Mých 13 dní po termínu

Těhotenství

Blíží se termín, kdy jsem minulý rok měla dle doktorů rodit. Moje dítě se k mé nelibosti rozhodlo, že se mu do zimy prostě nece a v klídku si dál hověl ve svém obýváčku. Já jsem dělala psí kusy, aby mě vzal na milost a vylezl sám. Můj syn měl ovšem svůj plán. Prostě se 27. ledna zakousl a nepustil.

foceno v termínu


4 komentářů

Termín jsem měla 19. října (dle UTZ 17. října). V ten den jsem šla na kontrolu do porodnice, byl pátek a já jsem si to šupajdila, jako vždy na brzkou hodinu ranní, abych byla kolem poledne doma. Ono to totiž nebylo jen tak, tam jít na kontrolu. :D No tak jsem si hodinu poležela na monitoru, po dvacáté jsem sestřičce vysvětlila, že mi sondu musí dát napravo a ne nalevo, nevěřila mi, pak uvěřila. Dvě hodiny čekání na chodbě, v ruce sežmoulané letáky, kde byly odstrašující vykřičníky o tom, co se s novorozencem má a nemá dělat a můj naštvanej xicht, protože mě to fakt nebavilo. Konečně jsem se dokoulela do ordinace, kde mi sestra napsala mou sloní váhu do průkazky a hupky dupky za doktorkou.

Mezi dveřma jsem ztuhla. Tak tebe, madam, jsem tu fakt nechtěla. Jojo, tahle paní doktorka je všechno, jen ne milá - a nakonec byla i u mého porodu. Zeptala se na poslíčky, nejsou. Zeptala se na otoky, nejsou. Zeptala se, jak se cítím. No jak bych se asi cejtila. Řeknu fajn. „Tak si vyskočte nahoru.“
Vrazila mi ruku skoro až do krku, zakroutila hlavou a něco zmáčkla. Kopnout do zadele jsem jí chtěla. Mě mohla aspoň upozornit. „Jste jen na špičku prstu, čípek tuhý, udělala jsem vám Hamiltona, třeba se to rozjede, ale spíš ne.“
No fajn. „V pondělí přijdete na monitor a pak budete chodit ob den, abychom si to ohlídali. Za týden kontrola.“
Tak jo noo…

Čapla jsem věci, mezi dveřma procedila na shledanou. Vvenku jsem se usmála aspoň na milou sestřičku (která mi dala tipy, jak prcka popohnat) a zdrhala jsem, co to šlo. Ve městě jsem nakoupila, zavolala mamce, že si bude muset ještě počkat a šla domu. Přišlo mi, jak když mě zespodu někdo nakopl, a tak jsem si lehla do postele a koukala na bednu. Večer přišel přítel z práce, zklamaně na mě koukl, že pořád držím pohromadě, a tak jsme si dali véču, nafotili jsme bříško v termínu a odpočívali.

Druhý den jsem se vzbudila a řekla jsem si, že prostě klíšťáka musíme nějak vyhnat. Šli jsme na procházku, pak jsme teda sexovali, proběhla koupel a masáž bradavek. Nic.

V pondělí jsem letěla na monitor. Zase jsem tam byla hodinu. Prcek usnul po cestě do porodnice, a tak ho museli budit. Pak měl škytavku a nakonec se teda rozhejbal ke spokojenosti sestřičky. Moč ok, váha zapsána, a tak jsem šla domu.

Doma jsem se rozhodla uklízet. Luxovala jsem, umyla okna, vydrbala kuchyň, přerovnala skříně. Večer jsem skoro mezi dveřma znásilnila přítele, pak jsem si hodila super horkou vanu, kdy jsem si říkala, že musí bejt prcek uvařenej. Pak víno, zase sex, masáž bradavek. Během dne jsem i dělala dřepy, skákala žábu a vyběhávala schody do patra. Nic. Držela jsem pořád pohromadě.

Tak to bylo každý den. Dítě se prostě rozhodlo, že ho z klidu domova nikdo nevyžene. V pátek kontrola. Otevřená na jeden a půl prstu, čípek tuhý, branka drží, hlavička nenaléhá. Doktorka se mě ptala, jestli mám dobře vypočítaný termín. Jasně, že ano! To jsem byla přesně 41.tt. „No tak stále choďte ob den na monitory a ve čtvrtek kontrola. Pak se domluvíme už na vyvolávačce. To už budete 41+6.“

Domu jsem dolezla jak zpráskanej pes. No tak tohle jsem si nepředstavovala ani v mých nejhorších snech. Pořád jsem se cítila dobře. Chodila jsem po bytě jak tygr v kleci, postýlku jsem přerovnala asi po 120. Tašku jsem měla zkontrolovanou snad 50×, papíry na svém místě. Máma mi volala, že to teda ne a že mi doveze homeopatika, aby se to prý rozjelo. Cucala jsem to každou hodinu a pomohlo to leda k tomu, že jsem byla čím dál víc protivná, k čemuž mi dopomohly i smsky od přátel, proč ještě nerodím. No protože je to dítě líný po mně!

Přítel vždycky doběhl večer domu a asi čekal, že mě najde v posteli s miminem. Nic, prostě nic nepomohlo. Přemlouvala jsem prcka, vyhrožovala, zpívala mu (doufajíc, že se mu to nebude líbit a popoleze ven). Ani fň.

Takhle se to dovleklo až do čtvrtka 1.11. Monitor, moč, váha. Kontrola. „No slečno. Už jste skoro 42.tt. Už nebudeme víc čekat. Pořád držíte, vůbec se to neposouvá. Takže si zajděte domu, vyřiďte. co potřebujete a večer v 6 se hlaste na příjem. Začneme s indukcí. Když budete mít štěstí. do soboty porodíte (byl čtvrtek).“
Potěš koště. 2. možná 3 dny rodit???

Vylezla jsem ven. Volám mamce, že v 6 to začne. Byla jsem celá na kyselo. Mamka mi říká: „A co jsi si myslela? Že budeš rodit za rok?“ Ne. myslela jsem si, že se to samo nějak dá do pohybu. Že mi doma u telky praskne voda, já budu čekat na kontrakce po 5 minutách a pak se dovlečeme do porodnice a já do 5, max. 10 hodin porodím. Mé sny, ke kterým se tohle ani minimálně nepřiblížilo.

Dolezla jsem domů, volám příteli, že jestli chce jet se mnou do porodky, ať si vyřídí, aby ho z práce pustili o hodinu dřív. Volám bráchovi, ten nervozní, co teda, tak ho informuji, že v 6 se jde na to. Ještě rychlé info babi, že teda konečně jdem na to a ať na mě myslí. Její „Jandulko, já nebudu ani spát. Ať to máš rychle za sebou…“ si pamatuji, jakoby to bylo včera. Volám mojí nejlepší kamarádce. Ta, když to slyší, sedne do auta a jede za mnou. Sedíme doma u kafe, preventivně si udělám pár dřepů a dám si sprchu. Dobalím drobnosti. Zvonek. Koho napadlo sem lízt zrovna dneska! Brácha. Přijel se podívat, jak ještě vypadám 2v1 a popřát mi mnoho sil. Pak přijela i mamka a dorazil přítel. Ještě jsme si dali pizzu, dělali si srandičky, jak to asi bude vypadat, jak rodila mamka a nabádala mě, ať jsem pořád na telefonu, že se jinak zblázní.

Přiblížila se půl šestá. Pomalu jsme se zvedli. Kamarádka mi dala pusu a hned vyrazila na víno, protože byla nervoznější jak já. Já, přítel, mamka a brácha jsme jeli směr porodnice. Po cestě jsme ještě potkali nehodu. Někdo srazil chodce na přechodu. To dodá! Skákla jsem si ještě pro kredit na benzínku, pro pití a tradá do porodky. Tam mě a přítele mamka vyložila. Pusa od bráchy, obejmutí od mamky a šlo se na to.

A jak to dopadlo, se můžete dovědět v mém deníčku o porodu. Ve zkratce: Porod byl na 2 dny, nehlo se to, nakonec císař a miminko s mírami 3220 g a 50 cm. Třetího listopadu to bude rok, co máme našeho Alexe u sebe. Je to naše sluníčko.

Jestli budu někdy ještě tak bláhová, že budu těhotná, tak na porod kašlu. Nechám si rovnou udělat sekci a bude. Protože tohle, tohle už leda v mých vzpomínkách a deníčcích…

Hodnotilo 24 lidí. Score 3.9.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
nikina3
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 23.10.13 00:55

Je smutné, že na porod vzpomínáte takto, měl by to být krásný zážitek.. na jednu stranu je třeba chápat lékaře, že se obávají nechat prvorodičku tak dlouho přenášet, na druhou stranu mám pocit, že umělé vyhánění miminka si koleduje o tento konec, však každý má svůj čas… byla jsem nämlich ve stejné situaci, přenášela jsem do 41+5, naštěstí mi dvě hodiny před nástupem na indukci praskla samovolně voda, asi ze stresu. Budu Vám fandit, že pokud se pro druhé rozhodnete, bude to již o něčem zcela jiném a užijete si to všichni :srdce: :srdce:

 
Jullii
Závislačka 2603 příspěvků 23.10.13 07:38

Super :potlesk:… a podívej jaký je Alex drak :jazyk:. Kdyby věděl, že ho takhle veřejně pomlouváš a přitom ti ten tvůj drobek chtěl jen dopřát ještě 14 dní klidu :mrgreen:

 
Tapeta
Echt Kelišová 8261 příspěvků 23.10.13 07:56

Já rodila letos v březnu a taky mě vyvolali až v porodnici a nakonec jsem šla pro komplikace císařem. 12 dní po termínu a taky jsem doma dělala všechno - pila červený víno, koupala se v horké vaně, sex už opravdu z donucení, jelikož jsem u toho vypadala jak slon, sěhování skříní, vytírání a nic :mrgreen: Fíďas chtěl zůstat uvnitř. No a nakonec jsem se ani po prasknutí vody v kontrakcích stejně neotevřela, takže mě kuchli.

 
Kyky323  23.10.13 08:04

Ne každé těhotenství je krásné, mněla jsem rizikové od 3 měsíce, kdy si mne poprvé nechali poležet v nemocnici. Celé těhotenství jsem měla bolesti a zvracela a to ne jen jednou denně. Bylo to jako zlý sen, přenášela jsem 12 dní, doktoři špatně spočítaly ultrazvuk. V 8m mi začali tvrdit že jsem v šestém, proto jim mé přenášení nepřišlo vůbec divné a nepřesvědčily je ani fotky z ultrazvuku ze 7týdne. Nakonec se dcera narodila přirozeně, koncem pánevním 3030g během porodu zjistily že mám již zkaženou plodovou vodu. Ale všechno dobře skončilo a obě jsme v pořádku :)

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 23.10.13 08:13

@nikina3 tak já jsem to už hodila za hlavu, ale takhle jsem to přesně prožívala a musela jsem se smát, při vzpomínce, jak jsem lezla po 4, zarovnávala kaberec, drbala jsem dveře, jen aby se to hnulo a ono nic. A jak jsem byla vzteklá! Každé píchnutí jsem si pozorovala, jestli to není ono a na záchodě jsem tlačila, doufajíc že mi rupne voda. No byla jsem fakt vtipná :D nějak to dopadne, druhé si stejně nemůžeme dovolit, takže poctivě zobu antiko, ale uvidíme co bude :)

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 23.10.13 08:17

@Jullii to je od něho milé, ale mě docela tekly nervy… za to teď mi dává jasně najevo, že musel pořádně nabrat síly, protože já se fakt nezastavim. Včera tu rozebral lišty :cert: Andrej bude mít prácičku. :lol:

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 23.10.13 08:18

@Tapeta stejně jako já… mám tu i deníček z porodu. No byl to mazec a když si zas představim oxytocin, je mi zle. Ale stálo to za to. Hlavně že jsme v pořádku. :)

 
Tapeta
Echt Kelišová 8261 příspěvků 23.10.13 08:23

@mejdylko Jojo…já jsem pak sebou při kontrakcích, jak mi naběhly fakt hned hrozně silný, sekla ve sprše a pak už jsem je musela prožívat připoutaná sama na monitorech, jelikož manžel ke mě ještě nemohl. No a pak preeklampsie a rychle řezat. Jsem zvědavá, jaký bude druhý porod. Ted už se tomu sice usmívám, ale tam jsem chtěla odejít, i kdybych měla skočit z okna :mrgreen:

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 23.10.13 08:27

@Tapeta týýý brďo… já tam teda chlapa měla, ale řekla jsem mu, že jestli odejde jen na cigáro, tak zdrhám, že tam sama nebudu :D jsem dělala, jak když mě tam chtěj zabít a ne mi pomoct. Pak jsem ho prosila, ať něco udělá, že asi chcípnu, koukal na mě jak bulík a kousal čokoládu. Když mi teda nepomohl, tak měl aspoň modrej palec :D hehe

 
Tapeta
Echt Kelišová 8261 příspěvků 23.10.13 08:42

@mejdylko U nás v porodnici smí chlap k tobě, až když se otevíráš, teda když jsi na porodním boxu, takže já tam trpěla sama a dost mě mrzí, že to neviděl 8) Takže příště mám naplánovanou hodnou holčičku, co spinká celou noc, prasknutí vody pěkně doma, porod max. tři hodiny, manžel se mnou v porodnici, a žádné poporodní potíže, záněty prsu apod. A tak to bude :mrgreen:

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 23.10.13 08:54

@Tapeta to jsou sny, kéž by jsi to tak měla :) taky by se mi to tak líbilo. Útěchou mi je, že takhle podobně rodily i další 3 kamarádky, takže fakt nejsem jediná, ale u těch vyvolávali o 5 dní dřív jak mě. Já byla opravdu až na tý hranici. 42+1. Alex mi přišel i na přenášený dítě dost hubenej. Měl 50cm a 3220g. Holky měli ty svoje díťata víc jak na 4 kilový, i já byla 15 dní přenášená a měla jsem 4 kila. :nevim: asi to radši ani nechci vědět, jestli někde udělali chybu. Porodnice už je stejně zavřená. 14 dní po mém porodu.

 
Randgrid
Závislačka 2869 příspěvků 23.10.13 11:04

@mejdylko no, tak to přenášený fakt neměl moc. :) Mě na Silvestra všechno čeká. Hehe, jsem zvědavá, jak to bude. Já malému řekla, že mezi svátkama to bude nejlepší. :D Manžel mě straší přenášením. Už teď jsem jak slon. :D Na 31tt mám panděro pěkné.

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 23.10.13 11:07

@Randgrid no uvidíš. U nás přenášely všechny ženský a byly jsme i všichni císařáci, že začínám věřit, že to máme v rodině. Teda jen z máminý strany. Z tátový tam byly zas rychlý porody před termínem do 3 hodin byli děcka venku. Že já mám ale kliku :D

 
romulkaa
Závislačka 4326 příspěvků 23.10.13 11:13

@mejdylko ahoj,měla jsem to úplně stejně:-)14 dní přenášení, 2 dny mě vyvolávali a prdlajs, ani tuk. Takže plánovaný císař a jsem ráda. Malému naměřili UZ váhu 4 500 g a měl 4 450 g, tak si neumím představit ten přirozený porod, navíc první prcek, uf. A jsem ráda za císaře, druhý den jsem chodila a byla jak rybička.

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 23.10.13 11:16

@romulkaa to vogo to byl kusánek 8o to Alex byl opravdu drobeček. Dle UTZ na 38tt 3700g a nakonec 42+1 3220g :) já taky druhej den lítala jak čamrda, až mě sestry musely honit abych odpočívala. Když mě to nebavilo. :D

 
Randgrid
Závislačka 2869 příspěvků 23.10.13 11:19

@mejdylko to teda jo. :D Já ještě nevím, jestli mě nepoženou na porod dřív, malý bude obřík po tatínkovi, už od 12tt jsme o týden větší. Jinak podle cyklu to možné není, že by bylo oplodnění tak brzy. Pak nevím, jak se tváří na porod a cystu na vaječníku. :) Ale to se mnou proberou, až mě asi dr. předá porodnici. :) S manželem chceme do 2 let druhé, ale promluvíme si o tom, až proběhne porod. :D
Jediné co mě u přirozeného porodu děsí je nástřih hráze. Ale snažím se byt hrdnika. Na jednu stranu fajn, že nevím, co mě čeká. :D

 
romulkaa
Závislačka 4326 příspěvků 23.10.13 11:23

@mejdylko přesně a pořád mi chtěly píchat injekce proti bolesti, přitom to nebylo tak strašné. Co se toho běhání týče, tak mi i přišlo, že na mě byly snad i naštvané, že mi je dobře a můžu se v klidu o sebe a malého starat. A i když to byl císař, tak to byl krásný zážitek, nevím, proč by to měl být smutný zážitek jak psala nikina3 :think:

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 23.10.13 11:27

@romulkaa jako prvních pár týdnů jsem byla naštvaná, že to bylo jak to bylo. Ale postupem času jsem si uvědomila, že na tom nezáleží. Měla jsem zas výhodu v rychlé rekonvalescenci. Holky co tam rodily přirozeně, si ani sednout nemohly, pořád si držely zadky a já tam lítala jak čamrda :D jen mě teda štvalo to přenášení, protože jsme byla neskutečně protivná a pořád jsem přemýšlela, kdy to bude atd. Ale tak to nebylo rok, ale jen 2 týdny. Takže jsem to přežila, ale jinak teda chudák chlap. Jo ty injekce do mě taky pořád chtěli rvát a já se pak s jednou sestrou i pohádala, že žádnej oblbovák nechci, že mě to nebolí a stejně mi to, když jsem spala, píchla do kapačky a pak mi to oznámila :cert:

 
romulkaa
Závislačka 4326 příspěvků 23.10.13 11:58

@mejdylko krá.a…a mě jedna sestra nastvala, slusne receno, když se mně ptala, jestli něco nepotřebuju, tak jsem řekla, at mi tu ránu namaže jen betadinou, ta to nemam takove suche…a ona…doufám, že si to ničím jiným nepatláte. takhle sprostě, fakt jsem ji málem vynesla v zubech, co si ony dovolujou. Anebo druhý den po císaři mě nutila pít ten příšerný nemocniční čaj, že mám málo moči v pytlíku. Jsem řekla, že mi je z něj šoufl, že piju minerálku. Ona ne, vypijete ted ten půl litr čaje, jinak zavolam primare…no mazec, tak jsem ho do sebe nalila násilím a za chvili se vyblila do emitky při snídani..a za dveřma jsem slyšela…paní XY se zas pozvracela…a na to někdo zaseeeeeeeeee­ee???Panebože­..no já měla chut tam jít a říct, jake zase!!!Kua..jizva mě táhla, tak jsem tam nechtěla ze sebe delat hysterku. No byla to komedie od začátku, co mě převezli na pokoj..měla jsem si na ty babizny otevřít hubu pořádně a měly by útrum :evil: :cert: A nejlepší, den po operaci ke snídani..rohlíky, droždová pomazánka..takže po anestezii parádní „lehká“snídane..

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 23.10.13 12:03

@romulkaa jéééj 8o to je fakt radost s takovejma. Já měla problém s doktorkou u porodu, ale jinak na šestinedělí byly zlaté. To fakt musím zaťukat. Tada krom laktační ligy, tak bych střílela :-P já zas nedostala 3 dny najíst po císaři, jen nějakou vodu, které řikali bujon a starý rohlíky. Mňamka. Tak mi pak mamka přivezla řízky a kaši :D jsem to fakt nedávala. 5 dní bez jídla (2 dny při prorodu + 3 dny po porodu, jsem málem chcípla hlady). No porodnice už je zavřená, takže bych si ani neměla kde stěžovat, ale já nejsem ten typ… Hlavně vedle na pokoji byla maminka na udržení těhotenství (už třetího) a pořád plakala. A já tam s tim našim uřvanem hladovým. To mi bylo tak trapně. :oops:

 
romulkaa
Závislačka 4326 příspěvků 23.10.13 12:12

@mejdylko :hug: prostě když se těm našim maličkým nechtělo z bříška, tak se jim muselo pomoct. Lepší, teda u mně s jeho mírama, než kdybych rodila přirozeně a bůhvíco by se mohlo stát. Narvali do mně 4 tabletky a nic, ani tuk. Co bylo pro tebe nejhorší kromě hladu? :D No já nedávala cévku, to bylo něco příšerného :evil: ne bolest, ale strašně nepříjemný pocit dole :zed:

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 23.10.13 12:18

@romulkaa jo cévka taky záživná. Zaváděli mi ji 3×. To mě to pak tak pálilo, že jsme mylela, že si to sama vytrhnu. Pak mi vadilo, že mi přítel musel měnit vložky když ze mě lítali čistky, protože sestry mě tam nechali v kaluži krve. A kanyla, jedna sestra mi o ní zavadila a pak to bolelo jak kráva, museli mi brát krev z palce na prstu, protože mám od dětství strácející se žíly a prostě nenapíchnou. Pak když už jsme byla večer pryč z JIP, takže už to bylo dobrý. Jen to první vstávání, to jsem myslela, že hned půjdu k zemi, ale když jsem pak udělala pár kroků, tak dobrý. :palec:

 
blanch82
Kelišová 6571 příspěvků 23.10.13 13:52

Sedím, čtu a tečou mi slzy. Před rokem a měsícem jsem zažila úplně to samé. Po 26i hodinách stejně nakonec sekce. :( Ale naše malá princezna už není tak líná jako když měla přijít na svět :mrgreen:
Přeju krásné chvíle s rodinou!

 
Reinka
Generální žvanilka 24844 příspěvků 23.10.13 14:22

Minulé těhotenství jsem to měla hodně podobně, i s následným císařem, teď jsem dva dny po termínu a bohužel vypadá, že se to bude opakovat…byla jsem bláhová, když jsem věřila, že tenhle prcek půjde na svět sám :zed: Každopádně není nic důležitějšího, než zdraví těch mrňousů :pankac:

 
Blešík
Extra třída :D 12089 příspěvků 23.10.13 14:30

No ty fóóle, deníček dlouhej jak tejden a nedošli jsme ani k porodu?? :mrgreen: mám dost, jdu na ten další :mrgreen: :palec:

 
janička_opička
Ukecaná baba ;) 2432 příspěvků 23.10.13 14:33

Holky ja takhle prenasela 8 dni, pak jsem rodila 2 dny a kvuli k…e doktorce z toho byly nakonec kleste.syn mel 5,83kg a 56 cm, jak bych tenkrat byla rada za cisare…

 
niezabudka
Kecalka 147 příspěvků 23.10.13 15:57

Zarážajúce, aký podobný je môj príbeh. Môjho syna z brucha nevyhnalo ani to, keď som deň po termíne spolu s manželom odstraňovali starú dlažbu v kuchyni :D (sťahovali sme sa a prerábali byt). Tvoj článok trochu zmiernil moje výčitky, že za to nejakým spôsobom môžem ja. Po dvoch dňoch vyvolávania mi môjho Palka s rovnakou váhou ako tvoj syn nasilu vytrhli z brucha pri sekcii. Čaká ma druhý pôrod a na rozdiel od teba dúfam, že tentokrát sa to podarí prirodzene.

 
gaginka77
Ukecaná baba ;) 1471 příspěvků 16 inzerátů 23.10.13 16:50

@janička_opička Jani nedokážu si představit takového obříka rodit… :potlesk: Moje dítka měla každé do 3 kil… Čekám v lednu 3 a doufám, že nebude o moc větší a těžší.. :lol:

 
janička_opička
Ukecaná baba ;) 2432 příspěvků 23.10.13 16:57

@gaginka77 :D kdyby nebyla doktorka pinda tak to mohlo být jiné, ale to člověk neví no:-) hlavně, že je Kuba zdravej a chytrej, po těch kleštícho ho vezli na rentgen mozku jestli nebude postižený a to bylo nejhorších 20 minut mého života…
No nicméně je fakt, že se na ně doktoři chodili koukat a musela jsem shánět větší oblečení :mrgreen: :mrgreen: páč jsem měla pidi midi. Držm palce at je to vše OK!!!Já doufá, že to dotáhn do června a porodím další zlatíčko!! :kytka:

Příspěvek upraven 23.10.13 v 16:58

 
gaginka77
Ukecaná baba ;) 1471 příspěvků 16 inzerátů 23.10.13 17:18

@janička_opička děkuji také držím pěsti ať Ti to dopadne dobře a máš zdravé krásné miminko :palec:

 
Cattus
Neúnavná pisatelka 17219 příspěvků 23.10.13 17:50

Ftipnééé :palec: Děsně jsem se pobavila :mrgreen: Jdu číst ten porod 8o

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 23.10.13 18:06

@Katchus :D jsem měla zas vzpomínkovou :D porod stál za to :palec:

Příspěvek upraven 23.10.13 v 18:07

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 23.10.13 18:09

@janička_opička 8o wow tak to teda obdiv, to je opravdu kousek. Můj malej měl skoro půlku co tvůj, když se narodil. A já vím, že blbá otázka, ale to bylo normální, že byl tak velikej, nebo se něco dělo?

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 23.10.13 18:11

@Reinka přeji ať to máš rychle za sebou a dopadne to dobře. Mamka taky nakonec měla 2 císaře a rovnou jí podvázali vaječníky (nechtěla to, ale nikdo se s ní nebavil a udělali to). Myslím na tebe, ať to máš co nejrychleji zasebou :hug:

 
janička_opička
Ukecaná baba ;) 2432 příspěvků 23.10.13 18:17

@mejdylko No normální, ani cukrovku jsem neměla prostě jen byl tak velikej :-)) jinak a na ten pporod fakt vše OK:)

 
Cattus
Neúnavná pisatelka 17219 příspěvků 23.10.13 18:24

@mejdylko
Hlavně, že jste v pohodě, ale ten deníček o bráchovi mě fakt dostal :hug:

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 23.10.13 18:47

@janička_opička tak to jsem moc ráda. Kdo by to řekl co? Takovej kusánek. Hlavně že jste oba zdraví a je to v pohodě :)

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 23.10.13 18:48

@Katchus :,( díky… máme anděla strážného. S Alexem je jen dobře už :)

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29695 příspěvků 8 inzerátů 23.10.13 20:23

:mrgreen: To muselo být děsný psycho. Nejvíc se mi líbilo neustálé znásilňování přítele. :kytka:

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 23.10.13 20:36

@Tiger-lily bylo, já už jsem byla psycho. Nikdo nesměl na mě ani promluvit. :D příteli se to líbilo, ale po porodu přišel z mé strany útlum, tak to hůř rozdejchává :D

 
mmuerka
Závislačka 4431 příspěvků 23.10.13 23:21

Ty brďo! Já se taky vyvolávanýho porodu děsila a nakonec jsem tak i skončila 41+4tt, loni 13.11. :) a musím říct, že bych to až na komplikace po porodu, brala i u toho dalšího :mrgreen:

 
Eteas
Echt Kelišová 8157 příspěvků 24.10.13 23:07

Mě nenechali ani přenášet, v termínu zavedli tabletku na vyvolání a nic, druhej den další, pak praskli vodu a nakonec byl císař a stejně bych do toho šla znovu… hlavně, že jste v pořádku :hug:

 
maminka201  02.01.16 22:13

Gratuluji.Je mi líto jaký jsi měla porod, ale miminko je zázrak a po porodu na vše člověk zapomene. Já měla prví porod:praskla mi doma voda a malá se narodila v 37+5tt 12.7.2012 (3340g a 48cm),druhý porod byl vyvolávaný v 40+5tt 17.4.2014(V 8:00 a 11:00 zavedena tableta, v 11:15 začaly bolesti, praskla voda a 14:01 byla malá na světě (4500g a 54cm),
třetí porod doma mi odešla hl. zátka a hned začaly bolesti 40+1tt
v 17:30 příjezd do porodnice, otevřená na 4cm a v 19:54 se malá narodila.12.12­.2015(4520g a 52cm) a určitě plánujeme 4té a poslední dítě :)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama