Náš život s hemangiomem III

Ostatní

Další část deníčku, aneb jedeme dál... Měsíc se s měsícem sešel a nás čekalo vyšetření očiček a očního pozadí.

Vyrazili jsme tentokrát s Vojtíškem brzo ráno, abychom to měli rychle za sebou (hahaha :-D ). Výsledek byl takový, že na kožním nám dali žádanku a než mi s mým (opravdu hodně) vykojeným mozkem došlo, že když jdu na jinou ambulanci, musím jít přes centrální evidenci, aby tam založili zase novou kartu (Vojtíšek se asi narodil s posláním vyzkoušet všechny oddělení v nemocnici :-) ), dostala se před nás spousta lidí. Takže ranní spěch byl k ničemu.

Po zhruba hodinovém čekáním jsme přišli na řadu, Vojtíšek už byl hodně unavený a protivný, takže kapání do očiček ho rozčílilo do nepříčetnosti, takhle „naštvanýho“ jsem ho ještě neviděla. V náručí se hned uklidnil, ale za 5 minut jsme šli na druhé kolo rozkapávání, takže další „nespravedlnost“ a další řev. Po rozkapání očiček jsme měli půl hodinky čas, tak jsem se rozhodla, že prcka nakojím. V kočárku ječel na celé kolo, u místnosti na nakojení jsem našla ceduli „Klíč k zapůjčení na centrální evidenci oproti průkazu pojištěnce“, inu začala jsem hledat peněženku s kartičkou pojištěnce a ta… nikde. Třikrát jsem prohledala kočár, bundu, tašku u kočáru… Prostě se po ní slehla zem, takže se řvoucím mrňousem zase výtahem dolů, v čekárně jsem se zeptala a přišla pozitivní zpráva, peněženka se našla a paní ji dala sestřičce. Dobří lidé ještě nevymřeli. Nicméně po téhle cestě už se mi nechtělo jet zase výtahem k centrální evidenci pro klíč, takže Vojtu jsem nakojila na lavičce na chodbě, dala do kočárku, a uvozila ho. Ani mi to nepřišlo, ale tímhle lítáním a krmením, jsem strávila čtvrt hodiny, než Vojtíšek konečně usnul. Takže za 15 minut přišla další obrovská křivda.

Budíček a kontrola očí a očního pozadí. Ani trošinku se mu to nelíbilo, „pral“ se s námi, co mu síly stačily, ale přece jen přesilovka tři na jednoho :-D

Každopádně výsledkem je, že Vojtíšek má očička a oční pozadí v naprostém pořádku, takže všechno to trápení mělo dobrý konec :-)

A to je asi tak všechno. Pokračování přidám 29. února, kdy nás čeká ještě návštěva neurologie. Snad i tam bude všechno OK a budeme už jen řešit, kdy nechat část hemangiomu, která bude v té viditelné části čela, odstranit :-)

Hodnotilo 4 lidí. Score 4.8.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
deny7
Závislačka 3860 příspěvků 30.01.12 08:51

Kate, hlavně, že to dobře dopadlo :hug:

 
VerunkaK
Povídálka 50 příspěvků 30.01.12 09:13

to je super, že to dobře dopadlo. Kamarádka se narodila taky se ,,znamínkem,, na obličeji. Měla ho mnohem větší než malej. A hnědý. Začalo jí to tam,kde malýmu,šlo to přes oko a až k bradě. V 15-ti si to nechala dát pryč. My to máme na bříšku,taky hnědý,ale velký cca 10 cm.
Přeji,at další KO dopadne v pořádku. :kytka:

 
eginka
Kecalka 455 příspěvků 30.01.12 09:20

Drzime Vam prsteky :-) Je to opravdu hrozne behat po doktorach s takym malym babetkom. Sama som toho zazila dost prve 3 mesiaca po porodu. A taky ta hlava preplnena hormonami robi svoje :-) Raz som sa uplne rozbrecela v cakarne nemocnici a sestricky za mnou hodili co mi je :roll:

 
Anabellka
Závislačka 4776 příspěvků 30.01.12 10:33

Kate jak jsi psala o tom klíči od místnosti na kojení, tak mě hned došlo že píšeš o dětské nemocnici v Brně. To fakt jedině v dětské můžou být tak slabomyslní a zamknout místnost na kojení a půjčovat ho maminkám oproti kartičce pojišťovny, notabene když ta místnost je tak pro tři, čtyři maminky a oni tam pustí jen jednu. Navíc nechápu proč se to zamyká, když tam defakto není co ukrást (jestli z tohoto mají strach). Taky jsem měla podobný problém, kdy mě dítě řvalo v kočárku hlady a já hledala kartičku pojišťovny, abych ho mohla jít nakrmit.
V Bohunicích máme taky místnost na kojení a ta se díkybohu nezamyká.

Jinak gratuluji k úspěšné kontrole, malej je moc krásnej šikula… :)

 
Pettynka
Ukecaná baba ;) 2410 příspěvků 30.01.12 14:23

supeer že je vše ok…
my máme též akorát na bříšku… a taky je vše ok…

 
merett  30.01.12 15:20

Ahoj Kate, jsem moc ráda že vám všechna vyšetření dopadají dobře a přeji vám at i další dopadnou na jedničku a vy už dál nikde běhat nemusíte :kytka:

 
evcav
Závislačka 4435 příspěvků 30.01.12 20:57

Gratuluju k super kontrole :kytka: :kytka: :kytka:

 
Mondík
Závislačka 4507 příspěvků 30.01.12 23:02

Bobik maly… Tak hlavne, ze je zatim vsechno v poradku! :hug: :hug:

 
Petra2829
Echt Kelišová 7889 příspěvků 31.01.12 16:39

Už by si zasloužil v klidu růst a ne samé návštěvy lékařů.Ach jo…Ať je to brzo za vámi.je to krásný a statečný klučík :hug:

 
Clementine
Nadpozemská drbna 27292 příspěvků 01.02.12 12:49

Kate - super :palec:
Koukám jak puk, že už je trojka, jsem si musela dohledat dvojku :lol:

 
Pája M
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 03.02.12 16:19

Je dobře,že je všechno v pořádku :dance: :dance: :dance: Prcek je úžasný :*

 
naneta
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 05.02.12 22:36

Hlavně že je všechno v pořádku. :hug:

 
Alyss
Extra třída :D 10471 příspěvků 05.02.12 22:51

Super,že je vše v pořádku:-) Držím palce na neurologii, určitě to bude taky OK:) ;)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama