NĚŽNÁ NÁRUČ - nová kniha nošení miminek

Ostatní
  • 23.11.04

Chtěla bych Vám všem poslat bezva informaci, v prosinci výjde kniha moderní metoda manipulace (jak děti nosit, zvedat, polohovat .....) s miminkama.

Je to jediná literatura na našem trhu. Vydává to Grada a více informací + ukázku stránek najdete na www.bc-kenny.cz

Mám zkušenosti, že v současné době je správná manipulace s dětmi lehce podceňována, nebo spíše se na ní neklade takový důraz, jako by měl. Proto pokud chcete mít spokojené a pohodové miminko a chcete s tím pomoci, určitě na to mrkněte a dozvíte se spoustu zajímavého. takže GRADA, nebo www.bc-kenny.cz

Váš příspěvek
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.04 21:38

Dík za tip, knížka vypadá dobře, už jsem si ji objednala. Stáňa

barban
Kecalka 102 příspěvků 27.11.04 23:30

Tak mě někdo předběhl, zrovna jsem si sumírovala komentář k této knize, kterou právě držím v ruce, na trh by se měla dostat každým dnem a myslím, že by neměla chybět v knihovničce žádné z nastávajících či stávajících maminek, event. těch, kteří se na péči o malého tvorečka podílejí. Je to velice poučná kniha, je v ní hlavně hromada fotografií s názorným popisem poloh a technik úchopů, proč a jak s dítětem takto zacházet . Měla jsem tu čest se na této knize podílet, tedy nepřímo, prostřednictvím své dcery, ale práce to byla hezká a ráda budu vzpomínat na to, že jsme něco udělaly pro zdraví a pohodu spousty dalších miminek a pro jejich spokojené rodiče. Doufám, že se Vám maminky bude líbit a že po ní s láskou sáhnete vždy, když to bude zapotřebí. Mějte se krásně, pohlaďte svá bříška nebo mimísky.

Ahojky Bára a Kristýnka

ajka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 28.11.04 08:35

Ahojky,

stejně jako Barban i já se dostala se svým synem do příjemného a pohodového prostředí kde knížka vznikala. Je opravdu nádherná a myslím, že přesně toto na trhu chybělo. Přála bych všem těhulkám i maminkám, aby se jim dostala do knihovničky, určitě nebudete litovat. Veliké plus této knížky je i video CD, které vám spostu věcí názorně předvede.

Ajka, Lenička 27 měs. a Lukášek 3 měs.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.04 08:36

Zdravím všechny,
taky jsem už měla možnost nahlédnutí do této knihy a musím říci , že na knihu podobného formátu a informací jsem nenarazila ani po navštívení několika knihkupectví. A to jsem tam strávila času.
Tak určitě doporučuji.M

Vložit nový komentář