Moje mimi mi šlo za družičku

O životě

S přítelem jsme se rozhodli, že svatba bude až po porodu. No a tak šel čas od února až do soboty 7. 7. 2012.

Vždycky jsem chtěla rodinu. Už jako mladá holka jsem věděla, že určitě budu mámou i manželkou, i když jsem to plánovala až tak na třicítku. Můj první kluk se jmenoval Patrik. Chodila jsem s ním v patnácti, ale vydrželo nám to jenom rok, protože jsme oba potkali někoho jiného. Tím mým jiným byl Jakub. Bohužel tenhle vztah byl jeden velký omyl a po půl roce jsem zjistila, že je mi nevěrný.

Po téměř dvouleté pauze s chlapama přišel Daniel. Vztah skončil po dvou letech, protože se Dan stěhoval za prací do Ameriky. Dalším mým přítelem byl Marek. Všechno bylo v pořádku až do doby, kdy jsme se začali bavit o budoucnosti. On děti vůbec nechtěl, ale já časem jo, a tak to mezi námi téměř po dvou letech skončilo.

A po něm přišel na scénu Jirka. Znali jsme se už dřív, ale zajiskřilo to mezi námi až na svatbě mojí kamarádky a jeho dávné partnerky. Náš vztah probíhal skvěle! Čas od času nějaká hádka, ale to je asi všude. A tak se z našeho vztahu letos v únoru narodila dcerka Barborka. No a my se rozhodli i pro svatbu! A ten den přišel.

Ráno jsem vstávala v šest. Jirka byl na noc u svého svědka a já doma se svědkyní a kamarádkami. Po probuzení jsem obstarala Barunku a začaly starosti s přípravami. Obléci se do šatů, obléci holky, obléci Barunku, umýt si vlasy. Udělali mi účes, načesala jsem Báru, holky se učesaly, namalovali jsme se a dodělaly poslední detaily.

Těsně před tím, než jsme odjížděli na radnici, začalo pršet. Říkala jsem si: „No to mi ještě scházelo, déšť!'' Ale vlastně ani nepršelo. To padalo štěstí. Po nádherném obřadu byl oběd. A pak už všichni tancovali a zpívali a dělali hlouposti a a a…

No prostě svatba mých snů ;)

Hodnotilo 8 lidí. Score 2.4.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
klara123
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 11.07.12 10:40

@pavlíne
Ahoj, to je moc hezké :-) Moje malá už není mimi, ale taky mi půjde za družičku. A jakou jste měly svatbu??? Velkou i s rodinou, nebo jen pár lidiček? Přeji do společného života hooodně štěstíčka :*

 
bjetuschka
Závislačka 4015 příspěvků 11.07.12 10:49

Gratuluju a chci vidět nějaké fotky spokojené rodinky :)

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 11.07.12 11:39

Moc gratuluji

 
berunkab3
Kecalka 339 příspěvků 11.07.12 13:26

Gratuluju. Naši kluci nám šli taky za mládence. Brali jsme se přesně v den jejich prvních narozenin a bylo to nádherné.

 
evick2
Závislačka 3540 příspěvků 11.07.12 14:12

:) paráda, já se teda vdávala už s pupíčkem (tehdy to byl půpíček později jsem se změnila v menšího vorvaně :D), ale jééé vdávala bych se zas. Když se sejdou ti správní lidé tak je svatba ten pravý den D. Hodně štěstí :kytka:

 
kotaska91
Echt Kelišová 8256 příspěvků 11.07.12 16:27

Gratuluji, taky jsem se vdávala teď v sobotu a taky to bylo super, hlavně aby to vydrželo :palec:

 
tinkal
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 12.07.12 11:03

Gratuluji ke svatbě, šup sem s fotkama :lol: nás to čeká v říjnu, malé bude téměř rok, tak už bude družičká řádná :srdce: ale zatím jsem ještě nezačala nic připravovat, jen nervy, že to nemám kde spáchat :,(

 
pavlíne
Stálice 51 příspěvků 13.07.12 12:33

Děkujeme za gratulky :mavam: Klára 123 - měli jsme docela velkou svatbu s
rodinou i přáteli ;) Fotky se chystám dát, ale nevím, kdy se mi povede je všechny promazat a najít si

 
pavlíne
Stálice 51 příspěvků 13.07.12 12:34

Čas na přidání fotek :roll:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama