Naše půlroční štěstíčko

Rodičovství

Po dvou předešlých deníčcích (první o těhulkování a druhý o porodu), přichází na řadu třetí, kde se s vámi chci podělit o to, jak krásné je být maminkou. :)

vysmátá jako vždy :D

a takhle teď vypadám, už jsem velká holčička :-)
3 komentářů

:-)
2 komentáře

Tady mi není ještě ani den :)

Čas utíká jak splašená voda a naší holčičce už bylo půl roku. Jak to letí! To snad ani není možné. Ještě nedávno jsem si hladila bříško a měla radost z každého pohybu, ale také ke konci chodila jak obrovský slon a prosila, ať už jde malinká ven. :-) A ten porod, krásný, i když bolestivý, ale neskutečně silný a úžasný zážitek. A teď už mám před sebou malinkou slečinku, berušku s náušničkama, skoro osmikilovou. :-)

Musím říct, že posledního půl roku bylo zatím nejkrásnější období v mém životě. Jsem šťastná a nebojím se to říct (musím to zaklepat). Mít dítě je obrovský dar. Je to velký závazek, ale také něco tak krásného, nového a úžasného. Pořád nemůžu uvěřit tomu, že jsme s přítelem (za necelé dva měsíce už s manželem :-) dokázali společně zplodit tak úžasnou bytost, jakou je naše dcera. Miluju jí nade všechno, vážím si jí a obdivuji, jsem na ní neskonale pyšná.

Vím, že pro každého správného rodiče je jeho potomek ten nej na světě. A já to cítím stejně. Za těch pár měsíců jsme toho už tolik společně prožili, i když to neuvěřitelně uteklo. Malá krásně pase, za chvilku bude na kolínkách, už se o to snaží. :-) Hezky papá, už i příkrmy, chutná jí jak zeleninka, tak ovoce i kašičky, mlsná po mamince tedy není. :-) Spinká celou noc a hlavně (!) se pořád směje…tak krásně, nádherně, že na to jen teď myslím a mám slzy štěstí a dojetí v očích. Miluji její smích, její jak já říkám, zatím bezzubý úsměv. :-D Má nádherný smích, krásná očička, hluboká a upřímná, stejně jako její tatínek. Miluju je oba. Jsou pro mě vším.

Pořád jí pusinkuji, očichávám, jak nádherně voní a mazlím se s ní, hrajeme si spolu. Je krásné, když se ráno probudím a naše sluníčko mě v novém dni přivítá svým nádherným bezelstným úsměvem. A když večer usíná a já jí dávám dudlíka, tak mojí ruku chytne do obou ručiček a drží si mě u sebe. :-)

Bohužel už jsme museli prožít první nemoc. Naše koťátko mělo ve třech měsících zánět průdušek. No bylo to hrozné…skončily jsme spolu v nemocnici a musím říct, že je to pro mě jedna z nejhorších věcí, co si umím představit, když je moje dítě nemocné a já mu nemůžu pomoct. Obrečela jsem to. Ale zvládly jsme to spolu, tatínek nás chodil navštěvovat a po necelém týdnu si nás odvezl domů. Teď už jen doufáme, že se nám nemoci vyhnou obloukem, že už jsme si to vybrali.

No ale zase k něčemu veselejšímu. :-) Všude po bytě se teď válejí hračky, dudlíky, plenky, ale mě to nevadí. Miluju být maminkou a každý večer s chutí ten „nepořádek“ poklízím. Že mě to nadšení brzo pustí? Možná, ale třeba taky ne - nechejte mě při tom. :-)

A teď už šup šup spát, dceruška už dávno spinká v postýlce a já se nemůžu dočkat, až nám taťka přijde ráno z práce a já v polospánku rozlepím oči a uvidím něco krásného - naší holčičku, jak v postýlce pase na bříšku, hlavičku vytahuje, aby viděla na tátu a krásně se směje a mého skoromanžela, jak s láskou hledí na ten náš poklad. Pak si jí vezme do náruče a půjdeme se společně mazlit do naší postele. Tomu říkám štěstí. :-)

Hodnotilo 13 lidí. Score 4.8.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Rajon
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 17.06.13 09:38

:hug: Nádhera, úplně mi to mluví z duše, nenapsala bych to líp!!! :srdce:

 
NikysekR
Patronka eMimino.cz 8127 příspěvků 2 inzeráty 17.06.13 11:14

Krásný deníček :srdce:. Cítím to stejně, jen s rozdílem, že mám chlapečka :hug: :srdce:.

 
Mishka85
Ukecaná baba ;) 1442 příspěvků 17.06.13 11:30

Hezké, taky mi to mluví z duše, jak z reklamy na štěstí :) Přeju ti to a jen tak dál!
:potlesk:

 
trpaslinka
Extra třída :D 11682 příspěvků 17.06.13 13:02

Jestli to mas jako ja, tak se neboj, to uklizeni Te prejde jen castecne.. jen to pres den bude doma vypadat hur a hur, ale vecer vzdy s laskou vsechno uklidis. Ja mam doma temer 2 letyho raubire a uklid behem dne jsem uz davno vzdala, zato vecer vse s laskou uklidim. Nemluve o tom, jak casto musim odsouvat skrine, protoze se pod ne dostanou pastelky, detske drevene puzzle, knizky a podobne. Pres den na to kaslu, protoze to nema cenu a uz me to fakt nebavi, ale vecer vse s laskou uklidim s vedomim, jake mam stesti, ze mam zdraveho kluka.

 
petraa.z7
Generální žvanilka 24281 příspěvků 51 inzerátů 17.06.13 22:12

Souhlasim, mame to stejne, nám jsou ve středu 4.měsíce :-)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama