Můj první pobyt v nemocnici

Těhotenství

Ahojík všichni, jmenuju se Natalia a je mi ještě minus šest týdnů, ale upozorňuji, že už žiji a všechno normálně vnímám. Akorát mamča mě nosí u sebe v bříšku. A mně to nevadí. Mně je tam fajn. Až na jeden den, to jsem se rozhněvala a řekla si, že tam na ně ven půjdu...

Byl to úplně normální den a já jsem si u maminky spinkala. Vždycky mě uspí, když mi maminka čte. Strašně ráda mi čtě Lady a Trampa. Prej říká, že pak až budu větší, tak uvidím i film a je si jistá, že se mi bude líbit. To teda nevím, ale maminka tu pohádku teda čte hezky. Tatínek byl v práci. To mi maminka vysvětlila, že chodí do práce, aby jsme měli na všechno penízky a abych měla všechno připravené než půjdu ven za maminkou do náruče.

Ten den, jak přišel táta domu, tak na sebe s maminkou křičeli. Bála jsem se, co s nima bude. Přece nebudu bez tatínka! A nebo bez maminky: Někdo je tam prostě jít srovnat musel, protože mi přišlo, že by to sami asi nezvládli. Tak jsem se rozhodla, že je tedy srovnám já. Začala jsem se soukat ven, abych jim vynadala. Ale v tu chvíli jsem slyšela maminku vzdychat. Posadila se a povídala tátovi: „Mám příšerné křeče“, potom maminka ulehla do postele, ale strašně vzdychala. Bylo mi jí líto, protože mi přišlo, že asi za ty křeče můžu já, jak lezu ven. Ale co mám dělat? Musím přece maminku s tatínkem zachránit!

Potom maminka řekla tatínkovi, že opravdu musí do nemocnice. Teda, já holky do té doby nevěděla, co to nemocnice je. Ale z mé zkušenosti už tam teda nechci. Maminka tam tedy do té nemocnice přišla a v té chvíli všechno začalo hrozně páchnout. Nelíbilo se mi to, začala jsem tedy kopat a škrábat, abych si lépe pomohla ven a mamince ještě vysvětlila, že tam do té nemocnice fakt teda nechci. Ale v tu chvíli už dloubali do mojeho východu ven a něco mamince říkali nějací cizí lidé o tom, že je otevřená a tak. Tomu jsem moc nerozumněla, jsem na to asi ještě malá. Poté po mě jezdili takovým ošklivým přístrojem, kterýmu maminka říká ultrazvuk. A pak mamínku píchali snad úplně všude. Do zadečku. Do obou rukou a nakonec jí dali do ruky jednu velkou hadičku, která do maminky lila nějakou vodu, co mě tedy trochu uklidňovala. Maminka mě později vysvětlila, že je to kapačka a že jí musí mít, abych jí z bříška nevylezla. Z toho jsem byla tedy hodně smutná. To mě maminka nechce u sebe? :( Ne, že by se mi u maminky nelíbilo. Je tu moc pěkně a moc ráda poslouchám její srdíčko, ale těším se až maminku uvidím a až mě vezme do ruky. Pohladí mě, políbí mě. A ona na mě takhle. Že tu mám ještě zůstat :(

Maminka celou noc v té nemocnici nespala. Nevím proč, jestli to bylo tím smradem, co jsem tedy i já cítila a nebo tou hadičkou, co měla v těle. Ale vůbec nespinkala. A v 6 hodin jí přinesli nové injekce a prášky. Šlyšela jsem na vlastní uši, že jí řekli, že má po těch práškách hodně pít, jinak jí bude bolet hlava. Maminka to tedy odkývala a pak na mě dali takový divný přístroj a venku u maminky jsem slyšela moje srdíčko! U maminky byla nějaká dívka, asi v jejím věku, která měla v bříšku mého kamaráda Patrika. Víte, my miminka ještě neumíme mluvit, ale cítíme, že tam nějaký kamarád je. Mě se teda tenhle kamarád moc líbil. Byl hodný, tak vždycky když poslouchali naše srdíčka, tak nám tloukly po chvíli naráz, že jsme byly slyšet jako jedno srdíčko :)

Maminku po nějaké chvíli rozbolela hlava. Kdyby ale poslouchala tu nemocniční paní, tak by jí nerozbolela! Já to vím! A pak celé dva dny v nemocnici zvracela a bylo jí zle. Prý měla migrénu. To taky zatím nevím, co je. Ale zní to opravdu zle, nechtěla bych to mít.

Jednoho večera mi musel odejít můj kamarád Patrik. Maminka říkala, že už byl jeho čas jít ven a že brzy, brzyčko, bude můj čas a že se na to moc těší. Když to tedy říká maminka, tak jí věřím. Chvilinku ještě počkám, ale pak slibuju, že vylezu a budu svou maminku milovat a zlobit. Ale o tom vám asi povím jindy.

Hodnotilo 16 lidí. Score 4.9.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
k acka
Kelišová 6918 příspěvků 04.08.11 10:33

Krásný deníček :potlesk: :potlesk:. Přeju pohodový porod a ať je všechno tak, jak má být :palec:

 
eseta
Neúnavná pisatelka 16903 příspěvků 04.08.11 10:38
:potlesk:
 
luciblank1
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 04.08.11 10:57

moc krásně napsáno :kytka:

 
Fima
Nadpozemská drbna 28623 příspěvků 04.08.11 11:31

Krásný deníček! :kytka: Přeji pohodový porod. :palec:

 
Kravovka
Nováček 3 příspěvky 04.08.11 12:09

moc hezký :potlesk:
tak holky vydržte do termínu

 
Veverysek
Závislačka 2895 příspěvků 04.08.11 19:23

Moc děkuji holky! :kytka:

 
MacíkP
Neúnavná pisatelka 18566 příspěvků 04.08.11 19:33

Opravdu krásně napsáno :potlesk:
Přeji snadný porod v tu správnou chvíli :palec:

 
werunkaw123
Extra třída :D 14091 příspěvků 05.08.11 17:10

Též se přidám moc hezky napsané… Snad bude vše v pořádku a holčička přijde v ten praví čas hodně štěstí a hlavně zdravíčko :kytka: :kytka: :-)

 
kakacko
Povídálka 45 příspěvků 16.08.11 18:37

Moc hezky napsáno, :potlesk: Přeji pohodový porod v pravý čas, ať jste obě v pořádku :kytka:

 
girlie sage
Kelišová 6258 příspěvků 16.08.11 22:05

Moc hezky napsane :srdce: :srdce: preji pohodovy porod a at se mimisek pekne dopece u maminky :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama