Moje zkušenost s Adipexem

Cvičení a hubnutí

Chtěla bych popsat pár zkušeností s Adipexem, neboli kam až může člověka zavést touha po štíhlosti. Na začátku bych chtěla shrnout moji situaci, jako dítě jsem byla normální postavy, kolem 15 roku ideální váha při 165 cm 60 kg, moje nejmenší váha v životě 58 kg (kolem maturity), poté jsem začala závodně cvičit Master step aerobic, squash, tenis, aerobic. Bylo to defakto moje nejúspěšnější období po všech stránkách, pracovní, studijní, osobní. Váhu jsem si udržovala cvičením a nejedením (jednou za den rohlík apod.).

Nynější stav je nadváha 20 kilo a neschopnost po milionech pokusech shodit kila dolů. Co a jak všechno se má a nemá vím, bohužel, i po medicínské stránce velice dobře, avšak pravidelnost ve stravě snad ani není možná nebo spíš je to výmluva toho, že má člověk zafixováno, čím méně jídla, tím se rychleji hubne. Když to vezmu asi 2 roky zpátky, pořád začínám s různými pokusy, jak co nejrychleji zhubnout, proto jsem se dokonce nechala inspirovat k vyzkoušení Adipexu. Moje kamarádka si ho nechala napsat, já jsem si po přečtení příbalového letáku a několika reakcích z netu řikala, tak to nikdy, to bych se už musela totálně zbláznit, zajít až tak daleko.

Ovšem rozleželo se mi to v hlavě, člověk o tom začal hledat víc a víc informací a touha po štíhlosti byla mnohem větší než strach ze story „jedna moje kamarádka to brala a umřela“. V té době to už začla kamarádka brát, došla jsem až tak daleko, že jsem se byla zeptat mého praktického doktora, jestli by mi to nenapsal, už to vypadalo nadějně, že mi to napíše a pak se cuknul, že by si přeci jen udělal krev a pak jak bude všechno dobré, tak mi to bez problému napíše. Na krev se mi nechtělo, ale Adipex jsem přesto chtěla, zkusila jsem ještě možnost mého gynekologa, vzhledem k tomu, že má trochu laxní přístup i k psaní antikoncepce a kromě krevního tlaku ho nic nezajímá, i kdyby měla pacientka Laidenskou mutaci, a co si řeknete, to napíše, takže nebyl problém a už jsem měla recept na Adipex.

Byla jsem ráda jako nikdy a měla představu, jak bude nadváha za pár měsíců dole, kamarádka už měla měsíc užívání za sebou a žádné katastrofální nežádoucí učinky neměla. Ovšem přeci jen ve mně hlodal docela strach, jen z představy vzít si první prášek, viděla jsem, jak mi bude zle, jak hned umřu a všechno možné. Jen pro toho, kdo neví, od nespokojených uživatelek se uvádějí účinky typu: bušení srdce, pocení, nevolnosti, deprese, návykovost, nespavost a mnohé další. Z příbalového letáku snad ani nebudu uvádět jaké, kdo zná, ví. Takže ač mrtvá strachy vzala jsem si první prášek, strach ze mně opadnul asi za pár hodin, protože se nedělo vůbec nic, pořád jsem čekala, kdy to přijde a nic nepřicházelo.

Když se dostanu k mému 3měsíčnímu užívání a shrnu kompletně moje zkušenosti, tak nepřicházelo nic ani za 3 měsíce. Kamarádka měla alespoň žízeň a pocení, já ani to, je pravda, že hlad jsem neměla a nemám ani teď, protože jsem si hladověním stáhla žaludek, takže jsem užívala Adipex, přes den nejedla nic, jen třeba něco typu: jogurt, rohlík. Nyní je to 4 měsíce, takže měsíc od užívání Adipexu k dnešnímu dni jsem zhubla asi 6 kilo, 5 cm přes boky, v pase sice 9 cm a přes prsa, ale bohužel, tam je to nejméně potřeba. A že by si toho někdo všimnul? Přítel vůbec a kamarádky, hlavně ty obézní, by mi to stejně neřekli, i kdyby to bylo vidět, ze závisti. Já sama na sobě pozoruji lehce, v některých částech partií těla, že mám o číslo menší oblečení, u kalhot a u hořejšku, ale ty kila nebo spíš cm, protože já prostě hubnu na cm a ne na kila, jsem zhubla po vysazení Adipexu.

A že by mi to dělalo něco s psychikou a měla jsem lepší náladu, když jsem ho užívala, tak to vůbec, pokud jsem byla…, tak by mi nepomohly ani dva prášky, naopak bych řekla, že teď oproti pár letům zpátky jsem dost v pohodě, nechci rozebírat co a jak se událo, protože toho bylo v mém osobním životě tak šíleně moc, že bych už ten čas nechtěla vrátit zpátky, to vše vygradovalo dost velkou životní událostí, kterou jsem si asi hodně uvědomila a hodně moc mi to změnilo život, kompletně celý a konečně, snad, jsem i dospěla, protože se vše změnilo od základů, spoustu věcí vidím úplně jinak a některé věci, pro které bych skákala z mostu, neřeším a vidím uplně jinak a naučila jsem se vytříbit, co je pro mě životně důležité a co neni. A co není nechávam plavat, nebudu se ničit něčím, co je mimo moji moc změnit.

Nemůžu říct, že jsem šťastná, ale taky ne, že jsem nešťastná, prostě mám dny, kdy jsem v pohodě a někdy nemám náladu na nic, ale to má asi každý, trochu jsem uhnula od toho, co jsem chtěla popsat, ale chtěla jsem tím jen říct, že mě Adipex prostě neovlivnil na psychice ani na něm nejsem závislá, protože mi vůbec nechybí, mám ještě jedno celé plato od kamarádky, které nedobrala a vůbec by mě nenapadlo si vzít, protože podle mě je to na nic a jestli Adipex doporučuji nebo ne? Myslím si, že za 1 tisíc kč se mužete rozšoupnout jinak než bezvýznamě zatížit játra toxiny. Negativní články a příspěvky o Adipexu, co jsem přečetla, nemužu potvrdit, snad jedině, že to nemělo účinek defakto na nic. Žádné katastrofické scénáře se nekonaly, ani umírání apod. Takže, jestli mám negativní nebo pozitivní zkušenosti, tak sama za sebe můžu říct, že žádné… jako bych nebrala nic. Závěrem jen mohu říci o další životní zkušenosti navíc, čekala jsem od toho doslova zázrak, ale ten se nekonal, nekonalo se vůbec nic.

Hodnotilo 6 lidí. Score 3.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
helbell
Kecalka 496 příspěvků 29.08.11 07:08

Ahoj s léky na hubnutí nemám zkušenost (na štěstí).Ale díky snaze zhubnout jsem si před pár lety prošla anorexii.Měla jsem štěstí a krom zkažených dvou let si nenesu žádné následky :palec:.A můj dnešní názor?Sice mi váhu nikdo nevěří ale působím štíhle a tak to neřeším.A v nej­horším až se mi bude zdát něco špatně stačí obnovit správné stravování a překonat lenost se hýbat. :-D protože zdraví máme jen jedno.

 
Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20742 příspěvků 29.08.11 09:08

Nechapem chudnutie, sama som jak odmocnina zo sparatka, ale chcela som len ze chudnutie na kila je blbost, spravne chudnutie je na centimetre. Takze Tebe sa to dari spravne, aj ked si to nikto nevsimne. (Ja osobne zbadam ze kamoska schudla az ked zhodi 15 kil a prepadnu sa jej lica :oops: )

 
neregistrovaná  29.08.11 10:56

Já jsem jej taky kdysi zkusila, takové zlaté vajíčko :o) Našla jsem to u mamky v lékárničce (v obrovské krabici s léky).
Mívám hrozné výkyvy váhy, umím přibrat 15 kg, umím je shodit. Ale chce to přestat žrat. Jsem hodně žravá, prý je horší mě živit než šatit :o) Když mám žrací období, neumím přestat, fakt.
No a když už vidím, že jsem zase jak koule, musím se dokopat přestat ládovat se od rána do večera. Nejhorší jsou pro mě vždycky ty první dny, než si tělo zvykne, že nebudou tři čokolády na snídani jako obvykle, než se žaludek stáhne. A to jsem si vždycky pomohla Adipexem. Maximálně první tři dny. A fungovalo. Neměla jsem hlad, neměla jsem chuť. A pak už to šlo bez Adipexu. Nastolila jsem běžnou zdravější stravu, bez sladkého.
No asi jsem teď shodila Tvůj článek o škodlivosti Adipexu, že :o)

 
anonym1  29.08.11 11:11

myslim ze ten clanek neni chapany jako clanek o skodlivosti Adipexu,ale jen jako zkusenost slecny…a myslim ze je napsany moc dobre.Znam jeji pocity.ja osobne mam zkusenosti s Meridii a take jsem si prozila stejny strach pri prvni pilulce.ja mohu pridat zkusenosti ze po dvou mesicich uzivani Meridie jsem mela par vedlejsich ucinku-sucho v puse,nespavos­t(coz se mi nekdy hodilo na nocnich ze jsem nechtela spat):-)…ale jakmile jsem zacala krvacet ze strev tak jsem to stopla…krvaceni razem ustalo…po 14dnech jsem nasadila pilulky znovu ze zvedavosti a krvaceni se do druheho dne opet obevilo,to me vedlo k tomu ze je zpusobeno Meridii takze letela do kose…a vysledek celeho uzivani-shodila jsem cca 8kilo,na cm vidim trosku mensi obleceni ale okoli si moc nevsimlo.....

 
Januliiik
Vesmírná mluvilka 30427 příspěvků 29.08.11 11:11

ahojky, tak to buď šťastná, že se ti vedlejší účinky nedostavily :-) já jako mladá a blbá v 19ti začla užívat, měla jsem při 165cm 50kg a adipexem jsem dala 5kg dolů ani ne za měsíc, po měsíci jsem ho přestala brát a peklo na zemi, jídlo nešlo jíst jak mi bylo zle a tak jsem se trápila několik měsíců, naštěstí se to samo spravilo a nemusela jsem k dr, dneska je při čtení slova adipex se mi chce :poblion:
Dneska, po 20m od porodu, kdy jsem dala 20kg a ještě 10 chci dát, prostě jím s mírou a hlavně se hýbu :-)

 
Jannes
Závislačka 4854 příspěvků 29.08.11 11:16

Já mám s Adipexem úplně stejné zkušennosti. Zhubla jsem jen asi 3 kila za 3 měsíce a to jsem u braní léků poctivě cvičila. Adipex jsem si vzala vždy ráno, abych večer mohla usnout, celé dopoledne jsem neměla hlad, odpoledne vlastně taky moc ne, večer už ano. Snažila jsem se jíst jen trochu a jen lehká jídla. Myslím, že Adipex měl minimální podíl na hubnutí…

 
Betty1981
Kecalka 275 příspěvků 29.08.11 11:16

Že má někdo potřebu riskovat zdraví kvůli pár centimetrům…
Za sebe můžu říct, že míry se mi ustálily, a ani při normální stravě nenabývám od doby, co jsem se skamarádila se svým tělem a přestala ho trápit dietami. To už je tak deset let a centimetry mám stále stejné…kila ne, ale to bude spíš díky svalové hmotě, poslední dobou mám manuální práci a je to znát, oblečení mám stále stejné…
No, trochu kecám, přibrala jsem poslední dobou, ale to bude nejspíš těhotenstvím :-)

 
Sardinka03
Ukecaná baba ;) 2455 příspěvků 29.08.11 11:17

já sice nemám žádné zkušenosti s přibíráním ani shazováním váhy, ale slyšela jsem a snad i někde četla, že když chce člověk shodit, tak by si měl nejdřív detoxikovat tělo.

 
Silvi46
Povídálka 20 příspěvků 29.08.11 11:50

No neshodila, já právě si myslim, že víc než škodlivej je k ničemu, mě se taky ztahne žaludek za dva dny přestanu žrát a 3 den už hlad nemám, ale to člověk zvládne i bez něj trochu předržet hlad a je to

 
lol
Ukecaná baba ;) 2242 příspěvků 29.08.11 13:00

ahoj holky, zkusenosti s adipexem nemam, ale chci vam jen rict jak nejlepe zhubnete. Opravdu nej na hubnuti je spinning! Jsem po porodu a ma vaha je o 5 kilo mene nez jsem byla tehotna, vazim 52 kilo a uplne normalne se stravuji, rekla bych dokonce vic nez driv a 2krat tydne si zajdu na spin, coz je uplne nejlepsi sport na hubnuti a i kdyz se cpu cokoskou, tak nepriberu :palec: za 8 mesicu jsme shodila 20 kilo (po porodu), tak jen pro inspisraci :wink:
ale chce to opravdu dvakrat tydne a pravidelne, jinak to nema smysl

 
Januliiik
Vesmírná mluvilka 30427 příspěvků 29.08.11 13:04

lol já kombinuju spin s jumpem :-)

 
lol
Ukecaná baba ;) 2242 příspěvků 29.08.11 13:28

januli a jump je co? :-D

 
Pipinka11
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 29.08.11 14:36

Ahoj to já mám letech uplně jiné zkušenosti adipex jsem brala s přestávkama pár měsíců. Zhubla jsem ..vše v pořadku o halucinacích po 10dnech nebudu ani mluvit.. dnes nevím ani co byla realita a co ne.
Každopadně vysledek užívání (né hned vysledek ale po roce nebo 2 ted už ani nevím -kdy už jsem jej dávno nebrala) : komplet zničený žlučník, jatra ve stavu alkoholika, vypadané vlasy.
Dnes po 5 letetch od braní adipexu mám opět nadváhu (nedostatek pohybu) a nikdy v životě už bych adipex nedala do pusy. Takto nezodpovědná jsem mohla byt jen za mlada. Játra jsem si po 2 letech píle a zdravé stravy konečně spravila a o žlučník jsem přišla a s ním málem i o život.

Dodatek: dnes hubnu už pár měsíců uspěšně zdravou životosprávou a pohybem.

Příspěvek upraven 29.08.11 v 14:57

 
Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 29.08.11 15:20

a to má být jako reklama? jen holky do toho ono to není vlastně žádné svi…

já brala meridii 14 dní, a zbavila jsem se jí tak rychle jak jen to šlo :cert:

 
Silvi46
Povídálka 20 příspěvků 29.08.11 15:34

Ale nikde není psáno, že pokud se ti vyskytly tyto potíže až po roce a nebo dvou letech od užívání, tak dám ruku do ohně za to, že to nemá souvislost s adipexem, játra budiž, ale žlučník bych neřekla ať přemýšlim jak přemýšlim, tak souvislost žlučníku a adipexu nenacházim.

 
Silvi46
Povídálka 20 příspěvků 29.08.11 15:43

Z mojí strany se o reklamu rozhodně nejedná, že to neni svinstvo ať to každý zkusí, ba naopak jsem chtěla docílit toho, aby každej pohopil, že to je stejně na nic a nepomáhá to a jak si zatoxikovat játra bych rozhodně zvolila radši hormonální antikoncepci, má taky dostatečné množství vedlejších účinků, ale s klidným svědomím si u ní alespoň při styku užijete, pocit jistoty, že neotěhotníte…pokd tedy neselže lidský faktor v užívání

 
bloumik
Ukecaná baba ;) 1347 příspěvků 29.08.11 15:52

Ahoj,

já sama s hubnutím nemám zkušenost, když teda pominu dvakrát hubnutí těhotenských kil. Ale manžel měl od svých pubertálních let vždy nadváhu. Když jsme se seznámili před 7 lety, měl 105 kilo při 190cm, celých těch sedm let se snažil hubnout a výsledkem bylo, že 5 kilo přibral, i přesto, že jezdil na kole jak drak. Nakonec se svěřil do rukou dietoložky, protože pochopil, že sám to nezvládne. Jediné, co udělal, bylo, že začal jíst pravidelně, bral si svačiny do práce (a stále bere), omezil víno, jeho milované tučné „smraďochy“ sýry a podobně. S hubnutím mu rostal křídla na jeho milovaném kole, na které lítá díky tomu, že nemusí nosit kila navíc. Praktikuje to od začátku dubna a teď má 89 kilo, zhubl 22 kilo jen v tucích a nabral kilo svalů, hubnutí se samo od sebe zastavilo, trochu v tom režimu povolil, že si občas dopřeje víno i sýr a jiné laskominy. Ale pravidelně jí stále. A hlavně teda - omládl o 10 let fyzicky i psychicky. :-)
Tchýně měla nadváhu taky dobrých 20 kilo. Když nic nefungovalo, nechala si napsat Adipex. Přitom je zdravotní sestra a moc dobře ví, co je to za svinstvo. S kily se nestalo nic, ale začala mít zdravotní problémy. Pochopila, že tudy cesta nevede, a i bez dietoložky díky omezení tuků, cukrů atd. a hlavně pevné vůli zhubla za rok o 18 kilo.
Oba dva mi jsou příkladem toho, že pokud člověk nemá zdravotní problém, který by mu v hubnutí bránil, tak je to opravdu jen o vůli a o tom vědět, jak na to, resp. nechat si poradit odborníkem. Oba se do svých kil vyjedli špatným jídlem, takže správným jídlem a stravovacími návyky to zase spravili. :-)
Tak držím pěsti všem těm, kteří chtějí zhubnout. :palec:

 
Pipinka11
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 29.08.11 17:43

Silvi46 škoda že si spálíš ruku :-D ještě že máš ještě jednu :-D játra jsou jasná, žlučník a žaludek tak samo ten kdo bere adipex vesměs bud nejí vubec a nebo jí méně a naprosto nevhodně. (a i když si myslí že jí vhodně není to pravda!!) tím vzknikají vředy a je silně zatěžovám žlučník a vytvoří se v něm kameny..následně může prasknout. Kdykoliv přijdeš k lékaři a řekneš že bereš adipex zaklepe ti na hlavu at nejíš to svintsvo.
A přesně takto zareaguje každý dobrý lékař. A ještě lepší lékař ti s těmi kily rád pomůže pošle tě do specializovaného střediska kde ti pomůžou pomalu,ale zdravě. Jelikož zdraví máme jen jedno holky!

Příspěvek upraven 29.08.11 v 17:43

 
Januliiik
Vesmírná mluvilka 30427 příspěvků 29.08.11 21:59

lol jump je jumping …skákání na trampolíně :-)

 
JančaK
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 29.08.11 22:11

Kde jsi proboha legálně sehnala v dnešní době adipex. Tohle svinstvo už se prostě pár let legálně od doktora sehnat nedá. Kdysi jsem ho taky zkoušela, ale řekla bych, že jsem nezhubla, ale měla jsem věčně děsnou žízeň. Meridie je jiný kafe, po ní jsem krásně šla dolů, neměla žádné potíže , nicméně, ta se už taky pár let nedá oficiálně sehnat ( od lékaře na předpis) a z netu apod, bych to nikdy nevzala, čert ví, co je to za svinstvo.

 
lol
Ukecaná baba ;) 2242 příspěvků 29.08.11 22:51

januli ,aha, tak to bych taky rada zkusila a to je normalne ve fit centrech?? :-D

 
Silvi46
Povídálka 20 příspěvků 30.08.11 08:02

žlučník bych si dovolila podotknout neni silně zatěžován nejedením ba naopak je zatěžován přejídáním a především mastných a tučných jídel, a tvorba kamenů je vytvořena z tvz. písku, který se vytvoří v důsledku neodtékání žluči.A dietním opatřením při zánětu žlučníku je dieta naopak čím méně jídla, tím méně je zatěžován žlučník.

 
Silvi46
Povídálka 20 příspěvků 30.08.11 08:04

Adipex je normálně stále registrovaným lékem a může ti ho napsat praktický lékař, gynekolog, nebo obezitolog.

 
Januliiik
Vesmírná mluvilka 30427 příspěvků 30.08.11 09:31

lol to nevím jestli to je normálně ve fitkách, u nás to široko daleko mají jen v jednom, naštěstí ho mám 5m od baráku :-)

 
xlin
Echt Kelišová 7711 příspěvků 30.08.11 11:01

Moje zkusenosti s Adipexem jsou tedy bohuzel horsi nez ty od pisatelky denicku… Brala jsem ho jen asi mesic, kdyz jsem ve 20ti blbla s modelingem a 56kg na 168cm jim bylo porad moc a mela jsem zhubnout aspon na 53kg, abych mohla na mola. Nicmene ovsem zhubnout na tuto vahu bylo nemozne, uz tech 56kg bylo hodne malo a kila dolu nesla. Tak jsem dostala od sveho kamarada fitkare do ruky adipex, ze si ho mam vzit vzdycky pred cvicenim a ze se diky nemu vice spaluje. Sam o sobe totiz ucinnost pry nema, jen v kombinaci se cvicenim. Brala jsem ho pred aerobicem, cvicenim doma, ovsem clovek ho musi z tela dostat ven vypocenim, takze nekdy se stalo, ze ucinkoval i dve hodiny a ja dve hodiny cvicila a mela prisernou zizen. Samozrejme se mi to libilo, cviceni melo najednou z niceho nic zase silu a kila sla dolu. Chut na sladke minimalni, na jidlo ani pomysleni. Jenze ouvej - z niceho nic jsem dostala menstruaci a totalne se mi rozhodil cely cyklus… A v ten moment jsem vedela, ze muze byt jednou zle a ze bych nemusela mit nikdy miminko… Okamzite jsem vsechno splachla do zachodu a uz NIKDY to do pusy nevzala a cele telo jsem si po techto prascich davala dokupy asi rok… Priserna zkusenost, na modeling se muzu z vysoka vy… a radeji mam par kilo navic a zdrave dite a spokojeny zivot, nez par metru na podpatcich na molu…

 
zelle
Povídálka 34 příspěvků 31.08.11 20:40

Tak já hubnu zásadně ve stresu, což znamená, že když nejsem hubená, jsem spokojená :lol:

 
mmmarinka  03.09.11 19:49

hubnutí práškama? celý den nejíst? tak tím zhubneš možná na chvíli, ale když chceš opravdu shodit tuk a cítit se líp, tak jedině pravidelnou zdravou stravou a pravidelným pohybem, hodně tekutin, hodně potravin s vlákninou, vyber si nějaký sport, co tě bude bavit a zapomeneš, že se hýbeš a kila půjdou určitě dolů.
pokud totiž nejíš, tělo tím stresuješ, když se pak najíš, tělo si všechno ukládá. pokud jíš pravidelně, máš dobrý metabolismus a tělo jídla správně zpracovává. taky záleží na tom, co hubneš, protože pokud hubneš svaly, je to špatně.

 
datega
Kecalka 310 příspěvků 11.10.11 22:48

Ahojky kvůli tvému deníčku jsem se i zaregistrovala, abych ti mohla napsat že řešit nějaký to kilčo navíc ti akorát otráví celej život.I kdyby si zhubla tak budeš muset vydržet se hlídat už napořád.Já si myslím že je lepší pokud nemáš zdravotní problémy naučit se mýt ráda taková jaká jsi.Když jsem se vdávala měla jsem 51 kilo a ted jsem po miminkách na 85 a dolů to samo nešlo a diety mi nejdou ráda se dobře nabaštím. Manželovi kilča nevadí má je moc rád a mě vlastně taky neva:lol: :lol: :lol: ,tak nedělej blbosti s práškama.

 
vitejakjite
Nováček 1 příspěvek 31.10.11 15:08
no já jen kroutim hlavou

…ale asi Vás i chápu…nebyla jsem daleko od toho sáhnout po něčem podobném, když jsem stále bojovala z váhou, kterou jsem si udržovala díky cigaretám a jakmile jsem přestala, letěla nahoru rychlostí blesku. Z několik měsíců + 14kg. Skončila jsem v ordinaci MUDr. Cajthamlové a ta mě tak vyškolila, že jsem se sice nejdřív úplně sesypala, ale pak dala dohromady a začala se sebou něco dělat. Nejdůležitější bylo vzít svůj ‚osud‘ do svých rukou a nespoléhat na něco nebo někoho jiného. Nejhorší je strach z neúspěchu, který lidem brání…no a nakonec to dopadlo tak, že nekouřím, nepiju, mám dva krásné a zdravé chlapečky, skvělého muže a poradnu pro výživu, kde učím slečny, dámy, maminky správně stravovat…jde to. ZTUHA, ale JDE! Mě to trvalo 3 roky! Ale vím co a jak funguje a zkušenosti ráda předávám dám všem, kdo jsou v situaci, ve které jsem byla já, před několika lety…hlavně držím palce. Nevymlouvejte se na něco, že nemůžete nebo nedokážete. Dokážete všechno! A mnohem víc. Ženy mají takovou sílu, jako nikdo jiný! Dejte se do toho a buďte chytřejší než ostatní kamarádky ;-)

 
chs.jasmin
Závislačka 4999 příspěvků 09.08.15 13:34

Ačkoli bych Adipex nedoporučovala žádné, ani těžce obézní… Já ho brala taky, měla jsem někdy bušení srdce ale jinak nic. Musím uznat, že jsem byla jak naspídovaná myš. Stihla jsem spoustu věcí, měla jsem skvělou náladu a byla jsem mnohem akčnější… Že jsem Adipex nepotřebovala, to asi ani zmiňovat nemusím. Za 2měsíce jsem s ním zhubla 12kg a to z 62 na 50 při výšce 168cm. Nicméně váhu jsem si neudržela - potkala jsem přítele a váha šla nahoru.

A to jsem ani recept nepotřebovala 20kč/1tbl - černý trh na netu.

 
hodynka
Ukecaná baba ;) 1397 příspěvků 04.08.16 18:03

@chs.jasmin ahoj četla jsem tvuj prispevek taknze u tebe zadne jine projevy nebyly??

 
chs.jasmin
Závislačka 4999 příspěvků 06.08.16 18:12

@hodynka U mě konkrétně ne :-)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama