Mladá maminka a Kristýnka 24.týden

Těhotenství

Ahojda maminy a tehulky... Tak jsem tu zase, aby jsem Vas informovala o dalsim vyvoje me male dosud nenarozene Kristynce :o)

Tedka uz je vsechno v poradku. Mala o sobe zase dava vedet. Muj pokoj je prestaveny novy cisty, uz jen par detailu. Misto pro postylku tam je. A jeste chybi prebalovak, ktery vymyslela moje mamca. A na novy rok ma Kristynka vsechno.

Minuly tyden jsem se strachovala, protoze mala o sobe nedala vedet a to vic jak 24hodin. Opravdu byla jen unavena po tom vsem stresu a namahani :o) Tedka uz zase vesele ´kope a plave a skace bungee ( to taha za snuru a odrazi se od steny). Taky si hraje na vetrelce. To vzdycky kdyz si vecer lehnu do postele tak po par minutach zacne hrabosit. Opravdu to je jak kdyz mam v sobe vetrelce, bricho se mi zveda,skace a zse mizi :o)) Je hrava. ALe moc hodna.

Vcera byla bourka. To potom citim, jak se „zahrabava“ hodne „hluboko“ a az kdyz bourka zmizi tak o sobe da vedet. TO ma po me :o))

Chci vam podekovat za povzbuzujici komentare :o) V patek mi zacne 25.tyden a tak se zase ozveme :o) Mala posila peknej kopanecek do sveta :o)

Ahojda Mesie+Kristynka

PS:Holky nemate nekdo starsi tehulecky laclace? Nejak levne na prodej? Papa a dik

Váš příspěvek
mimatko
Povídálka 22 příspěvků 10.10.02 19:18

ahoj Mesie!!!!
holka, jak já ti závidím. jsem starší jen o rok, je mi osmnáct, ale fakt ti strašně závidím. já nebýt ještě ve škole tak taky neváhám. jsem ráda, že se malá zase ozvala a nemáte nějaký problémy. dokážu si představit, jak ses bála jestli jí něco není. ale oni jsou to takový potvůrky, že jen provokujou.:-)
já se ti zkusím po těch lacláčích zeptat, ale zatím vím jen o jedněch, ale ty jsou po dvojčatech, teda po bříšku ve kterým byli dvojčata, takže by ti to asi nebylo. když tak napiš kolik měříš a vážíš, abych se mohla zeptat. pa pa péťa (mimatko@free­mejl.cz)

Vložit nový komentář