Moje největší láska

O životě

Ano, poznali jsme se, zamilovali se do sebe a jsme spolu dodnes. Miluji ho, mého Honzíka, lásku, která při mně stála v nejhorších i těch nejkrásnějších chvílích mého života. Za to mu moc děkuji. Kolikrát jsem ale také o svou lásku kvůli pitomostem mohla přijít...

Jak jsme se poznali? Já coby učenka jsem šla na praxi do restaurace, kam on nastoupil jako kuchař ve stejný den, kdy jsem tam přišla já. Chodila jsem tam 2 měsíce na praxi, a pak jsem se musela vrátit do školy, jelikož vedení nemělo na výplaty pro učně. A tak jsem se ocitla ve škole a myslela si, že už se nikdy neuvidíme, ale opak byl pravdou.

Po cca 1 měsíci mě kontaktoval (přemýšlela jsem, kde na mě vzal email… vždyť jsem mu ho já sama řekla). Zval mě na kafe a já jsem pořád odmítala, ale nakonec se mu to po delší době povedlo – rande se konalo 8. prosince 2009, od té doby jsme spolu byli každý den a už jsou to nádherné 2 roky. Moc ho miluji a nedám na něj dopustit. Je to moje životní láska a chci s ním být až do smrti. Mým snem je mít s ním hooodně dětí. Je moc hodný a věřím, že to bude super táta. Nikdy mě neuhodil, nikdy na mě nekřičel, je prostě dokonalý.

Vím, asi to zní velmi nadneseně, ale já to tak prostě cítím. Jako každá žena chci být milována a lásku přijímat i dávat, mám jí na rozdávání. I když život někdy není fér, tak ho beru takový, jaký je a jaký se nabídne! Řešení? To nechám osudu, vždyť ono to vždycky nějak dopadne.

Hodnotilo 8 lidí. Score 2.6.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26171 příspěvků 05.03.12 13:13
:kytka: :srdce:
 
Misuldy  05.03.12 18:25

No… jako je hezký, že máš takovýho chlapa. Přeju ať vám to dlouho vydrží… akorát psát o tom deníček? Dost nuda… :jazyk:

 
lara74
Kecalka 117 příspěvků 05.03.12 21:34

Přeju Ti, aby Ti ten pocit dokonalosti vydržel. ale to, že mě chlap neuhodí a neřve na mě, beru jako standard.

 
kyslík
Kecalka 145 příspěvků 05.03.12 21:45

gratuluji ke štěstí! Jen doufám, že jeho dokonalost spočívá i v něčem dalším, než že tě nemlátí a neřve na tebe.

 
Dasjanka  08.03.12 06:22
prostě

jsem jen potřebovala napsat co cítím,ano mé štěstí spočívá v našem vztahu ve všem :srdce: Že se dneska nenajdou tyrani co mlátí ženy?… :pocitac: :pocitac: :pocitac: ?
Deníček??..nuda?? totéž bys Misuldy mohla napsat i o jakémkoli jiném deníčku…jsem prostě 21letá holka :oops:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama