Naše spokojená (zatím) dvojka

Rodičovství

Děti jsou naše radost, zlost i trápení, ale nevyměnili bychom je za nic na světě. Tak mě to dneska konečně zase chytilo. Nevím, jestli to způsobilo vyčerpání z těch dvou křiklounů, kteří si teď spokojeně hoví ve svých postýlkách, nebo si jen hlava řekla, že už je na čase začít zase psát. Ale ať už je to jak chce, musí to prostě ven.

Máme za sebou první týden školky. Všechno probíhalo naprosto fantasticky. Mišák nedělal scény, žádný pláč, vztek. Prý si poznává značku, chodí sám na záchod a dobře se začleňuje. Měl chodit celý týden jen na 2 hodiny, ale protože mamince zase jednou vypnul mozek a myslela si, že ve čtvrtek začíná plavání (a ono je samozřejmě až následující týden), tak Mišák poprvé ve školce obědval. Abyste rozuměli, dopoledne chodí plavat Andulka a odpoledne Mišák. I ten den proběhl odchod ze školky v pohodě a maminka se těšila, jak odloží své nejstarší dítě v pátek opět na celé dopoledne mezi Jablíčka (třída, kterou navštěvuje) a vyrazí na nákupy.

Přišlo páteční ráno, na účtu vymydleno a co, prostě úřední šimlové se zase ukázali. Prašule prostě nepřišly, jak měly, a tak z nákupů nebylo nic. Místo toho jsme po obědě vyrazily s Andulkou pro Mišáka a na očkování. Jenže po odchodu ze školky se ozvalo: Mami, uši bolí. Tak fajn, jdeme stejně k MuDr., tak jí to povíme. Andulička dostala ďobanec a Mišák vyfasoval rýmu jako blázen. A je to prostě kluk každým coulem, takže už po příchodu domů byl málem polomrtvý. Jen sebou praštil a ležel. V pět jsem mu naměřila 38, takže šupajdil do pelechu s bylinkovým čajem.

A já? Nejradši bych se naložila do vany, ale ani jít se mi tam nechce. Takže sebou asi praštím k bedně a spokojeně usnu, protože kdo ví, co bude v noci.

Hodnotilo 8 lidí. Score 1.5.

Reklama


Reklama

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Hanušátka 2.

Hanušátka 1

Třikrát a dost


Reklama