Můj život se naplnil štěstím

Těhotenství
  • verusnerus8
  • 18.02.11

Rozhodla jsem se, že také napíši pár řádků, protože vaše deníčky čtu denně a ráda bych přidala ten svůj, abych se podělila o pocity stejně jako vy. Každý z nás za sebou máme kus života a spoustu zážitků. Je milé, že existují tyto stránky a můžeme tak poznat navzájem své životní příběhy. Ten svůj bych Vám teď ráda také povyprávěla.

Viktorka 27.tt

naše láska

Viktorka

Když jsem byla asi 6letá holčina, strávila jsem rok s bratrem v dětském domově. Ačkoliv jsme měli rodinu, nastaly různé problémy a my se najednou ocitli v cizím prostředí mezi spoustou opuštěných dětí nebo dětí bez rodin. Po roce si nás vzala do vlastní péče naše babička s nevlastním dědečkem. Prakticky jsme u ní vyrůstali od malička a také se o nás starala, zatímco naše máma se různě toulala s cizíma chlapama a na nás víceménně kašlala. Měla problémy s pitím, později i drogami. Také ale bylo období, kdy byla doma a snažila se.

Nikdy jí to, bohužel, ale moc dlouho nevydrželo a my zůstávali jen v péči babičky a dědy. Ačkoliv jsem přesvědčená, že nás měla ráda hodně moc, její závislost byla silnější. Často se stávalo, že si domů (k babičce) přivedla nového přítele, ale pokaždé to byl buď nějaký alkoholik nebo feťák a maminu před námi několikrát i uhodil. Bohužel to mamce nikdo nedokázal vymluvit a ona s ním žila dál. V den, kdy chtěla mamka jít slavit 35. narozeniny, jí její tehdejší přítel dal přede mnou pěstí do spánku, protože se pohádali a mamka po 3 dnech zemřela na krvácení do mozku na ARU. Mě tehdy bylo 9 let a bratrovi 12.

Dál jsme vyrůstali u babičky, která ale bohužel zemřela na rakovinu po 4 letech od mamky. Babičky smrt mě zasáhla o dost více, protože to pro mě byla vlastně dá se říci jako máma a chybí mi tu dodnes, hlavně teď v tom krásném období, které zažívám. Po její smrti si nás vzala do pěstounské péče její dcera a zároveň mamky sestra, tam jsme byli do 18 a pak se odstěhovali. Teď je mi 21 let a začínám pomalu úplně nový život. Právě jsem v 7.měsíci těhotenství s přítelem čekáme holčičku Viktorku a já jsem neuvěřitelně šťastná, že budu mít konečně svoji rodinu, na kterou jsem tak dlouho čekala.

Bohužel nemám ani tatínka, toho jsem v životě nepoznala a ani nevím, jak se jmenuje. Takže naše holčička bude mít akorát babičku z přítelovy strany. Ale věřím, že ji zahrneme takovou láskou, že jí nic v životě chybět nebude (jako chybělo mně a bratrovi). Viktorka byla plánovaná a zadařilo se nám loni v srpnu na dovolené v Itálii po 7 měsících snažení :)

Když jsem objevila dvě čárky na testu, nemohla jsem tomu uvěřit a vlastně nemůžu dodnes, ačkoliv mi malá dává krásně najevo, že už tu za chvíli bude s námi. Každého z nás v životě potká štěstí i smůla, já doufám, že smůla mě na hodně dlouho opustila a že to největší štěstí v životě mě potká za chvíli, o tom jsem přesvědčená. Nic hezčího být podle mého názoru ani nemůže, než když se narodí nový život.

A i Vám všem, kdo právě dočítaté můj deníček, nepřeji nic jiného než krásná miminka, zdraví, lásku a štěstí. S pozdravem Věrka :o*

Hodnotilo 9 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Karinkaaa
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 18.02.11 07:49

Přeji ti už jen štěstíčko a zdravé miminko :srdce: :andel:

 
Liduska lili  18.02.11 10:20

Taky ti moc přeji už jen to krásné v životě. Miminko je to nejcenější co může být. Když jsem poprvé uviděla svou Aničku, byl to nádherný a hřejivý pocit. Vše zlé co jsem do té doby měla v srdci, tak naraz z mizelo a nahradilo tím krásným pocitem štěstí s miminka. :srdce:

 
Lucka.kv
Povídálka 11 příspěvků 18.02.11 11:04

Hodně štěstí v životě :-)

 
Honey 80
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 18.02.11 12:54

Tak tomu říkám deníček „ze života“! Neměla jsi to vůbec lehké, spousta z nás si ani neuvědomuje jaké štěstí je vyrůstat v milující rodině, bereme to automaticky :kytka:
Přeji ti v živitě už jen to dobré a ať máte vaši zdravou Viktorku brzo u sebe :mavam:

 
Barbulka
Závislačka 2762 příspěvků 18.02.11 15:09

přeji štěstíčko a zdravíčko celé Vaší rodince :kytka:

 
almondka
Kecalka 255 příspěvků 18.02.11 19:48

Teda, mas toho hodne za sebou. Urcite Te ceka uz jen to dobre. Preji hodne stesticka a zdravicka Tobe i Viktorce :kytka:

 
Sýkorka2
Kecalka 457 příspěvků 18.02.11 21:28

Měla jsi to v životě hodně složité a smutné. Moc Ti přeju, abys už byla se svojí rodinou šťastná a užívala si maličké plnými doušky. I já mám pocit, že teprve s mými dětmi je můj život šťastný a naplněný! Hodně zdravíčka celé rodince! :kytka: :hug:

 
verusnerus8  18.02.11 22:33

moc všem děkuji :srdce:

 
wiwinka
Kecalka 354 příspěvků 20.02.11 09:20

Také přeji v životě už jen štěstíčko a radost z malé :-) Život je těžký a bude těžký, ale vždycky se dá změnit k lepšímu a začít od začátku a to je na tom to nejdůležitější :-) Ještě jednou přeju hodně štěstíčka a hlavně úspěchů :-)

 
lucisek14
Povídálka 26 příspěvků 20.02.11 21:23

Taky přeji hodně štěstíčka a lásky. :-D :-D

 
lucisek14
Povídálka 26 příspěvků 20.02.11 21:23

Taky přeji hodně štěstíčka a lásky. :-D :-D

 
Mondík
Závislačka 4504 příspěvků 21.02.11 21:15

I ja doufam, ze tu smulu uz sis v zivote vybrala a tvoje miminko ti to vsechno vynahradi. Preji cele tve rodince uz jen zdravi a stesti!

 
Teresach
Povídálka 47 příspěvků 23.02.11 14:47

Přeji Ti hodně štěstíčka v životě!! Krásně napsané!

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama