Neúspěšný první IVF cyklus

Ostatní

Ahojte všichni, v lednu jsme s manželem podstoupili první IVF cyklus, bohužel neúspěšně. Vše probíhalo bez problémů, ale ze tří transferovaných embryí se neuchytlo ani jedno. Bylo to velké zklamání, naštěstí manžel mi byl velkou oporou. I když je to finančně dost náročné, chystáme se na druhý pokus. Snad to tentokrát vyjde. Přeji všem hodně štěstí, pevné nervy a úspěšné zakončení našeho společného trápení.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Dandy
Stálice 60 příspěvků 18.04.05 20:03

Ahojky - přesně vím jak se cítíš. Já taky v lednu IVF ICSI podsoutila - zavedli mi 2 embrijka a jedno se chytlo, ale v 6tt jsem stejně potratila. Kolik nocí jsem probrečela, měla jsem pocit, že už do toho vživotě nepůjdu. Snažíme se s manželem o miminko 4 roky - problém hlavně v manželově spermiogramu. Hned první pokus nás vyšel na 24 tisíc. Ale k mému úžasu jsem se z toho vzpamatovala docela brzo a byla rozhodnuta, že hned po té co dostanu MS půjdeme do KET, pokud to můj stav dovolí. Zůstalo nám 6 zmrzlíků, rozmražení ale přežily jen 2. Ty mi zavedli a já jdu ve středu na krevní testy, zda se povedlo. Mám šílené nervy - bojím - bojím se neúspěchu. Proto, ale i tobě přeju pevné nervy a znovu hurá do toho - protože jednou to určitě vyjde - prostě musí! Takže přeju vše nej a brzo //

 
Popelinda
Nováček 4 příspěvky 20.04.05 09:46

Ahoj,
přeji ti hodně štěstí při krevních testech, držím všechny palce, aby to tentokrát vyšlo a i konec aby byl šťastný.
Já jsem se z neúspěchu už taky docela vzpamatovala, teď nám v dalším pokusu brání jen nedostatek financí. I u nás je příčina ve špatném spermiogramu. Ale taky doufám, že to jednou musí vyjít. Takže ještě jednou hodně štěstí a pevné nervy.

 
Anonymní  25.04.05 21:42

Určitě do toho jděte, nám se až na potřetí ICSI po dvou letech podařila dvojčata. Už jsem v to nedoufala. Držím palce a věřím, že Vám to vyjde, když ne napodruhé tak napotřetí. Radka

 
Anonymní  10.05.05 14:42

Moc dobre vim, jak se snasi neuspech pri IVF. Ale clovek se k vysledku NESMI upinat. Vzdyt uspesnost IVF je pouze 35%. Proto taky zdravotni pojistovny hradi 3 pokusy (cha cha- financni spoluucast pacientu je stejne zavratna). Takze hlavne klid, ono to vyjde priste! U nas je vysledkem tehotenstvi ve 24. tydnu :-))

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Jak zvýšit hodnoty spermiogramu?


Reklama