Náš strážný andílek Lily I. :(

Ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh, o mé nejhorší období vůbec. O tom, jak zůstala má náruč prázdná. :( Nejsem žádná spisovatelka, proto se předem omlouvám, pokud najdete v textu nějaké chyby. Jelikož mé vyprávění je opravdu dlouhé, bude rozděleno na 3 části.

*

S manželem jsme spolu 4 roky, z toho jsme půl roku manželé. Co jsme spolu byli rok a začali spolu žít, chtěla jsem miminko, ale manžel ne, odmítal to. Z jedné strany jsem ho chápala, jelikož je o rok mladší než já. Seznámili jsme se, když mi bylo 23, takže já už na miminko připravená byla, ale on ne. Hodně jsem se kvůli tomu hádali, jelikož pořád říkal, že prostě připravenej není.

V prosinci 2015 mě požádal o ruku a měli jsme v plánu, že od ledna 2016 se už konečně začneme pokoušet o miminko, protože jsem nevěděla, jak dlouho to bude trvat. Po tom, co jsem brala v kuse 12 let prášky, jsem nevěřila, že bych mohla hned otěhotnět.

Jenže tím, že jsme začali plánovat svatbu, se od toho manžel distancoval a chtěl počkat až po svatbě, kterou jsme měli v září 2016. Byla jsem z toho hodně špatná, těšila jsem se, že už konečně začneme pracovat na miminku, ale po rozhovoru s jeho maminkou to přehodnotil a plánování bylo konec… :( Nějak jsem se s tím musela smířit…

Jenže na konci dubna jsem si zapomněla nechat napsat recept, stalo se mi to poprvé. :D Manželovi jsem tedy řekla, ať si dává teď měsíc pozor, že nebudu mít prášky a že je znova začnu na konci května brát.

V tu dobu začínalo mistrovství světa v hokeji, hned první zápas jsme se opili s manželem a nějak jsme zapomněli na to, že neberu prášky nebo spíš jsme nepočítali s tím, že bych mohla otěhotnět. Během celého mistrovství světa i pár dní po jsem měla strašně velký bolesti, bolesti, jak kdybych to měla dostat, ale mnohem větší. Brala jsem Brufeny, Paraleny, vše možné, a samozřejmě jsem během mistrovství světa i pila alkohol. Prášky moc nezabíraly.

Jeden den, co jsem šla nakoupit, jsem dostala chuť na Romadůr, který jsem neměla několik let, přišlo mi to divný, ale říkala jsem, že těhotná určitě nejsem, že takhle rychlý to přece nemohlo bejt. S manželem jsme si z toho dělali srandu, že jsem v tom atd., ale nevěřili jsme tomu. Ale řekla jsem si, že si raději udělám test abychom věděli.

Test jsem si udělala hned ten večer, co jsme přijeli domů, nevydržela jsem čekat do rána. Na testu se objevila čárka a pak druhá čárka, která nebyla tak silná jako ta první. Podle letáčku byl test pozitivní, ale ještě jsme čekali do rána na druhý test z ranní moči.

Test vyšel stejně jak ten večerní. Stále jsem si nebyla jistá, bolesti byly čím dál tím větší a mně ani nedorazila menstruace. Proto jsem se objednala ke své doktorce. V telefonu mi sestřička řekla, že je ještě brzo něco poznat, ať zavolám další týden, ale pokud mám bolesti, ať dorazím hned.

Druhý den jsem tedy dorazila ke své doktorce. Na ultrazvuku nebylo nic vidět, test u doktorky byl negativní, ale zahlídla nějakou tekutinu mimo dělohu, což se jí nelíbilo a řekla mi, že je možné, že mám mimoděložní těhotenství. Že ty kolapsy, bolesti, co jsem měla, k tomu nasvědčujou. Dostala jsem vynadáno a byla jsem poslána okamžitě do nemocnice na odběr krve a hospitalizaci.

Začala jsem panikařit a strašně jsem se bála. Bála jsem se, že to bude to mimoděložní těhotenství a že nebudu moct mít v budoucnu děti. Musela jsem nejdřív odvézt manželovi auto, jelikož ho potřeboval do práce. Doma jsem mu brečela, že mám strach, volala jsem své sestřence, jestli pro mě přijede a pojede tam se mnou.

Přijela a jeli jsme, vzali mi krev nejdřív a že musíme čekat na výsledky. Domluvila jsem se s doktorkou, že počkám na výsledky u svojí babičky, a že pokud to nebude nic vážného, tak nechci hospitalizaci (nemocnice nesnáším).

Řekli mi, že mám přijet za dvě hodiny pro výsledky. Seděli jsme u babičky a najednou číslo, pevná linka. Podívala jsem se na papír z nemocnice a bylo to to samé číslo. Říkám: „To není dobrý když mi volaj.“

Odešla jsem do obýváku, zvedla telefon. Na druhém konci byla sestřička, která mi řekla, že jsem pozitivní. Ptala jsem se jí, na co jsem pozitivní, řekla mi, že jsem těhotná. V tu chvíli jsem začala brečet radostí a ptát se jí, jestli je to opravdu pravda. :D Řekla mi, že ano, ale že musím v pondělí přijít. Začala jsem mít strach, co se děje. Nechtěla mi nic říct.

Přišla jsem do kuchyně, kde seděla moje mamka, babička a sestřenka. Řekla jsem jim, že jsme těhotná. Nevěřily mi, strašně moc se radovaly. Šla jsem to hned volat manželovi, když jsem mu to řekla začal strašně moc brečet, ale nevěděla jsem zda radostí a nebo smutkem. :D

Poté mi řekl, že je nejšťastnější chlap. Byla jsem strašně moc ráda, protože jsme měla strach, jak to přijme - bylo to neplánované. V práci to okamžitě oznámil a hned si vzal půl dne dovolený a přijel za náma pak k mé tetě na barák, kde jsme grilovali a ostatní to zapíjeli.

Bylo 20.5.2016, kdy jsme se dozvěděli tak radostnou zprávu. :) Všichni slavili, když jsme přijeli domů šli jsme za tchyní na zahrádku do jedné hospůdky a tam se taky slavilo. Řekla jsme jim, ať moc neslaví, že se to nedělá - jsem hodně pověrčivá. No druhý den byla sobota jsme jeli na narozeninovou oslavu, celý den jsem měla opět ty velké bolesti. O půlnoci jsme byli doma, usnula jsem hned, byla jsem vyřízená.

Ve dvě ráno mě vzbudily obrovské bolesti, šla jsem na wc, bylo mi strašně zle. Volala jsem na manžela, ať jde za mnou že asi zkolabuju, okamžitě přiběhl, chytil mě, ať si jdu lehnout do postele. V tu chvíli, jak jsem se zvedla, jsem omdlela, nějak matně si to pamatuju. Bylo to velmi rychlý a krátký, jenže pak jsem omdlela znova a to už manžel říkal, že jsem nevnímala.

Trvalo to dýl a brečel, měl strach. Volal okamžitě záchranku a svoji mamku, která bydlí 50 metrů od nás. Ta okamžitě přiběhla s bratrem manžela. Ležela jsem na zemi s velkýma bolestma a měla jsem strach, co se děje, zda je fazolka v pořádku. Do telefonu se ptali, zda nekrvácím. Naštěstí jsem nekrvácela - bála jsem se, že jsem potratila.

Přijela záchranka okolo 3. ráno a odvezli mě do nemocnice u nás ve městě. Přístup v Sokolovské nemocnici opravdu příšerný, pan doktor mě seřval, co tam dělám v půl 4 ráno, proč mě záchranka neodvezla do Varů atd., no prostě hrozný. Ležela jsem v nemocnici 4 dny a za celý 4 dny jsem se nic nedozvěděla - jen že se mám modlit, že není velká šance, aby se fazolka udržela.

Měla jsem strach, ale věřila jsem, že to dopadne dobře. Okamžitě po propuštění jsem šla na rizikovku. Do práce jsem se už nevracela, ale měli jsme zaplacenou dovolenou v červnu jako svatební dar od kamarádů do Chorvatska, takže po dobu dovolené jsme museli zrušit neschopenku, abych mohla odjet. Na jednu stranu jsem měla strach, ale na druhou každej říkal - jeďte a hlavně, abych byla opatrná.

Váš příspěvek

Odesílám...
Napsat příspěvek
5349
9.3.17 00:53

Pavli :srdce: :* :srdce:

 • Nahlásit
 • Zmínit
3892
9.3.17 02:16

<3

 • Nahlásit
 • Zmínit
9.3.17 02:35
:srdce:
 • Nahlásit
 • Zmínit
3472
9.3.17 04:10

Prozivali jsme to s tebou cele a budeme tady pro tebe i nadale… drz se Pavli :* :srdce:

 • Nahlásit
 • Zmínit
2222
9.3.17 06:09
:hug:
 • Nahlásit
 • Zmínit
6927
9.3.17 06:15

Skoda, ze to neni cele, cetla bych a četla.

 • Nahlásit
 • Zmínit
17316
9.3.17 07:19

To je tedy skoda, ze to neni cele, protoze jinak to nedava smysl. Dle nadpisu tehotenstvi asi nedopadlo, ale ctenar nevi, co se kdy stalo.

Edit. Uz jsem si to nasla jinde, porod andilka ve 38tt je zivotni peklo. :,( Uprimnou soustrast.

Příspěvek upraven 09.03.17 v 07:24

 • Nahlásit
 • Zmínit
5143
9.3.17 07:52
 • Nahlásit
 • Zmínit
3491
9.3.17 08:12

:* :srdce: snad ti pomuze se z toho vypsat.Budu drzet palce at to co nejdrive dopadne a mas u sebe krasnou berusku nebo broucka :hug:

Příspěvek upraven 09.03.17 v 08:15

 • Nahlásit
 • Zmínit
1065
9.3.17 08:13

@Cuddy je někde celý příběh?

 • Nahlásit
 • Zmínit
2194
9.3.17 08:22

Hodně sil, Pavlo. Ať se uleví na duši a na lidi, co tě opustili, nebo se k tobě otočili zády se vykašli. Oni absolutně netuší, jaké to je, odpusť jim (odpusť sobě!) a obklopuj se těmi, co mají podobné názory :kytka:

 • Nahlásit
 • Zmínit
9.3.17 10:03

Přeji hodně sil :kytka:

 • Nahlásit
 • Zmínit
4819
9.3.17 10:25

Ahojky holky zbytek pribehu mi zverejni zitra, jelikoz je to delsi, je to rozdeleny na 3 casti, takze zitra 10.3. by meli byt zverejnena 2 i 3 cast, vsem moc dekuji za slova a podporu :hug: :(, hlavne mym holkam ze supiny, ktery to semnou cele od prvnich tydnu prozivali a, ktery mi strasne moc pomohli to vse aspon trochu zvladnout…vy vite holky :hug: :hug: :kytka: :* :(

Příspěvek upraven 09.03.17 v 10:35

 • Nahlásit
 • Zmínit
3566
9.3.17 10:37

Deníček není špatně sepsaný, mrzí mě, co tě asi potkalo podle názvu deníku. Jinak ale musím napsat, že mi přijdeš nevyzrálá. Dítě chceš skoro za každou cenu, „zapomeneš“ si dojít na gynekologii pro recept a myslíš si, že jeden měsíc hormonální antikoncepci vynecháš a pak ji zase začneš brát, to jako vážně? A když se ti podaří jen tebou vytoužené těhotenství a máš komplikace, do práce nejdeš (tomu rozumím), ale přijít o týden v Chorvatsku kvůli tomu nehodláš. A to slavení těhotenství v podstatě pár dní po styku celou rodinou mi přijde teda trochu zarážející. Jinak si ráda přečtu i tvoje další deníčky, je mi líto, že ti tohle těhotenství zřejmě nedopadlo, a držím palce do budoucna.

 • Nahlásit
 • Zmínit
4819
9.3.17 10:49

@Martina D. asi takhle, nikdo neni dokonalej a to. že jsem zapomněla si dojet do recept má své důvody, v té době jsem řešila určitý věci a jelikož svojí gyndarku mam i ve vedjlejsim meste vypadlo mi to uplne z hlavy (stresem), ale po domluve s ni jsme rekli, ze dalsi mesic muzu pokracovat nevidim v tom problem…po propusteny z nemocnice mi pani dr napsala rizikovy kvuli memu pracovisti hlavne nelibi se ji kde pracuju v jakem prostredi proto me nechala uz doma s tim ze po dlouhe domluve mi rekla ze jet muzu jen at se nevystavuju slunicku, neudelala bych nikdy nic aby to ohrozilo driv malou, vse se projednavala s moji gyndarkou… a s holkama ze skupiny… to, ze slavily neni zarazejici, proste meli radost jejich prvni vnouce, neter atd..

 • Nahlásit
 • Zmínit
79
9.3.17 11:04

Jen prosím vás to slovo fazolka je hrozný. mně to evokuje luštěninu, ze které dělám polévku :) proč neříct normálně mimčo, mimi, mimísek je mnohdy zatracován, ale mně se to slůvko líbí je takové milučké :oops: já neříkam mimčům ani cvrček, protože tak zas nazývám čůrací orgán našeho psíka :oops: ale jinak se opatrujte, hodně sil

 • Nahlásit
 • Zmínit
3566
9.3.17 11:04

@Pala8 Dobře, prostě ses rozhodla podle sebe a konzultovala jsi to s gynekoložkou, předpokládám, že špatný konec těhotenství to nezpůsobilo. Ohledně braní hormonální antikoncepce mi názor gynekoložky přijde trochu neobvyklý, alespoň mně bylo řečeno, že hormonální antikoncepce se buď bere nebo nebere, ale rozhodně se nevynechává jen na měsíc, prostě to nejsou bonbony. Mně samotné bylo vždy skoro celý první měsíc při braní hormonální antikoncepce mírně zle od žaludku, tak by mě ani nenapadlo ji na jeden měsíc vysadit.Jak už jsem psala, mrzí mě, co tě zřejmě potkalo.

 • Nahlásit
 • Zmínit
4819
9.3.17 11:06

@Catthi ani uz si nepamatuju jak to vubec vzniklo :lol: myslim si, ze teta nazhrade mi pohladila bricho a rekla nase mala fazolka a nejak jse nam to zalibilo a zustalo to dokud jsme nezjistily pohlavi miminka :) jak jsem psala zitra by meli zverejnit dalsi casti meho denicku muzete precist a dekuji moc :hug:

 • Nahlásit
 • Zmínit
1597
9.3.17 11:32

Tak to rozdělení deníčku je poněkud nešťastné, protože jsem až z komentářů pochopila, že jsi o dítě přišla až ve 38tt. To mě strašně moc mrzí, ani nedokážu vyjádřit, jak moc :hug: Díky zozdělení deníčku adminy bohužel působí jinak, než by měl, to se jim opravdu nepovedlo.
Kdybych měla reagovat jen na tento text, tak bych řekla, že jste drndy, že jste těhotenství oznamovali v úplném počátku. Každé druhé nebo třetí těhotenství v tom začátku prostě nedopadne. Já i většina kamarádek těhotenství oznamovala až po 1. screeningu.
Každopádně přijít o dítě takto ke konci těhotenství je něco naprosto jiného. Je mi to strašně líto. Hrozně moc. :hug:

 • Nahlásit
 • Zmínit
4819
9.3.17 11:36

@123Soňa meli jsme ohromnou radsot a jelikoz me pak odvzela zachranka a lezela jsme na gynde tak jsme to pak ostatnim rict museli prtelum atd ptz se ptali..:/ ale tedka jsem rikali ze to oznamime az po prvnim screeningu, i kdyz to bude hodne lidem jasne ze jsme tehotna ptz jsme tedka v rizikove skupine a hned jak otehotnim jdu na neschopenku… v dalsim castech, ktery zverejni prej zitra si muzes precist co se stalo.. :( taky se mi to nelibi, ze je to tak rozdeleny a ze kdyz uz mohli to zverejnit najednou…

 • Nahlásit
 • Zmínit
3566
9.3.17 11:50

@123Soňa Souhlasím naprosto s tím, že tohle rozdělení deníku je nešťastné, první část totiž vyznívá odlišně a nenaznačuje to, co se zřejmě stalo (smrt dítěte v 38. týdnu). Nutí to pak čtenáře zbytečně reagovat na jakousi lehkovážnost, která zřejmě není podstatná a bude očividně v příštích dílech zastíněna tragickým koncem.

Příspěvek upraven 09.03.17 v 11:53

 • Nahlásit
 • Zmínit
10206
9.3.17 11:53

Dámy opravdu si nemůžete nechat aspon u deníčku s takovým tématem ty nevyžádané rady pro sebe??

 • Nahlásit
 • Zmínit
9.3.17 12:05

@Martina D. Pěkně jsi to shrnula, mám na to stejný pohled, ale možná je to jen tím, že je ten příběh na kusy a nedává mi to moc smysl. Na další části si určitě počkám, poněvadž takto jak je to hozené, je to takové všelijaké a nezasvěcený člověk může začít dělat předčasné závěry, které nemusí k autorce vyznít zrovna příznivě.

Je tam hodně detailů, které bych znát ani nepotřebovala a nemluví se o nich, ale zase chápu, že autorka má potřebu se vypsat.

Každopádně je mi líto, co se autorce deníčku stalo, kdy z dalších komentářů vyplynulo, že o miminko přišla v podstatě na konci těhotenství :(

 • Nahlásit
 • Zmínit
4819
9.3.17 12:07

@Jitusee dekuji :hug: :( :*

 • Nahlásit
 • Zmínit
5349
9.3.17 12:08

@Martina D. Jezisi, nemohla byste si sve myslenkove pochody a domnenky nechat bud pro sebe, nebo Pavle napsat soukromou zpravu, pokud Vam to tak trha zily (antikoncepce, slaveni).
Jsem jedna ze skupinky, kde jsme s ni vse prozivaly, zadna jsme nechodila v jejich botach, abysme mohly cokoliv soudit.
Prijde mi nedustojne, aby se tady pod denickem zjevovaly takove, dle meho nazoru, nemistne komentare.

 • Nahlásit
 • Zmínit
4819
9.3.17 12:09

Jak jsem jiz psala v komentari nahore, bohuzel mi admin rozdelil denicek na tri casti jelikoz je to dlouhe, a bohuzel to nezverejnily vse najednou, ale prubezne, podle emailu by meli zbytek zverejnit zitra, tak si na to klidne pockejte, pro nektery muze byt prvni cast nezajimava, ale chtela jsem napsat vse od uplneho zacatku…

 • Nahlásit
 • Zmínit
4819
9.3.17 12:10

@Jogrr dekuji zlaticko :,( :hug: :hug: :hug: :*

 • Nahlásit
 • Zmínit
3566
9.3.17 12:13

@Trojlístek Díky. ;)

 • Nahlásit
 • Zmínit
3566
9.3.17 12:16

@Jogrr Já reagovala jen na obsah deníčku. Netušila jsem, že abych mohla na deník reagovat, je nutné prozkoumat autorce profil a pročíst všechny komentáře.
To, že mi je moc líto, co se stalo, a že deníček je nevhodně adminy rozdělený, jsem už psala.

 • Nahlásit
 • Zmínit
1203
9.3.17 12:32

@Martina D. někdy je lepší opravdu mlčet a ne ventilovat všechny své myšlenkové pochody. některá tvá slova se pod takovýto deníček opravdu nehodí!

 • Nahlásit
 • Zmínit
3653
9.3.17 12:41

@Pala8 Je mi to moc líto, co se stalo…

@Martina D. píše:
Souhlasím naprosto s tím, že tohle rozdělení deníku je nešťastné, první část totiž vyznívá odlišně a nenaznačuje to, co se zřejmě stalo (smrt dítěte v 38. týdnu). Nutí to pak čtenáře zbytečně reagovat na jakousi lehkovážnost …

Pokud ti nenapověděla rubrika „Prázdná náruč“ ani název deníčku: „Náš strážný andílek Lily I. :(“ co se stalo, tak už fakt nevím… Chytrému napověz, houpého trkni - u tebe nápověda nefungovala.

@admin - je opravdu dobrý nápad všechno kouskovat?

 • Nahlásit
 • Zmínit
1597
9.3.17 12:46

@Jogrr To je totiž nedorozumění kvůli useknutí deníčku. To admini pěkně podělali. Tak ho měli prostě zkrátit, ale my nevíme, co se autorce stalo, jako to víš třeba ty. Kdybych nečetla komentáře, vůbec by mě toto nenapadlo.Asi nemají deníčky, tak potřebovali víc „kusů“.
Každopádně mi to je moc moc moc moc moc líto :(

 • Nahlásit
 • Zmínit
10206
9.3.17 12:56

@Pala8 Tady ma každá druha pocit, ze je rozená analytička a co hur, ze jsou snad jejich analýzy žádoucí a nepostradatelné.
Drz se, je dobre ze ses z toho vypsala :srdce: věřím, ze tech ktere te pohladi slovem se stale najde vic :hug:

 • Nahlásit
 • Zmínit
29
9.3.17 12:56

Pala8 je mi upřímně líto co se stalo. A musim s tebou souhlasit, že Sokolovská nemocnice a přístup personalu je příšerný :zed:

 • Nahlásit
 • Zmínit
10206
9.3.17 13:01

@123Soňa Prosim tebe, neházejte zase vsechno na adminy. Sekce,,prázdna náruč ",jmeno deníčku obsahuje slovo,,Andilek ",clovek nemusí byt zrovna člen mensy, aby mu to doslo.

Příspěvek upraven 09.03.17 v 13:01

 • Nahlásit
 • Zmínit
3566
9.3.17 13:09

@Jitusee Tady ma každá druha pocit, ze je rozená analytička a co hur, ze jsou snad jejich analýzy žádoucí a nepostradatelné.

To píše pod deníček teda ta pravá. 8o

 • Nahlásit
 • Zmínit
4819
9.3.17 13:10

Holky moc vam dekuji, vazim si to :hug: :hug: :hug:

 • Nahlásit
 • Zmínit
1597
9.3.17 13:10

@Jitusee jo ale někdy holky šílí, když potratí v 7.tt, tak bych se nedivila ničemu. A ono to opravdu nemá smysl, když je to takto vytržené. Kdybys nečetla komentáře, tak bys to poznala? Jen jsem se zastala jiné uživatelky, která osud autorky neznala.

 • Nahlásit
 • Zmínit
4819
9.3.17 13:11

@123Soňa nepotratila jsem…

 • Nahlásit
 • Zmínit
1597
9.3.17 13:12
 • Nahlásit
 • Zmínit
3566
9.3.17 13:13

@freeport Nemá smysl to rozebírat pořád znova a plevelit autorce diskuzi pod deníčkem. Už jsem k tomu své napsala a autorce jsem soustrast několikrát vyjádřila.

 • Nahlásit
 • Zmínit
4819
9.3.17 13:15

Holky nechci sem psat co se prsne stalo, od toho jsem napsala tento denicek a kdo chce, at si pocka do zitra na zverejneni dalsich casti…

 • Nahlásit
 • Zmínit
3566
9.3.17 13:16

@J_Doe Pokud ti nenapověděla rubrika „Prázdná náruč“ ani název deníčku: „Náš strážný andílek Lily I. :(“ co se stalo, tak už fakt nevím… Chytrému napověz, houpého trkni - u tebe nápověda nefungovala.

Samozřejmě napověděla, kdybys pozorně četla, už v prvním příspěvku jsem psala autorce, že mě to mrzí. Jak a v jakém týdnu o dítě přišla, jsem nevěděla, to v deníku nějak chybí… :nevim:

 • Nahlásit
 • Zmínit
1597
9.3.17 13:16

@Pala8 jo, to už vím, ale prostě z dnešního textu se to poznat nedalo, to jsem psala na vysvětlenou Jitce.
Drž se! :hug:

 • Nahlásit
 • Zmínit
19178
9.3.17 13:23

To je noční můra :( Já měla celé těhotenství šílený strach aby se malé nezastavilo srdíčko, nepomohl mi ani AS, ani screeningy, kontroly, nic. Celých 9 měsíců jsem si přála, aby už byla v pořádku venku…
Ale že se toto může stát i přímo v porodnici je pro mě nepochopitelné :( Vůbec si nedokážu představit jak hrozné to muselo být.
Jsi statečná :pankac: Ať si k vám miminko brzy najde cestičku :kytka:

 • Nahlásit
 • Zmínit
10206
9.3.17 13:35

@Martina D. Viděla jsi me někdy, ze bych nemístne komentovala deníčky z takove sekce? Urcite ne, protoze to ze mam často odlišný nazor neznamená, ze nemam pokoru k nestesti druhých.
@123Soňa Ano,ja sem to diky názvu deníčku a zařazeni do sekce poznala. Příběh autorky jinak neznam. A myslim, ze pravo silet ma i žena, jez potrati v 7 tt.

 • Nahlásit
 • Zmínit
3566
9.3.17 13:44

@Jitusee Nemyslím si, že jsem deníček nemístně komentovala. Přečti si deník a pak jen můj názor, nic nepatřičného na něm není.

 • Nahlásit
 • Zmínit
10206
9.3.17 13:47

@Martina D. :) a kde píšu neco o tobe? Sama ses v mem komentáři promítla, ja se o tobe vubec nezminovala.

 • Nahlásit
 • Zmínit
3566
9.3.17 13:54

@Jitusee @Martina D.Viděla jsi me někdy, ze bych nemístne komentovala deníčky z takove sekce? Urcite ne, protoze to ze mam často odlišný nazor neznamená, ze nemam pokoru k nestesti druhých.

a kde píšu neco o tobe? Sama ses v mem komentáři promítla, ja se o tobe vubec nezminovala.

No jasně, nikde ses o mně nezmínila a to, že můj komentář byl podle tebe nemístný, jsi nenaznačila. :lol:

Příspěvek upraven 09.03.17 v 13:57

 • Nahlásit
 • Zmínit
4819
9.3.17 14:04

@Kikuška90 děkuji mooo :( :hug:

 • Nahlásit
 • Zmínit