Náhoda s čápy a dvojčátky?

Těhotenství

Byl červenec 2011 a já jsem, jako každý den, vyjela ve 4 hodiny ráno do práce. Měla jsem tenkrát svůj úsek, objížděla jsem vesničky a rozvážela jsem, co měli lidé objednáno.

Jedu si takhle tu svou cestu a kochám se ranní přírodou, a jak tak koukám, na poli po levé straně si stál čáp, na tom by samo sebou nebylo nic divného, říkám si, to je hezké, takhle jsem čápa snad ještě neviděla, a jedu dál…

Jenže po deseti kilometrech odbočuji na samotku, projíždím přes můstek přes potok a najednou od toho potůčku vyletěl čáp a proletěl před čelním sklem auta nahoru mezi stromy. To už mě zarazilo! V životě jsem neviděla ve volné přírodě čápa a dnes rovnou dva, každého na jiném místě! První co mě napadlo bylo, kdy jsem měla naposledy menstruaci - jestli tohle není znamení :-), ale těhotná jsem nebyla.

Přijela jsem domů a unavená jsem se šla ještě dospat. Po chvíli mě vzbudil telefon, volala mi mamka, že bratranec s ženou právě zjistili, že budou mít miminko, super! Moc jsem jim to přála! Rozespalá jsem zavěsila a hned mi to došlo! Volám zpátky mamce a vyprávím jí o tom, co se mi ráno stalo, tak jsme si řekli, že to bylo znamení… jenže? Co znamenali dva čápi? „Mami, buď čekají dvojčata, nebo bude mít miminko ještě někdo“, řekla jsem. A taky že jo :D

Asi za tři nebo čtyři měsíce volají, že čekají dvojčata! V tu chvíli jsem z toho měla sice strašnou radost, ale taky zvláštní pocit, zamrazilo mě - jak to je možné? Byla to náhoda, nebo znamení?

Dneska ráno jsem se vzbudila a jen tak, z ničeho nic, mi prolétlo hlavou, že dneska se narodí, ale jen mě to napadlo, víc jsem to neřešila. Dopoledne mi volá mamka, že nastávající maminku odvezli do porodnice, že měla špatné ozvy. Teď mě mrzí, že jsem mamce neřekla mé ranní tušení. V tu chvíli jsem si řekla, že to tušení je blbost a dneska už porodit nestihne.

Před hodinou mi volala teta, že se právě narodily dvě krásné holčičky!

Nevím, proč mi to ráno problesklo hlavou, je to náhoda, nebo znamení? :) Sama jsem teď těhotná a po poslední kontrole u doktorky nevíme, jestli ta druhá velká, z části schovaná tmavá bublina, je hematom, nebo dvojčátko schované za prvním miminkem. Třeba je to znamení, že budu mít také dvojčátka :D, ale třeba ne - to se brzy uvidí :)

Stala jsem se dneska tetou a ze srdce chci tímto popřát holčičkám (pravděpodobně Terezce a Verunce) hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky, ať mají krásný život!

Musela jsem se o tento „zážitek“ podělit.

Krásný den všem! ;)

Hodnotilo 8 lidí. Score 4.6.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26171 příspěvků 03.02.12 07:31

Krásný… a rozhodně zajímavý. Znám tyhle pocity, taky už se mi párkrát stalo cosi „nadpřirozeného“ :andel:
Tobě a dárečku/ům v bříšku přeji hodně zdravíčka a štěstí :kytka:

 
Peitra
Ukecaná baba ;) 1420 příspěvků 03.02.12 09:30

Taky jsme takhle šli s přítelem na procházku a v poli tam stál čáp. Neodletěl, naopak stál a čučel na nás. Vyprávěla jsem příteli tedy historku o kamarádce, která takhle málem čelně narazila do čápa a za pár měsíců byla těhotná. Smáli jsme se tomu.
A co myslíte?? :D Hm, nám ten čáp taky chtěl naznačit, že za námi brzy přiletí :lol:

 
Maudn
Stálice 85 příspěvků 03.02.12 09:42

Já jsem zase dlachnila Františkovy pinďourka nožičku v lázních a hned, jak jsem se vrátila,tak to klaplo!

 
MacinkaCZ
Závislačka 2900 příspěvků 03.02.12 09:48

To bylo hezký… v mé rodině se takové zvláštní věci občas stávají takže věřím tomu, že to něco znamenalo i u Tebe a držím palce ať Vám to s miminkem dopadne dobře :)

 
netkaa
Kecalka 211 příspěvků 03.02.12 10:22

:andel: :andel: :andel: krása :)

 
Zeleňule
Kecalka 176 příspěvků 03.02.12 10:48

Manžel takhle kdysi čápa srazil, čáp rozbil čelní sklo. No a my čekali miminko a přišli o něho.
Později jsem byla s žáky na zmrzlině a nad hlavou nám proletěl čáp, děti se smály, že budu mít určitě miminko a já je strašila, aby to nebyla některá z nich (deváťaček), miminko jsme neměla žádná, ani žádný. Že by jenom náhody?

 
LenkaZrzule
Povídálka 39 příspěvků 03.02.12 10:56

Je to náhoda nebo znamení??My jeli před 3 roky na společnou dovču s bráchou a jeho rodinkou a v Srbsku nám přes auto přeletělo několik čápů,byla to nádhera je pozorovat.Při jedné zastávce jsem se o tom bavili s bráchou a švagrovou a říkáme jim,že asi budou chovat.Oni mají jedno dítě a my už dva kluky.Docela jsem se u toho bavili :D .V srpnu jsme se vrátili z dovči a v říjnu jsem zjistila,že jem 5 týdnů těhotná :lol: ,tak máme po dvou klukách krásnou holčičku ;) a brácha se švagrovou pořád to jedno :think: ,jinak máš krásný deníček,tobě i dvojčátkům přeju hodně štěstí a zdravíčka a dej vědět jak to dopadlo s ,,hematomem,,!!

 
marunka05
Závislačka 2945 příspěvků 03.02.12 13:13

Taky jsem jela jednou za mamkou do práce a jede se tam takovou polnackou u pole a já si tak jedu jedu a najednou pred autem čáp.Ale co:-Don nechtěl vůbec uhnout:-D.ještě zvedl nohu a díval se na mě.Ale taky jsem nikdy nevidela capa zblízka a je to neco nádhernýho teda:).No a za 3 mesíce jsem se dozvedela ze jsem tehotna:-)..Tak tedka uz jenom asi by to měl být kluk,co?:)

 
emers
Kelišová 5646 příspěvků 03.02.12 13:51

…no já zase takhle jednou vylezla před porodnici kde mi právě potvrdili, že jsem těhu a rovnou už i bilo srdíčko, tak jsem byla šťastná a koukám a přede mnou si to vykračuje vrána a rovnou ke mně, sama samotinká a šla fakt až ke mně a kývala si to hlavou ze strany na stranu, bylo to srandovní, koukaly jsme na sebe a já si říkala, áááá tak to jsi ty, která nám doneseš děťátko :lol: no a pak jsem se dozvěděla, že čekáme holčičku a holčičky prý nosí vrány, tak asi jo :mrgreen: ;) :mavam:

 
Sisi S
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 03.02.12 20:36

Tak po tomto příběhu jdu někam nahnat čápa, ikdyž nevím kde ho teď v mrazu najdu..že :mrgreen:
Přeji jak narozeným dvojčátkům, i těm tvým nebo i třeba jednomu hodně zdravíčka a štěstíčka!!! :hug:

 
Mondík
Závislačka 4507 příspěvků 03.02.12 21:00

To je pekne! Ja kdyz jsem byla tehotna, taky jsem mela nejaky sesty smysl. Preji hodne zdravicka a stesticka dvojcatkum i tobe a hlavne bezproblemovy a rychly porod! :hug:

 
Caty  03.02.12 21:26

Já neviděla čápad hoooooooodně dlouho. Naposled snad jako malá, ale v roce 2010 jsem otěhotněla po IVF a na procházce jsme potkali čapí hnízdo a v něm čápa i s mláďaty, tak na tom něco asi bude.Držím palečky at je miminko zdravé a nastávající maminka taky.

 
Ivuska23
Závislačka 3620 příspěvků 03.02.12 21:39

Jak to tak čtu,tak jsem si vzpomněla na svůj zážitek z 27.července,jeli sme s přítelem ke známým na chatu,byli jsme nedaleko Písku a viděli sme také čápa,ale černého.. přítel říká,neměla si to už dostat? Ne lasko,až za dva dny,byla má odpověď… Za dva dny sme jeli domů a viděli opět černého čápa..tak jsem se začala smát a říkám,to je znamení,že se narodí malá Černá nebo Černý ( přítel se jmenuje Černý), den na to si říkám,kruci jà to nedostala,udělám test a tam dvě krásné čárky.. vypadá to,že černý čáp nám přinesl naší malou Černou,která se za dva měsíce má narodit :-)

 
Nela_9
Kecalka 464 příspěvků 04.02.12 19:33

Děkuji za přání.. i za podělení se o Vaše příhody :)
Krásný večer! :kytka:

 
Pajule22
Echt Kelišová 9037 příspěvků 18 inzerátů 04.02.12 20:43

To je moc hezky :) preju aby druha bublinka bylo miminko :)
U me tchyne nad domem letaji kazde leto dva čápi a zatim teda já a švagrová máme po jednom kloučkovi :)
Ted bych ale byla docela rada,kdyby se nade mnou spis proletela vrana :D

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama