Mishicka, Bára, Ethel, Ted a Anka: Konec

Těhotenství

Minulý týden jsme se s Mishickou bavily o deníčku a s překvapením zjistily, že poslední dobou jeho psaní obě vnímáme hlavně jako obtížný domácí úkol.

Je to tak hlavně proto, že my obě (i vy) máme teď opravdu hodně práce s našimi miláčky (např. jen dnes čeká Mishicku cesta přes celou Prahu se 17 měsíční Bárou, která zcela odmítá jet v kočárku. Vyrazila v 9.00, takže myslím, že tak okolo oběda tam budou :D).
Díky tomu se stává, že do deníčku přispívá čím dál tím méně lidí, každý to za ten týden stihne tak jednou a tento prostor využíváme jen k tomu, abychom popsaly, jak se naše děti vyvíjejí, co už umí? K opravdovým diskusím využíváme chat room. Takže se nám zdá ta naše snaha trochu zbytečná a nechce se nám pokaždé psát jedinečné literární dílo, zkrátka jsme unavené. Proto a taky protože jsme obě ve znamení blíženci a většinou nemáme rády domácí úkoly, rozhodly jsme se s psaním do deníčku přestat a dát zase prostor jiným.

Samozřejmě se nechceme z emimina hned ztratit, jsme na něm obě závislé :), navíc je to opravdu nejbezpečnější způsob vyhlašování srazíků a taky si obě rády občas pokecáme na chatu. Takže tam se asi setkáme nejčastěji. Také byste samozřejmě někdo mohl převzít štafetu a pokračovat chvíli za nás, moc rády se přidáme.

Původně jsem chtěla napsat patetický článek o tom, jak jsou už děti veliké, jak nám to uteklo a tak, ale teď jsem ve stavu, že jsem ráda, že děti v postýlkách neřvou, že budu moci v klidu uvařit oběd a třeba i udělat něco do práce? Takže se jen stručně loučím, těším se na další srazíky a chaty a netrpělivě čekám, jestli přece jen některá z vás nezačne psát za nás.

Zatím ahoj,
Mishicka, Bára, Ethel, Ted a Anka

Váš příspěvek
Zizi
Kecalka 457 příspěvků 31.08.04 21:52

No to je teda paráda,nemohli jste s tím počkat?Bude zima a už nebudem tak lítat venku,zase by se to rozjelo.Já ani nevím,jak se deníček posílá.Tak čau Zizi
Sorry,ale dost mě to vzalo.

Zizi
Kecalka 457 příspěvků 31.08.04 21:53

Jo a ještě jsem se obtěžovala psát komentář do starýho,docela dlouhej,na mě.

Ethel
Stálice 71 příspěvků 01.09.04 06:55

Ahoj Zizi,

chápu, že jsi z toho překvapená (my taky :) ). Co se týče posílání deníků, v levém sloupci je odrážka „poslat článek“ (je to v hlavní menu, první odkaz v třetím odstavci). Já píšu deníčky tak, že napíšu text ve wordu, zkopíruju to, otevřu tenhle odkaz, do příslušného okna to vložím a dál už tě to samo navádí. Takže pokud by se Ti chtělo deníčky dál psát, technicky to fakt není náročné.
Ten komentář si přečtu
 Ethel

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.04 07:59

Ahoj všichni,

hlásíme se z domova, už máme po dovolené, čeká nás už jen jeden týden v září - plavecký.
Byly to bezva prázdniny, moc jsme si to užili.
No holky, to je teda rána, ale docela Vás chápu, je to určitě zavazující, každý týden něco muset vypotit.
Zizi, jestli se pustíš do pokračování, tak se nabízím, že bych se s Tebou a třeba s Medulienkou ( až bude on ) střídala, myslím, že Ty a Jarča jste posílaly vždycky nejvíc a nejrozsáhlejších příspěvků.
Byla by škoda, kdyby náš deníček přestal vycházet, jednak bylo příjemný se dozvědět, jak jsou na tom ostatní stejně staré děti a jejich maminky a za druhý kvůli dětem samotným, třeba je to jednou bude zajímat.

Jolana + Vojtíšek

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.04 09:07

Ahoj holky!

je to fakt, přes prázdniny to byl vyjímečný stav a já se za sebe zaručuju, že budu opět přispívat a těšit se na novinky od ostatních. Určitě by byla škoda to úplně zabalit, ne??
Za chvilku jedeme zase na chatu, byli jsme tam skoro pořád, takže tím chci omluvit svoji velikou absenci. Ale od pátku už bude vše při starém a opět zasednu a napíšu novinky od nás.

Mějte se hezky, Pavlína a Renča

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.04 09:13

Od: Zizi - Úterý, 31.08. 2004 @ 20:41:29 CEST
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.family.cz/boubeli
Ahoj,jestli tu teda někdo vůbec je!
Tak mám zrovna čas a čekala jsem,že bude nový deníček,ale asi jste se na to vykašlaly,tak něco málo napíšu aspoň sem,jestli to ovšem bude ještě někdo číst.

Zítra jde Luky do školy,tak mám trochu nervy na dranc,Tomášek si dal hrozně do nosu,tekla mu krev z pusy i z nosu,chudák řval,ale jak jsem ho dala do vany za Lukášem,tak bylo po řvaní.

Tak teď něco málo o dovolené.Hned po srazu v Praze a návštěvě Medulienky a Tedýska,jsme jeli na dovču.Bylo to parádní,Tomáš sice ještě dva dny před dovolenou dostal čtyřicítky horečky a vyklubala se z toho angína,ale brouček se otřepal a když jsme odjížděli,tak už horečku neměl a antibiotika jsem mu dávala tam,no sice je absolutně nechtěl,ale něco jsem do něj vpravila.Byli jsme babičce na osmdesátinách,na výletě v ZOO Lešná a taky v Luhačovicích(to se konečně líbilo i Lukymu,mohl hledat prameny,tak ho to bavilo a dokonce to i vypil).
Tomášek se nám strašně hezky rozmluvil,takže teď opakuje každý slovo,co řeknem a taky dupe a říká u toho"do háje",je to hrozně roztomilý.
Je jak čert,pořád lítá a hrozně se stydí,když se na něj někdo podívá.Taky si zpívá,když si taťka něco pustí(že by nová superstar?).
Jediný,co mě dost vyvádí z míry je to,že háže hrníčkem na pití a jiným jídlem na zem,taky tluče jiný děti a já nevím,jak mu to zakázat.Vždycky na něj zařvu,dám mu přes ruku a říkám,že to nesmí,ale jaksi bez úspěchu.
Nejradši má,když může sedět s náma na velké židli za stolem,papá hezky a všechno,opravdu by mě s nějakým neochuceným blivajzkem poslal někam,takže se snažím mu dávat to co nám,většinou jí kuře s bramborama a takový ty jídla,co jsou na hranici s aspoň trošku zdravou výživou,no ale někdy to fakt nejde,takže už měl i palačinku.

Medulienka asi ještě není připojená,takže deníček určitě nenapíše,ale co se stalo s ostatníma???Ne­říkejte,že nemáte čas sem psát!!Když to stíhám já,tak to musí stihnout každej a to mám navíc velkej barák s ještě větší zahradou a k tomu jednoho páťáka,co mi teď bude zabírat snad ještě víc času,než ten malej.Jo a taky mám celý den chlapa doma,takže musím neustále likvidovat ten bordel,co ti tři nadělají.A ještě velkýho psa.Chcete někdo něco dodat:-))),tak neříkejte,že to nestíháte!
To mě fakt dost děsí,že by tohle mělo skončit,tak ráda se sem chodím odreagovat a taky,když už se známe osobně,tak by mě to dost štvalo.

Tak a teď ještě jednou o jarních prázdninách.
Jarní prázdniny pro našeho Lukyna začínají 14.3.-20.3.2005
Takže na Šumavu bysme mohli jet už v pátek nebo v sobotu(11.3. nebo 12.3.),takže prosím vás,kdo byste se připojili k nám,tak napište co nejdřív,aby se mohla zamluvit chata.

Tak to je asi zatím všechno,jo ještě vám musím napsat,že se nám rozbila televize,video a taky pračka,tak je to fakt paráda,protože já už nemám ani floka.

Tak zítra je hokej,tak se sem asi nedostanu,ale potom už jo,tak se zatím mějte a ahoooj Zizi a Tomášek

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.04 10:07

Ahoj holky,
no snáď to nebude až také hrozné ako to vyzerá a náš deníček neskončí. To by bola veľká škoda. Aj ja verím, že malý počet príspevkov bol spôsobený letom a tým, že sme boli všetci niekde preč. Príde jeseň, bude pršať, bude chladno, budeme doma a bez nášho deníčku by sme sa určite nudili a bolo by nám smutno a nemali by sme sa kde posťažovať a poradiť… Aspoň ja to tak vidím.
Zizi, Jolano, Medulienko, myslím, že by ste sa do toho mali pustiť. A ak bude treba, možem i ja občas skúsiť niečo napísať.
Mishicko, Ethel, dúfam, že na nás úplne nezanevriete a budete stále prispievať.
A čo inak u nás nové? V sobotu sa chystáme na týždeň do Jeseníkov, snáď ešte nebude úplne zima:-)
Oliverkovi lezie dvanásty zub, stolička a bolo to dosť hrozné. Zdá sa mi, že to malo najhorší priebeh. Ale snáď už je to za nami, vyzerá, že už je celá vonku. Oliverek je strašný pedant, len čo ráno vyleziem z postele, už mi podáva papuče a kričí mami papi, to akože si mám hneď obuť papuče. To isté hovorí taťkovi a celý deň sleduje, či máme na nohách papuče. Na tie svoje až taký pedant nie je… Všetko musí byť na svojom mieste, dvere od ložnice a kúpelne musia byť zavreté, keď náhodou zabudnem, hneď ma upozorňuje, proste puntičkár. Myslím, že nám to za chvíľu polezie na nervy:-)
Inak už je september, tak verím, že Chillie sa vráti do Brna a na sieť bude zasa patriť k pravidelným prispievateľkám.
Maťa a Oliver

Zizi
Kecalka 457 příspěvků 01.09.04 12:48

Kterýpak šotek to sem poslal??Tohle jsem psala do starýho deníčku :-)))).Zizi

Zizi
Kecalka 457 příspěvků 01.09.04 12:52

Ahoj,asi tě překvapí,že se na světě najde člověk,který neumí zacházet s pc.Mě to nikdo nikdy nenaučil,zákla­dy,abych se tu domluvila mi dal manžel,ale nemá čas mi pořád něco vysvětlovat.
Takže nevím,co to je psát si to ve wordu natož to zkopírovat atd.Jo i takový se mezi náma najdou,pokud přiměju někoho,aby mě to naučil,tak se pokusím tuhle situaci zachránit,ale nebude to určitě během týdne a obávám se ani dvou týdnů.Zizi

Zizi
Kecalka 457 příspěvků 01.09.04 12:58

Ahoj,tak teď máš šanci začít.Já se to nejdřív musím naučit,tak ho zkus napsat na příští týden.Zatím zjistím,jak je na tom Medulienka.Pa Zizi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.04 15:35

… tak se tedy ujímám toho, že příští čtvrtek vyjde nový deníček, abychom měly kam psát. Slibuju to na 99% a jedno % si nechávám pro případ, že by mne zradila technika, jsem humanitní typ ( omluvy :-) ) a s PC si rozumím málo, je to pro mě lepší psací stroj.
Budu ráda, když se se mnou bude někdo střídat, protože týdenní interval bych nezvládla.
 Jolana

Zizi
Kecalka 457 příspěvků 01.09.04 19:59

Ahoj,jsi zlatá,že se toho ujmeš.Taky to mám jen jako psací stroj,ale pokusím se z manžela vymámit,jak se to dělá a zkusím tě pak vystřídat.Medu­lienka se mi neozvala,tak jí ještě zavolám a doufám,že už brzo bude zase připojená a bude se taky střídat.Chtělo by to ještě někoho,abysme se střídaly čtyři,každá jednou za měsíc a pak by to snad bylo ideální a deníček by neskončil.Tak moc děkuju,že se toho ujmeš.Pááá Zizi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.04 20:27

Ahojky holky,
jak už napsala Ethel, došly jsme obě současně do stavu, kdy jsme se rozhodly s psaním deníčku skončit. Ovšem to samozřejmě neznamená, že opuštíme e-mimino a že pokud se někdo jiný ujme deníčku se nebudeme účastnit. Doufám, že to snad chápete a jsem moc ráda, že už se našla nová pisatelka. Určitě bude pro deníček „nová krev“ dobrá, my už jsme po tom roce tak nějak „vypsané“.
Zizi ....... od rána přemýšlím (po přečtení Tvých útočných komentářů), jak na to reagovat … začala jsem asi 5× psát, ale skončila jsem vždy u něčeho nepěkného … takže raději NO COMMENT.
Mishicka

Ethel
Stálice 71 příspěvků 01.09.04 20:28

Ahoj holky,
jsem moc ráda, že to berete tak sportovně a že nás vystřídáte. Určitě se moc rády přidáme jako přispěvatelky do deníčků.
 Ethel

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.04 20:52

Hele holky, já teda nevím, ale jak ta Zizi tady do Vás šije, to mi přijde teda dost mimo mísu. Skoro jako kdyby to byla Vaše macecha a ne kámoška :-( není vona náhodou nějaká divná?!

Lucka R.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.04 09:29

Ahoj všichni!
Chci se zastat Zizi. Ne a ne není divná!!! Jen si dovedu představit, že e-mimino je jedna z věcí a psaní do deníčku jedna z mála činností při které se může odreagovat a je to pro ni vlastně radost. Všechno ostatní, co má za práci kolem rodinky, domu, zahrady je „nutnost“, či jak bych to nazvala, ale e-mimino je takový „koníček“. A jako by bylo líto sběrateli, že by přišel o své „poklady“, tak chápu Zizi, že jí je líto, že by přišla o svou radost a úplně upřímně to dala najevo.
Jen mi prosím Vás ještě vysvětlete, proč musí být být ten deníček slohovým cvičením? Nestačilo by napsat jen :Otevíráme deníček na nový týden pro skupinku kamarádů Barborky a je to?! Proč se musí sepsat dlouhý elaborát? Na to je na e-miminu nějaké pravidlo? Či nutnost, že by se to jinak nevydalo? Já to nevím, tak se možná ptám hloupě a někdo z Vás mi poučí.
A hlavně - dělejme si navzájem radost a pokud to momentálně nejde, či na to nemám zrovna teď sílu, tak ale budu raději mlčet, než někomu, třeba jen slovem dělat smutek v duši.
Ať se dá vše v klidu do normálu přeje Liliana

Zizi
Kecalka 457 příspěvků 02.09.04 09:35

Nejsi náhodou divná ty?

Zizi
Kecalka 457 příspěvků 02.09.04 09:52

Ahoj holky!
především děkuju Lilianě,že se zastala mé maličkosti.
Mishičko,jestli se ti zdály moje komentáře až tak útočné,tak se ti omlouvám,nemyslela jsem to nějak zle,ale byla jsem z toho hrozně vyjevená.už jsem psala,že jsou prázdniny,tak je jasný,že těch příspěvků moc nebude,ale teď už se holky vrátily z dovolených,tak se to snad zase rozjede.Nezlob se,ale přišlo to,jak z čistého nebe,nebylo možný to napřed třeba probrat a pak se domluvit,kdo by to převzal?Tohle je tak hrozně narychlo,že jsem na to nebyla absolutně připravená a dost mě to dostalo.
Udělaly jste toho s Ethel hrozně moc a já vám moc děkuju a pokusím se tenhle stav zase vrátit do starých kolejí,aby se deníček nevypařil.
Jolana napíše příští deníček a pak se uvidí,Medulienka mi včera psala,že už jim přivezou v pondělí anténu,takže bude co nevidět připojená a já se to snad taky naučím,to už bysme byly tři,ještě nekdo by se mohl přidat a hotovo.
Ovšem rozhodně nebudu psát slohové práce(jak píše Liliana),protože na to fakt nemám,takže moje deníčky budou asi dost ochuzené,oproti Mishiččiným a etheliným,ale to doufám nebude vadit,hlavně že se budeme mít kde scházet.
Takže,jestli je na mě někdo naštvanej,tak mě to docela mrzí.

Musím končit,snad příště už v lepší náladě zase ahooj Zizi a Tom

PS:Zapomínám občas,že si to tady čtou vlastně i ti,co do našeho deníčku nepatří,takže ještě jednou pro naše pisatelky"nejsem divná",jak mě tu někdo osočil

Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 02.09.04 10:40

Ahoj děvčata,

Tak jsem ráda že se psaní deníčků vyřeší a opravdu nezmizíme.
Zizi divná nejsi, mě to taky vzalo, taky by mě moc mrzelo kdyby náš deníček už nebyl.

Co u nás?? Kačka zvýšila počet zoubků z 9 na 11. Máme stoličku dole a konečně už vykukuje i ta dvojka dole?takže už nebude křivozubka :D

Dneska jsme byli na očkování. Proti spalničkám. Je to do ručičky.
Kačka spustila hned jak viděla paní doktorku takže si určitě ani neuvědomila v tom řevu že dostala pigaro. Jakmile jsme jí od ní vzali byl klid.
Ted je inkubační doba 10 dní kdy se mohou ukázat vysoké teploty, které můžou trvat až dva dny. Prý se to očkuje na 15 měsících ale naše paní mudr až na 16 nebo co to setřička povídala.
Tak je super že očkování máme za sebou a na chatu co pojedeme opět s holkama 19 září budeme ok.

Kačenka nám stále nějak moc nemluví,jen takový to mama, tata, baba, ham, hají , papa a občas něco nového a pak opět dlouho nic. Plus teda jak dělají zvířátka. To umí.
Ale třeba ee že chce dělat na nočník to zatím ne. Pokusy na nočník už jsme zavedli a zatím se nám daří pouze po probuzení. To jí teda hned po:,–(ím a máme úspěch, ale přes den zatím ne, jen 2× u babičky a to byla asi náhoda.
Kejve hlavičkou jako že ee dělat bude ale jde jí jen o to že bude běhat s holým zadečkem :D

V noci spaní stále stejné? ted je většinou mlíčko ve 4 hod a někdy i až v 5,30 a spíme dál. Včera dokonce do 8,15 ale to se nám určitě dlouho nebude opakovat. Do 7 hod a konec.

Tak se mějte krásně a těšíme se na nový deníčky

Ahoj Jarča a Kačenka

mishicka
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 02.09.04 10:52

Ahojky,
Zizi, omluvu přijímám, opravdu se mě některé Tvoje výroky dotkly … chápu to tedy tak, že máš prostě takový způsob vyjadřování.
Střídání se v deníčcích jsme už před časem probíraly, ale nějak to nedopadlo, takže to vyústilo až k našemu definitivnímu rozhodnutí skončit. Ovšem jsem moc ráda, že se to konečně ubírá tou správnou cestou a našel se někdo, kdo deníček převezme. V to jsme s Ethel doufaly a tak máme obě radost.
Liliano, psát dlouhé slohy rozhodně není podmínkou a nikdo na e-miminu to nereguluje. Nicméně, deníček bez tématu je ve valné většině bez odezvy, čím jsou děti starší, tím více. Přeci jen už naše děti nedělají takové superskoky ve vývoji, jako když byly malé, to jsme nadšeně vítaly každé otočení, popolezení a první krok. Jakmile se deníček stane pouze popisným - co jsme dělali včera, předevčírem, o víkendu - přestane být zajímavý. Rozhodně je tedy lepší deníček tématický, ale nějak nám s Ethel došla inspirace. Moc doufám, že se to holkám bude dařit víc. Navíc je třeba deníček nejen napsat, ale i trošku „vést“, jinak si každý povídá víceméně o svém a postupně ostatní ztrácí zájem. Taky víckrát rozmýšlím, než napíšu něco potencionálně nepříjemného někomu jinému, smutek v duši nerada dělám. Tentokrát jsem ten smutek v duši měla já a reagovala jsem. Jsem ráda, že to nebylo míněno tak tvrdě (na mě to tak opravdu působilo), jak to Zizi napsala a hlavně, že to nakonec vzala za ten správný konstruktivní konec = pokračovat v psaní deníčku.
Mishicka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.04 11:33

Tak holky, myslím, že by to už stačilo, svět se neboří, Mishicka a Ethel už jen nebudou psát úvodní články, slíbily přispívat, a odpovědnost za konec nebo pokračování deníčku neseme všechny, když nebudeme psát, tak deníček zanikne nezávisle na „kvalitě“ úvodního článku.
Zizi, mně se taky jevíš normálně :-)
Jarčo: koukala jsem na fotky v sekci Výtvory, a potřebuju ujistit, že ty super vydařený květináče jsou zase Tvé výroby. Jestli jo, tak smekám. „Rukodělný“ lidi obdivuju :-)
Ještě Vás musím ujistit, že ačkoliv jsem jinak technický poleno, myslím, že se mi podaří deníček odeslat, včera jsem to studovala…ty z Vás které včera byly na chatu vědí své, pro nezasvěcené: nepamatovala jsem si heslo, takže jsem se přihlašovala 2×, a abych to dovršila, tak si nakonec jolka psala s jolanou, no prostě zážitek. Ale já za to fakt nemůžu, kolegové z IT oddělení trpí, jakmile se zjevím ve dveřích. Jinak jsem ale inteligent :-)
Zizi, ten následující týden bychom to mohly udělat tak ( pokud to nezvládneš zatím sama), že bys mi Tvůj text deníčku poslala mailem ( mailová adresa je v seznámku ) a já bych ho uveřejnila. Neboj, něco vymyslíme.Kaž­dopádně Vás, holky, vyzývám, kdo se ještě bude střídat? Ideální by byl počet 4, aby frekvence byl měsíční, jak psala Zizi.
 Jolana

Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 02.09.04 15:09

Ahoj

Jo jo ty květníky jsou opravdu moje výroba… ale můj nápad to není, dávali to v receptáři…:D … a docela mě to baví protože je to něco pro mě :D
V poslední době si dělám radost jen nějakou hračkou, nebo šatičkama pro Kačenku a pod :D:D:D

Jarča

Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 02.09.04 18:39

PŘIDALA JSEM DALŠÍ DVA :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.04 19:01

..právě jsme se vrátili z pohotovosti, Vojtíšek vyfasoval antibiotika, má angínu ( táta bere od minulé neděle penicilín ), tak nám držte palce, ať bacily brzo vyženeme!
Jolka + Vojta

Zizi
Kecalka 457 příspěvků 07.09.04 09:36

ahoj,přejeme Vojtíškovi brzké uzdravení,tomášek měl taky angínu,ale za dva dny byl zase dobrej.

Luky zatím chodí do školy docela spokojenej,mají novou třídní učitelku a ta je moc hodná a ochotná nám se vším pomoct,tak snad to nebude takovej stres,jako ve čtrté třídě.No uvidíme,mám z toho spíš stres já než on.

Tomášek se nám zase oprudil,chudáček má asi místo hovínek kyselinu,protože jinak to není možný.Stačí jenom chvilička,kdy si nevšimnem,že se pokadil a okamžitě to místo má,jako popálený.Tetokrát ho to moc bolelo,tak mažeme a sušíme a snad to brzo zmizí.
do slovníku nám přibylo slovo meloun,říká tomu menoun a další a další,řekla bych,že jede tak dvě slova za týden.

Tak dneska hrajem hokej,tak budu fandit,tak zase příště ahoj a pište!!
Zizi a Tomášek(16.měsíců)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.04 14:30

Ahoj holky!

Byla jsem teď 2 dny v Praze na srazu od školy, Renču jsem nechala napospas manželovi a tchýni. Musím říct, že to bylo super odreagování. Měla jsem dost nabitý program, takže jsem ani nestihla kontaktovat Mishičku, jak jsem plánovala. Snad příště, doufám, že se tam zase brzo dostanu. Brzo už budu teta, moc se těším, ségra čeká nejdýl za měsíc, takže aspoň bude další záminka jet do Prahy :-))
Zizi, Renča říká melounu „memum“, nevím proč, jinak mluví docela srozumitelně. Taky se učí tak 2-3 slova týdně, záleží, jak moc to do ní hustíme :-) To je fajn, že máte lepší úču, to dělá hodně.
A ještě Zizi, na opruzeniny je úplně super Imazol krémpasta, je to neškodný pro všechny věkové kategorie a stavy, bez předpisu stojí cca 60kč, jinak 16Kč. Doporučuju, Renča to měla hodně a nelepšilo se to, ale tohle jí vždycky zabere už druhý den!!!
Budu se už ozývat pravidelně, teď si jdu pro Renču ke tchýni, od včera jsem ji neviděla a už se mi stýská po tom rarachovi:-)
Pavlína bez Renči

Vložit nový komentář