Možná mám rakovinu

O životě

Ráda čtu deníčky ostatních, někdy se zasměju, někdy pobrečím, ale nikdy by mě nenapadlo, že jeden napíšu. Potřebuji se vypovídat i když nevím, jestli mi to pomůže.

Až do včerejšího dne jsem měla v životě všechno, co jsem si už jako malá holka vysnila. Krásnou svatbu, hodného manžela a dvě děti. Synovi jsou 3 roky, dceři je dnes měsíc. Myslím, že jsem si uvědomovala, co v životě mám a jak jsem šťastná. Byly nějaké problémy, jistě, ale dnes mi připadají tak malicherné…

V pondělí jsem si našla v prsu bulku. Akorát jsem ukončila kojení, neměla jsem mlíčko, stejně jako u syna, takže jsem si řekla, že je to asi jen zduřelá mléčná žláza, ale pro jistotu jsem šla ihned ke gynekologovi, ten mě prohlédl, prakticky potvrdil mou domněnku, ale pro jistotu poslal na sono. A tam šok, doktorka se tvářila hodně zachmuřeně, ačkoliv před tím se mnou žertovala. Vyptávala se jak to tam mám dlouho, kolik mi je, jak dlouho mám po porodu… a ihned doporučila biopsii, na ní jdu v úterý, výsledky za další týden.

A moje pocity? Nezvládám to, ačkoliv vlastně ještě nic není jisté. Hned jsem skočila na internet a pokoušela se zjistit co nejvíc informací. Ale to, co jsem našla, mě moc nepotěšilo. Nejvíc mladých žen do 35 let onemocní touto nemocí právě po porodu a skončení kojení, takže bych byla učebnicový příklad. Je mi 30 let. Jsem naštvaná sama na sebe, že nedokáže myslet pozitivně a nestresovat se když ještě nemám výsledky. Ale mám hrozný strach, který mě ochromuje. Naštěstí se musím starat o děti, ale nejradši bych zalezla do postele a tam strávila těch 14 dlouhých dní, které mám před sebou.

Taky se bojím jak budu reagovat, když výsledky opravdu zhoubný nádor potvrdí, když už se teď skoro hroutím při podezření. Mám strach z léčby, z chemoterapií prostě ze všeho co s tím souvisí. A v neposledí řadě se bojím o své malé děti. Myslím, že máma je nenahraditelná, i když by se manžel určitě snažil dobře je vychovat…

Omlouvám se za vylití srdce, ale potřebovala jsem to vidět aspoň napsané, nějak si utřídit myšlenky a snad i najít pár slov pochopení…

Děkuji, že jste dočetli až sem a držte mi palce!

Petra

Hodnotilo 4 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
David11
Kecalka 136 příspěvků 19.03.11 08:08

Dobrý den. Nebojte se, dopadne to dobře, uvidíte. Pokud by se přece jen diagnóza potvrdila, řekl bych, že onkologie dneska, je na tom velmi dobře, co se výsledků týče. Můj taťka měl rakovinu tlustého střeva, asi víte, že patří u nás k nejrozšířenějším a dostal se z toho.

Nedávno se byl v Praze v Motole se svoji dcerou a seznámil jsem se tam s jedním fajn klukem, který tam byl se svoji přítelkyní, které se rakovina vrátila již po druhé. V prvním případě přišli za pět minut dvanáct a s pomocí lékařů se z toho dostala a teď je na dobré cestě - mluvil jsem s ním před pár dny.

Nebojte, dopadne to dobře.

 
Slzička
Povídálka 29 příspěvků 19.03.11 08:34

Dobrý den,

vím, že se to člověku říká lehce, ale neházejte ještě flintu do žita. Moje mamka si před nedávnem taky našla bulku na prsu, 14 dní doba potají plakala a plakala, nikomu z nás nic neřekla, protože v ten samý čas řekli mému taťkovi, že má nádor na ledvině, ale nakonec to nevydržela a šla s pravdou ven. Následovalo vyšetření u doktorky, pak na mamologii a výsledek? Naštěstí „jenom“ cysta, kterou ji okamžitě odstranili a je to všechno dobrý. Dokonce i můj taťka je zdravej, protože se ukázalo, že ten údajný nádor je pouze stín cysty :-). Někdo nad námi drží ochrannou ruku a já jsem mu za to neuvěřitelně moc vděčná!
Prosím Vás, nevzdávejte to! A pamatujte si, že psychika hraje ve zdraví opravdu obrovskou roli. Držím Vám palce, ale věřím, že všechno dobře dopadne!!! :kytka:

 
Kathuschka
Kelišová 5331 příspěvků 19.03.11 08:57

Ahoj, držím ti moc palce :kytka: :hug:

 
kačka25
Kelišová 7369 příspěvků 19.03.11 09:25

Moc držím palce ať se to nepotvrdí a uplně chápu tvoje obavy a strach. :hug:

 
Sýkorka2
Kecalka 457 příspěvků 19.03.11 09:56

Moc držím palečky, aby všechno dobře dopadlo! :hug:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 19.03.11 10:09

Já myslim že na přemýšlení co by bylo kdyby bylo je času dost a je to předčasné.Chápu že máš strach,ale osobně znám spoustu holek co tohle podstoupilo a rakovinu neměla žádná.mě taky po porodu našli bulku a stejnej scénář.muj dr řekl že po porodu do roka od narození nebo od ukončení kojení nemá cenu bulky řešit a že zmizí.Měl pravdu zmizela a na kontrole pak už nic nebylo..
Znám aspon 10 holek co na biopsii pro klid duše byli a taky to bylo v pořádku.
Dokud se špatná zpráva nepotvrdí nemá smysl plašit.
Držím palce

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 19.03.11 10:57

Ahoj, strach chápu, jsem v tomhle úplně stejná :hug:

Ovšem nemyslim si, že by příčinou byla ta nejhorší možná varianta a to rakovina. To prostě může být jen reakce na tu šílenou změnu, která v těle ženy probíhá v těhotenství a po porodu, a i při kojení.

A i kdyby se potvrdila nejhorší možná varianta, je více způsobů léčby po operaci, než jen nechat do sebe téct jedy v podobě chemoterapie.

Moje maminka si před posledním těhotenstvím našla bulku v prsu, ovšem už s ní nestihla dojít, protože otěhotněla a bulka zmizela. Když bylo mé sestřičce dva roky, bulka se znovu objevila a byl potvrzen zhoubný nádor. Šla na operaci a podstoupila JEDNU jedinou chemoterapii, po které jí bylo tak, že hledala jiné možnosti léčby(měla doma dvouletou a dvě dospívající děti, o které se musela starat) a NAŠLA!

Jezdila do prahy k jednomu doktorovi, který se tímto zabývá, dostávala injekce, které se naučila (do nohy) píchat sama, nebylo jí po nich zle, píchání vůbec nebolelo, jen drškovala, že je to otrava na to denně myslet, aby nezapoměla na injekci :mrgreen:

Nevím jak dlouho si je píchala a co bylo obsahem injekcí, ale je to 17 let od operace a nic se nevrátilo(a to měla zhoubný nádor opravdu veliký).

Kdyby se rakovina potvrdila, napiš mi SZ, zavolám mamce a vyptám se jí na to. Protože mít malý děti a chodit na chemoterapii, která tě víc zničí než vyléčí(sorry za upřímnost, ale tak to je), to je lepší se přemoct a každý den si bodnout injekci a šance na vyléčení stejná(máma naní jediná, které se po těchto injekcích rakovina už nevrátila…na pana doktora dostala kontakt od kamarádky, která taky tuhle nemoc úspěšně porazila).

Pan doktor už několik let nežije ale co si pamatuju, mamka říkala, že to po něm převzala jeho dcera. :wink:

Ale to jen kdyby náhodou. Stejně si myslim že je to prostě zblázněnejma hormonama, možná cystička a to nic neni, neboj se!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!! :hug: A nezapomeň napsat další deníček jak jsi dopadla!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!! :hug:

 
Iwi
Závislačka 3379 příspěvků 19.03.11 10:58

drzim palecky, at to dopadne dobre! :kytka:

 
radkaa123899
Stálice 91 příspěvků 19.03.11 11:13

Moc držím palce ať vše dobře dopadne!!!

 
meduzza
Echt Kelišová 8515 příspěvků 19.03.11 11:35

Moc držím palce a přeju hodně síly :hug: :hug:

 
lasička1
Echt Kelišová 7759 příspěvků 19.03.11 12:07

Miluše-asi to budou stejné injekce,co jsem píchala babičce.Je to vakcína,kterou vymyslel otec a převzala to dcera.Jezdila jsem s babičkou do Hořic.Tam vždy vezla moč a podle té se dalo poznat,jak na tom babička je.Jezdila babička,obvodní lékařky / ta nám tenkrát dlaa kontrakt / švagrová a tak jsme se střídali.Jezdilo se tuším po 6-ti týdnech na kontroly.A jednou jsme vezli moč manželky babičiného kamaráda,tam rovnou bylo sděleno,že šance není žádná.Vím,že injekce nebyly nijak šíleně drahé-tuším kolem tisícovky?Už je to dosti let zpět.

 
lasička1
Echt Kelišová 7759 příspěvků 19.03.11 12:20

Zakladatelko-plně chápu tvé pocity.Je to necelé 3 roky,co dcera oznámila-jé,mami,já mám bulku na psu.Co bulku,když mě to ukázala,byla to boule.V té době 15 let.Nemyslela jsme na řádnou rakovinu,brala jsem to jako zánět.V jedné nemocnici říkali zánět,abych přijeli ráno,na lačno a oni jí to pod narkozou vyříznou.Ale docela mě rozhodilo,že bez ultrazvuku,aby si objesnili velikost.Tak jsme se ráno sebrali,jeli do Motola-jistota je jistota.Lékař zíral,že to ještě neviděl.Volal primáře gynekologie-a ten mě odrovnal,když sdělil,že na zánět to vůbec nevypadá,ale že to bude rakovina prsu.Že při zánětu by byla horečka,bolesti a zvýšené záněty v krvi.Tu jí nechal statim nabrat.A bohužel ani jeden příznak jsme neměli.Bez bolesti,bez horečky,bez zánětu v krvi.A že hned v pondělí / byla sobota/ máme přijet do mamo poradny a domluvit se co dál.To byl šok,snad zatím největší v mém životě.Šla jsem do čekárny a nebyla ani schopná manželovi sdělit,co nám lékař říkal.Brečela jsem a ani nevnímala,jak se lidí po mně ohlížejí.Cesta domů a následné chvíle se nesly jen v pláči.Nebyla jsem schopná fungovat.Vím,že rakovina v tomto věku je hrozně zhoubná.A babička jí měla,maminka moje má předrakovinový stav a já mám mastopatii-takže anamnéza pestrá.A před­stava,že skoro není šance dceru zachránit-nedokázala jsem se se stavem vyrovnat-a všichni mohli říkat,že medicína je na vysoké úrovni.To je v té chvíli úplně jedno.Až dcera za mnou přišla a říkala-mami,neboj,to bude dobrý.Takže vím,jak se asi nyní cítíš-hrozně,šíleně,nes­kutečně zle.Myšlenky jsou na vše možné.
Nakoenc jsme v pondělí jeli do Motola,lékař na mamologii sdělil,že je to atypický zánět,udělali odběry,ultrazvuk a punkci-to bylo docela náročné,vytáhli velikánskou stříkačku hustého tuhého hnisu.Naštěstí se rakovina nepotvrdila.Ale dodnes to mám v sobě,vím jak mě bylo a už bych to nidky nechtěla zažít podruhé.Ten víkend jsem nebyla schopná vyjít ven,s kýmkoli jakkoli komunikovat,jen jsem brečela a brečela a říkala,že to nejsem schopná zvládnout.

 
Lenka1978
Povídálka 25 příspěvků 19.03.11 12:38

Přeju hodně štěstí a moc držím palce. :palec: :kytka:

 
zuzukaa  19.03.11 14:11

ahoj JE MI TO LYTO

Příspěvek upraven 11.07.11 v 14:35

 
kamiŠ
Generální žvanilka 23638 příspěvků 19.03.11 14:18

Držím palce, aby to onkologické nebylo, ale i kdyby, v dnešní době, vůbec pokud jsi to zjistila vlemi brzy, je šance na uzdravení obrovská!
Já si nemocí prošla v 16, sice ne prsu,a le to je v podstatě jedno. Důležité je, myslet pozitivně!
Navcí, pokud není nic potvrzené je opravdu zbytečné se hroutit. I když tomu rozumím, je to šok.
Tak ještě jednou, držím palce na správný výsledek biopsie.
Pak napiš.

 
fialína
Závislačka 4536 příspěvků 19.03.11 14:51

Držím moc pěsti. A je strašně moc možností, co to všechno může být, opravdu!

 
careynka
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 19.03.11 15:31

Moc drzim palecky, aby to dopadlo! Vim, ze mas strach, ale i kdyby nedejboze neco nasli, neznamena to preci, ze umiras, tak zahod myslenky, jak by se chlap postaral. Ty se postaras a uvidis svoje deti rust :-) nemej obavy, vsechno dopadne dobre!

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 19.03.11 17:08

zuzuka strašně moc ti držím palce

 
draga
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 19.03.11 18:17

moc moc držím všechny palce a přeju hodně silné nervy…úplně tě chápu já sama mám strach z rakoviny jako čert…když mě doktor poslal na sono vůbec jsem týden nemohla spát…jsem srágora a rakovinu prsu máme geneticky v rodině…takže jsem riziková skupina…nebudu psát : Uvidíš to dobře dopadne…Budu ti přát aby to dobře dopadlo …

 
Píďula
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 19.03.11 18:52

Aoh to bude v pohodě, uvidíš.. Já jsem tohle měla v sedmnácti letech, byla jsem na operaci a vše v pohodě :-) Bude to dobrý :-)

 
DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16292 příspěvků 19.03.11 21:21

Držím pěsti :kytka:

 
Mondík
Závislačka 4507 příspěvků 19.03.11 23:00

Petulko, moc na tebe myslim a taky budu drzet pesticky! I kdyby to dopadlo spatne, v kazdem pripade to zvladnes, protoze mas sve deti, pro ktere ti stoji za to zit! Ja zatim nemam osobni zkusenost, takze se mi to mluvi, ale rozhodne mas vsechnu moji podporu! :hug:

 
valentinecz  20.03.11 12:23

Ahoj, dočetla jsem tvůj příběh a zvažovala co napsat. :think: Na rady je příliš brzy, mazat ti med kolem úst taky nemá smysl. Jak vše dopadne ukáže čas.

Shodou okolností mám kamarádku, která měla rakovinu prsu. V té době jí umíral manžel na rakovinu a doma měli malou dcerku. Minulý rok na podzim potvrdili rakovinu prsu i mojí mamce. No ano, jsou to hrozné informace, ale neboj se, ono to má nakonec dobrý konec. :-) Kamarádka se zařekla, že tady malou Lucinku prostě nenechá. Ať už to bude jak to bude, ona to zvládne. Šla na operaci, dostala chemoterapii a pak i ozařování. Bylo to těžké a ona se s tím porvala. Když to šlo, tak pracovala, když ne, pomohli jí rodiče… Prostě se nezastavila, neuzavřela se, nepřestala komunikovat…

A moje mamka? Ona je hrozný nezmar. Pravidelně chodí na mamograf kde jí našli bulku, proběhla biopsie a čekalo se na výsledky. Její postoj byl jasný. Já žádnou rakovinu nemám. No, ukázalo se, že je nádor bohužel zhoubný. Objednali jí na operaci, kterou měla před vánoci a v nemocnici jí taktak udrželi. No, co já bych tady dělala, přece nejsem žádný lazar - to mi pořád říkala do telefonu a taky jí pustili před termínem, protože se vše hojilo nad očekávání dobře. Pak čekání na další výsledky a stanovení dalšího postupu. Chemoterapii nakonec nedostala, „pouze“ tablety na 5 let a ozařování. V pondělí jí čeká poslední dávka. :wink: (vždycky všude prohlašuje, že má solárko zadarmo) :mrgreen:

Z mého pohledu obě potřebovaly o všem mluvit. Nenechávat si nic pro sebe a hlavně to v sobě nedusit. Mít okolo sebe lidi na které se mohou spolehnout a kteří jim pomůžou. To je důležité. Pro mami jsem sháněla informace a ona je v tom stejná jako já. Nedostatek informací jí děsí víc než jejich nadbytek. Proto jsem sháněla informace kde se dalo a narazila i na linku Mamma helpu http://www.mammahelp.cz/avon-linka.php, kde dokáží poradit jak rodinným příslušníkům, tak i pacientům, každou středu sedí na telefonu i onkolog, který vysvětlí věci, které doktor na onkologii někdy nevysvětlí. :roll:

Závěr je ovšem takový, že i když se bohužel zhoubný nádor potvrdil u obou a u každé v jiném věku (kamarádka 35, mamka 59), obě se z toho dostaly. Není to tedy beznadějné, je to těžké a občas skoro těžší pro rodinu než pro samotné pacienty, ale dá se to zvládnout. Nedus to v sobě, mluv o tom. Máš právo mít strach, každý se bojí o svůj život a já ti moc přeju, ať už ty první výsledky dopadnou dobře a nemusíš dál nic podstupovat. A pokud by to snad mělo pokračovat, pak ať to rychle uteče a rodina ve všem pomůže. Máš přeci jen dva prcky a už kvůli nim to nebudeš chtít vzdát. :wink:

Omlouvám se pokud jsem vše napsala přímo a bez příkras. Jsem tak zvyklá fungovat a prostá informace je pro mne cennější než tuna emocí. V každém případě držím palce. :palec:

 
E.K.L.
Zasloužilá kecalka 643 příspěvků 20.03.11 14:36

Držím pěsti, ať to dobře dopadne. :kytka: Tvůj strach chápu, taky jsem to zažila, našla jsem si v prsu bulku, šla na operaci, naštěstí to byl nezhoubný nádor. :-)

 
Tamarka
Kecalka 334 příspěvků 20.03.11 16:11

Dobrý den, Také jsem i nedavno nasla bulku nad prsem, mela jsem stejne pocity…i kdyz mi kazdy rikal ze to neni nic…no rikat mohli co chteli ale muj mozek mel v hlave neco jineho…Byla jsem objednana d nemocnice na mamograficke vysetreni a nakonec to dopadlo tak ze mi dr. rekl ze to je jen tukova bulka ktery mame po tele mnoho…verim ze i vas problem bude takovy…Preju hodne sil a stesticko

 
Veveří
Ukecaná baba ;) 1722 příspěvků 20.03.11 21:51

I já jsem si našla bulku v prsu a ten týden, než jsem šla na sono, byl hrozný. Pořád jsem myslela na děti, jak to beze mě zvládnou kdyby… Člověk se prostě bojí a strašně si přeje, aby už měl vyšetření za sebou a slyšel dobrou zprávu, že to nic není. Přeji ti ať ti čekání na diagnózu rychle uteče a ať máš dobré výsledky!
Mně nakonec nebylo nic, jen parenchym, to je tvar prsní žlázy. Dr. mi u vyšetření říkal, že biopsie se dělá u všeho jen trošičku podezřelého, byť by se jednalo jen o nezhoubnou displázii prsní žlázy. Tu má moje maminka.

Příspěvek upraven 20.03.11 v 21:52

 
Aries6
Neúnavná pisatelka 19511 příspěvků 2 inzeráty 21.03.11 08:35

Moc bych Vám přála, aby se diagnoza nepotvrdila. Ale kdyby přece jen, věřím, že jste to odhalila brzy a vyléčíte se a budete zdravá :) Je mi jasné, že to s malými dětmi musí být těžké, ale sousedce vyndali 3 základní uzliny, prošla si chemo a nyní ji považují za zdravou (celé to trvalo asi rok) … Přeji hlavně pevné nervy a podporu celé rodiny …

 
Veronika82
Ukecaná baba ;) 1568 příspěvků 21.03.11 20:47

Držím palečky, ať je vše v pořádku :palec: Kdyby se náhodou nález potvrdil, tak nezoufejte. Mé tětě našli nádor postupně v obou dvou prsou - odoperovali je a vše v naprostém pořádku. Takže určitě i u vás to bude ok. Hlavně se nestresovat (vím že je to těžké).

 
Kočislava
Nadpozemská drbna 28272 příspěvků 21.03.11 23:18

Moc držím palečky, Petí, určitě to budou jen poblázněné hormony. Ono těhotenství, kojení a celkově ty naše ženské záležitosti jsou všechny pěkná hormonální pecka. Ten šílený strach chápu, člověk se pak v takových chvílích zastaví a říká si, co někdy zbytečně řeší za blbosti. Tvoje krásný dvě dětičky tě zkrátka potřebují a ty tady pro ně budeš jednoznačně zdravá, nejlepší mamča na světě. :hug:

Příspěvek upraven 21.03.11 v 23:19

 
Jankaxx
Závislačka 2878 příspěvků 31 inzerátů 22.03.11 10:48

Zdravím, nezoufej si… Nic není jasné!Záleží jak se s tím porveš! Je to strašně těžké, ale snaž se ty pocity ukočírovat. Přijmout i ty horší možnosti a nedat se.
Máme rakovinu v rodině: už jsem měli rakovinu varlete, střeva, plic a prostaty. Staroušci (nad 80 let) se s tím dokázali úspěšně dlouho prát - a to si myslím, že je co říct a ti mladší se uzdravili! Ale měli pár společných vlastností: vůle, bojovnost a optimismus…
Máš hnací motor - rodinu a děti! Jsi mladá, tak se nesmíš vzdávat a propadat se do depek a skládat zbraně. CO je v hlavě je i těle!
Ze srdce Ti přeji ať jsou výsledky negativní :hug:

 
Monika P
Povídálka 43 příspěvků 23.03.11 13:08

Ahoj,držím palce,aby jsi to měla vše v pohodě.Já mám s takovýchto věcí hrozný strach.My už jsme rakovinu v rodině měli,tak mám hrozný strach abych ji neměla taky.Držím palce,kdyžtak dej pak vědět,jak si dopala,jestli se ti bude chtít.Zatím ahoj

 
PetraBM
Kecalka 112 příspěvků 29.03.11 20:20

Tak jsem se vrátila z mamma centra se skvělou zprávou. Ten stín na sonu nebyl nádor, ale jen zánět nebo nějaké poranění, patrně od kojení.
Nedovedu vůbec popsat, jak se mi ulevilo. Těch 14 dní bylo fakt šílených na nervy, nedovedu své pocity pořádně popsat. Chvíli jsem byla optimistická a chvíli plná beznaděje, že pokud by to bylo špatné, tak jak to zvládnu…
Tuhle příšernou zkušenosti si uložím hluboko do paměti a až si budu stěžovat na nějakou prkotinu, tak se mi snad v hlavě rozsvítí a nad zdánlivým problémem prostě mávnu ruku. Když prostě nejde o život jde o…však víte:)
Moc děkuji za povbuzující zprávy, které jste mi posílali. Moc mi pomohly!
Jen doufám, že už nic podobného nezažiju! Vím, že život vás občas musí vystrčit na mráz, abyste si uvědomili jak sluníčko hřeje, ale jednou nebo aspoň na hoooooooooodně dlouhou dobu už stačilo:)
ahoj Petra

 
Monjie
Generální žvanilka 22975 příspěvků 29.03.11 20:28

:palec: no tak vidis, super, Gratulace!

 
tripetri
Echt Kelišová 9615 příspěvků 30.03.11 10:55

Super, jsi hodná, žes napsala, myslela jsem na tebe, jak to asi dopadlo :) :kytka:

 
VenJe
Stálice 75 příspěvků 20.05.11 12:24

Jinak PetroBM i já děkuji za tvoji zkušenost a jsem moc ráda, že ti výsledky z mamma centra byly dobré.

Mám doma malou kulišandu, které bude za týden rok. Pořád ji kojím, a celý ten rok se s podobnými pocity jako ty potýkám také. V duchu jsem si říkala, že zajdu za paní doktorkou až přestanu kojit, protože kdyby mi neřekla dobrou zprávu, tak abych ji alespoň mohla kojit.

Přeji hodně rodinného štěstíčka … :kytka:

Příspěvek upraven 26.05.11 v 10:24

 
Loo
Povídálka 18 příspěvků 02.09.11 22:02

Nedá se říct nic jiného než že Vám GRATULUJI!! :palec:

 
krokous
Kecalka 135 příspěvků 02.09.11 22:22

Ahoj, držím všechny palce, aby to dobře dopadlo. Jo moje maminka si tím prošla zhruba před pěti roky, podstoupila operaci a musím to zaklepat, dostala se z toho. Jo měla štěstí ani nemusila podstoupit chemoterapii, jen ozařování. A v zimě byla už na běžkách a já ji nestačila. Chodí sice na kontroly do nemocnice, ale je zdravá.
Tímhle Ti chci říci, neboj se, i kdyby to přece jen něco bylo,tak na to přišli včas a to je hodně důležité.
Držím Ti palce, třeba to doopravdy nic nebude.
 Jitka

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama