Nakukovatelka - nesnažilka

O životě
  • 13.04.05

Ahoj, ano, rozhodla jsem se, že svému Broučkovi dám pod stromeček tabulku s názvem Plánování rodičovství. První část musí obsahovat jednoduchou avšak zá:,(ní otázku, jsme vhodní rodiče? Začnu našimi charaktery. Já narozena ve znamení Ryb s nespavostí sov. Tatínek mě jako kojence málem přiotrávil koňskou dávkou prášků na spaní. On po tomto experimentu také nespal, měl strach, vždyť paní doktorka doporučila mnohem menší dávkování. Jediné co se stalo, dle mého názoru je, že jsem ztratila hudební sluch a koordinaci pohybů.

Právě proto mě dědeček nemohl naučit zpívat, jako mou starší sestru, kterou nikdo nepřiotrávil. Koordinaci pohybu jsem také ztratila, tak jsem padala a padala, řvala a padala, vztekala se a padala. Občas jsem svou sestru pokousala, nejvíc se jí dotklo, že jsem jí prokousla nové tepláky a tak mě prohodila dveřmi, jako nesnesitelné dítě. Vymknuté kotníky po pádech mi léčila šarlatánka, která divným pohybem vrátila kotník na správné místo a přidala smrdutou mast, o které táta říkal, že je z psího sádla a kopřiv. Za toto vzorné chování dvou dcerušek nás rodičové vozili po vlastech českých a ukazovali památky. Škola nebyla nic moc, protože moje sestra byla vzorná a já byla lajdácký narušitel třídy. Ovšem někdy jsem excelovala, třeba při fyzice jsem motory uměla perfektně, protože mi jejich funkci vysvětlil táta na zdobičce na dorty :-) Pak přišla střední škola a zjistili, že jsem inteligentní disgrafik a dislektik, který 1. stupeň na základní škole zvládnul, ale těsnopisecké tabulky byly neúprosné, tam bych místo dvou povinných roků potřebovala alespoň 10 let, abych to zvládla, ale proč v dnešní době? Tak jsem úspěšně odmaturovala na jiné škole, kde si mě kupodivu pamatují dodnes. Němčinářka mě posílala pro nákupy, abych nenapovídala při zkoušení, z ekonomie jsem nebyla ani jednou zkoušená, prý stačily mé vědomosti z napovídaní a byla by škoda neproklepnout někoho jiného. Dále jsem demonstrovala svou tvrdohlavost při průchodu dveřmi. Vysloužila jsem si týdenní hospitalizaci s výletem do tunelu, aby se vyloučilo krvácení do mozku. Musela jsem vypadat hrozně, protože mě můj Brouček na oddělení JIP nepoznal a šel k jiné posteli. Páni doktoři se na mě chodili koukat jako na exota, který neumí projít v pětadvaceti dveřmi. Tak jsem si řekla, dost a začni se chovat jako velká slečna.
Z tohoto usuzuji, že jsem vhodný a silný jedinec, který může mít dítě.
On - narozen ve znamení Berana. Z vyprávění to bylo jehňátko na zabití s šibalským kukučem, který má dodnes. Sourozenecká láska stejná jako v mojí rodině. Sestru chtěl zabít bruslí, zůstala z toho díra ve dveřích, naštěstí minul. Škola spíše nic a vyjmenovaná slova jsou dodnes osmým divem světa. Maturitu dostal snad za manuální zručnost a vzornou docházku. Na vojně se stal z chlapce chlap, který směle může zaútočit na oslovení „Tatínku".
Mimo jiné mám souhlas mé rodiny, která mi řekla, že je to sice Pražák, ale je vhodnej do chovu.
Snad se nám díky plánu narodí andílek, myslím, že by si babičky a dědečkové zasloužili hodná vnoučátka, když my jsme se jim nepovedli :-).

P. S. Dnes to popírají a říkají, že nás vždycky měli jako poklad, jen ho vykopat :-)

Hezký den Všem,

Pitrýsek

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
miselline
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 13.04.05 20:38

prvnííííí!
teda super, fakt jsem se zasmála!víc se rozepíšu pozdějí, teď jen - jsi odolný jedinec, mimi ti a tvému chovnému jehňátku schvaluji..
Miselline+kačenka

 
Berun
Závislačka 4921 příspěvků 14.04.05 07:21

Ty tvoje denníčky jsou super, vždycky se u toho pobavím. Tak jen piš piš…já budu taky nakukovat:)

 
Anonymní  14.04.05 18:52

No. vida, já bych to viděla nadějně.
Ovšem vyhnula bych se bruslení, zpěvu, tanci a v neposlední řadě též četbě tabulky Plánované rodičovství.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama