Naše Zoe-Už máme 3 měsíce!!!

Rodičovství

Ahojky všechny maminky,snažilky a těhulky!Tak se opět hlásím s naším denickem.Ale dnes je to náš výročni deníček.Náš Honzík má už 12 týdnu,už je mezi námi krásného čtvr roku. Právě tu sedí ted semnou u počítače,a diví se ,co to ta mamka dělá:)Je to náš velký zvedavec:)Aveliky smišek...Už se umí krásně a nahlas hihňat:) Honza je už konečně zdravý,rýma a kašel už odešel. Tak už do něj konečně nemusím rvát tolik léků.Už bereme jen Sab simplex na prdíky.Ale těch se už taky umí zbavovat sám.Prdí jak kanón:)

A jediné co nás ted trápí je to,že mám méně mlíčka a tak ho musím, místo po 3 hodinách, jak tomu bylo dřív,musím kojit co 2 hodiny.Asi to bude tím že honza už asi 3 týdny spinká od 21 do 5h a tak ho nebudím ,a tím, že ho v noci nenakojím,tak se toho mlíčka tvoří mín,no nevím,asi to bude tím,snad…snažím se být v klidu a nic si z toho nedělat.Je možné, že je to i tím stresem ze zkoušek.Právě se na jednu ted učím.Jdu na ni zítra.Tak uvidíme,jestli to zvládnu:)

Ted o víkendu tu byl za námi můj přítel.Hodně mě pomohl.Mohla jsem se v klidu učit.Blbli spolu.Honza se valel příteli po břiše,a poslintal mu celé tričko:) Také mi přítel dovezl plno fotek,co jsem nafotila,za ty krásné tři měsíce,co máme Honzíka.A tak jsem se celé hodiny kochala pohledem na fotky,jak byl Honza malý.A jaký je z něj už ted chlap:)Už jsem mu musela vyřadit několi dupaček a košilek,jelikož mu už byli malé.Honua má už 60cm a 5500gr.Možná by měl i víc,ale jak byl nemocný tak moc mu nechutnalo. Když o tom všem tak přemýšlím,co se za ten rok událo,tak jsem si vědoma toho,že i když je ten život ted hodně těžky,škola a mimino,ale kdybych se mohla vraátit zas zpět do toho dne,kdy jsem vytřeštěne zírala na ty dvě fialové čárky na testu a rozhodovala se ,jestli si mimi nechám,vím,že bych to nevrátila.Jsem nesmírně štastná,že Honzíka mám.Ted vím,že jsem Honzu počali na Valentýna.Je to náš dáreček,a ještě určitě bude:)Určitě to bude velký rošták:)Po tatínkovi:)Anebo po mamince??:))No uvidíme.

Každopádně je to můj mazel.Hrozně rád se tulí,mazlí a má rád když ho lechtám na nožičkách.Nejraděj má ale když si ho vezmu do náruče a on si může položit hlavičku na me rameno a poslouchat jak mi tluče srdíčko,to co zná z bříško.To usíná do 10 minut.Je to výhodné i pro mě.Držím ho jednou rukou a druhou listuji ve skriptech a učím se:)

Už se teším až budu mít všechno za sebou a budu moct jet domů,do Kroměříže.Ne e by se mi tady v Brně nelíbilo.to ano,vyrostla jsem tady,ale přece jenom je to tu u mých rodičů malé.Máma chudák musí spávat na gauči.Abych měla kam uložit Honzu. Už budu muset pro dnešek končit,abych se ještě neco naučila a taky už musím jít vykoupat Honzu,a dát ho spát.Už mi tu chudák z toho cvakání do klávesnice usnul:))

Pokusím se k dnešnímu deníčku připojit fotky.Posledně jsem je připojila,ale nějak divně,že se mi to nechtělo zobrazit:)Tak se s tím snad dneska poperu líp:)

Mějte se krásně a at Vás nikdo nezlobí.
Paaaa
Trintron a Honzík 12 týdnů

www.emimino.cz/modules.php?…

www.emimino.cz/modules.php?…

www.emimino.cz/modules.php?…

www.emimino.cz/modules.php?…

www.emimino.cz/modules.php?…

Váš příspěvek
Jindriska
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 04.02.04 09:12

Ahoj!
Moc ráda nakukuji k tobě do deníčku a sleduji, jak to všechno skvěle zvládáš. Honzík je strašně krásný miminko, trošku mi připomíná mého o dva měsíce staršího Matýska. Jen se takhle držte dál. Zdraví,

Jindra + Sofinka (2 roky) + Mateo (5 měsíců) od Ed

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 04.02.04 12:38

ahojky,

máš krásnýho chlapečka :o)

Šarlotka

Vložit nový komentář