Naivní káčátko - 16.týden

Těhotenství
  • Naivní káčátko
  • 26.04.02

Hihi tak už začíná bláznit i manžílek :) Tuhle v noci se najednou na posteli po:,(il, celej udejchanej a zpocenej a začal ze sebe chrlit, že to není možný, že to mimino nemůže uhlídat, protože furt leze ke kraji postele a on má strach, že spadne a že je to děsný :) a takhle on se prosím bojí ještě půl roku předem hehe :)

Jo, musím vám říct, jak to dopadlo s tím kinem :) žádný pohodlíčko jako v budějovicích to teda nebylo, kino je sice trošku inovovaný, leč pouze zvukově, na sedadle můj zadeček poznal středověk :) polštářek jsem neměla, neboť jsem letěla na poslední chvíli ? zcela nepřipravena, tak jsem si aspoň pod sebe naskládala mikinu, jenomže je s kapucí, takže jsem seděla trošku našikmo.. i když to nevadilo, protože jsem se stejně pořád mlela :) ale filmík byl hihi dobrej :) ?Pravá blondýna? se to jmenovalo.. a byl to sice klasickej americkej slaďák, ale tak nějak přesně na to jsem asi byla naladěná :) zato mě zcela znechutily upoutávky na další filmy ? třeba ?Úkryt? s Jodií Fosterovou jeeeeeeeeeeeeežiš to bych asi nepřežila.. teď úplně nesnáším i mý oblíbený horůrky a vůbec všechny napínavý, i ten Indiana Jones v televizi byl už tak na hranici mojí snesitelnosti :) hehe ale stejně jsem usnula ještě před koncem, ostatně jako den předtím u Hvězdných válek :) a jindy než o víkendu se neodvážím jít spát pozdějc než v 8, protože bych ráno nevstala hihi, takže to není televize žádná :)
No tak to bysme měli kulturu za sebou :)

Původně jsem si říkala, že si asi trošku zanadávám na stres v práci (to víte, termín DPH), protože jsem fakt byla úúúplně vyřízená, ale právě jsem to dodělala a najednou je mi zase veselo, takže z toho nebude nic hihi :) ale právě pořád přemejšlím ? šéfové mi totiž navrhli, abych jim dělala účetnictví i na mateřský? tak nevím, co s tím.. na jednu stranu asi penízky budou dobrý (dokonce mi chcou domů dát počítač z práce jupíjou mohla bych tu naší stařešinku odstavit).. ale na druhou stranu nevím, jestli budu mít náladu se takhle nervovat pořád. a taky ten zatím vypočtenej termín porodu 8.10. .. to nevím, kdy budu účtovat za září, když do 25.10. to musí být hotový. chmmmm..

Když už tak jsme u toho ? musím se přiznat, že jsem se odvážila poprvé si přečíst kapitolu o porodu :) a musím je pochválit, napsali to dobře, neodradili mě ? jenom ty fotky byly drsný hehe ale to naštěstí vidět nebudu, takže si to taky tak neberu :) na rozdíl od manžela, kterej se zděsil a prohlásil, že sice na zabíjačkách u babičky míchával krev rukama, ale na tohle se necejtí :)

K jeho babičce jedeme teď o víkendu. To se těšííím, bydlí totiž v takový zapadlý vesničce, kde končí silnice, není tam nic jen pár chalup a sedlák, kterej pěstuje koně, krávy, ovce.. to mě baví chodit očumovat kolem plotu hihi :) tak tam budem chodit na procháázky a budem dlouho spááát a čííííst a vůbec prostě lenošiiiiiiii­iiiiiit johohó :) jen ta cesta ? je to sice od nás asi 50 km, ale minule jsem blinkala už tak po dvaceti :) udělalo se mi totiž tak nějak špatně a říkala jsem, že se potřebuju trochu provětrat. tak mi v poslední chvíli manžílek zastavil, ovšem přímo u kupky hnoje, takže to bylo celkem rychlý heheh :)

Poslední zpráva ? pořád ještě ani kilo. Ale břicho pučí, rozhodla jsem se, že si budu měřit pas, protože tam to nebude tak nudně nehybný jak váha, ale nenašla jsem metr a kupuju ho už tejden, jenže si vzpomenu vždycky až večer doma? :) A přestaly mi růst prsa, ach joooo?
Hihihi :)

 Váš příspěvek
 
Evka2
Povídálka 12 příspěvků 26.04.02 10:10

Nazdar káčátko!!

Dneska z tebe žádný nový těhotenský poznatky nevypadly, co to?? Vtip. Říkala jsem, že to sezení v kině nic moc. A bute to horší!! Já už si neposedim ani u televize, sakriš!!!
O kila ani prsa se neboj! Všechno bude. Já už mám obojí. (v netěhotnym stavu ani jedno). To už mám prověřený z předešla. Bohužel, prsa si na parádu užiješ jen do porodu, protože pak jsou jak spolehlivý automat na mlíko. Jen uslyšíš plakat třeba i cizí dítě, automat spustí. Stačí si jen na dítě vzpomenout a nelze ty proudy mlíka zastavit. Ve dne v noci. Ale řeknu ti, takový posezení nebo poležení s mimčem u prsu je balzámek na duši. Na to se zas těšim. Páááni!
Taky se těšim až si zas lehnu v září po dlouhý době na břicho (jestli mi do tý doby nepukne, protože se nebezpečně zvětšuje a těžkne a těžkne! Jo a taky jestli nebudu přenášet).
S těma striema, předem to asi nepoznáš jestli to tvoje kůže vydrží. Snad jen, jestli si třeba velká (já 180) a rychle si vyrostla, něco podobnýho v menší míře už bys na sobě našla. Ale i tak to stojí za to!!!
Něco málo, co tě čeká: Moje mímo už mě třetí noc mučilo neustálým tělocvikem. Opravdu mám dojem, že v noci snad vůbec nespí. Jestli „jedeš“ podle stejných příruček jako já ( Velká kniha o matce a dítěti a příručka Fixies) tak jim věř, že to dítě skutečně nejvíc cvičí když váží něco kolem 500 gramů(směšná váha). Buď to bude fotbalista nebo gymnastka. Noční běhání na záchod trvá. 2× - 5×. Žádný zlepšení jak hlásaj. Běhám furt.
Asi budeš teď někdy absolvovat genetický testy. TAk di držim palce ať je to v pořádku.
Měj se
zdraví Konec 22. týdne E.

 
LindaDob
Nováček 5 příspěvků 26.04.02 18:20

Nazdar budoucí maminy!
Tady jedna s atletem ve 23.týdnu.Já mám navrch už 8 kg, ale mám pocit, že je mám jenom v těch prsech, za chvíli budu vypadat jako Dolly Buster :-)))
Jak píšeš, musím si to užít, protože dřív na mně bruslily mouchy a taď světe div se!Budoucí taťka si taky blahem chrochtá a tak je spokojenost na všech stranách!
Těším se na další Tvoje psaní.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.02 20:41

Ahoj holky !
Já jsem zvědavá, jak to bude s mými kily a prsy. Normálně mám nadbytek obého, naštěstí doposud (16.týden jako Kačátko) nic nového nepřibylo.
Jinak u mě se objevila novinka - zřejmě miminko začalo trošku víc růst, protože mi to tlačí na jizvu po slepáku a hrozitánsky to bolí. Až jsem vyměkla a letěla k doktorce, která mímo zkontrolovala a prohlásila vše v pořádku - bohužel s tou poslepákovou jizvou si prý ještě užiju. Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Ahoj Jiřina

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.02 11:15

Ahoj Káče :-)
vidím, že tě optimismus neopouští a to je moooc dobře. A s tou váhou už jsem ti psala, že to jednoho dne přijde a uvidíš, jak rychle ;-) Já se teď nestačím divit (23. týden), mám pocit, že kynu každou hodinu. Ale prcek už sebou pěkně mrská, má prý něco kolem půl kila (říkal pan doktor) a vypadá trošku jako vetřelec :-))) Tou přezdívkou ho jenom trochu zlobíme, aby si zvykal, že u nás doma žádné padavky nepřežijou ;-))) A taky už bylo na ultrazvuku vidět, jestli je to kluk nebo holka, ovšem panu doktorovi jsem dala přísný zákaz cokoliv mi prozradit! …a jedna rada na to autoblinkání - pootevřený okýnko a přísný zákaz jízdy brzda-plyn a „řezání“ zatáček :-)))
Papa, drž se a já na oplátku budu držet palce, ať ti vyjdou AFP testy.
Bublina

 
Šárka
Kecalka 418 příspěvků 29.04.02 20:17

Holky, a to nejlepší teprve přijde!!!
Počtejte na 3. - 4. den po porodu, kdy se prsa začnou nalívat mlíčkem :-))) Šárka

 
NIKY
Povídálka 24 příspěvků 30.04.02 15:59

Ahojky, tak co už jsi si koupila ten metr?? Já jsem to do konce 4.měsíce utajila i v práci a před zbytkem rodiny. A najednou když jsem jim to řekla, tak všichni tvrdili, že se jim to zdálo divný. Vždycky jsem prý měla takové ploché bříško a na to, že jsëm prý tolik cvičila, tak se mi začalo nějak vzdouvat. Jojojo - ale nechtěli být prý drzí a říkat mi, že asi cvičím nějak jinak, než poctivě. Měla jsme to ale akorát. Jakmile uplynul týden,tak jak říká můj kolega, začala jsem hustit na 3 atmosféry, jak prsa, tak i bříško. Ale je to nááádherný. Všichni na tebe obdivně koukaj, jak ti to sluší/pokaď nemám za sebou fotbalistickou noc/.,Včera jsem dokonce skočila na půl hoďky o půl čtvrtý ráno do vany a dala si super sprchu. Líbilo se to i píděti, protože jen co jsem ulehla do postele, tak začalo pídě tak silně kopat, že to vypadalo, že to chce jít okouknout ven, co se děje a kdo si tu příjemnou vodu dovolil zastavit a jetě k tomu si jít lehnout a přestat kolébat. Někdy ale přece musím poslední slovo, alespoň někdy.
Jinak samozřejmě mé okolí na mě dělá samý pokusy a finty a zkoušejí jestli podle nějakých fíglů zjistí, zda to bude kluk nebo holka. Je to psina - no mají 50%.
Teď jsem dostala držkovou od své polovičky. Musím mu přeposílávat tvé pasáže, aby se taky mohl pobavit. No vypadala jsem jako krkavec, takže se musím polepšit / mohl by si je najít sám, ale brouzdání v e miminu by se mu asi moc nelíbilo. Je to spíš taková maminkovská drbárna/ Ale knížky máme společně proluštěný, teď právě řešíme, kam se vydáme porodit. uvidíme ..Zatím papa

Vložit nový komentář