Najednou je všechno jinak II

Snažení

Je to až neuvěřitelné, jak se můžou naše pohledy na některé věci tak rychle změnit. Ještě nedávno mi při slově MIMINKO naskákaly pupínky po celém těle a dneska? Když mi někdo oznamuje tu radostnou novinu, že čekají přírůstek, je to jako by do mě někdo zabodl tisíce nožů.

Jak jsem psala už minule - Mudr. mi zjistil dysplazii děložního čípku a doporučil mi, ať si pořídíme s přítelem co nejdříve mimčo. I přesto, že je nám oběma 21 let, rozhodli jsme se, že do toho jdeme. Vždyť co může být krásnějšího než mít v náručí svého malého drobečka :) Jen jsem si to malovala trošičku jednodušeji. Věřila jsem tomu, že během tří měsíců po vysazení HA se prostě musí zadařit. A ukázalo se, že moje myšlení bylo skutečně naivní.

Hned první měsíc po vysazení HA nepřišla menstruace. Všichni mě přesvědčovali o tom, že je to normální, takže jsem se tím nijak neznepokojovala a nechala jsem si do svého „podvozku“ ďobnout Agolutin. Druhý měsíc: vše vypadalo nadějněji. 38DC a na testu viditelná druhá čárka. Radost ale netrvala dlouho. Týden na to mi dělali testy z krve a HCG bylo nizoučké - sice prý nad normu, ale moc nízké na to, kolik by normálně už touhle dobou mělo být. Dostala jsem do ruky test, ať jdu na WC a zkusím ho. Čárka hodně zeslábla. Z mé naděje se stal velice slabý duch, takže přišel verdikt - buďto spontánní potrat nebo hormonální výkyv (prý se to také po vysazení HA stává).

Domů jsem přijela se zkroušenou náladou, ale kupodivu jsem to ani neobrečela a neztrácela sílu snažit se dál. Po Agolutinu mi opět přišla MS a začal třetí měsíc a menses opět nikde = další Agolutin. Abych to zkrátila, takhle to funguje až doteď. Na konci každého cyklu mě čeká Agolutin. Zkoušíme všechno možné - od kontryhele po Clostilbegyt. Po všech těch hormonech mám ta kila, kterými to podle doktora asi začalo, opět zpátky, ale tím se nestresuji. Malý brouček mi stojí za kila navíc, špatnou pleť a výkyvy nálad, jen ať už přijde.

Nějaká dobrá zpráva ale přeci jen přišla. Děložní čípek se nehorší tak, jak Mudr. předpokládal, takže času na to máme prý ještě docela dost. Nic nevzdáváme. Po novém roce zkusíme IUI a uvidíme. Případně máme potom ještě další možnosti, takže to určitě brzo přijde. A mezitím jsme stihli drobečkovi zařídit, aby měli mamka s taťkou stejné příjmení a v létě se z nás stali šťastní manželé.

Závěrem chci poděkovat všem, kteří nás podporují a drží nám palce. Ať už je to mamča, rodiny kolegyňky a i Vy - snažilky a maminky z eMimina. Děkuji, jste skvělé!

Hodnotilo 1 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Jiti88
Kelišová 5974 příspěvků 19.12.11 08:46

držím palce, aby vše brzy vyšlo a miminko se pomalu začalo převalovat v mamčině bříšku..

 
lilia81
Neúnavná pisatelka 15282 příspěvků 19.12.11 10:28

a co takhle zkusit přírodní medicínu nebo akupunkturu - tak nějak mi připomínáš mě … držím moc palečky, ať se objeví // velmi brzy!!

 
Verun83
Kelišová 5582 příspěvků 69 inzerátů 19.12.11 11:40

ahoj, jestli mohu doporučit Gynex - je na upravení cyklu. brala jsem 12 let antikoncepci. po vysazení jsem ho půl roku brala. vím o ženských, kterým taky pomohl. jsou to bylinky, dobře promyšlené. kamarádce pomohl hned po prvním měsíci navodit MS a dokonce i ovulaci.

 
petka86
Závislačka 3795 příspěvků 19.12.11 18:42

Nepřemýšlela jsi o Mojžíšové metodě? Nám po 2a půl letech pomohla hned napoprvé,před tím nic ani při iui 2×,až první narovnání od fyzioterapeutky a šup vyšlo to ;) Přeji aby se Vám brzy zadařilo! :)

 
Verun83
Kelišová 5582 příspěvků 69 inzerátů 20.12.11 09:22

No já mojžíšovku cvičím od léta a zatím taky nic, někdy to není záruka úspěchu. ale rozhodně neuškodí a je dobré si nechat zkontrolovat, zda je vše v pořádku v tomto směru. ;)

 
jellyy
Stálice 89 příspěvků 20.12.11 21:40

držím palcem aby si k vám miminko brzy našlo cestu ;) :kytka:

 
katula9
Ukecaná baba ;) 1917 příspěvků 24.12.11 18:18

držím palce aby se brzo zadařilo

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Už jsem nedoufala

Najednou je všechno jinak


Reklama