tím. Užívám si každý Filípkův úsměv, každé jeho probuzení a usínání, brouknutí, nový pohyb, jeho objetí, které se ničemu nevyrovná. Až jednou řekne máma, tak se asi počůrám blahem.
Doufám, že mu tou dobrou mámou a táta tátou opravdu budeme…

Milé Emimčo, jsem hrozně ráda, že tu pro nás jsi, že jsou tu tak úžasný lidičky s otevřeným srdcem, kteří nemyslí jen na své štěstí, kteří to štěstí dokáží přát i jiným…

Šárko, ještě jednou obří dík - ty víš za co. A na kytku pořád myslím:)

Edi, snad ani nevíš, jak moc pro mne jsi, jak moc jsem ráda, že jsem našla tu „emimiňačku Tessu“

Maru a Kaitlin (a všechny ostatní Snažilky a Zebřundy), z celého srdce Vám přeji, ať tu jednoho dne radostí zbouráte Emimču server, protože se tu bude jásat a slavit a Šárka Vám to určitě mileráda odpustí a bude jásat s náma všema

Ivanko, Tobě a pupíku přeji spoustu zdravíčka a už se těším, až se i Vám splní Váš vysněný sen!!!!!

Pusinko, Lipko, Romčo, Ivko, Mio, holky moje zlatý. Nezlobte se na mě. Ale klidně pište deníčky dál. Jen se toho musí někdo ujmout. A když ne, věřím, že se mi neztratíte, vždyť Emimčo je tu pořád.

Mějte se všichni krásně

pááá a díky Montička + mimizemšťánek Filípek (8. měsíců a 6 dní)

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Anonymní  17.08.05 09:16

Milá Montičko,

do Vašeho dalšího života tobě, manželovi i Filípkovi jen to nejlepší. Hodně štěstí a hlavně zdraví

Magika

 
EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 17.08.05 10:07

Ahoj Monťulíku,

vím moc dobře, jaké to je,když dojde čas, chuť, inspirace, no prostě síla psát deníčky a pocit, že je píšu jen proto, aby „byly“ je teda fakt nic moc. Proto i já si dala tenkráte pauzu :o)

Mě se tvé psaní náhodou líbilo a tvůj tentokrát poslední deníček, který podle mě je opravdu psaný srdcem je moc smutný, ale krásný.
Krásný je, protože je z tebe MÁMA a zažíváš to, co si přeje zažít snad každá žena a po těch všech útrapách, co k tomu vedly máš doma naprosto nejúžasnějšího Filípka.
A to z tvého psaní naprosto vyznívá.

Smutný je, že je konečný, ikdyž věřím, že tvá přítomnost zde na Emiminu ne a aby jsi mi usnadníla hledání tvé osůbky, nechceš se přidat k nám do Štěstíček? Vím, že ani já tam teď nejsem stálicí, holt toho času už není tolik, ale určitě budu mluvit za všechny naše mámy, že tě tam rády s celou tvou rodinkou přivítáme a příjmeme za vlastní :o)

Takže se odmítám loučit, těším se, že tě u nás přivítáme a nadále se s náma budeš dělit o to, co tak dobře všechny známe - radosti i starosti rodičovství !

Tvoje Tessa hihi t.č. Ed .o) xxxx

 
Anonymní  17.08.05 12:46

Ahojky Montičko,
napsala jsi moc krásný deníček, i když tak trošku smutníčkový. Stále vzpomínám na chvíle kdy jsme všechno prožívali s tebou a radovali se z dvou čáreček, z rostoucího bříška i z porodu Filípka. Pevně věřím tak jako Ed, že tě tu budeme na emiminu potkávat, i když ne ve vlastním deníčku, protože mě občas chytně chu´t a prostě Vám tajně chodím šmírovat :-) jak se máte. Prostě by mi chyběli informace o vás a vašich štěstíčkách :-) A myslím, že naše závislost nám stejně nedovolí tyhle stránky opustit na dlouho :-D
No a až tě chytne touha po dalším mimískovi tak doufám,ž e najdeš cestičku zase mezi nás snažilky :-) aby jsme to s tebou mohly zase prožívat.

Chápu tvé pocity, určitě jsi si všimla, že i já jsem te´d propadla období, kdy jsem snažilkovsko-zebřičkový deníček na chvíli předala, protože jsem si taky připadala „vypsaná“.

Přeji celé Vaší rodince moc a moc štěstíčka a jen samé sluníčkové dny. Ahojky Maru

 
Anonymní  17.08.05 15:06

Milá Montičko,
Tenhle deníček mi vehnal slzy do očí. Z celého srdce Ti děkuji za všechny Tvé deníčky a držím vám všem třem palečky, ať se vám daří a jste šťastní a zdraví.
Kočulka

 
shirin1
Kecalka 331 příspěvků 17.08.05 15:45

Mila MOnticko!!!!

Je to opravdu smutny denicek.Ale krasne jsi popsala,jak s tebou cele emimino prozivalo ty nejstastnejsi okamziky:))
Ja si na ty tve dve carky moc dobre pamatuji…taky jsem se v te dobe snazila:))a nakonec objevila ty dve carecky 14 dni po tobe:))
A taky doufam,ze se z emimca s Filipkem neztratite>>>??Ale to uz snad ani nejde,vid??:))
Mas krasnou rodinku!!!!

Shirin,sammy a sarinka

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 17.08.05 16:47

Děkuji mooooooooooooooooc!
Nebojte, nemizím úplně, to opravdu asi ani nejde.

EDI: co takhle si zahrát na schovávanou?:) Změním si nick a uvidíme, jestli mě najdeš a poznáš:)))))))))

MARU: neboj, s dalším snaženíčkem jsem u vás jak na koni:)

MAGIKO, KOČULKO, SHIRIN: děkuji za krásná přání naší spokojené rodince!

Jsem dnes jela koupit si rukavice na kolo na ten spinning a přijela jsem domů bez rukavic, ale se 4ma vánočníma dárkama. Dobrý ne? V srpnu začínat je tak akorát, loni jsem to i tak nestihla:))))

pa pááá

Montička + Filípek

 
Šárka
Kecalka 418 příspěvků 18.08.05 20:18

Ahoj Montičko,
i já doufám, že se občas na emimino zajdeš podívat, a že třeba začneš časem psát další těhu deníček :)
Užívej si svůj poklad a opatruj ho jako oko v hlavě, je to největší štěstí našeho života šárka

 
Pusinka1
Stálice 61 příspěvků 18.08.05 21:37

Ahoj Monti a Filípku, docela mě to zarazilo, ale na jednu stranu se nedivím. Ono psát 50 deníčků už musí vyčerpat inspiraci a hlavně Filípek tě teď potřebuje a přeci jenom co si budem povídat vyšetřit čas na psaní dá někdy pořádnou fušku. Přeju ti aby jste se měli s Filípkem co nejlépe a brzy přeju sestřičku nebo bratříčka :o).

Pusinka a kluci

 
Anonymní  22.08.05 12:11

Ahoj,

Montičko - tak jsem chtěla napsat, jak jsme se měli, ale nejdřív musím poděkovat tobě, že jsi deníčky tak dlouho psala a i když je mi líto, že končíš, naprosto tě chápu. Doufám jen, že nám úplně nezmizíš, ale to asi ne, že jo :o))

Jinak mi jsem si to v Řecku krásně užili, počasí bylo super, někdy až moc horko :o). Koupalï jsme se v moři, jezdili po horách i pämátkách, užili si řeckých příbuzných.
Sofí byla úplně v pohodě, až na 2 dny co měla teplotu, ale jak rychle na ní přišla, tak i zmizela a beruška byla v pořádku, Jinak se jí líbilo koupání v moři, je to vodník jako Maru :o))

Hplky, co uděláme? Nějak se mi nechce vás ztratit z dohledu, i když s Romčou a Pusinkou se určitě zase uvidíme naživo, ne?

Tak čau Lipka, Maruška a Sofinka

 
Anonymní  22.08.05 14:15

Montičko, to je škoda, bude se mi stýskat, i když to tu trošku flákám, tak sem chodím moc ráda :-) Přeju vám s Filípkem jen samé radosti, krásný dům a spokojenou rodinu!

A kde vás teď uvidím????

Holky pražský, kdybyste se srážely, ráda bych se někdy přidala…můj mail je babeta7@centrum.cz.

 
romda
Stálice 100 příspěvků 22.08.05 20:19

Ahoj Montičko,

zrovna jsem si chtěla vyplakat dušičku, ale nejdříve ti chci poděkovat za to, že jsi nám opravdu psala krásné deníčky.

moc chápu proč končíš, taky jsme toho času kolikrát neměli moc abychom ti tu tvou práci ocenili. Tak jako všichni ostatní doufám, že se na emimču budeme potkávat dále.
Doufám, že vždycky když budu v Brně si na sebe najdeme čas a uvidíme se.:)

Lipko: je paráda, že jsi měla krásnou dovolenou a doufám, že se brzy uvidíme.

Pusinko: to platí i pro tebe. už určitě Lukáška ani nepoznám, jaký to bude velký a šikovný chlap.

Jestli dovolíte ráda bych se vyplakala.
Mám teď hodně těžký období. Ve středu přijeli moji rodiče a byla to paráda, užívali si Edíka jen co to šlo. Dokonce se rozhodli zůstat a přespat. Vše parádní. Bohužel ve Čtvrtek přišla špatná zpráva, že moje sestra - dvojče, měla nehodu na motorce se svým dlouholetým přítelem (9 let).
Je pomlácená, pohmoˇžděná, lehký otřes mozku, zlomený palec na noze, hraje všema barvama, ale ŽIJE a to je hlavní. Bohužel její přítel Tom, kterého jsem znala hrozně dlouho a měla ráda to nepřežil.
Hned jsme ve čtvrtek jeli do Brna a chodili za ní do nemocnice. Je těžký být silná, neplakat a podporovat ji, když to tak moc bolí.
Včera jsme přijeli zpátky do Prahy , abych získala síly na pohřeb. Zuzku snad pustí ve středu z nemocnice a pohřeb je v Pátek. Doufám,že to zvládnu, protože bude potřebovat velkou oporu. Chvílema mám pocit, že nejsem tak silná, abych ji podpořila a byla jí na pohřbu velkou oporou.
Mojí velkou oporou je manžel a Edík, a taky emimčo, že se z toho můžu vypsat.

Lipko, Pusinku - jestli tento týden nemáte co dělat, ráda vás uvidím. Nechce se mě být samotné doma a do Pátku to musím přežít. Co takhle někam ve středu zajít?

Doufám,že deníček bude pokračovat a Montička bude navštěvovatelkou, tak jako teĎ my.
Holky moc na vás myslím, buďtě opatrní, užívejte si svých ratolestí (jsou to naše poklady).

Pusinku všem mimískům a pozdravení maminkám.
Romča - Edík už skoro 9 měsíců

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 23.08.05 09:16

Ahoj holky!

ROMČO: úplně mám husí kůži a slzy v očích. Je mi to moooc líto:((((( Docela tuším, jak ti je, protože já jednoho dne vzala telefonát od mé sestřenice, která se mě celá uplakaná ptala, jestli může přijet k nám do Brna, že ji tam právě vrtulník odvezl manžela po havárce na dálnici. Seděla jsem v práci jak opařená, klepala se tak, že holky někde vyhrabaly panáka a já tam seděla a vůbec netušila, co budu dělat. Samozřejmě jsem jí řekla,ať dojede, domluvily jsme se, kde si dáme sraz, já vše domluvila s manželem a začal šílený kolotoč. Já, která byla úplně na dně jsem měla být ta silná, která jí bude dodávat odvahy. Snažila jsem se, ale myslím, že víc než já nám v tom pomáhal náš pes Monty, který Moniku aspoň na pár vteřin dokázal přivést na jiné myšlenky. Když jsem pak usínala, konečně jsem se mohla vybrečet v manželově náručí a ulevit si i já. Druhý den jsem já a Monika jely do nemocnice. Ani nevíte, jak moc jsem se bála, až Rosťu uvidím. „Naštěstí“ vzal doktor dovnitř jen Moniku a já seděla na chodbě. Nevím, co bylo horší… Když pak Monika přišla a málem se mi složila ve výtahu, jen hodně těžko jsem hledala sílu jí říct, že zas bude dobře. Rosťa byl v bezvědomí a nikdo netušil, jestli se někdy probere. Co říct na větu, která z úst Moniky zazněla… nebylo by lepší, kdyby nebyl, než aby se celý život trápil… U nás to po dlouhých měsících dopadlo dobře, ale i tak to byly ty nejhorší dny mého života.

ROMČO, napsala bych, pozdravuj Zuzku, už si přeci tykáme:) Ale ta má teď úplně jiné starosti. Posíláme jí i tobě obří pohlazení na tu strašně bolavou dušičku. Bude potřeba hodně dní a hodně síly, aby se zas všichni dokázali usmát, ale já Vám strašně moc přeju, ať to zvládnete!!!!!

Hodně síly

Montička + Filípek

 
Lipka2
Kecalka 128 příspěvků 23.08.05 11:03

Ahoj,

Romčo - to je hrozný, vůbec nemám slov, která by vyjádřila, jak moc je mi líto co se stalo. Moc na celou tvou rodinu myslím a … opravdu nevím co napsat, úplně tu slzím, na to se nic napsat nedá.

Jinak ve středu se s tebou ráda uvidím, snad přijdeš aspoň na chvíli na jiné myšlenky.

Ahoj Lipka, Maru a Sofí

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 23.08.05 14:31

Čauky!

Holky, já jsem taková koza, že když mi Romča brnkla, tak jsem bulela já místo ní. No to jsem tomu teda dala:( Ale byla jsem z toho všeho tak vedle, že jsem se neudržela. Naštěstí to dlouho netrvalo a stihla jsem pokecat i s Edíkem chi chi, no že nám toho s Filípkem kluci ale napovídali:)

Pak jsem prchla do města, ať nesedím celý den doma a dorazila teď. Filda slupl obídek a teď přišel na to, že je úžasná zábava házel malou PET lahev pořád na zem, však ona ji mamka přeci zase podá:))))

Šla jsem si koupit nový mobil, samozřejmě ho nikde neměli, tak jsem aspoň Fildovi koupila kšiltovku chi chi. Je fešák:) Prostě jsem si potřebovala udělat radost:)

My jsme si totiž ve čtvrtek vybrali domeček. Celou prohlídku jsem pořád šeptala manželovi, že tam pánovi klidně necháme zálohu, jen ať nám ho nikde nevyfoukne. Prostě jsem ho chtěla! A manžel taky. Ještě ve čtvrtek večer se vše zamluvilo přes realitku, v pátek ráno jsme zaplatili blokační zálohu 120.000 a stejně máme asi smůlu, protože si soused toho pána vzpomněl, že by si ten domeček mohl koupit a soused je přednější, než nějaká Montičkovic rodina:( Poslední rozhodnutí má padnout dnes, ale oddaluje se to už od pátku, takže tomu ani já, ani manžel nevěříme. Ale co je to za prkotinu ve srovnání, jak si osud zahrál se Zuzkou…

Jdu se pomuchlovat za Filípkem chi chi, už mi to nějak chybí:)))))

pááá a Romčo, jsi šikula, jak to zvládáš!

Montička + Filípek

 
Anonymní  25.08.05 09:55

Ahojky,

Romčo - skvěle jsme pokecaly :o)
Zítra na tebe a celou tvoji rodinu budu moc myslet.

Montičko - doufám, že nakukuješ. Jak to dopadlo s domečkem?

Čau Lipka, Maru a Sofí

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 25.08.05 10:52

Ahojte!

Lipko, od rána nakukuju, jak jste se včera měly:)))))

Filípkovi rostou horní dvojky a poprvé mu to dává kapku zabrat, ale je to kluk statečná. Jen teď strká do pusinky všechno, od rukávu, přes peřinu až po ponožky případně botičky:))) Takže máme všechno řádně oslintáno:) Má celou napuchlou dáseň a včera večer měl i červenou jednu tvář, tak dostával studený obklady a moc se mu to líbilo. Kupodivu jsme moc neuspěli s ochlazeným kousátkem, který dřív miloval.
Doma se mu to snáší nějak hůř, ale jakmile jdeme ven, tak je naprosto spokojený a kouká všude po okolí a na bolest zapomíná.

S domečkem… Zatím se všechno opět oddálilo, další termín, kdy se máme něco dovědět, je dnešek podvečer, tak uvidíme.

Dnes v 16.00 a 16.15 nám sem příjdou další lidičky na prohlídku, tak jsem uklízela a teď tu mám zapálenou svíčku s vonným olejíčkem, protože nám tu po včerejšku pěkně smrdí česnek:)))))) Jsem dělala grenadýrák, který milujeme, ale pak sem nikdo týden nesmí vkročit:))))))

V sobotu asi půjdeme na skok na svatbu kamarádky. Bude se na zahrádce dělat prasátko a tak, tak teď od ní sounduju, co by chtěla jako svatební dar:)

Mějte se krásně

pá Montička + Filípek

 
romda
Stálice 100 příspěvků 25.08.05 16:26

ahoj holčiny,

včera ten srazík s Lipkou byl super. Akorát já zase přijela asi o 15 min. později:) Já jsem hrozně nedochvilná:)

LIPKO: ještě jednou děkuji za srazík, pokecání a podporu.

MONTIČKO: doufám, že to s tím domečkem dopadne dobře. Hlídání Edíka nakonec mám, bude ho hlídat dědeček - tatínek od manžela. Děkuji za nabídku. Užij si tu svatbu.

Začíná mě být hodně špatně. Zrovna balím věci na týden a zítřejší pohřeb ve mě probouzí další žaludeční nervozu.
Mám pocit, že to přestávám zvládat.
Jedeme už dnes v noci. Vzhledem k tomu, že pohřeb je až zítra v 17:00, tak vůbec nevím jak zítřejší den přečkáme. Je to hrozný, už to chci mít za sebou.
Tak jak si stále říkáme, že ten čas letí, tak teď bych potřebovala, aby opravdu nabral rychlost a už byl za náma třeba 1/2 - 1 rok.
Ach jo.:(
Jsem ráda, že vám sem můžu napsat, sice mě začínají téct krokodýlí slzy, ale aspoň to nemusím držet v sobě.

Ozvu se vám asi za týden. Budu teď celý příští týden se sestrou a rodinou v Brně. Potom se ozvu. Mějte se krásně.

Romča a Edík

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 25.08.05 16:53

Ahojte!

ROMČO, zítra na Vás budu moc myslet!!!!!! Stejně jako teď každý den…

Třeba si Edíka pohlídám při nějaké veselejší příležitosti, už jsem si představovala, co všechno před ním budu muset ukrýt:) Že nám tu vlastně udělá takový průzkum a my tím zjistíme, kam všude pak Filda došáhne a co musíme dát pryč:))

Užijte si krásný víkendík pa pááá

Montička + Filípek

 
romda
Stálice 100 příspěvků 10.09.05 22:10

halo, halo, halo, kde vás všechny mám.

konečně je to nejhorší za námi. Omlouvám se, že jsem dlouho nepsala, ale nějak nebyl čásek.
Pohřeb byl hodně náročný. Pak jsem byla u rodičů se sestrou a teď ji mám u nás a jsem moc ráda, že jí můžu pomoci alespoň podporou a mít ji chvíli doma, aby zkusila zapomenout.

Edík hrozně roste. Už má 9180 g, je to velký chlap. Říká krásně slabiky, mama, tata, papa, ale nejsem si jistá, jestli rozumí významu. Spíše ještě ne. Občas se mu podaří udělat paci paci. Stále si stoupá, leze závratnou rychlostí. Občas je velký problém ho chytit.
Má rád zásuvky, a to maminka opravdu nerada vidí:) Jinak je to zlatíčko a rozdává radost všude kolem, kde je to potřeba. :)
Před týdnem jsme zkusili Edu po:,–(it na nočník a párkrát už se mu zadařilo se vyčůůrat. Je to mámina šikulka:)
Přebalování hrůůůůůůza. Nevím jak u vás, ale u nás je to velkýýýý boj. Nechce ležet na zádech, takže kolikrát ho naháním. Přebaluji v poloze na břiše, na čtyřech, v pololehu, na boku, no prostě všelijak, jen ne v klidu.:):)

Pan doktor nás upozornil, že musíme procvičovat pindíka a stahovat, jinak jsme adepti na obřízku. Musím říci, že mě tím opravdu vyděsil. Takže poctivě každý den cvičíme s pindíkem kam to jde a stahujeme.

mějte se krásně, užívejte si, posílám pusinku všem mimískům a hlavně napište někdo. Ozvěte se kde vás mám:)

Papa Romča

 
Anonymní  12.09.05 08:41

Ahojky,

Romčo - já jsem ještě tady, i když jsme si myslela, že už sem nikdo nenapíše :o)). Montička se přestěhovala k Ed, tak js¨me tady zbyly asi jen my dvě :o))
Jsem moc ráda, že už máš tu smutnou událost za sebou, a doufám, že už teď bude jen líp.

Co u nás nového.
Sofí měla na 8-měsíční kontrole 7,79 kg a 69 cm. Umí už taky pár slabik, nejvíce así říká bump :o). Taky umí krásně tleskat a bůbec je děsně chytrá a zvědavá :o).
Maru začala škola, zatím se jí tam docela líbí, na to jak se moc netěšila. Už má spoustu obrázků (místo známek), je to moje šikulka :o). Vstávání sice nic moc, ale minulý týden bylo krásně tak to šlo, dnes už to bylo horší.

Tak to je ve zkratce všechno.
Až budeš mít čas, tak doufám, že se zase srazíme, tentokrát snad i s Petrou. Pozdravuj Edíka :o))

Ahoj Lipka, Maru a Sofi

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 12.09.05 13:37

Ahojte!

LIPKO: Já se úplně nepřestěhovala! To tedy ne! Ale sama se sebou si tu povídat nehodlám, to snad chápete:) Já pořád nakukovala, jestli tu není nějaký „dopisek“ nebo nový deníček, ale ne, tak jsem chodila k „sousedům“.

ROMČO: jsem moooc ráda, že už máte to nejhorší za sebou, i když vím, že je to ještě na dlouho. V den pohřbu jsme jeli k našim, samozřejmě kolem hřbitova a i když nevím, jestli jste byli na ústředním nebo ne, tak jsem koukala, jestli Vás neuvidím a byla jsem připravena skákat z auta a jít Vás aspoň obejmout, i když by to asi vypadalo dost divně. Jen jsem na Vás tak moc myslela…
Koukám, že Edík už je opravdu šikula. Filda si teď několik dní povídá stylem VA BA BA VA VA VA BABA, teď začal HAM HAM, ale to je tak všechno:) S přebalováním jsme na tom dost podobně:)))) Už mám cca 2× počůranou postel, protože prostě utekl z podložky:) Nočník už jsem taky 2× zkoušela, ale nevím proč, ale sotva ho na něj po:,–(ím, začně šíleně řvát a je k neutišení, takže jsem nočník opět odložila na skříň s tím, že času ještě dost.
O pindíkovi mi ani nemluv. Přiznávám, že tomu zrovna moc nerozumím, každý o tom píše, každý něco jinýho a já pak nevím. Moje doktorka se o nějakým přetahování nikdy ani nezmínila a já se vždycky zapomenu zeptat. Ona se mu na pindíka snad ani nikdy nepodívala nebo já nevím. Asi se zeptám manžela:))))))))))

Jo a začali jsme chodit plavat a Filípkovi se to mooooc líbí, tak mám radost.

Mějte se krásně

pá Montička + Filípek

 
Anonymní  12.09.05 14:30

Ahojky,

Montičko - jé promiň, doufam, že jsem se tě nedotkla, to jsem fakt nechtěla. Já jsem tě náhodou vyhmátla u Ed, kam občas nakukuju :o))
Já jsem teď na netu moc nebyla, začala nám škola a taky bylo krásně, tak jsme byly pořád venku. O víkendu jsme byli na Vysočině za mojí babičkou a minulý byl ve znamení 7- letých oslav Marušky. Dělali jsme opékačku, přišli moji rodiče a naši kámoši s dětmi, no bylo nás asi 30.

Tak čau, teď už budu na netu.
Jo a co uděláme s naším deníčkem? Budem si ještě psát? Mám zkusit něco sesmolit, i když sloh není moje silná stránka, pár řádek bych snad zvládla. Myslím, že by stačilo jednou za čas pár slov.

Ahoj Lipka, Maru a Sofí

 
Anonymní  12.09.05 14:34

Jo Montičko - ještě jsem zapomněla, taky jsme byly ve minulý týden plavat a Sofí byla nadšená, premiéru si odbyla v moři tak teď už jí nic nepřekvapilo :o)). My máme plavací čtvrtky :o))), Maru chodí od 14.00 a Sofí pak od 15.00.

LIpka, Maru a Sofí

 
romda
Stálice 100 příspěvků 12.09.05 19:24

jééé Ahoj,

to jsem ráda, že jste tu. Už jsem se bála, kde vás budu hledat:)

Dnes už mám u sebe v PRaze obě dvě sestry a tak se snažíme si „užívat“.
Děkuji moc za podporu, moc jste mě pomohly.

Lipko: tak přeji, aby se vstávání do školy zlepšilo a mám radost, že se škola líbí. VyřiĎ Marušce velké gratulace ke krásným obrázkám. Lipko určitě se s tebou zase ráda uvidím, musíme se potom domluvit.

Montičko: to jsem ráda, žes nás neopustila.
Edík se taky pokaždé nevyčůrá. Občas se hned zvedá. Dávám ho jen když chce a jsem ráda, že to funguje. Vždycky jdeme společně spláchnout a zamávat, je to hrozná sranda:)
S tím pindíkem, nám ho doktor kontroluje skoro vždycky. Dokonce mě řekl, že když by náhodou opomněl, tak mu to mám připomenout. Taky nevím, v porodnici říkali, nešahat, nešahat. Náš doktor šahat, šahat (hahaha) a potom si vyber.
paáráda, že se plavání líbí.

měte se kráááásně, musím jít vařit kaši. Edík volá
papa pusinku dětem.
Romča a Edík

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 13.09.05 08:41

Ahojte!!!

Tak jsem právě vylila kafe do klávesnice, takže kdyby mi vynechávalo nějaký písmenko, tak se omlouvám:) A manželovi ani muk, jo?:)))

LIPKO: no už jsem to rozdejchala chi chi:)) My máme taky plavací čtvrtky:))) Ale už ve 12.00:) Filípek je pak vždycky hrozně unavený, takže ta chvíle, než se oblíknu a vypadneme, je šílená, protože bulí a chce hrozně spát. Já dělám, seč můžu chi chi, ale i tak je to dle Filípka pomalé:)))
A ten deníček určitě nějaký napiš! Prosím:)

Filípek se na mě řechtá a volá mam mam nebo am am já nevím, co to je:))) Se to teď naučil a volá to pořád:))) To už je blízko tomu máma máma:))))))

ROMČO: jé ty máš dvě ségry? To jsem ani nevěděla. Takže teď máte takovou dámskou jízdu, jo? A Edík ten si užívá tet, že jo:)

Musím prchnout, Filípek si žádá společnost:)

Dnes jdeme na rehabilitaci, tak pak podám info, jak jsme dopadli

pááá Montička + Filípek

 
Lipka2
Kecalka 128 příspěvků 14.09.05 10:24

Ahojky,

tak já něco napíšu, dávám si lhůtu do víkendu :o) Ale nečekejte nic světoborného, já na to psaní fakt nejsem, i když ukecaná to jo :o)

Maru měla kašel a teplotu, tak je od včera doma. Žádná škola, tak je spokojená, že nemusí vstávat :o) Dnes ráno už teplotu neměla, tak snad už bude beruška v pořádku.

Tak ahoj
Lipka, Maru a Sofí

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 14.09.05 14:09

Ahojte!

Tak včerejší rehabka dopadla dobře, i když si tam Filípek tradičně lehl a sem tam se překulil, aby se neřeklo, ale moc toho nepředvedl:) No když tam je tooolik zajímavých věci a on je z toho pak vykulenej:)))

LIPKO: už se moc těším na deníček!

Filípek se tu na mě kření, půjdeme ven, tak pa pááá

snad nezmokneme

Montička + Filípek

P.S.: v pátek odjíždíme k našim a jestli jim řemeslníci stihnou dodělat střechu, tak tam aspoň týden zůstanu, takže tu chvíli nebudu ju

 
Lipka2
Kecalka 128 příspěvků 15.09.05 11:03

Ahoj holky,

napsala jsem a odeslala deníček, tak jen doufám, že jsem to odeslala správně a že se objeví.

Lipka a holky

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama