Moje čekání

Těhotenství

Po zjištění, že opravdu na těhotenském testu jsou // čárky, mě čekalo oznámení přítelovi. Čekala jsem, že bude naštvaný. Přišla jsem za ním a on na mě Tak ukaž. Podávám mu těhotenský test. Kouká a mlčí. Tak se ho ptám, co teď. On mi odpovídá Co by, necháme si to. :) Překvapil mě a nečekala jsem to :hug:


1 komentář

koupil tatinek

od tatinka

On byl rozhodnutý, já furt pochybovala. Asi ty hormony. Celá nedočkavá a nervózní, zda je to malé na správném místě, jsem v 4+2tt letěla na gyndu. Samozřejmě nic neviděl, takže KO za 2 týdny. Myslela jsem, že se nedočkám. Bylo to hodně dlouhé čekání, nemohla jsme dospat. Konečně KO, to už jsme byli 6+2tt.

„Tak juknem na něj,“ povídá doktor. Taková malá tečka a už má i srdíčko. Najednou byly pochyby pryč. Nedám to pryč, bude to můj uzlíček štěstí a lásky. Doktor mi pro přítele vytiskl fotečku. Ten byl celej bez sebe. Koukal na tu tečku a říkal, že je celej po tatínkovi. :D Bylo to dojemný a strašně pěkný. :hug:

Další KO za další 2 týdny a prý si mám rozmyslet, zda budu chtít ten první screening, který nehradí pojišťovna. Řekla jsem, že určitě. Další kontrola a já čekala, zda už maličký vyrostl. Měla jsem o něj hrozný strach, protože jsem už jednou samovolně potratila. Naštěstí roste jak z vody. Všechno v pořádku. Čekal mě odběr krve a pak utz. Rovnou, když mě odebírali krev na ten screenig, tak si vzali ampulku i na nějaký vady v krvi. Tak utz. Byl tam se mnou i tatínek. ;)

Bohužel prďolíka viděl jen tatínek, protože pan doktor neměl druhou obrazovku. Udělal nám fotečku, abych ho aspoň viděla na fotečce. Všechno bylo v pořádku a na jedničku. Čekalo se už jen na krev. Ta dopadla též na jedničku. Měli jsme radost. :dance: A já si furt říkala, že není něco v pořádku, když nemám nevolnosti. Právě že naopak. :think:. Měla jsem žravou a taky jsem 3 kg přibrala. Ještě týden před screeningem jsem začala každý večer zvracet. Byla to teda chuťovka. :poblion: Nic nepomáhalo a nejhorší bylo, že jsem věděla, kdy budu zvracet. Pokaždé, než jsem letěla na wc objímat mísu, tak mě začala migréna.
Bylo to krásný období, když jsem si už říkala, že mám po zvracení, tak hnedka druhý den se mi to pěkně vymstilo. Modlila jsem se, ať už se překlene todle období, fakt jsem ho přetrpěla.

Naštěstí mi skončil první trimestr a já se už cítila lépe. Až na to, že všude píšou, jak v druhým trimestru má těhulka více energie, tak u mě to je přesně naopak. Furt bych spala a koukala se na pohádky. Tatínek ze mě byl nešťastný. Prý jsem furt unavená a nic se mnou není, ani to mazleníčko. Povídám mu, že holt to je jen přechodné, ono to bude zase ok. Dneska jsem v 21.tt a jelikož jsem oplácaná slečna, tak na mě moc těhotenství není vidět. Vypadám jen jako více najedená. Štve mě to, že ty štíhlé slečny už mají bachůrek a já budu čekat ještě nějaký měsíc. :(

Mno už máme za sebou velký utz. Hodně mě naštval gyndař. Čekala jsem aspoň to, že se tam na prcka budem koukat 15 minut a ja za 3 minuty hotová. Fotku mi neudělal, protože to má prý zamknutý a na pohlaví se taky nepodívá, protože mu to jeho utz ukazuje jen z boku. Tak jsem se ho ptala, kdy mi teda udělá fotečku a on že až ve 30.tt. Super :pocitac:. Úplně naštvaná a ubrečená jsem odešla z polikliniky. Bylo mi to líto, protože přítel byl v práci a nemohl tam se mnou a ani fotečku pro něj jsem neměla. :( Tak jsem se naštvala a šla na net hledat, kde mi udělají pořádnej utz klidně i za poplatek, ale konečně se mi bude někdo věnovat. Tak jsem se objednala na Bulovku.

Hrozně milá paní tam byla. Všechno mi ukázala, kde co má i kde je placenta. Dokonce se snažila o 3D obrázek, ale moc to nešlo, protože prďolík byl u placenty a nebo měl před obličejem ručičku. Tak se tý paní doktorky ptám, zda by se mohla podívat, co to je. Furt jsem byla přesvědčená, že to bude kluk. Paní doktorka mi říká, že určitě. Podívala se třikrát a verdikt: „Vypadá to na 90% HOLČIČKA“. Přišlo zklamání. „Holčička? Nemůže jí ještě narůst pindík?“ :mrgreen: Prý NE. Tak tedy holčička, no. Hlavně, když je zdravá.

Jsem opět zvědavá na tatínka. Myslel si, že to bude kluk. Na utz jsem byla ráno a přítel přijíždí večer v deset. A on sám mi řekl, že to chce říct, až bude doma. Takže si počká. Hodně času na to vymyslet, jak mu to říct. A zase až příště. :hug:

Hodnotilo 18 lidí. Score 2.6.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
gabousek
Ukecaná baba ;) 2228 příspěvků 22.08.13 04:56

No to bych se též objednala jinam, pokud by mi ve 20tt neudělali pořádný UZ! Ale hlavně, že jste obě v pořádku.. těším se na pokračování ;)

 
tessa2323
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 22.08.13 07:24

Jo jo dobře si udělala. Já jela na velkej 4D ulz.do Ústí. Jednak jsem chtěla mít jistotu že je malej 100% zdravej a taky jsem ho chtěla vidět. Byla jsem ve 24tt. Doktorka mi tam říkala že prý vypadám jak had co spolknul korálek, jsem totiž hubená a měla jsem jen to bříško. :-D Jinak gratuluju k mimísku a přeju hlavně zdravíčko a ať je vše ok

 
PavlaBrod  22.08.13 09:20

Také přeji hodně zdavíčka a ať jste zdaví. Já když jsem si chtěla nechat říct pohlaví miminka v 18+0 tak bohužel miminko mělo nožičky jako by chtělo sedět v tureckém sedu, paní doktorka říkala, že tohle vidí poprvé, takže čekám do příštího týdne na UZ, kdy budu 23+0 a snad už se nám miminko ukáže. :)

 
Randgrid
Závislačka 2869 příspěvků 22.08.13 15:29

No vidíš to :D my budeme mít kluka a já doufala v holčičku.. Ale nevadí. :) Hlavně, ať vše dopadne dobře a jsme zdraví. A to přeju i vám. :)

 
Terulisekk
Kelišová 6970 příspěvků 22.08.13 23:06

Jsem 11tt a bříško už mám vidět.. ale to je tím, že jsem jinak úplně plochá, možná až propadlá:D.. jinak na ten screening jdu na začátku září, tak se taky těším, protože mi doktorka nedala ani jednu fotku a ultrazvuk mi dělala jen jeden:/..ale zvracím už od 5tt každý den několikrát, takže já čekám, až to konečně přejde a modlím se ať už je to pryč:D

 
Terulisekk
Kelišová 6970 příspěvků 22.08.13 23:06

Jinak já tvrdím, že čekám holčičku, prostě si to myslím:D a to jsem vždycky chtěla kluka:D

 
Tableta
Ukecaná baba ;) 2333 příspěvků 24.08.13 15:59

Moc pěkný deníček :srdce: jinak teda kdyby mi neudělali pořádný usg ve 20. týdnu tak bych byla šíleně naštvaná :cert: vždyť je to svým způsobem zanedbání péče

 
LayLi
Ukecaná baba ;) 1795 příspěvků 26.08.13 11:51

Moc dekuju holky :hug:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama