Naší holčičce, na kterou se moc těšíme

Těhotenství

Dopis pro naší dcerušku, která se nám co nevidět narodí. Naše malá holčičko, když si tohle čteš, už je z tebe určitě velká slečna, ale v době, kdy to píši, jsi ještě docela malinké miminko, ještě u maminky v bříšku.

Do termínu nám zbývá 40 dní a já jsem každým dnem nedočkavější a taky trošku bojácnější :-), ale my to spolu zvládneme, viď, i společně s tvým tatínkem. Ten mi moc pomáhá, podporuje mě jak psychicky, tak fyzicky – masíruje mi bříško, záda a teď začal i s hrází, aby nám to trošku ten tvůj příchod na svět ulehčilo. Také jsem začala pít čaj z maliníku a jíst lněné semínko, to proto, aby se mi změkčily porodní cesty, víš, a aby to pro nás obě bylo lehčí. Nevím, jestli to opravdu pomůže, ale věřím, že ano :-)

Moc se na tebe všichni těšíme, beruško naše. Každý den s tatínkem a hodně i s tvojí babičkou pozorujeme, jak se mi hýbe bříško, posloucháme tvoje srdíčko a občas i křupnutí nějakého tvého kloubíku, nojo, vážně už ti křupou, taky jsem se divila :-), ale to máš po mamince i po tatínkovi, oba křupeme jak blázni :-) Tatínek si s tebou rád povídá a je vždycky šťastný, když ho krásně pokopeš. A že to umíš pořádně :-) Taky poznám, kdy máš hladík, snažím se jíst pravidelně, ale občas, když už je čas na jídlo, tvoje kopanečky ustanou a když spolknu první sousto, vesele mě žďucháš, to je kouzelné :-)

Dneska jsem ti četla Ferdu mravence, doufám, že se ti to líbilo, kočičko. Mě teda určitě :-), vracím se do dětských let a už teď se nemůžu dočkat, až budeš hajat v postýlce a já ti budu číst všechny ty krásné knížky, co pro tebe s tatínkem máme připravené. Snad se ti to bude líbit tolik jako mně, tvoje babička mi hodně čítávala, víš. A teď bude i tobě.

Pokojíček už máš přichystaný, kromě jedné skříně, u které bohužel čekáme na správný náhradní díl. Jinak máš vše nachystané, vyprané a vyžehlené, postýlka tu čeká jen na tebe miláčku. Tenhle měsíc ti ještě s tatínkem musíme koupit monitor dechu, to abychom mohli klidně spát a tolik se o tebe nebáli, víš.

Tatínek rád fotí moje bříško, abychom měli co nejvíce obrázků na památku. Až je uvidíš, jsou nádherné, lepší než z ateliéru. No jo, máš šikovného taťku :-), počkej, jak tě bude fotit, až tu budeš s námi, to bude foteček :-)

Zítra jdeme do poradny k panu doktorovi, tak jsem zvědavá, co nám poví. Podle všeho jsi už před třemi týdny byla hlavičkou dolů, zádíčky na levé straně. Tak snad už jsi tak zůstala, občas mám pocit, že pořád děláš kotrmelce, i když místo už tam na to asi nemáš. Však jsi taky před těmi třemi týdny vážila něco kolem dvou kil :-), babička se směje, že budeš náš malý obřík, ale myslím, že budeš mít váhu tak akorát a budeš nádherná zdravá holčička.

Tak, zlatíčko naše, hezky se nám v tom bříšku „dopeč“ a brzy se uvidíme, milujeme tě, tvoje maminka a tatínek :-***

Hodnotilo 6 lidí. Score 4.3.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
italia
Kecalka 372 příspěvků 42 inzerátů 05.11.12 12:42

Já píšu stejně :lol:

 
estrea
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 05.11.12 13:54

Hezké, jednou si to budete číst s holčičkou spolu, a ona bude vidět kolik lásky jsi ji dávala ještě v bříšku :D

 
jediný andílek
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 05.11.12 16:19
:potlesk:
 
al112
Povídálka 31 příspěvků 05.11.12 19:39

Krásně napsané až dojemné až jste mě vehnala slzy do očí, moc Vám to přeju a je patrno jak se na Vaší holčičku moc těšíte. Už teď vím, že bude s láskou vychovávaná a bude mít tu nejlepší mámu. :srdce: Sama mám 20 měsíční holčičku, takže jsem moc šťastná. :srdce: Ještě jednou přeji moc štěstí Vám a malinké a moc moc moc zdravíčka. Držím palečky. :kytka: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

 
Chiřdlová
Kecalka 438 příspěvků 06.11.12 19:19

Děkuji za krásný komentář a i já vám přeju, abyste měla z holčičky jenom samou radost, hodně štěstíčka a hlavně zdravíčko :kytka:

 
Chiřdlová
Kecalka 438 příspěvků 06.11.12 19:20

Děkuji, přesně na to se těším, až bude jednou číst tyhle řádky a já vzpomínat, jak to bylo krásný. snažím se už teď holčičce posílat do bříška světlo a lásku, tak snad to beruška cítí :)

 
daja87  06.11.12 21:26

Holky, ani nevíte jak Vám tohle závidim. To, že prožíváte těhotenství s někým koho milujete a kdo miluje Vás…Snad se mi to taky jednou podaří :) Jinak krásný deníček a držím palce :hug:

 
Chiřdlová
Kecalka 438 příspěvků 06.11.12 21:49

Děkuju moc a držím také palečky, určitě se ti to taky podaří prožívat s někým milovaným :kytka: :mavam:

Příspěvek upraven 06.11.12 v 21:49

 
luciee9  06.11.12 21:59

Krásně napsané :palec: :srdce:

 
Chiřdlová
Kecalka 438 příspěvků 06.11.12 22:24

Děkuju moc :kytka:

 
marca46
Neúnavná pisatelka 19498 příspěvků 07.11.12 12:48

Moc krásně napsaný! Mám holčičku je jí 15 dní a tak jsem si u čtení pěkně pobrečela z návalu hormonů. Přeju vše dobré. :andel: :srdce:

 
Chiřdlová
Kecalka 438 příspěvků 07.11.12 13:01

Děkuju, přeju tobě i holčičce moc zdravíčka a ať ti dělá jen samou radost :kytka:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama