Můj dost smutný start do života!!!

O životě

Bylo mi čerstvých 15 let, okouzlení na první pohled. Procházky, výlety a pak zlomová dovolená. Znásilnění, výhrůžky a násilí. Nikomu bych nepřála tak hrozný start do intimního života…

Ahoj,

to co Vám teď budu psát, bych nikomu z Vás nepřála. Bylo mi 15 let, jela sem s rodiči na výlet do Teplic. Jelikož jsem byla v Praze, čekala jsem na ně v půli cesty v Odolena Vodě na zastávce. A jak tak čekám, najednou se tam objevil kluk. Pohledný,usměvavý a dali jsme se do řeči. Byl mi sympatický, vyměnili jsme si telefony . Než uplynul týden měli jsme rande. Láska na první pohled. Po 3 měsících jsme vyrazili na dovolenou do Severních Čech. Musím podotknout, že do té doby jsem byla panna a ani sem s nikým nechodila a ani neproběhla první pusa. Až s ním. Byla jsem šťastná ale hned první noc, na mě (když jsem spala) skočil a znásilnil mě.

Když jsem se bránila, bil mě při tom ještě víc. Druhý den, mě naložil do auta a jeli jsme do Liberce prý na nákup,ale nakupovat šel jen on. Přivázal mě v autě, ale podařilo se mi utéct. Když jsem dorazila po dlouhé cestě domů do Prahy, už tam čekal, a říkal, že prý jsem mu zahnula a ublížila jsem mu. Vyhodila jsem ho, a doma vše vysvětlila. Došli jsme na PČR, a podali trestní oznámení. Ovšem jemu to bylo jedno, chodil každý den a vyhrožoval mě i rodině. Dokonce mi otrávil psa. Nakonec pomohlo až když mu kamarád rozbil hubu. Tento horor trval 4 měsíce.

Když jsem ho viděla naposledy, říkal, že v životě nebudu šťastná. A to je důvod proč píšu. Jsem šťastná, mám nádherného pětiměsíčního syna a přítele, který mi pomohl překonat trauma z intimního styku a dal mi lásku, která mi vynahradila tuto mou životní eskapádu . Závěrem bych chtěla říct:,, Nevěř ostnatému drátu i když se tváří jako kamarád!!!

Hodnotilo 21 lidí. Score 4.9.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
eviska22
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 09.03.10 06:54

Ježiš, tohle je mi hrozně líto:-(( ale ten konec se mi líbil mnohem víc:-) Gratuluji k supr příteli i miminku, snad Ti to teď všechno vynahradí. A to policajti s tím nic neudělali? Nezavřeli ho?

 
Staninka30
Extra třída :D 10109 příspěvků 09.03.10 07:37

Ahojky.
Tak něco malého musím napsat.
Tohle je strašné co se ti stalo když jsi byla velmy mladá.
A ještě k tomu jak ti velice ublížil a vyhrožoval prostě je to síla :cry: .
Ono je hlavní že jsi štastná a milovaná od přítele a dává ti lásku to je na tom to nejkrásnější jak jsi to napsala konec je užasnej. :kytka: .
Přeji ti aby jsi byla na dále štastná :-D

 
Anonymní  09.03.10 08:06

Ahoj
Je krásné číst,že někdo další se přes to všechno dostal a žije šťastně. :-D Ono to jde.Ale je pravda,že asi jen s tím správným partnerem.
Přeju ti,ať i ty nejzažší vzpomínky co nejvíc vyblednou. :huban:

 
Anonymní  09.03.10 09:31

Jsem ráda, že ten závěr je plný optimismu a že jsi šťastná.

Mám kamrádku, která měla své poprvé nedobrovolně ve 14letech s tehdejším přítelem, no byli spíš dobří přátelé, než že by to byl vztah, drželi se za ruce, občas letmá pusa a pak jednou … :cry: Naštěstí, když se s ním přestala stýkat, už jí dal pokoj.

Pamatuju si, když mi to vyprávěla, bylo jí tehdy 17 a ještě to v ní bylo hodně živé. Ona to ale na rozdíl od tebe dlouho nikomu neřekla, tomu parchantovi to prošlo a když jsem jí říkala, ať to tedy oznámí na poliii teď, že to není promlčený a že by za to měl zaplatit, nechtěla, bála se, že by se to dozvěděla rodina, okolí, jak by se na ní dívali…

Teď je šťastně vdaná a čeká miminko a stejně jako ty, i ona se dokázala přenést přes ten neveselý start do dospělosti :kytka:

 
sara1000
Kelišová 5318 příspěvků 2 inzeráty 09.03.10 09:39

Ahoj,musim rict,ze jsem cekala konec,jak nekde sedis v koute a dodnes se z toho sileneho zazitku nepmuzes vzpamatovat.
Uplne mi konec tveho prispevku vyrazil dech a jsem strasne stastna za tvoji rodinu.Musis byt ohromne silna zena.Gratuluji k jiste krasne rodine a preji Vam do zivota uz jen stesti a lasku. :-)

 
Jackie
Echt Kelišová 9094 příspěvků 09.03.10 12:59

Je mi moc líto, co sis musela prožít. Moc moc ti přeju to co teď prožíváš a jsi úžasná, že ses z toho zvládla s pomocí partnera a mimča dostat :palec:

 
estrea
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 09.03.10 14:23

Přeji ti aby tvůj nový život byl krásný prosluněný láskou a štěstím z toho co máš, nádhernou rodinu :kytka:
A neboj ,,boží mlýny melou pomalu ale.....,,
Však ono na něj taky dojde

 
Lizbeth
Extra třída :D 12981 příspěvků 09.03.10 14:31

To je dobře , že jsi v pořádku a štastná.
Jen mě moc moc zarazilo, že ti rodiče dovolili dovolenou s chlapcem v tomto věku a samotné..Je to pro každého ponaučení.
Ps. já nesměla nikam ani v 17ti letech. :srdce:

 
veverka-andy
Závislačka 3127 příspěvků 09.03.10 18:40

Věř, že tě chápu a vím, jaké to je, být znásilněná. Něčím podobným jsem si prošla také. Jen s tím rozdílem, že mě se z toho nenarodilo miminko. Měla bych asi trauma z toho, že otcem je zvrhlík, který si dovolil vzít něco, co jsem mu dát nechtěla. Přeji pevné nervy a úspěšné partnerství s nynějším přítelem.

 
Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 09.03.10 23:05

Jsem si říkala, že ani nenapíšu. Ale vidím to jako Lizbeth. Neumím si představit, že by mě naši někam pustili ještě v mnohem vyšším věku.

Ale jinak jsem samosebou ráda, že se ti daří dobře a že jste šťastná rodina. A potrestali toho kluka nějak?

Alča

 
Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 09.03.10 23:07

Veverkaandy- a kdes vzala, že má dítko s tím násilníkem?

 
rokoska19
Nováček 1 příspěvek 09.03.10 23:25

Neeee!!! Jeho táta je policejní náčelník ve výslužbě, teď učí na Lhotce na akademii!!!!

 
irinek  10.03.10 07:11

Je mi líto co se ti stalo, hlavně, že jsi už šťastná. Gratuluji k prckovi a hodně štěstí celé vaší rodině.

 
kačkač1404
Závislačka 2663 příspěvků 10.03.10 13:31

co napsat víc,než už bylo napsáno…snad jen,že můžeš děkovat bohu(nebo někomu jinému,to je jedno),žes potkala skvělého chlapa,který ti bolavou dušičku vyléčil,myslím,že spousta žen s tím bojuje po celý zbytek života…a gratuluji k chlapečkovi…atˇ jste všichni štˇastní :kytka:

 
vulpes
Závislačka 4459 příspěvků 10.03.10 15:44

Vidím, že už se vás pár nad tím pozastavovalo…Mě to tedy zarazilo hned na začátku tak, že už příběh samotný jsem tolik nevnímala, jen přemýšlela, že rodiče pustili Rokosku v 15 letech na dovolenou s klukem?? Ještě k tomu s klukem, kterého znala jen 3 měsíce???

No jo, v 15 holt člověk nemá ještě odhad, kdo je magor a kdo ne :-( Sice si říkám, že mě už by se to snad stát nemohlo, ale jeden nikdy neví, jak se nějaký magor může umě skrývat za sympaťáka… :-(

 
Alicia
Kecalka 194 příspěvků 10.03.10 18:11

Takovýhle ksindly bych zavřela až by zčernali :twisted: .Nojo a tatínek by si zasloužil taky nějaký pěkný trest,protože todle se nedělá.Zajímalo by mne,co by dělal,kdyby se taková věc stala jeho dceři. :cert: Přeji Ti hodně moc štěstí,ikdyž to vypadá,že už ho máš.Drž se ho :hug: :kytka:

 
berylin  11.03.10 15:24

Ono je snadný říct, že v 15 byste dceru nikam s klukem nepustili. Mne znásilnil kluk, když mi bylo 11 a byla jsem pitomá, když jsem s ním šla do vedlejšího domu sama. Jenže o sexu jsem nevěděla nic, tak mne nic takového vůbec nenapadlo. Takže pokud chcete svoje dcery ochránit, tak vysvětlovat, vysvětlovat a vysvětlovat. A taky jsem to neohlásila, protože jsem nevěděla co se vůbec stalo a styděla jsem se. Rodiče to nevědí do dneška. Ale máme taky happy end. Mám manžela a tříletého prcka. Takže ono se to zvládnout dá :lol:

 
emalenka
Nováček 1 příspěvek 12.03.10 15:10

Hmm,tak to opravdu bylo ošklivé,co Jsi prožila.Přeji Vám všem (samozřejmě toho hajzla nemyslím,ten ať se smaží v pekle) jen to nejlepší,moc zdraví a štěstí!!! :-)

 
Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 13.03.10 13:06

Berylin- cos prožila je určitě šílený a jsem ráda, že máš muže a dítko. A máš určitě pravdu. Vysvětlovat, vysvětlovat a zas vysvětlovat.
Nicméně mi nepřijde normální, že rodiče pustí holku v ti 15ti letech na dovolenou s klukem - i kdyby ho znala sebedýl.

 
ilca
Echt Kelišová 9162 příspěvků 13.03.10 19:53

Já bych tak nedosuzovala rodiče, mě taky pustili s celou bandou, a ruku na srdce, ono nemusí jít ani o dovolenou a řekněte mi která zvás dřepí v 15 doma???
Sem ale moc ráda že to dobře dopadlo a že máš mimi a si šťstná.

 
tiffany
Extra třída :D 11850 příspěvků 14.03.10 00:05

Rokosko, moc ti přeju, že jsi šťastná :palec: Je super, že jsi se dokázala přes tuhle hodně moc nepříjemnou zkušenost přenést a máš se fajn.

 
Elena Getsadze
Nováček 7 příspěvků 16.03.10 11:15
Ely

je mi to moc lito :-( ,ale jsem rada ze jsi ted stastna a mas mimco :-D :palec: :kytka: vim dobre jak see citila neco podobniho se mi stalo taky v 15ti letech,ale ted jsem stastna a mam skoro 11mesicniho chlapecka a milovaniho manzela! :-) :kytka: zdravicko tobe! :kytka:

 
tatranka + 3 dcery  16.03.10 13:54

Je mi moc líto, co Tě potkalo a jsem ráda, že jsi šťastná!!!
Já si toto prožila ve 20 letech od vlastního manžela. Znásilnil mě 6 týdnů po porodu. Bylo to šílené, navíc jsem byla hodně šitá po porodu KP. Já se ho tak bála i celé jeho rodiny (která byla při něm), že jsem to nikde neohlásila:-( Říkal, že pokud ho udám, tak mě znásilní znova:-(
Samozřejmně jsem se s ním rozvedla a jsem znovu vdaná za úžasného manžela, se kterým mám další dvě děti.

 
ve-rou-sek
Povídálka 11 příspěvků 23.03.10 12:22

Ahojky,

nekteří kluci, chlapi jsou prostě ..... raději to ani nebudu psát. Jak se říká na každou sviňuchu jednou dojde. Dřív nebo později a vše se mu vrátí. Přeji hodně štestíčka Tvé rodince.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama