Nika, Adámek a kamarádi - BABOLETNÍ od Katky a Tomáška

Rodičovství

Ahoj maminky, školáčci, školkovníčci, batolata a Neználci!! Noví školkovníčci si zdárně zvykají na školku, ti ostřílení přemlouvají maminky, aby tam mohli být co nejdéle, sluníčko svítí, Neználci se zdárně dopékají no není život nádhernej?

Mám podzim moc ráda, těším se na barevný listí, procházky, pouštění draka, dokonce i toho opečenehýho buřta pozřu když už to k tomu tak nějak patří. Jo a ještě ráda chodím na houby, i když to je asi tak všechno, co s nima chci mít společného. Takže já si užívám. A když k tomu přidáte malýho prďolku, který vám řekne JÁ TEBE LOVE YOU TAKY a završí to pusinkou, tak už je to prostě ŠTĚSTÍ.

Chtěla jsem vám v deníčku napsat o dvou tématech - svatbě mého bráchy a hledání nové školky. Školku už jsme sice probraly a já ještě jednou moc děkuju za všechny názory, ale přece jen se k tomu musím ještě vrátit, mám toho plnou hlavu. Samozřejmě zvažuju všechna pro a proti a další možné alternativy, např. českou školku a nějakou anglicky mluvící osobu na hlídání třeba na dva dny v týdnu. Nebo českou školku a já, mluvící na něj anglicky, ještě víc anglických DVDček a CDček, Edward jezdící sem častěji a my jezdící častěji tam (i to by vyšlo levněji). Nebo anglická školka jen na 3 dny v týdnu, nebo 4, nebo 5??

Ale nakonec mi z toho vychází, že pro Tomáše bude určitě lepší, když bude mít jenom jednu školku, do které bude chodit 5 dní v týdnu. Už tak mám docela výčitky z toho, jak pořád pendluje mezi Libří, Prahou a chalupou a nikde žádná pravidelnost. No a když se dostanu až sem, tak je to zpátky k dilematu anglická nebo česká školka. Myslím, že i s tou českou školkou plus těmi doplňkovými aktivitami v angličtině bychom to zvládli. Tomáš by si tu současnou znalost uchoval a při pobytu s tátou nebo s prarodiči by ji ještě posílil.

Tak proč ještě váhám? Protože mě Edward PROSÍ ať ho dám do anglické školky, protože má hrozný strach, že Tomáš se anglicky dostatečně nenaučí a nedomluví se spolu. A také proto, že vlastně jediné, co mě od toho opravdu odrazuje, jsou peníze. A to je mrzkej důvod pro cokoliv. Edward mi může dát navíc 4 tisíce, jinak to musím zatáhnout z toho, co mám teď. Budeme muset šetřit, ale nezruinuje nás to. Takže tak.

Pokud jste čtení ještě nevzdaly, tak se právě dostáváme k tématu číslo 2: v sobotu se mi oženil brácha. Svatba se vydařila, obřad byl v kapli na zámku Kozel, hostina a všeobecné veselí asi kilometr odtamtud v hotýlku uprostřed lesa. Pro mě to bylo docela emocionální, brácha je starší než já a dlouho to vypadalo, že nikdy žádná svatba nebude. Já jsem na tom vlastně stejně a navíc jsme velmi malá rodina a už jsme si nějak zvykli na to, že to ani jinak nebude. No a ejhle, brácha mi dělal stavební dozor a móóóc se mu líbila projektantka, která mi kreslila dům … Tomáš byl během obřadu hodnej, ovšem po obřadu jsem ho nepoznávala - odmítal se fotit, takže s ním nemám skoro žádnou fotku, věšel se mi na nohy, s nikým se nechtěl bavit, no děs. Naštěstí vidina jídla na hostině mu dala zapomenout na tyhle divný móresy a už byl v pohodě, se všema nejlepší kamarád. To ale ještě nebylo nic proti tomu co nastalo, když začala hrát hudba. 3 hodiny, nekecám, jsme spolu protancovali. Byl k neutahání. Ale byla to skvělá zábava a myslím, že jsem nebyla vůbec jediná, kdo se dobře bavil. Spali jsme tam, druhý den jsme posnídali svatební dort, šli na prohlídku zámečku a parku, Tomáš si zajezdil na kole, v Plzenci jsme si dali svíčkovou a odfrčeli domů.

Moc vám všem přejeme krásné babí léto, klidné a veselé školkování a Janě pohodové a bezproblémové narození Neználků, už se na ně všichni moc těšíme!

Katka a Tomáš (3 roky a 8 měsíců)

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
 
letadlo
Závislačka 3592 příspěvků 08.09.06 13:15

Že by zase jednou první? :-))))))))))))))))))))

 
tama
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 08.09.06 13:19

a ja druha??? :)))))
k…

 
bobik2
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 08.09.06 13:26

Druháááááá:-))))))  

Katko, to rozhodování ohledně školky je asi vážně hodně slozité, ale těžko ti nějak radit, když se stejně musíš rozhodnout sama a myslim, že už jsi asi i rozhodnuta, ne? Budeš Tomáška posílat do té angl. školky, co jsi psala posledně?? Teď jsi možná z toho rozhodnutí nesvá, ale kdyby jsi tak neudělala, tak si myslím, že by jsi měla výčitky a to nemá cenu.  

Jani, jak se cítíš??????????????  

Dneska školka úplně v pohodě, žádné fňukání, takže z toho mám super pocit, no uvidíme jak to bude po víkendu. Škoda jen, že se počasí zkazilo. Chceme jet zítra na chalupu, tak snad nebude moc pršet.  

Krásný pátek a ještě sem juknu, jdeme odpol. do restaurace, tchýně slaví 65, takže tu budu až večer.  

Irena a kluci

 
letadlo
Závislačka 3592 příspěvků 08.09.06 13:29

Katko,  

deníček je moc hezký.  

Se školkou nejsem schopná poradit, ale musím se smát tomu, že by levněji vyšlo, pokud by jste s Tomáškem častěji jezdili do Londýna a Edward sem. To je hrůza, co? A navíc si myslím, že tohle řešení by bylo i efektivnější, co se týká jazyka.  

A svatba musela být úžasná. To je krása, že jste si to všichni užili. Takové svatby mají být, ne plné stresu a napětí. Tomášek musí být úžasný tanečník, snad mu to vydrží i do dospělosti. :-)))))
Já ráda vzpomínám na naší svatbu, byla moc pěkná, moc jsme si do ničeho nenechali kecat, na svatbu jsem pozvala výběr příbuzenstva, co jsem chtěla já a protancovali jsme to snad do 4 do rána.
To mělo být veselé a najednou jsem si vzpomněla na dědu. To tam ještě byl. Často na něho myslím, chtěl mít velkou rodinu (byl nemanželský a vyrůstal pouze s babičkou a tetou, jeho maminku vypátrala až moje babička), to se mu podařilo, ale určitě by měl radost z pravnoučátek. V listopadu jich bude už 7!!! A tu naši cácorku by miloval, takovéhle treperendy měl nejradši. :-)))))))))
Já se snažím uklízet a nějak mě z toho rozbolelo břicho, tak toho asi nechám. Už fakt nic nevydržím. :-)))  

Jana, Kajka a Neználci

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 08.09.06 13:41

Ahooooj holky,  

tak mam posekano, ale vycerpani je paradni … dneska asi tu damskou jizdu nezvladnu v plnem nasazeni:-))) Brzo to vsak zabalim a pokud se zadari, treba si jeste na hodku dachnu, uvidime.  

Chtela jsem to dneska v poledne zabalit a vyzvednout si Niku ve skolce, ale nejak se nezadarilo …jen doufam, ze ji deda vyzvednul, nema u sebe mobil a tak to nemohu zkontrolovat…  

Nemam silu na vic reagovat, ozvu se zitra nebo pozdeji…  

Papa  

Sulda

 
letadlo
Závislačka 3592 příspěvků 08.09.06 13:46

Holky,  

tu dámskou jízdu si krásně užijte.  

Jana

 
caramella
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 08.09.06 14:35

Uááá - katko už nový deníček - ty jsi borkyně!!! Přečtu ho ale až později, za chvíli prchám pro Honzíka.  

Kristy - Adam nikdy žádný příznaky neměl, jednou se mu pod krkem na hrudníki udělalo cosi jako atopickej exém ale namazali jsme to excipialem a zmizelo to. No a pak na jaře - to mu byl rok a 3/4 se to prostě projevilo… začal uničeho nic mít různě velký fleky, hlavně na obličeji a u pindíska, kde ho to asi dost trápilo. Ale vlastně ty fleky byly všude - byly červený a měnili se, nejdřív vypadaly jako štípanec a pak zas jako odrážděný, no prostě divný - i doktorka z toho byla jelen. Pak z krve prokázali alergii na mrkev a lískový ořechy - maj vytipovaný největší alergeny a kořenová zelenina k nim patří. Dáváme mu (jim oběma - Honza má pro změnu rajčata a arašídy) sirup Aerius každej večer a jsou oba ok.
Mě k alergiím řekli, je-li jeden rodič alergik (u mě se to projevilo až v dospělosti) je téměř 100% jistota, že dítě bude taky - tím tě samo nechci strašit, jen předat informace. Atopickej exém, když je, měl byl kolem jednoho roku „vyhasnout“ a pravděpodobně se to pak někdy později objeví jako nějaká alergie - co a kdy to spouští je otázka, asi i oslabená imunita atd. na to může mít vliv. Já jsem jako dítě atopickej exém neměla ale moje máma měla alergii jako blázen, která jí v dospělosti v podstatě zmizela a teď se jí zase objevuje na něco jiného než měla před tím. Tak uvidíš, kdyby se to opakovalo, zkusila bych doktora - chápu, že šílíš, co do něj doktoři cpou bez tebe - mě by kleplo! ale snad mají taky moderní léčiva a Braja je jistě rozumnej.  

Veru - Adam celý plavání prořval, skoro celý…
Uf - jedu pro „machra“ - ono machrovství se ovšem projevuje šílenejma stavama doma (už se těšim na tu psycholožku!), prostě ty změny sice vítá ale nějak je moc nezvládá. U nás jsou ve školce do 3, vstávaj v půl - teda školka je asi otevřená dýl ale mám pro něj dorazit ve3. To je mooooře času - ten celej den s jedním rarachem! já mám šok, že nevim, co s tím časem dělat!  

pa MHA

 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 08.09.06 16:34

Katko,
omlouvám se, že vám lezu do deníčku…já bych to neřešila a Tomáška do té školky dala! Pokud ti to finance jen trošku umožní, což asi jo…když už se skoro 4 roky snažíš, mluvíš na něho anglicky, základ má parádní…byla by škoda o cokoli z toho přijít! A s Edwardem se přece jen nemůže vidět každý týden…
Držím palce, ať je to super školka po všech stránkách a osvědčí se!
Já bych Ondru dala hned, ale tady v Brně to právě ty finance neumožní :-(
Sylva od Špuntíků

 
Uživatel je onlineZuziky
Neúnavná pisatelka 16498 příspěvků 08.09.06 17:41

Ahoj kocky a kotatka!
Vidite dobre, jsem to ja- teda lip receno, jsme to my:-)jeste porad dva v jednom, ale kdovi na jak dlouho?:-)
Za tu dobu, co jsem se neozyvala, se toho stalo siiilene moc- az bude troska casu, vylicim podrobneji- ted ve zkratce jen to nejdulezitejsi: v podstate od dubna jsem byla na nemocenske- zavrena doma- bez PC, bez netu- no des…Pripadala jsem si jako bez zivota:-)
Absolvovala jsem snad vsechna mozna tehu vysetreni, ale snad bude vse OK. akorat jedna vec se mi nepodarila mit chlapecka:-)A po dlooouhych debatach to bude Matěj.
Taky se mi podarilo ztratit telefon a nez jsem to zjistila, nejaky dobrak mi udelal ucet na 12 tisic- tel byl na pausal:-(((Jirka vypadal, ze me asi zabije- jeste diky bohu za brisko:-)No, brisko…Jirka vzdycky rika megadomek…Jani, ty mas brisko uplne ukazkove- jen nevim, kde mas druheho Neznalka:-))
Suldo, penizky jsem ti posilala asi na desetkrat, jenze jsem debil!!!!Nejak jsem pokazde zapomnela jedno cislo, tak mi platba neprosla:-( dnes poslany a snad uz opravdu a v poradku, tak se mooooocka omlouvam…
Konecne mam doma PC i net- oboje funkcni, tuky tuk, tak s vama budu casteji…
Filipek uz je celodenni skolkovak, moc se mu tam libi, coz je jen dobre:-)) ze sveho „kapesneho“ kupuje darky miminku:-) a uz se nemuze dockat, az s nim bude hrat fotbal:-)))))
No nic, zatim aspon troska, mozna vecer pokracovani:-)
Mejte se moooc krasne, zatim papa,
Zuzka, Filipek a Matysek (35tt+5)

 
KatkaN
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 08.09.06 18:22

Ahojky Zuzko,  

jsem moc ráda že se ozýváš, už jsme o vás měly strach! Těším se na vyprávění, jak jste se celou dobu měli a taky na Filipovy hlášky :o)  

Filípek je velikej šikula, už se moc těší na brášku, co? Jenom na ten fotbal si ještě trochu počká :o)) Hele, nechcete taky Matyáše? :o)))  

Katka, Matyáš a Filip  

Holky, omlouvám se že se teď moc neozývám, manžovi exla klávesnice tak hádejte čí si půjčil… Číst můžu, ale psát jenom když není doma :o)) 

 
Uživatel je onlineZuziky
Neúnavná pisatelka 16498 příspěvků 08.09.06 18:23

Ahoj Kati,
nad Matyášem jsem uvažovala, ale manža řekl Matěj- holt a za ten telefon musim poslouchat:-)))
 Z.

 
HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 08.09.06 20:12

Zuzkooooooooo­oooooo!

No sláva,už jsme měly strach,co s vámi je!Zrovna dnes jsme to s Jančou řešily,copak se děje,že se neozýváš.

Teď dělám večeři,tak se ozvu později.

Pa Hanka a holky

 
monas
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 08.09.06 20:56

AHoj holky!

Zuzko - no to je bezva, že se ozýváš!!! Už jsme byli všichni zvědaví, jestlis třeba už neporodila!!! :-) Takže další páreček klučíků?! Neboj, ono to má své velké výhody! Uvidíš sama! Ale chápu, že jsi určitě byla trošku zklamaná, viď?! Já byla taky, ale už jsem si zvykla a jsem ráda! A Matěj i Matýsek je moc hezké jméno!
Katko - svatbu jste si parádně užili! TOmášek je šikula, že vydržel tak dlouho trsat! A s tou školkou - jak jsem psala - bohužel moc neporadím. Ale jak psala Jana, skoro bych až uvažovala o častějších cestách do Anglie a tatínkových návštěvách z Anglie! Zvlášť pokud to výjde navíc levněji!
A co u nás nového? Dnes jsem s Tomíškem pro jistotu zašla k doktorovi, abych pak přes víkend náhodou netrnula, jestli nemá třeba chřipku, zápal plic apod. I když jsem přesvědčená, že to bude 6-tá dětská nemoc, protože žádné jiné příznaky zatím nemá. Paní doktorka ho prohlédla a opravdu na něm nic jiného neshledala, takže mám jen snižovat teplotu a uvidí se!  To jsem teda fakt zvědavá. Pořád se nám teploty pohybují kolem 37,5-39. Doufám, že noc bude jakžtakž! Ta dnešní nestála za moc! :-(((
Tak dobrou noc!
PS: Jani, nic nového?! :-)
Monča a kluci

 
letadlo
Závislačka 3592 příspěvků 08.09.06 21:21

Ahojky,  

Zuzko, vítej zpět. Ani nevíš, jakou mám radost. Fakt jsem měla strach, co s Tebou (tedy Vámi) je. Ani SMS jsem nechtěla psát, psal Šulda a když jsi neodpovídala..... Teď nám je jasné proč. :-(((( Piš častěji, ať se u Filípkových hlášek zasmějeme. Já se omlouvám, ale více se toho dneska ode mně nedočkáte, jsem hotová. Neználci si opět asi razí kousek cesty na svět, bolí mě břicho a ani stát mi moc nejde. Tak jdu vegetit k televizi než tam docela vytuhnu.  

Hani, díky za dnešní návštěvu, jsem moc ráda, že jsem Vás opět viděla.

 

Jana    

 
HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 08.09.06 21:51

Katko,díky za krásný deníček:o ).
Ta školka ti teď asi dělá dost vrásky,že?Kaž­dopádně,ať se rozhodneš jakkoliv,věřím tomu,že Tomášek už anglicky umí,má angličtinu zajetou a Edward se nemusí bát,že se se svým synem nedomluví. Že Tomáš na svatbě nechtěl spolupracovat,to chápu,Klárka je totiž příšerně zasekávací,takže už se ničemu nedivím.A jak vidno,občas to dělají téměř všechny děti.

Jani,taky jsem ráda,že jsem vás viděla,holky byly docela hodné,tak se dalo i pokecat:o ).Kéž by i Neználci byli(y) hodná miminka!!!!Moc bych ti to přála,zasloužíš si to.Máš pohodové těhu,tak by měla být pohodová i dítka.Bříško už más opravdu pěkně dole,jsem moooooc zvědavá,kdy si začnou Neználci razit cestu na svět:o ).Jak jsem říkala,myslíme na tebe a držíme palečky,ať je všechno OK(bude!).
Pořád přemýšlím o tom Legu a asi ho na Vánoce pořídíme,teda nějakou část.Je to pálka!

Zuzko,vážně jsme měly strach,co s vámi je,když ses neozvala ani na mobila.Tak teď už máme jasno,to je síla,12 tis. na účtu,by mě omejvali!Akorát,že mě by manža asi zabil,bříško nemám:o ))).
Matěj je hezké jméno,ale Matyáš,to by byla psina,s Katkou byste to měly hezky prohozené:o ).Nechceš to na manžu ještě zkusit?Když mu vysvětlíš,že je to kvůli jedné mamině z emimina,třeba si dá říct,hihi:o )))).

Mončo,tak já na 95% tipuju tu 6.potvoru!Moje holky ji měly obě kolem 10 měsíců a klasika,jen horečka a nikde nic a pak se objevila vyrážka!
Já mám teď strach z neštovic,ještě jsme je doma neměli.Bylo by dobře,kdyby si je holky odbyly už teď,ale ta představa,horeč­ky,svědící pupínky a to vše třeba na dvě etapy,tzn. měsíc být zavřená doma,brrrr.Tak snad kdyby je holky měly aspoň najednou.

Zítra jdem tradičně na Lanškrounskou kopu,je to dálkový pochod,jsou různě dlouhé trasy,od 5 km,do 100 km(na tu se vyráží už v noci),na těch kratších trasách je pohádkový les,kde děti plní různé úkoly.My jdem samozřejmě jen těch 5 km,Klárka už se těší na vlka a Karkulku(vloni jsem dávala do galerky fotku,teda myslím),dáme si nějaké dobroty,budou tu kolotoče,houpač­ky,to zas bude vítr v peněžence!Ale snad bude hezké počasí a užijem si to!

Tak se na zítřek jdu vyspat.
Pa Hanka a holky

 
letadlo
Závislačka 3592 příspěvků 09.09.06 10:09

Dobré ráno,  

užívejte víkendu, my snad budeme taky. Oproti včerejšku je docela dobře, jedeme na jednu oslavičku státnic, pak k našim grilovat, zítra bude focení a večer se opět přihlásíme. Pokud se bude něco dít v mezičase, pošlu Hance a Šuldovi SMS.  

Hani, ten deníček jsem našla, už nemusíš. Šlo to rychle.  

Jana, Kajka a Neználci

 
Uživatel je onlineZuziky
Neúnavná pisatelka 16498 příspěvků 09.09.06 10:20

Dobre ranko,
teda Jani, ty bys mela lezet a setrit se a ne oslavovat:-))))Ne, neber me vazne, jen cituju vsechny kolem sebe- maji pocit, ze tehotna by mela sedet doma a takhle ke konci uz rovnou lezet s nohama nahore, at je pripravena:-))))
Pekne si uzijte oslavu i grilovani…
Musim dovybalit nakup a aspon kapku tady uklidit- nechapu, kde se tu furt bere takovej bordel:-))), takze zatim papa,
Zuzka, Filipek, Tulicko Matysek

 
Uživatel je onlineZuziky
Neúnavná pisatelka 16498 příspěvků 09.09.06 17:56

Ahoj pri sobote!
No kde jste vsechny? Tady clovek radosti nevi, co kde, ze uz ma pripojeni a vy se pri sobote flakate:-)))))
Tak jsem si kraaasne zdrimla, protoze draha tchyne si vzala Fijka na vylet- sice jsem se pri tom desne nastvala, ale nemuzu byt tak nevdecny spratek:-)))   Pro vysvetleni- po obede usnul, byli jsme domluveni, ze pojedou ve dve, tak jsem ho musela vzbudit - byl fakt jedly…a odjeli o pul 4- na slak trefeni…a jeste mela kecy, at jsme radi, ze ho nekam bere, kdyz se ted se mnou nikam nedostane- no blabol nejvetsi- jsme porad nekde- brisko nebrisko…
Je teda fakt, ze poslednich 10 dni jsme travili spis doma, ale za to muze moje pata, ne brisko…Jsem totiz sikovna hospodynka- lezla jsem pro fritak a podjela mi zidle- nechtela jsem si zaspinit linku a skoda oleje, ne?tak jsem hupsla dolu a plnou vahou na jednu nohu- rozdrtila jsem si ostruhu- jesteze ji tam mam- podle chirurga bych jinak mela v haji patni kost…No jo, kdyz je nekdo debil…takze se tady tak belham, ale uz se to lepsi-musi:-))))
Taky mam docela problem- dneska jsem nasla kocoura, jak spi v postylce na zavinovacce- postylku uz mam postavenou skoro mesic a jeste mi tam nevlezl, ale dneska jsem tam soupla vypranou zavinovacku- at se provetra a ten potvorak si tam lehnul…To me vydesila babi, ze nejkemu znamemu pred asi 150 lety takhle kocour udusil miminko- chtel si ustlat v postylce a ten mrnousek mu tam nejak zavazel…
Tak mam fakt super den- neni nad milujici pribuzne:-)))
takze se jdu cpat cerealiema s jogurtem a zehlit, protoze uz me tu byla trikrat zkontrolovat manzova babi, jestli jako jeste FURT lezim:-))))
Zatim papa, Zuzka

 
KatkaN
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 09.09.06 18:36

Čauky Zuzi,  

ráda bych Ti tu dělala společnost, ale odpoledne jsme byli na výletě na hradě kosti, potom u babičky a teď až dám Filipa spinkat, vyrážím na dámskou jízdu :o)))  

Tak hezky odpočívej a nohu nahoru! Fakt smůla :o(. Pamatuju jak takhle Verča slejzala z židle a zlomila si nohu. Taky tenkrát snad byla těhu, myslím s Adámkem?  

Tchyně je taky dobrá :o)). Ta moje zase vymyslela velbloudy, takže Matyáš zůstal rovnou u ní, mají jet ráno, tak tam přece musí spinkat :o))  

Pádím, ať jsem tam co nejdříve :o)) Papa a mějte hezký večer! Katka

 
KatkaN
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 09.09.06 18:37

Ehm, „na hradě Kost“. Jsem zase nějaká mimo. :o))  

K.

 
Missorka  09.09.06 20:13

Zuzi,  

já jen jestli můžu k těm kočkám - tomu o tom udušení se mi opravdu těžko věří!!!  

My máme kočky dvě, do postýlky dětem občas lezou, Dag skákal Vojtovi i do košíku, ale VŽDYCKY se nejdřív podíval, kde má hlavu a pak mu skočil do nohou… Sice z toho celý příbuzenstvo šílelo, ale vojta byl happy (podotýkám, že máme kočky čistě domácí, kastrovaný a veterinárně pravidelně kontrolovaný).   Žádný strachy, jen zavinka asi s větráním bude muset počkat ;-)´  

Přeju krásný a zdravý miminko.  

Peta od vedle

 
Uživatel je onlineZuziky
Neúnavná pisatelka 16498 příspěvků 09.09.06 20:40

Peti,
diky za podporu- ja ji s tim samo taky poslala hned do haje, ale tehuhormony delaji svoje:-))
Krome toho babi je fakt uzasna na tyhle desuzpravy- Fijek se narodil klestema a ona mi do jeho asi roku vykladala, jak neci syn se taky narodil klestema a jak je hrozne postizeny- chapu, je to hrozny, ale proc to poslouchat nad cerstve narozenym mimiskem?
Pusu detem, MMCH z Valusky je nadherna princezna- zavidim:-)))  

Zuzka

 
Missorka  09.09.06 20:41

Není všem dnům konec…;-)  

Moc se těším na Matýska :-)  

Peta

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 09.09.06 20:51

Zuzikuuuuuu,  

viiiiitej zpeeeeet! Ani nevis jak rada te vidim, a vubec ne kvuli tomu restiku (ja si rikala, ze je to divne a nejak mi to cele nepasovalo…), spise kvuli tomu ze jste ok a ze maly Tulicek hezky roste a brzy se vylodi!!!
Koukam, ze jsi aktivni a verim, ze to tak i zustane i po vylodeni, jupiiii!!!! Budou nejen Neznalci ale dalsi kluk jako buk, fakt se moc tesiiiim!!!  

Zdravime Fifu a nutne potrebujeme videt nejake fotecky toho maleho rostaka!  

Sulanek bez Niky

 
Uživatel je onlineZuziky
Neúnavná pisatelka 16498 příspěvků 09.09.06 20:54

ahooooj:-)))
Fotky dodam, jen , co najdu to zatracene cedecko, na kterem jsou:-))))Jak se sakra jmenuje ten Nemec, co mi schovava veci po byte?:-)))no tehudemence jak vysita:-))
No nic, musim od PC, Jirka objevuje taje netu- sakra, proc ja mu ukazovala, kde se ta krabice zapina?:-))))
Tak dobra nocka, Z.

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 09.09.06 21:13

Cauky vespolek,  

jsem nejaka indisponovana ci co, asi se na mne podepsal stresik minuleho tydne a dneska soplim jako o zivot … nic jineho mne netrapi, ale ty vodopady jsou humuuuuuus:-(  

Hodila jsem vsak do sebe paralen a verim, ze do rana budu jako rybicka:-)))  

Vcerejsi damska jizda se mooooc povedla, vypadalo to jako ve filmu ‚Sex ve meste‘ … po nekolika letech … prece jenom my uz mame deti:-)))) No po tom pracovnim maratonu jsem hodila rekordik a upadla do postele az ve 2h rano … Rano mne sice probudila Nika, ale pak odkracela za Tomaskem a tam se spolu dohodli, ze vzbudi maminky … obe … a co myslite? Vzali si na pomoc hudebni nastroje … mne teda poctila Nika mlacenim cinelu primo u ucha a cim poctili Katku se mne neptejte, ale myslim ze i Kristy si uzila, i kdyz ne primo u ucha:-)))  

Dopo jsem pak odvezla Niku k basnikovi, sla omrknout s Katkou tu anglickou skolku (moooooc hezke a prijemne prostredi … a i Tomaskovi se to libilo:-)) a pak jela s Irou bruslit … ovsem asi vice nez hodinu jsme uvizly na Jizni spojce v zacpe (nechapu to v sobotu!!!), tak mi vyhladlo a cestou jsem jeste neco spolkla u Mekace abych mela silu na fyzickou aktivitu:-))) Bylo desne vedro a bylo to super prijemne. Domu jsem dorazila pred 16h a za hodku uz jsme jely se segrou na Chodov objednat dort (babi ma dneska 60let, ale je na vikend pryc, tak byl cas vse domluvit a tak a slavit se bude asi az v pondeli nebo v utery:-))) Na Chodove jsem taky obesla par obchudku a neco malicko i pokoupila, ale zadna slava:-)  

Boze, ze by mi fakt bylo mizerne?:-)))No jo, je …asi vystehuji dedu z gauce a ulozim tam sve nemocne bezvladne telo … jednou za 1/4 roku si to snad na vlastnim gauci zaslouzim, ze jo?:-)  

Jen je skoda, ze pokud mi bude takto i zitra, sport nepripada v uvahu … a ma byt zase venku taaaak hezky… Nicmene mam v planu odmontovat kolecka na vetsim kole a primontovat tu spojovaci tyc na me kolo! V tydnu takove aktivity nestiham, tak snad se donutim. Taky tady mam par neprectenych knizek, ktere na mne uz dlouho mrkaji:-))) Taky bych jeste chtela obejit par obchudku ss kupony z Marriane, ale to neni povinnost.  

No nic, uzivejte vsichni nadherne letni podzimni dny a nenemocnete jako pako Sulda:-)  

Pa  

Sulda a Nika u basnika (ktera uz jezdi bez kolecek u neho i na tom vetsim kole … dneska to testli a pry uplna pohodaaaa!!!)

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 10.09.06 11:29

No to je moralkaaaaaa!!!!!! Ze ja vas zbijuuuuuu!!!  

Ryma uz neni vodova, ale ucpala mi nos:-( Ne, neni mi tak hrozne, ale na sport to neni a to mne stve, venku je taaaaak hezky!!! Spinkala jsem do 10h a vsichni spolubydlici taky:-))) Bylo to zuzo a hnedka je mi lepe, zvlaste po celkove ociste tela vcetne vlasu a tak … proste novy clovek:-)))  

Dneska je mym cilem odmontovat Nice kolecka z vetsiho kola a primontovat tu vodici tyc na me kolo, tak se musim donutit a jit do sklepa:-))) Nejradeji bych jela do prirody:-( Radsi vsak nebudu pokouset sve telo, at mi neni jeste blbeji.  

Tak piste … alespon vecer, az zaleze slunicko:-)  

Pa  

Sulda

 
caramella
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 10.09.06 14:22

Čauky - jdu tě podpořit!  

Nemáš ty náááhodou nějakou alergii? já pozoruju mírný kejchání a mám podezření, že něco kvete…  

Nika je teda úžasnice úžasná, že zvládá i velký kolo - asi u babi taky odmontujem kolečka a vyzkoušíme to. Přece jen mi to kolo ně něj ale připadá velký…  

Dámská jízda jste si teda užily? /plně závidím, já mám jízdu leda tak s klávesnicí… Děti vás krásně vzbudili - myslím, že jsou potvůrky úžasně kreativní! Strašně se mi líbila ta Tomáškova skladba na trubku - je to dokonalý, tím bych se po ránu z postele nechala vylákat klidně. U nás jsou to po ránu spíš takový nějaký naštvaný řečičky - Honza se většinou hned po probuzení něčím naštve ačkoli fakt není důvod, snad ho to přejde.  

U nás nic moc novýho - trčim ve dne v noci v kanceláři a zavařuju náš systém novejma ceníkama, abysme měli příští sezonu co prodávat. Samo tu nenocuju ale honí se mi to v hlavě i když spim - tak se moc nevyspím!  

Těším se jestli v pondělí Honzík zase bude chtít spát ve školce - už jsem odhalila čím to je:
nováčci po obědě odejdou a zůstanou tam jen 4-5 kluků, všichni jsou zřejmě větší než HOnzík  a tak maj klid, vše k dispozici, paní učitelka klidná, že má svoje kluky, který má přečtený - takže v pátek ani nechtěl domů, protože stavěl s Mírou domy s věžičkama a ještě to neměli hotový!!!
Jinak mají ve třídě jen JEDNU holčičku!  

Adam nás strašně udivuje svejma přednáškama (stále v čínštině) - vezme do ruky plastový dětský šroubovák a jede, používá to jako ukazovátko a monologuje asi tak hodinu… všichni na něj koukáme s otevřenou pusou. Umí hodně písniček, když mu je večer zpívám, tak jsou mu některý slova ruzumnět + intonace ale jak dojde na jeho přednášku, tak jsem ztracená a netuším, co mi chce sdělit. Ráno se mi zdálo, že při vyndavání z postýlky jen tak mimochodem utrousil „inda“ = vyndat, Honza taky řikal indat - ale nejsem si jistá, jestlit o nebyl jen klam - přece jen to bylo ráno po mém probuzení a to nejsem zcela při smyslech.  

Zuzko - to je skvělý, že jsi zpátky!!! Na Matýska se moc těšíme. S tím úrazem to je teda pech - no zachránit vše kolem, to znám… no ostruha aspoń padla za vlast ne?! Přimlouvám se taky o fotky…  

No jdu máknout na ty ceníky - pěknej zbytek krásnýho babího víkendu M(HA někde v čudu s tátou)
ps - missorko - co ty vaše afty - teda problémky kolem, viděla jsem fotku, to je šílený!!! snad reaguju hodně opožděně a doufám, že už je to ok…  

 
caramella
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 10.09.06 15:27

Jani jak se daří? Vy pohodáři jste určitě ok… myslím na vás pořád!
 MHA

 
Missorka  10.09.06 15:47

Zdá se, že ano - výsledky krve budou v pondělí.  

Určo to bylo „indat“, už tomu konečně věř… ;-)  

Peta

 
caramella
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 10.09.06 16:31

nutně vás potřebujem vidět - až budete samo zdravoučký.
jednak potřebujem vidět vaši slečnu a jednak Adam potřebuje nějaký stejně starý mluvící kamarády - včera na hřišti přišel k sotva chodící holčičce a protože ona měla co dělat, aby se na nohou udržela a tak nemohla reagovat na jeho slovní výlev, prostě do ní hnusně strčil - ve smyslu nebudeš si se mnou povídat, tak já tě schodim.  

Budem se někdy těšit! pa a zdravoučký buďte! M

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 10.09.06 21:29

Cauky vespolek:-)  

Teeeda, to je moralka … vivat Marte a Missorce, ktera jemne vypomohla!!!:-))) Ostatni ostuda a ani vecer ani radka???  

Ja teda dneska odmontovala ty kolecka z Nicina kola a hlavne namontovala tu vodici tyc … ale reknu vam, sr… jsem se s tim nekolik hodin:-( Vypomahala mi segra, nastesti, sama bych si neskrtla!!! Nesla nam udelat jedna vec, trapily jsme se s tim neuveritelne dlouho, pak mne napadlo to udelat jinak …proste kreativita se vyplatila a vse funguje jak ma!!! Taky jsem namontovala na kolo princezny houkacku … uz se tesim az spolu pojedeme a bude na mne houkat at jedu rychleji:-))) Negativni je, ze jsem musela sundat nosic … ach jo, to znamena vozit vse na zadech … nic moooooc!  

Tak jak jste se mely vy ostatni kocky?  

Sulanek a snad spici princezna po bouracce na kole (ma docela odrenou tvar, jinak nic…)

 
HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 10.09.06 22:24

Šuldo,já už dnes měla rozepsaný konetář,ale Martin vypnul net,grrrr,chtěla jsem ho uškrtit!

Celý víkend jsme byli venku nebo jsem uklízela,čas na net nějak nezbyl,tak napíšu snad zítra,ju?

Jani,tak ti je?Přece jen to o víkendu nepřišlo a zítra už budeš mít na klinice Hodíka,tak klidně můžeš rodit:o ).

Dobrou noc.
Hanka a spící rodinka

 
caramella
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 11.09.06 10:57

čauky - nějak mi to dnes po ránu vůůůbec nefungovalo… asi se dějou zas enějaký změny - tak sem s nima! už se těším na super fungující emimino.  

já opět tvdrnu v kanceláři a myslím, že se odtud jen tak nedostanu. Honzík je ve školce do 3, Adama dnes a zítra hlídá babička - tak toho musím využít a pracovat fullfull time. Když to tak celý pozoruju, jsem slabě za třetinou - to je hrůůůza! Ale nepanikařím, protože spousta ceníků ještě nepřišla, takže je stejně nemůžu zadat - počítám, že se s nima tenhle tejden roztrhne pytel.
tak se mějte hezky - venku je krásně, tak si to užívejte, kdo můžete!  

A co Jana a Neználci???  

MHA  

 
letadlo
Závislačka 3592 příspěvků 11.09.06 11:48

Ahojky,  

taky mi to po ránu nefungovalo, chtěla jsem jen dát vědět, že jsme v pořádku, stále doma. Jen toho mám docela plný kecky, už fakt nic nevydržím. Teď jsem opět dospávala.  

Marti, ať práce jde od ruky.  

My jdeme odpoledne na slavnostní otevření hřiště ve školce, jsem moc ráda, že jim vyšlo počasí.  Navíc prý potom jedeme vybírat novou pračku, to jsem vůbec nečekala. Ale fakt už je to potřeba.  

Mějte se krásně a užívejte toho úžasného počasí.  

Jana, Kajka a Neználci

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 11.09.06 11:58

Ahooooj Janiku,  

a jak dopadlo foceni? Uskutecnilo se? Jsem moc zvedava a jestli jo, doufam ze se pochlubis!  

A konecne se citis jako prava tehule pred porodem … asi uz to nebude trvat dlouho … si odhaduji rici:-))))
At pracku vyberete nejakou samopraci i zehlici:-)))
Sulda stale nemocnicek

 
letadlo
Závislačka 3592 příspěvků 11.09.06 12:07

Šuldo,  

focení proběhlo, fotečky budou 4. října. Pak se určitě pochlubím. Máme několik kombinací, myslím, že 2× samostatná Kája, 2× sama já, jednou já s Kajkou a jednou celá rodinka. Fotečky jsou takové alá „Saudek“, taťka sice z paní fotografky příliš nadšený nebyl, ale záleží na výsledku, že? Ale Kajka nadšená byla, šatečky s vlečkou, bílé jako princezna, kterou by to nechalo chladnou, že? Jenom na mě se musel měnit objektiv, nějak jsem se tam nemohla vejít. :-))))))))))  

Jako těhule před porodem se fakt cítím, Pavel by si dokonce přál, abych v Hradci zůstala a pár dní před porodem si skutečně odpočala. Prý doma stejně pořád něco dělám, ale copak to jde? Jen mi je líto, že je venku tak krásně.  

Ať nemoc brzy odejde do věčných lovišť. Tělíčko bojuje proti tomu stresu z minulého týdne, že? To znám, kolikrát jsem padla na Vánoce a po státnicích jsem se z toho hrabala snad měsíc. Fuj!  

Jana

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 11.09.06 12:08

Marti,  

ty se nam nejak upracujes, ne??? Doufam ze az to udelas, dame nejaky srazik:-))) Co treba v nedeli i s detmi?  

Sulda

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 11.09.06 12:25

Juuuu, to se tesim, urcite budou nadherne a pamatecne!!!! A chlapi obecne z foceni nadseni nejsou, hlavne ze to nekazil a trochu spolupracoval:-))  

Sice odpocinek pred porodem by nebyl spatny, ale ja obecne nemocnice  nesnasim … rano te budu s teplomery, furt nekdo coura po pokoji a otravuje, clovek se tam stejne moc nevyspi.  

No jo, to moje telo se s tim stresikem vyporadalo po svem …nejak premyslim, zda to je nachlazeni nebo alergie … teplotu nemam a citim se jako loni pri alergickem zanetu dutin:-( Jen to neni s tou hlavou jeste tak hrozne. V noci jsem nemohla usnout, nemohla jsem dychat… Asi jsem mela zustat na gauci v obyvaku, tam mi u TV klapaly oci jako o zivot, ale jak jsem si dosla umyt zuby a lehnout si k Nice, bylo po spanku:-(  

Zabalim to dneska drive, kaslu na anglictinu … stejne musim pro dort pro babi a asi ji vemu sebou i s Nikou a vybereme novy mobil, ktery dostane … chci aby se ji libil a mel vse co ona chce … zatim skromne podminky fotak zabudovany, velky display a dlouhotrvajici baterka … ovsem nejhorsi podminka je dirka, kterou se da provleci provazek na zaveseni na krk … myslela jsem, ze to ma kazdy mobil a chyba lavky, nema!!! Takze 2, co byly v uzkem vyberu zatim mnou, asi neprojdou:-(
Pa  

Sulda

 
KatkaN
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 11.09.06 12:36

Ahojky,  

taky mi emimi od včerejška nepremávalo, takže jsem nemohla přispět :o))  

Jani, jsem moc ráda že jste v pořádku. Užij si dnešní odpoledne ve školce! Jedete zítra na kontrolu do HK? Budu držet palečky a napjatě očekávat zprávičku o vás!  A fotečky budou určitě nádherné. To už budete s Neználky doma, že? :o)   Šuldo, Ty se koukej brzo uzdravit, je krásné babí léto, tak ať si ho můžete s Nikou do sytosti užít! Nika je šikula, jak krásně jezdí i na velkém kole. U nás větší kolo přinese asi Ježíšek ( i přesto že bude jeté po neteři) a tak jsem zvědavá jak to ten náš prďola zvládne. Malé kolečko bude mít už na jaře Filip.  

Jinak Máťa byl včera s babi na výletě, jeli do nějakého kempu u Pilníkova, mají tam velbloudy opice apod. Dětem se to moc líbilo a já jsem zvědavá na fotečky. Prý si to náramně užívali. Taky se stavili v Trutnově v Renu, tak všech pět výletníků přijelo domů s novýma zimníma botama, tak jsem ráda,  že tuhle záležitost máme z krku. Babi se asi pěkně prohla :o)). Máťa má nohu změřenou počítačem a boty na míru, tak jsem zvědavá jak se mu v nich bude chodit :o))  

Filip šel spinkat, takže já letím likvidovat tu obr haldu prádla, než se vzbudí. Večer určitě ještě nakouknu.  

Papa Katka

 
bobik2
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 11.09.06 12:59

Ahojky,  

prave mi obe deticky vytuhly, takze jsem si udelala bastu a usedla k PC.  

My byli o vikendu na chalupe a super si to uzili, pocasi paradni, dokonce jsme vyrazili s klukama na houby a nasli bedly a nejaky babky, takze byla smazenice a bude i pod maso.  

Dnes rano opet skolka, nastesti v pohode a bez fnukani, hura, ale mam obavu, ze na Ondrase neco leze, zdalo se mi, ze mel pred spanim i teplotu, takze se desim toho, ze skoncime doma v posteli misto skolkovani. Ja mam rymu jako tram a Vik taky trochu posmrkava, takze by ani nebylo divu, kdybychom to odnesli vsichni. Jen se nam to proste ted zoufale nehodi:-((  

Teda Suldo, mas muj obdiv, jak jsi namontovala tu vodici tyc. Ja jsem v tomto ohledu uplny antitalent. A z te nemoci se taky koukej vykuryrovat!!! Zadne ponocovani a brzy do pelisku. To se mi to rika, vid:-)  

Marti, teda ty makas jako o zavod. Dulezity je, ze Honzik je ve skolce nadseny a Adamek si vystaci s babickou, takze se nemusis stresovat s detickama.  

Jani, jezis uz se to fakt silene krati a Neznalci tady budou s nami. Ja bych do te nemocnice taky nepospichala, vetsi pohodli a klid mas podle me doma, hlavne jsi ve svem prostredi. Foceni muselo byt super!  

Tak zatim je to od nas vse, krasne odpoledne  

Irena a kluci (vsichni zanudleni)    

 
HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 11.09.06 13:47

Tak jsem musela nakouknout,jestli jsou nové zprávičky od jJany a Neználků a vidím,že je vše při starém a jsou ještě 3 v 1:o ).Moc se těším na fotky a zítra budu mačkat palce i holkám,jsem zvědavá,co vám Dr řekne.Už si s sebou asi raději bereš tašku,že?

Šuldo,zaregis­trovala jsem,že Nika už jezdí bez koleček i na větším kole u Básníka,je to šikulka!
Rýmu pošli do háje,co má co otravovat,když je tak hezky!!!!

My si hezky užili víkend,v sobotu jsme šly(ano,šly,taťka byl opět v práci:o ((((() na tu naši Kopu,Klárka celkem v pohodě ušlapala asi 7 km Ája byla hodná,spinkala v kočárku.Dostaly jsme medaili a diplom,holkám je schovávám,ať mají památku:o ).Pohádkový les letos nezabral,Klárku to nebavilo,Áju taky ještě ne.Ale nakonec byla pohoda,rozložila jsem na louce deku a daly jsme piknik.Klárka páreček,já kuřecí pikantní směs a k tomu slaďoučký burčák.Naštěstí jsem šla s přáteli,tak mi občas nkědo pohlídal Áju,abych třeba mohla vystát frontu na jídlo,atd…Měli s sebou i děti,tak šla banda malých a velkých:o ).
Odpoledne jsme šli už v plné sestavě ještě na náměstí,kde byly atrakce,k tomu zpívali různí hosté.Večer byl ohňostroj,ale až před 22 h a to už jsme všichni spali.Byla jsem dost grogy a Klárka taky,usnula uprostřed věty:o ).
Včera jsme opět byly venku,já na zahradě zryla kus trávníku,chci si na:,–(it jahody,ať můžeme mlsat už příští rok.Mám slíbené odnože stáleplodících jahod,dají se sbírat od června až do zámrzu.

Jdu omrknout holky,Klárka mi věší ponožky na sušák,baví ji to,ale musím je občas překolíčkovat:o ).
Andrejka ťape čím dál více a lépe,dokonce i venku,tak sláva!
Jen má už 4 dny slabší průjmík,včera dostala sáček Smecty,tak ho dnes dám zase.

Více komentářů bude snad večer,ale nic neslibuju,pot­řebovala bych opět vyžehlit:o (.

Pa Hanka a holky

 
monas
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 11.09.06 14:27

  Čau holky!

Taky jsem ráno chtěla napsat, ale taky mi to nešlo!
Jo, tak to byla (je) šestá dětská nemoc! Přesně po 3 dnech (skoro na minuty!) klesla teplota, včera se objevovaly první pupínky a do dnešního rána se Tomíšek totálně osypal! Má to i na obličeji a ve vláskách! Pokud si dobře pamatuju, tak Luky to měl jen na bříšku a zádíčkách! Tomík všude! Ani jsem ho dnes před školkou nevytahovala z auta, aby si ve školce nemysleli, že snad má zárděnky, neštovice nebo nějakou jinou příšernost! Vypadá hrozně! Pod levým očkem se mu ty pupínky slily do jednoho fleku a má rudé oči! Snad už to začne rychle slézat!
Dnes mám „zasr..ý“ den! A to doslova i do písmene! Nejdřív se mi Tomík třikrát tak šíleně „zas..l“, že jsem musela prát i povlečení a matrace, jak mu to teklo! Začalo to už v noci a ráno jsem ho musela vykoupat, protože byl totálně celý od bobanů! Měl docela průjem, ale bude to mít asi ode mě! V sobotu dopoledne jsme byli u nás na hodech a na kolotočích a já si tam dala cukrovou vatu, která byla poněkud divná a odpoledne mi začal děsnej průjem. No a tak to v neděli v noci dostihlo díky kojení i Tomíka! No a třešničku na dortu tomu udělali kluci oba dva, když Luky po obědě a návratu ze školky šel dělat bobana. Toho dělá zatím zá:,–(ně na nočníku, i když jinak chodí na záchod. Jenže bobanování má vždycky na dlouho a tak si u toho hraje nebo hledí na televizi! Tak si vzal nočník do obýváku k telce a TOmík tam lozil kolem něj! No a Lukyho nenapadlo nic lepšího, žez se zdvihnout, že se natáhne pro bagra a TOmík byl děsně zvědavej, co má v tom nočníku a tak po něm chňapl a naklonil si ho!!! No totálně celá várka na zemi a část na Tomíkovi!!! Hrůůůůza! A to jsem chtěla navíc ten koberec zajet dnes vyreklamovat, protože nám děsně vyblednul! To teď mám smůlu! Vydrhla jsem to, ale musím počkat, až to uschne! 
Zuzko - parádní úraz, ale díky „ostruze“ to dopadlo dobře, ne?!
Katko - Verča měla tu nohu zlomenou tuším když už byl Adámek na světě. Pamatuju si, že ho měla u sebe v posteli, aby mohla v pohodě kojit! Snad to s někým nepletu! :-)
Do prčic! Tak ten den hezky pokračuje!!! Než jsem se rozhlídla, tak mi Tomík při svém šmejdění převrhl čerstvě zalitý květináč s palmou!!! Další flek na koberci! :-((((
Jani - už se těším na vaše fotky!
Hani - 7 km?! Tak to je Klárka šikulka! A jak je vidět, užili jste si bezva den i bez Martina! Šulánku - jsem zvědavá na fotky „z kola“! Určitě nám to musíš vyfotit, až se vydáte na nějaký cyklistický výlet! A Nika je náramná šikulka! Já to letos s odděláváním koleček už nevidím! Stejně nemám šanci za Lukym s kočárkem běhat!
Všem nemocným přejem brzké uzdravení!
Ahoj
Monča a kluci

 
katerina02
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 11.09.06 14:44

Ahoj holky,  

Tak koukam Jani, ze jsi i to foceni stihla, tak to jsem teda skoro neverila, ze je mozny. A vida, vsechno je mozny!! Neznalci budou ty nejdopecenejsi dvojcatka v sirokem okoli, to je dobre :))  

Monco tak to je dobre, ze se sesta nemoc uz vyklubala, aspon vis na cem jsi a vyrazka snad brzo zmizi. Kakaci scenky - no comment, jeste mam taky v zive pameti, i kdyz uz je to davno …  

Hanko to jste teda sikulky, kolik jste toho uslapaly, parada. A jahudky na zahradce budou pristi rok super, mohu jen doporucit :))  

Suldo kde jsi v tom krasnym pocasi chytla rymu??? No asi celkove oslabeni organismu z pracovniho stresu zavrsene damskou jizdou. Ale vecer to byl super. Jo a abys nezila v nevedomosti, tak me Nika s Tomaskem budili jeden s fletnou a druhy s trumpetou. Nevim kdo mel co, hlavu jsem mela pod perinou :). Po chvili se me memu uvedomelemu synovi szelelo a zavelel TAK UZ TOHO NECHAME. Ale pak mu asi prislo, ze prilis vymeknul a tak dodal JDEME ZASE VZBUDIT TVOJI MAMINKU :)))  

Do galerky jsem soupla par fotek ze svatby.  

My jsme uzili klidny vikend, v sobotu jsme mrkli na tu skolku a oboum se nam libila. Tomasek pri vstupu do moderniho office parku s perfektni parkovou upravou prohlasil JEEEE TADY JE TO JAKO V LONDYNE, coz ho pozitivne naladilo. Skolka se mu taky libila a rekl, ze by tam rad chodil. Tak mame asi vybrano. Pak jsme se jeste stavili na tenisovem turnaji poradanem firmou meho souseda, poobedvali, pohrali s dalkove rizenymi auticky a supkali domu spinkat. Odpo jsme meli navstevu. Vcera jsme si uzili jen sami dva, zajeli na zmrzku, sli na kolo, hrali si na zahrade … proste pohoda.  

Dnes jsme byli na alergologii, potvrdila se alergie na jarni travy a stromy a na roztoce. S vakcinou ale zacneme az za rok, letos by toho spolu se skolkou bylo moc.  

Mejte se bajo, venu naaaadherne tak uzivejte, pokud muzete!!
Pa, Katka a Tomasek (zatim u babi, ale brzo skolkovnicek)

 
monas
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 11.09.06 15:12

Katko - takže máš konečně problém školky vyřešen?! Tak to je super, že jste nakonec našli co jste hledali! Hlavní je, že budete všichni spokojeni! A taky Edward, viď?! Tak ať se tam TOmáškovi moc a moc líbí!

Holky - poraďte s autosedačkou! Už jste pořizovali tu větší od 15-36 kg? Tomíškovi bude to vajíčko už malé, tak ho chci „pře:,–(it“ do Lukáškových autosedaček (v každém autě má jednu), ale nevím, co mám pořídit pro něj?! A co třeba jen podprdelník?! To se pro naše děti asi ještě nehodí, že?! Poraďte prosím.  

Dnes jsem normálně ve školce zjistila, že Luky je společně asi s 8 dětmi ze třídy ročník 2003 a zbytek  z těch 27 je 2002!!!Tak jsem byla totálně v šoku, protože podle vzrůstu to vypadalo (a byla jsem o tom přesvědčena), že je tam jeden z nejstarších a né nejmladších! :-O
 M.

 
HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 11.09.06 15:31

Moni,tak s tou vaší bobkoshow jsi mě docela pobavila,jůůůůůů.Se mi to směje,co,hihi.Já už Klárku „odstavila“ od nočníku,právě z toho důvodu,aby neskončila nějaká várka na koberci.Už jsme měli totiž vylité čůrání,tak jsem řekla dost! a nočník je uklizený v koupelně.

Šestá nemoc je tedy už za vámi!Klárka měla pupínky taky po celém tělíšku,i ve vláscích,Ája měla osypaný jen trup a trochu nožičky.

Pa Hanka

 
HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 11.09.06 15:35

Katko,tak Tomášek si nakonec svou školku vybral,to je dobře,určitě se v ní bue cítit dobře,když je to tam jako v Londýně,hihi.Je to ta,co doporučovala v minulém deníčku maminka tuším,že z Jarňátek 2004?
Víkend jste si užili také skvěle,kdyby tak přálo takové krásné babí počasí,klidně ještě dva měsíce,co?

Pa H.

 
HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 11.09.06 15:39

Moni,my máme pro Klárku Cybex solution,je od 15 kg,což ještě nemá,chybí jí asi půl kila,ale je super!Právě jsme potřebovali Áju pře:,–(it z vajíčka,měli jsme půjčené od známých,zn. Cam a přišlo mi nepohodlné,Andrejka v sedajdě byla jakoby zapadlá a nelíbilo se jí tam.No,a Klárce už byla ta do 18 kg malá!!!!Což nechápu,když je mrňous a ještě ke všemu hubeňour!
Podprdelník jsme kupovat ani nechtěli,Klárka často v autě vytuhne a to by se jí špatně spalo.Navíc ten Cybex se dá rozložit,takže podprdelník přijde později na řadu.

Čau H.

 
bobik2
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 11.09.06 15:45

Moni,  

tak sr… prihody jsou opravdu k vzteku, lituji te, ale zaroven jsem se trochu i pobavila:-)))  

Jinak k sedacce. Ondrasovi jsme koupili Romer Kid a jsme moc spokojeni, Ondra taky , krasne se mu v ni sedi a kdyz usne, tak mu nepada hlava. Okolo te hlavicky je to uzavrene pomerne dost, coz je urcite vyhoda, ze se mu hlava nikam nebimca. Doufam, ze je to srozumitelne.  

No a Ondras se vyspal a teplota je 38, tak jsem mu soupla Panadol a budu se jeste modlit, aby se to cele nevyklubalo v nejakou hnusnou nemoc. Jinak vypada celkem ok. Akurat trcime doma.  

pa  

Irena, Ondra a Vikisek

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 11.09.06 15:47

Katko,  

tak to jsem se pobavila s tim buzenim a jsem rada, ze jsi nebyla ochuzena o hudebni produkci po ranu:-))) Tomasek byl ke mne shovivavy … stal u dveri a jen kontroloval Niku, zda mne budi poradne:-))) Jsou to ale potvrurky ty nase deticky, vid?  

Ta moje ryma ci co to je (mam podezreni na dutiny) je mozna i alergicka, kdo vi? Dneska uz boli i hlava:-( Musim se z toho vykresat co nejdrive, chjo!  

A Tomasek byl bombovy s tim prirovnanim s Londynem, sama jsem to slysela a byla z neho hotova:-))) Takovou mel radost! Londyn na nem zanecal hluboky dojem, to je jasny!!!  

A to mi pripomnelo, ze basnik opet zacal s anglictinou pro Niku … jsem mu rekla, at o tom zarizeni, o kterem mluvi zjisti neco navic, ale ze rozhodne nebudu davat dite do skolky za 16tis, leda ze by to chtel zaplatit sam … a on hned ze by preci mohla chodit jednou tydne … No Katka dobre vi, ze ta pani ve skolce rikala, ze 1×-2× tydne to ani nema cenu a ja si myslim totez. Pokud by to mela byt forma krouzku kvalitniho, proc ne, ale basnik mluvil o nejake skolce, kde by mohla chodit bud na dopoledne nebo ani sam nevedel jak a dle mne nemel o cenach ani poneti. No jsem zvedava zda to mini financovat kdy mi chce snizit vyzivne:-))) Dost rozhorceni, necham se prekvapit:-)  

Sulda

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama


Reklama