Narození naší princezny Lilečka

Porod

Potkalo mě to nejvěští štěstí jaké kdy mohlo. Mám úžasného přítele a 4. 12. 2010 se nám narodila nádherná dceruška Lilianka. Měřila 50 cm a vážila 3280 g.

naše krásná dceruška Lilianka :-*
1 komentář

hned po narození

úsměv ji sluší nejvíce

žabička naše
1 komentář

s úsměvem jde všechno lépe

Lileček spinká

pořád nad něčím musí přemýšlet
1 komentář

občas ukáže i kukadla

a maminka ještě na porodním sále

Tak jak to vše bylo…

Ve středu v noci jsem začala mít pravidelné kontrakce po 10 minutách, tak jsem si byla dát vanu, aby to přešlo a nepřešlo, tak jsem pořád polehávala a že počkám co nejdéle. A pak ráno jsem začala dost špinit tak jsme radši jeli do nemocnice a rovnou si mě tam nechali. Kontrakce byly, ale neotvírala jsem se. Měla jsem je celý den.

Pak v pátek ráno mě Dr. zkontroloval a nějak mi to stopl, takže to ustoupilo a vrátilo se to večer v 17. hod zase po 7 minutách. Ve 19 hod jsem je měla už po 5 min. a tak mě zkontrolovala Dr. a natočila monitor. Strčila dva čípky do zadku na uvolňování porodních cest, jelikož jsem byla pořád otevřená jen na 1 prst. Jenže to nezabralo…

Ve 20 hodin mě už vedla na hekárnu a tam mě pořád natáčeli. Píchli jednu injekci, že mi to to bud vyvolá nebo potlačí, jenže zase ani jedno. No pak za mnou přijel přítel a viděl jak se svíjim v bolestech, ale to ještě celkem šlo… pořád se nic nedělo, jen ty kontrakce byly a tak jsme ho o půlnoci poslali domu. a já se snažila spát ikdyž to nešlo…

Poté jsem se začala (v sobotu) trošku otevírat, tak přítel dopoledne přijel a
pak to pořádně vše začalo. Čím dál více silnější kontrakce, a hlavně mi to šlo všechno do kříže :-S. Tak mi píchli Tramal na bolesti, ale nějak to nezabíralo, jen jsem byla trošku mimo. Usínala jsem už i na záchodě, ale v zápětí mě vždy probrala bolest.

Pak konečně Dr. řekl, že se jsem otevřená na 5 prstů a já měla radost, že se něco děje. Jenže radost mi ustupovala sílou těch bolestí. Začalo to být vážně neúnosné a já lítala pořád do sprchy s tim, že mě přítel vždy odvedl a stál při mě.Bylo to čím dál horší a silnější, že jsem kolikrát už i zařvala bolestí a vyhrkly mi slzy.

Přítel se snažil mi pomáhat, ale co on zmůže, že? Svíjela jsem se v bolestech po 2-3 minutách. Pak přišel Dr., zkoukl mě řekl, že jsem orevřená na 7 prstů a že to konečně už brzy bude, ale nebylo. Trvalo to ještě dlouho. dostala jsem klistýr a šla na wc. Nechala jsem si dát i nějakou infúzi za 300 kč na bolesti, protože už se to nedalo ani vydržet, byla jsem unavená, vyčerpaná a tak trochu už i zoufalá, ale že by zabrala se říci nedá.

Pak kolem 17. hodiny to už bylo fakt k nevydržení a já řvala bolestí a do toho brečela. Pak už jsem při kontrakci začala trochu tlačit, tak jsme hned volali sestru a ona at ještě zkusím chvilku vydržet, tak jsem počkala ještě na jednu kontrakci a tlačila, takže rychla na sál. Takže na hekárně jsem strávila 22 hodin…

Tak jsem zatlačila jednou a uvolnila si to, co jsem uvolnit měla. Podruhé… a to jsem jen tlačila, ale nějak to nešlo (začali se tam totiž Dr. se sestrou bavit o autech :-D ).
Potřetí už jsem tlačila jak o závod a dr. začal, že vidí vlásky, at nepřestávám, jenže nějak se jí nechtělo, tak přišel nástřih. Dr. mi ho udělal na začátku kontrakce, takže to dost bolelo. Pak už vylezla hlavička a na mě cosi ukáplo. Příteli vyhrkly slzy a dr. na mě, at tlačím, že ted nemůžu přestat. Najednou slyším, že je jedno ramínko venku… druhé… a šup byla venku.

V ten moment to byla taková úleva a slzy štěstí tekly proudem mě i štastnýmu tatínkovy. Hned mi ji dala na prsa, ale po chvilince odnesla a přítel šel udělat pár fotek. Po celou dobu brečel jak byl štastný. Byla nádherná… nezmuchlaná a čisťounká.Pak dr. vytáhl placentu, jelikož mi nešla hned a přišlo skoro to nejhorší z toho porodního sálu… a to šití.

Bolelo to jako čert, ale já pořád koukala na malou a snažila se to tolik nevnímat. 2 hod jsme se kochali ještě na sále, jelikož jsem nemohla vstávat a měla jsem pytel s pískem na břiše. Přítel měl malou pořád na ruce a my volali známým a rozesílali sms. Jenže jak jsem byla už vyčerpaná, tak se mi hrozně motala hlava i z těch opiátů proti bolestem atd, takže pak malou nechali přes noc u sebe… akorát mi ji nosili na kojení a ráno už byla u mně.

Protrpěla jsem si dost bolesti, ale za tu naší malou princeznu to stálo. Jsem moměntálně nejšťastnější človíček pod sluncem.

Miluji strašně moc svého přítele a dcerušku… :-****

Hodnotilo 9 lidí. Score 4.6.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Niky7  11.12.10 10:30

Gratuluji, krasny! :kytka:

 
Staninka30
Extra třída :D 10109 příspěvků 11.12.10 11:30

Je to moc hezoučké popsané.
Gratuluji k malé princezničce. :wink: :lol:
AŤ vám dělá velkou radost. :kytka:

 
onia
Stálice 91 příspěvků 11.12.10 12:19

Moc gratuluji :kytka: Doufam, ze uz je ta bolest zapomenuta, alespon zcasti…

 
adorablemamka
Kecalka 120 příspěvků 11.12.10 13:41

Moc moc gratuluji k princezničce, hlavně ať jste zdraví… :kytka: :hug:

 
BohunkaP
Extra třída :D 14424 příspěvků 11.12.10 13:52
:potlesk: :potlesk:
 
careynka
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 11.12.10 14:02

Xaminko, znovu gratuluju k tak krasny holcicce a tleskam za zvladnuti takovyho porodu!! Proti Tvymu ten muj byl pohodicka. Ale napodruhy uz to pujde lip, neboj :huban: At je Lilecek zdrava a at Vam dela samou radost!!

 
estrellita
Ukecaná baba ;) 1707 příspěvků 11.12.10 16:13

Xaminko přeju vám spoustu štěstí a zdraví a moc gratuluju ke krásné holčičce!! :kytka:

 
Karinkaaa
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 11.12.10 18:02

Gratuluji k narození krásné a hlavně zdravé holčičky !! Jsi šikulka jak si to vše zvládla :hug:

 
tessmi1
Ukecaná baba ;) 1586 příspěvků 11.12.10 20:11

xaminko: jeste jednou obrovska gratulace k nadherne princezne :hug: :huban: at krasne roste :wink:

 
LucaLuca
Závislačka 4455 příspěvků 11.12.10 21:58

Gratuluji! :kytka: A je ti strašně podobná. :-D

 
JančaK
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 12.12.10 00:01

Gratuluji, k nám naše štěstíčko přišlo taky 4.12., ale 2009.

 
xaminka
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 12.12.10 13:36

děkujeme moc všem :kytka:

 
Lesí
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 17.12.10 14:22

To je tak krásný,úplně u toho bulim :srdce: Moc gratuluji k princezničce!!! :potlesk:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama