Nika, Adámek a kamarádi - Londýnský deníček od Katky a Tomáš

Rodičovství

Ahojky holčičky a kluci! Fakt, že čtete deníček zrovna od nás je možná překvapení pro vás, ale zcela jistě překvapení pro mne. Vysvětlení je jednoduché, Šulda si pro nás chystá eňo ňuňo zajímavý deníček, ale až na příští týden, takže my jsme tady na záskok :) A tak jsem s trochou nostalgie pojmenovala deníček „londýnský, i když z nás už jsou dávno vesničani, jak ostatně všichni dobře víte. Ale před třemi týdny jsme si s Tomáškem udělali krátký výlet do Londýna a tak vám o něm teď povyprávím. Nic převratného se nám nepřihodilo, ale užili jsme si moc prima pár dní.

Tomášek byl na výlet řádně natěšený, nejvíc se těšil na cestu letadlem a samo také na tatínka. Odlet byl v 5 odpoledne, pro zjednodušení organizace mi ho mamka doma pohlídala, takže do školky ten den nešel. Já jsem přišla domů už po poledni, abych stihla zabalit, zatímco Tomášek bude spát. No jo, jenže zkuste spát, když se táááááák strašně těšíte, to prostě nejde :). Takže po půl hodině marných pokusů Tomášek vylezl z postele a pomohl mi zabalit a taky posekat trávník, který hrozil totálním přebujením v době naší nepřítomnosti. Ve tři jsme vyrazili směr letiště, tam jsme se rozloučili s bráchou, který nás vezl, Tomášek podal svůj pas paní u přepážky a už jsme si to šinuli podívat se na letadýlka. Během čekání jsme se šli vzorně vyčůrat, nasvačili jsme se, vyfotili jsme se… prostě idyla. Ta trvala přesně do okamžiku, když Tomášek zahlásil CHCI KAKAT. Tak na něj koukám (před pěti minutama jsme se vrátili ze záchodu). Vážně? Ptám se, ale už se zvedám, že teda jdem. JO, UŽ TO TEČE hlásí Tomáš se soustředěným výrazem ve tváři. Už na nic nečekám, popadám všechno do náruče a s Tomášem v podpaží utíkám směrem k toaletám, provázena pobavenými pohledy okolosedících (to jim totiž ještě nedošlo, že vedle nás budou sedět ještě další dvě hodiny, haha) a zároveň mi dochází, že už dávno pro Tomáše nenosím náhradní slipy ani kalhoty a trochu blednu:). No nebudu vás napínat, hrdina Tomášek to vydržel, nehoda byla jen nepatrná a tak se vše dalo v pohodě vyřešit - Tomáš prostě cestoval naostro.

Cesta proběhla v pohodě, i když Tomáš zkonstatoval, že je to trochu nuda, protože z letadla je většinu času houby vidět. Při čekání na zavazadla si pak vymyslel príma zábavu - musel postrčit každičký zavazadlo, který projelo kolem na páse. Nesměl ani jedno vynechat, takže chvílema nestíhal a lítal tam jak splašenej. A pak hup na autobus směr Londýn. Ale to už bylo skoro devět večer a Tomáš byl totální hotovka a asi půl hodiny před cílem usnul. Už jsem si myslela, že ho dám do postýlky a bude spát až do rána, ale ve výtahu se vzbudil a byl chudák dost mimo a když jsme přišli domů a Edward mu ukázal, kde bude spinkat, tak se rozbrečel. Takže jsme ho ospršili, hupnul do postele a držíc se mě za ruku během dvou vteřin usnul.

Londýn k nám byl milosrdný, ani jednou jsme nezmokli, i když byla docela zima. Všude spousta nádherných jarních kytiček, byla to paráda a hned v sobotu ráno jsme vyrazili do parku na procházku a na dětské hřiště a taky krmit kačenky, který ale vypadaly, že spíš chtějí sezobnout nás :). Odpoledne jsem se sešla s kamarádkou a Edward s Tomáškem šli kopat do balónu, večer k nám přišli naši společní známí. V neděli ráno jsem šla na relaxační masáž, kterou jsem dostala od Edwarda k narozeninám - no slast největší, to se ani popsat nedá :)). Pak jsme se vypravili na květinový trh, kde jsme Edwardovi na balkón nakoupili do truhlíků levanduli a buxus. Pak se kluci vrátili sami domů a já jsem se zajela do City podívat na jeden nový dům, o kterém jsem hodně slyšela a pak do mé oblíbené Tate Modern - národní galerie moderního umění. V pondělí jel Edward s Tomáškem kousek za Londýn do Legolandu a já jsem vyrazila na nákupy a courla jsem se s kamarádkou po parku. Kluci se vrátili nadšení a značně znavení. V úterý jsme šli do zoo a odpoledne plavat, večer jsme se sešli s přáteli a to byl náš poslední večer. Ve středu jsme se vyspinkali a dopoledne odlétali zpátky. Doufala jsem, že si Tomášek v letadle zdřímne, ale kdepak. Na letišti už na nás čekal brácha a svezl nás zase zpátky domů. Tomáš nakonec usnul v autě přesně v pět hodin odpoledne (takže čtyři hodiny londýnského času). Nevzbudil se ani při přenášení domů, kde jsem ho uložila na zem na koberec, protože z gauče by mi spadl a do postýlky jsem ho nechtěla dávat ve věcech, ve kterých se válel po letišti. No váhala jsem, jestli ho mám vzbudit hned a pak ho dát brzo spát, nebo ho nechat trochu prospat. Sama jsem byla docela utahaná (nevím z čeho :)) a tak jsem nechtěla aby pak strašil do půlnoci. No když jsem se ho snažila vzbudit asi po půl hodině, naprosto jsem neuspěla. Pak přišla sousedka s roční holčičkou, která těsně vedle Tomáše zbourala vysokánský komín z lega, ale s Tomášem to ani nehlo. Nakonec to dopadlo tak, že jsem ho spícího převlíkla do pyžamka, šoupla do postýlky a ten ochrapka spal bez jediného probuzení až do sedmi do rána. Takže takhle ho ten výlet zmohl :)).

Mějte se všechny a všichni moc krásně, užívejte nádherné jaro, těšte se na léto a hlavně buďte spolu!!!

Vaši
Katka a Tomášek (3 roky a 5 měsíců)

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
 
HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 26.05.06 21:09

Hihi,zase první:o ))))))).
A to jsem stihla ještě napsat gratulaci Pete a Zdeňkovi.
Nebijte měěěěěěěěěěěě­ěěě:o )))))

 
monas
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 26.05.06 21:13

Hmmm, tak jsem zírala, že zrovna po tak dlouhé době vlezu ma emimino a tady nový deníček bez komentáře a tak jsem chtěla být první a Hani trumflas mě!!!! :-(((
Katko, deníček je moc hezký! Pěkně se čte a sálá z něj pohoda, kterou jste na výletě měli a je vidět, že jste si to parádně užili! Až na ten neobvyklý začátek! :-)
 Monča

 
monas
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 26.05.06 21:33

Tak a teď - jak si žijem!
Tak minulý čtvrtek jsem zde měla návštěvu!Byli jsme na zahradě a já nesla z domu židle a talíř s pohoštěním a na schodech z verandy do zahrady jsem spadla!!! Nejdřív to vypadalo vcelku OK, hýbala jsem se vším, jen jsem byla pořádně odřená! No a večer mi levá ruka parádně otekla, přestala jsem být schopna s ní pohnout a bolela! Noc byla šílená a v pátek ráno jsem valila na chirurgii s obavou, že je to zlomené!!! Ruka nafouklá od ramene až po prsty, bolest jak čert, nemohla jsem pořádně kojit, nosit TOmíka ani se oblíct nebo učesat! Naštěstííííí to není zlomené! Pořádně se mi ulevilo! Byl tam ale pořádný otok a naražené, tak mi chtěli dát sádru. Nakonec jsem to ukecala - chtěla jsem ortézu, ale prý mi to na to čerstvé oteklé zranění nedoporučuje, tak mi to dal nakonec jen na šátek. Bolelo to, ale ještě se tahat ze sádrou, tak jsem totálně nepoužitelná!!! Sice jsem nakonec ještě váhala, jestli se pro tu sádru nevrátit, protože když jsem to řekla mamě, tak se zděsila, že snad věděl, proč mi to chce sádrovat a měla jsem si ji aspoň na týden nechat dát, aby to bylo v klidu! No nakonec se ukázalo, že jsem se rozhodla dobře!!!! Ještě jsme ten den měli očkování TOmíka proti obrně a přitom jsem vzala taky Lukyho k doktorovi, aby se na něj podíval, že má už přes 14 dní rýmu, tak jestli je to nějaká alergie. Tak ho prohlížel a že jo a tak mu dal Zyrtec!

Bolavá nebolavá ruka - v sobotu ráno, když jsme stávali, tak byl Lukášek nějaký přepadlý a když jsem ho změřila, tak měl 37,5. A začala lítačka kolem Lukyho. Nevěděla jsem, co s ním je, protože na něm nic moc jiného nebylo vidět. Celý den jsme se plácali doma a teplota lítala kolem těch 37,5. Pravidelně po 6-i hodinách jsem mu dávala Nurofen. Občas řekl, že ho bolí ucho a chtěl jet k doktorovi, jindy (většinou když účinkoval nurofen), tak vypadal normálně a prý ho nic nebolí. Tak jsem vyčkávala, co z toho bude. V neděli totéž jen teploty kolem 38. Na pohotovost jsem nechtěla (stejně je to houby platné, zvlášť když nebylo poznat, že by mu bylo něco jiného než teplota - občas si stěžoval na uši, na ruku, na záda a furt to střídal), chtěla jsem čekat do pondělí, co se z toho vyvrbí. V pondělí pořád kolem 38, pořád nurofen, pořád nebylo vidno, že by mu ale bylo něco konkrétního - spíš se mu začala pořádně spouštět rýma, tak jsem to viděla na pěkné nachlatení. V devět v noci bác a teplota 41 st.!!!!! Já vyklepaná - měla jsem strach z febrilních křečí, dítě blouznilo - nevěděl kdo jsem, kde je apod. Pletl si mě s babičkou :-O a to i po několikerém sdělení, že jsem jeho maminka - ptal se mě, jak jsem přišla domů apod. Bála jsem se, takže jsem mu dávala obklady, sprchovali jsme ho, celou noc jsem spala (spíš bděla u něj) a nemohla se dočkat rána. Manžel odjel o půl čtvrté ráno do Prahy, takže jsem byla na všechno sama. Sbalit děcka (s nemohoucí rukou), doštrachat se k doktorovi (cesta k ordinaci uzavřena, protože tam měnili balkóny, tak jsem musela zastavit mnohem dál, naštěstí jsem měla sebou kočár, tak jsem do něj u:,–(ila autosedačku s TOmíkem, jinak bych to asi s nima nedošla, kočár jsem řídila tou nemocnou rukou a v druhé ruce jsem nesla Lukyho!!!!). No děs a hrůza!
Doktor ho prohlídl a že má zánět v OBOU uších!!! A že kdybych přišla až zítra, tak mu to už krvácí!!! A to jsem ho u něj nechala v ten pátek vyšetřit!!!!! Tak nechápu, že tam nic neviděl! A to mu už v sobotu začaly ty teploty!!!! To tam copak nic neviděl?! :-OOO A tak jsem mu říkala, jak je to možné, že jsme před 3 týdnama měli ten zánět v pravém uchu a bral ty antibiotika! Ptala jsem se, jestli se to může přenášet mezi dětma ve školce a říkal, že ne, ale jakto, že to má mi neřekl! A co?!?!?! Dal mu na to zase ten samý Augmentin Duo, co jsme předtím měli!!!! Tak se mi to zrovna moc nelíbí! Asi ho před těma 3 týdnama pořádně neprohlídl! Nebo jinak fakt nechápu! A že mu dal po 3 týdnech zas ty samá antibiotika se mi taky vůbec nezdá!!!!
No tak jsme doma, teď už má teplotu kolem 37,1, takže dobrý, ale ven s ním nechodím. Mám strach, jestli mu to vůbec zabere! Nechtěla bych to znovu opakovat! To úterý po návratu od doktora to byla hrůza! Nemohla jsem do Lukyho pořádně dostat léky, byl už zesláblý, nic pořádně nejedl, tak mi 2 dávky vyzvracel, Nurofen mi vyzvracel a zase trošku blouznil, noci šílené, protože hodně mluvil a naříkal ze spaní.
Do toho ta nemocná ruka, manžel odjíždí z domu nejpozději kolem šesté, vrací se mezi osmou a devátou! Takže sama koupu, ukládám a hlavně to koupaní s nemocnou rukou je fakt požitek!!!! No ale na druhou stranu zas -mi to tu ruku pořádně procvičilo a tak se hojí rychleji než by v nějaké sádře zvládla! Ale já už se tak těším, až se to vyléčí, Luky se vyléčí, půjde na chvíli ještě do školky a trošku si budu moct odpočinout! A pak už zas prázdniny a to bude zas náročný!!! :-))))
Tomík je jinak OK!!!! Je to zlatý nenáročný dítě!!! Já to musím zaťukat na dřevo (ťuk, ťuk, ťuk), ale je fakt tak hodnej!!!! A máme už třetí zub! Klube se už dlouho, ale včera prorazil! NO následuje přesně Lukyho, takže je to DVOJKA vpravo nahoře! Taky se otáčí ze zad na bříško a naopak a taky se snaží točit dokolečka, když je na zemi. Nožky strká pod zadeček a chtěl by lozit, ale doufám, že to mu ještě chvíli nepůjde! :-)
Emimino teď moc nestíhám, takže nejsem moc v obraze, tak mi promiňte, že nebudu na nic reagovat.
Mějte se všichni moooooc krásně a zas někdy ahoj.
 M.

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 26.05.06 21:34

Diky Katko za zaskok, jsi skvela!!!! Skvele jste si to uzili v Londyne, takova skoro letni dovolenkova atmosfera, proste bomba!!! Letistni prihoda mne rozesmala … bala jsem se ze kdyz tece, ze to byl prujem a drzela palecky, aby to neodnesli vsechny veci:-)))

PReju vsem hezky vikend a tesim se na nektere z vas zitra!

Pa

Sulda

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 26.05.06 21:42

Moni, no teda vy si uzivate s temi Lukyho nemocemi, uffff!!!! TA 41 teplota by mne asi k smrti vydesila a volala bych zachranku!!! Nemas to jednoduche kdyz jsi na to v podstate sama!

Drzte se a foukame tobe na ruku a Lukymu na ouska a Tomikovi posilame pusinku kdyz je takovy hodny zubaty frajer:-)

Sulda

 
caramella
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 27.05.06 17:59

Katko, to je bezva deníček! Krásně jste si to užili… Tate Modern - tím mě teda úplně dpetáš, hned bych si tam taky zaskočila… te´d nechodím moc na výstavy ani tady. Dřív jsem chodila na všechny, doslova. A Tomášek si musel taky dost užívat - a jak se pěkně dospal…

Moc rádi jsme vás dnes viděli a kluci byli spolu úžasný - s Nikou mezi sebou samozřejmě ještě úžasnější.

Honza usnul v autě a náročný den dopspává te´d. Jeli jsme ještě do hypernovy nakoupit, najíst se, modelářský potřeby pořádně provětrat - prohnat místního prodavače, Honza si užil dět.koutku. Adam spal v kočáře a my mohli celkem v klidu nakoupit nějaký jídlo na víkend. Bylo to fajn ukončení toho dnešního speciálního dne. Jsme utahaný a nejradši bych zalezla za Honzou do pelíšku…

A svatební emoce rozdejchávam ještě te´d!

zatím pa MHA

 
caramella
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 27.05.06 18:07

Moni - to jsou teda zprávy… no ať je z toh Luky brzo venku - hlavcně definitivně a tvoje ručka ať je taky brzo fit, to teda musí být super záběr, když jsi na to sama celý den s rukou a jedním nemocným klučíkem. Tak ať je bruo lépe!!! Pozdravy raráškům. Marta a Kluci

 
caramella
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 28.05.06 10:32

Téééda, tady je ale mrtvo!!!

U nás právě přestalo lejt ale je tam taková čvachta, že se neodvažuju kluky vzít ven… a vypadá to na další slejvák.

tak kde ste kdoooo???

MHA

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 28.05.06 11:35

Hola hola, my jsme tady, ahojky,

KATKO, no joooo, vždyť jsi to kdysi psala, že takový termín jako začátkem května se hodí k návštěvě Londýna. No super jste si to užili a ta masáááážžž, aaaaaaaaaaaah­hhhhhhhhh, to muselo být bezva. Takže hezký relax. Moc Ti to přeju. Chudinka Tomášek, musel být totál hotový a plný zážitků, že to zalomil při příjezdu a spal až do rána.

MONIKOOOOO, co se to u vás děje????? Držím moc a moc pěstičky, ať se dáte všichni brzo dohromady.

A jak jsme na tom my? Moc jsem se těšila na svatbu Missorky, ale holt.....v noci z pátku na sobotu začal Adámek zvracet, průjmovat…začalo to ve 23.15 a trvalo do 1 v noci…pak ve 2, ve 4 se pokadil ve spánku a ani o tom nevěděl…tak jsem ho musela celého převléknout a v 6 vstávačka…to už naštěstí nezvracel…byl unavený, začala i horečka, takže nějaká virózka. Bála jsem se, protože se Em začala taky tak kroutit v postýlce, aby to nebylo ve dvojím provedení. A jako na potvoru spala máma ve vedlejší chatě, tak jsem to musela zvládnout sama. Všechno špinavé jsem házela do koupelny a ráno toho byla pěkná hromada. No naštěstí už ráno žádné zvracení a průjem nebyl. Jen byl unavený, z postele ani nevstal a chvilkově spinkal. Pak spal i dopo i odpo, ale horečka byla pořád 38. I já jsem si s ním lehnula, protože jsem byla z probděné noci taky vyřízená. Tom pro jistotu nestihnul jeden autobus, tak pro něj musela sjet mamka do Jílovéh

o…do toho se u nás na třešni začaly rojit včely…to byl zážitek. V životě jsem to neviděla. Aimy začala štěkat, tak jsem vykoukla ven, jestli už nepřijela ségra (byla oslava synovcových 3.narozenin) a vidím tam poletovat „milióny“ včel..teda nejdřív jsem myslela vos, ale byly to včelky. Přesunuly se na třešeň a tam začaly dělat „hrozen“. Naštěstí máme kousek souseda včelaře, tak se na to přišel podívat a začaly přípravy na to, aby je sklepnul do kbelíku a pak do úlu…no zábava u vytržení. Adámkovi jsem to komentovala na dálku, ležel v posteli a já stále u dveří na terasu a pozorovala jsem to. Na druhý pokus se to povedlo.

Navečer jsme jeli domů a Adámek hlásil, že chce spinkat. No vytuhnul až před 21 hodinou u TV a dnes už se zdá být OK. Tom domluvil nějaký obídek se známými, ale já jsem mu už včera říkala, aby to zrušil, kvůli Adámkovi…no zrušil to? Kdepak, ach jo. Naštěstí je už Adámkovi dobře, takže kluci už tam jsou, Em sama s dudlíkem odpadla na sedačce, tak já teď čekám, až se probudí a pojedeme tam za nimi autem. Se mi teda vůůůůbec nechce a když vidím to počasíííí. Nejradši bych byla zalezlá doma.

Tak to je hlášení od nás.

Moc se těším na fotečky ze svatby a je mi líto, že jsem vás neviděla U slepiček, jestli jste tam teda byli.

Zatím se mějte a papa VABE

 
caramella
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 28.05.06 12:00

Veroniko - já sjem si včera řikala, že jsi nedorazila, co se děje? ale na sms nebyl čas… no děsnou noc jste měli!!! To jste si to teda pěkně vybrali, místo spokojeného odpočinkového pobytu na chatě toto! Hlavně že už je adámek ok a Em to nechytla. Chápu, že Průhonice nebyly možný… Honzík byl dřív na tyhle virozky dost háklivej, takpřesně vím, jakej je to nápor s prádlem a únavou děťátka i tvojí. Snad už jste to trochu naspali a můžete si užít obídek. Aspoň nemusíte vařit a odreagujete se.

U slepiček jsme byli - je to tam moc fajn, myslím, že my jsme tam určitě nebyli naposledy!!! a svatba byla krásná - byla jsem nakonec pěkně dojatá… bylo to venku a všechno v klidu (alespoň to tak působilo), ani moje děti nevyváděli - Honzík seděl s Nikou spořádaně na lavičce a vychutnával si celý obřad. Moc jim to slušelo… (myslím nevěstu a žeincha ale Nice s Honzou samo taky).

U nás se line vůně oběda - mužíček vaří, já pracuju na notebooku a kluci řáděj sami v pokojíčku - skoro idyla…

tak pa, hezkej a klidnej zbytek neděle! MHA

 
katerina02
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 28.05.06 14:47

Ahoj holky,

Monco doufam, ze Lukymu je uz lip, chudak si uzil a ty s nim. Ruka musi bolit desive, kdyz ji byt „jen“ narazenou chtel doktor :,-(rovat. au au, tak snad bude brzo lepe.

Veroniko koukam pohromy i u vas, ale vypada to na rychly prubeh, dnes si Adamek odpocine a zitra uz bude v pohode. Tesili jsme se na vas vcera, ale neda se nic delat, priste to vyjde.

My jsme si to u slepicek i v parku taky moc uzili, obrad byl pohodovy, rekla bych dost rychly. Deti byli moc hodny, Tomas byl pohlceny bublifukem, ktery dostal od Esterky, v zaveru ho na sebe cely vylil, takze jeste ze pocasi se oproti predpovedi vydarilo a bylo prijemne. Missorce to ohromne sluselo a deticky byly k sezrani, jak byly vyfinteny.

Tomas to zalomil cestou domu, prenesla jsem ho do postele a sama se zachumlala taky - spali jsme skoro do peti!! Pak uz jsem vsechno ostatni vzdala, hrali jsme si s Tomaskem s autickama a proste se navzajem uzivali :))

Ted se zrovna klube slunicko, ale je desnej vichr, fakt divny pocasi. Tomas jeste spi, ja mam uvareno, vyzehleno a premlouvam se, ze bych si zacvicila. Odpoledne se nikam nechystame, jestli nebude prset budeme se placat na zahrade, nebo pujdem na prochazku, odpoledne ma prijet kamaradka s malou holcickou, tak si deti pohraji… Takovyhle vikend jsem potrebovala, nikam se nehonit, v klidu udelat co potrebuju, pohrat si s Tomasem … to je balzam.

Mejte se krasne, vypada to na hezky odpoledne, tak si ho vsichni uzijte!!

Pa pa Katka a Tomasek

 
katerina02
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 28.05.06 14:49

Blahopreju k idyle!! Deti si fakt moc hezky vyhraly, musime jim to doprat casteji :))
 k.

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 28.05.06 18:58

Ahojky,

tak jsme se vrátili domů. Em spinkala do 12, takže se rychle najedla a šli jsme na obídek do restaurace. Byl tam i dětský koutek, teda takový ošizený, ale budiž. Po obídku jsme šli na Kampu opětovně krmit kačenky a spojili jsme to i s kávičkou, tak byla pohoda. Adámek měl jako sparingpartnera sedmiletou holčičku od Tomových známých, tak si spolu vyhráli a byla pohodaaaaaaaaaaaaa. Oba dva v autě vytuhli a vzali jsme to do Edenu nakoupit. Nejdřív jsem vyběhla já pro nějaká trička, abych měla co na sebe k moooooři a pak šel Tom už se vzbuzenou Emou nakoupit. Sobě jsem si koupila 2 trička a Adámkovi taky jedno s Bořkem a ještě troje slipky taky s Bořkem. Tak celkem úspěch.

ŠULÁNKU, hlásím se dobrovolně na termín deníčku - 17. - 18.6. To už budeme zpět z dovolené, tak bude o čem psát…teda jestli červnové ještě nejsou vypsané.

Ta svatba musela být náááádhernáááá. Moc mě to mrzelo, ale Adámek trval na tom, že musím být stále u něho, takže o nějakém zdrhnutí aspoň jen na ten obřad nemohla být řeč. Už se moooc těším na fotečky. Aspoň něco.

papa VABE

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 29.05.06 10:48

No tak co se to děje?!?!? Hola hola , kde jste kdo?

Že by vás schvátila taky nějaká viróza? U nás to má teď Tom, tak je doma, zalezlej v ložnici. V noci to u něj propuklo a já se opětovně bála, aby to neměla Em, protože se taky převalovala. Naštěstí t ještě nemá. Venku je hnusně, zima, tak jsme taky zalezlí.

Zatím papa a pište pište VABE

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 29.05.06 10:59

Cauky VEru,

no jo, je tu velka nekazen:-))) Ode mne vsak nic necekejte, musim pracovat:-(

Mam hafo fotek, neni cas je zmensit (nebojte, casem budou), spoustu zazitku, neni cas je sepsat:-)

Vy si to s tou strevni virozou koukam uzivate … no hlavne ze ty a Em jste ok, Toma obchazejte obloukem!!!

Sulda

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 29.05.06 11:11

Veru

mrkni se zatim sem
http://www.mazancovi.ic.cz/

market

 
katerina02
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 29.05.06 11:13

Ahoj holky,

dala jsem par fotek do galerky, ty z obradu prenecham Suldovi, ta byla primo u zdroje :)).

Veroniko drzim palce, aby uz se bacil unavil a ty s Beru jste se tomu vyhnuly.

Jdu pracovat, i kdyz se mi vubec nechce :((

Katka

 
caramella
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 29.05.06 13:27

Veroniko - to teda je viroza, štěstí, že se zatím s Em držíte a snad to tak zůstane a budete ušetřeny!

Šuldo - já úúúplně zapomněla na tu knížku…

My hlásíme první úraz tento týden: Adam (už značně unavený dopoledními aktvitami rpo něj spíš nudnými) skočil při svlékání z lavikčy tátovi do náruče - to by bylo ok, táta ho chytil ale protože myslel, že mu jen zuje boty a letí zpátky do prácě, měl v ruce klíče. Miláček naletěl obličejem na klíče a trefil se na nos, z nsu klíč sjel pod oko a parádně mu to pod okem rozpáral… krve málo, řevu nakonec taky málo, po ohledání jsme to vyhodnotili, že je to ok, jen povrchové a ne tak velké jak to nejdřív vypadalo a jen malinko to nateklo… je to opravdu pod okem a oko zůstalo nedotčené!

K tomu jsme cestou domů potkali tolik dopravních nehod, že dnes už nikam nejedu. Byli jsme ve městě zařizovat kvůli nové kanceláři - už to máme konečně skoro všechno, ostatní doběhá odpolene mužíček, já už u toho být nemusím.

Tak na sebe dávejte pozor!!! pa MHA
jdu na ty fotky!

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 29.05.06 13:40

MArti,

no ja na tu knihu myslela naposledy v patek vecer, ale jelikoz jsem ji nenachystala ani nenapsala na seznam veci ke sbaleni, tak nebyla:-)

Hele, ja ti ji dam asi jako protihodnotu tech DVDcek, ani jsem se nezeptala co za to, jsem desna, sorry! Nika je z Hurvajse nadsena, vcera nam suploval vecerdu, kterou jsme kvuli brusleni nestihly:-)

No, desis mne tim urazem, jesteze je to ok, uffff! A souhlas s nejezdenim, jasne divny den!!!!

PA

Sulda

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 29.05.06 13:53

Díky, díky, už jsem mrkla…no prostě úúúžasnééééé.

papa VABE

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 29.05.06 13:54

Fotečky jsou úchvatné. Nika jako vždy jako velitelka svých chlapců :-))))

No slepičky musíme někdy určo zopakovat…jak jsme tam byli poprvé v takovém hojném počtu…dětičky malinké…jooova, toto letííííí.

papa VABE

PS: Em spala 3 HODINY!!!! To je výkon

 
monas
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 29.05.06 14:20

Čau holky!

Taky jsem byla táááák zvědavá na fotky!!! No paráda - hlavně fotky Missorky s Val a fotky Vojtíška se mi moc líbily! Byla to myslím bezva podívaná!!! A to se asi svatebčané divili, jaká je tam velká účast z emimča, co?! Srazík u slepiček musel být taky bezva!

Veroniko - tak taková škaredá viroza vas zastihla!!! Doufám, že už je Adámek OK a na nikoho dalšího už se to nepřenese. Hlavně aby byla Em ušetřena! Přece jen je to ještě prdelka malinká. :-)

Marti - vy teda taky parádně začínáte týden! Tak snad už máte úrazy na tento týden vybrané! :-)

My dnes byli na kontrole. Doktor říkal, že jsou uši OK. Dokonce mi už ani nepředepsal ty dvě dávky antibiotik, které mi Luky na začátku vyzvracel a tak měl antibiotika jen na 6 dní místo na 7. Tak snad to bude skutečně OK. Dnes jsme byli na focení ve školce a tam jsme se potkaly s dalšíma dvěma maminkama, které děti přivedly jen vyfotit, protože jsou děti nemocné s ušima. Ten jeden chlapeček byl dokonce min. týden 2× píchat uši!!! Nějak jim to v té školce řádí!
Horší je, že jsme v čekárně u doktora potkali chlapečka s neštovicema!!! To by se nám teď moc nehodilo - chytnout neštovice! Příští týden mají děti ve školce besídku pro maminky a pak jedou na výlet. Tak doufám, že bude LUky OK, ať může jet. Dokonce už mi teď několikrát říkal, že chce jít do školky! Tak jak mi jindy říká, že se mu tam nechce, tak už mu to bylo dlouhé!!!

Jo a Šulánku - v čekárně jsem se dnes dočetla, že při horečce nad 39,5 se má volat doktor! Takže bys určitě udělala dobře, jak jsi mi psala, že bys už asi volala při takové horečce doktora. Já musím ale přiznat, že jsem v té chvíli nemyslela na nic jiného, než urychleně srazit horečku a podle toho jsem jednala. Takže jsem dělala zábaly a sprchovala, dávala obklady. Taky možná kdybych naměřila hned 41st., tak bych záchranku volala, ale já v té chvíli naměřila 40,5 a až za dva dny jsem zjistila, že mi digitál měří blbě a to o celého půl stupně, takže měl Luky ve skutečnosti 41st. Ale tak jak tak, měla jsem fakt nahnáno. Naštěstí se mi to podařilo rychle dostat na 39,5 a pak udržovat do 39, takže jsem do toho rána přečkala. Ta druhá maminka ve školce mi říkala, že malej měl 3 dny pořád 39,6 a to i po píchnutí obou oušek a pořád jim doktoři říkali, že to klesne, až se nakonec mamka nedala, sbalila malýho a zajeli na ORL a tam zjistili, že se mu to jedno píchnuté ouško rychle zacelilo a ten hnis tam zůstal!
Já tohle trápení s ušima neznám. Nikdy jsem na to netrpěla.

No všem přeju nemoce pryč a pro dnešek končím!!! Tomíšek chce spát, tak ho jdu uložit. Ahoj.
 Monča

 
caramella
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 29.05.06 15:30

Šuldo - já na tu knihu taky v té svatební euforii zapomněla… neva, snad se ještě uvidíme že?!!! Jen já musim s politováním ten příští víkend odpískat - jedem přece na ten letecký den do Padubic - kluci už se těšíííí! Ale ten další víkend bych mohla v neděli, budem bez dětí - zase je odvrhnu do Pardubic, jedem opět do Průhonic na svatbu a večer je večírek, tak si to užijem bez dětí!

Dvdýčka prosim tě nech bejt jo? berte to jako malej dárek - my je taky dostali.

Musim si jít stavět nebo mě zabije - snažim se tu pracovat, žehlit, krmit děti - vše najednou, tak na to kašlu a jdu si přece stavět!

pa MHA

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 29.05.06 16:47

Marti, tak bych mohla darovat ciste nosice jako protinahradu:-))) Diky moc, jsi fakt zlata!

Jinak s tim vikendem … no skoda, ale to je jasne, letecky den je jasny a ten se nesmi vynechaaaat!!!

Ten dalsi se jeste uvidi … vlastne neuvidi … v sobotu budu pryc pracovne a navrat az odpo (Nika bude u basnika od patku i na noc) a tak mam v nedeli Niku …s tou relaxace neni mozna:-))) TAk az za 14 dni … :-) Snad nam to nic neprekazi!!!

Copak hezkeho jste postavili? STaveni je opravdu desne dulezite!!!:-)))

Jo, Nika mi prozradila, ze Honzik je jeji kamarad a libi se ji:-))) Taky se babi chlubila, ze ty DVDcka dostala od sveho kamarada Honzika i s obrazkem:-)))

Tak pa

Sulda

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 29.05.06 16:48

Ahojky,

MARTI, tak taky úraz???? No hlavně,ž e to není nic vážného…se to teĎ nějak kupííííííí.

MONIKO, super, že už jste OK. Aspoň něco.

My jsme stále doma. Vůbec se nám nechce ven a už u toho dnes taky zůstane.

Přišly nám pokyny k odletu. Víte, v kolik letíme? V 5 RÁNO, takže na letišti máme být ve 3 ráno!!!! To je děsivý termín. Zpátky letíme v 17 hodin, takže to už jde. NNo to jsem zvědavá, jak to budou zvládat děti. Ani netuším, v kolik budeme vstávat. Bože bože.

Tak zatím papa VABE

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 29.05.06 16:58

Je, je, ktereho to letite? S tim denickem s tebou budu samo pocitat …musim vypsat ty terminky…

No hlavne at jste vsichni zdravi a muzete opravdu odletet!!!!

PA

Sulda

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 29.05.06 17:02

Letíme 3.6, tj. v sobotu ráno…asi abychom si to tam celé užili. Nicméně hned v pokynech píšou, že pokoj může být volný až ve 14 hodin…a pokud ano, tak mě z toho klepne po druhé.

papa VABE

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 29.05.06 17:07

No to zavidim … teda celou dovo, ne tu brzkou ranni hodinu!!

A neboj, sice bude pokoj az od 14h, ale vis ze u more se to da … kufry budete mit kde slozit, jidlo mate zaplaceno a tak neni o to starost, takze vyrazite na plaz ci se budete pohybovat v v restice a prezijete …i s koupackou v mori!!!! BEru usne v kocaru a pokud bude Adam hotovka, tak klido i na plazi, neboj!

Juuuu, uz se taky vidim u more … ale bohuzel az v srpnu nebo v zari …ted uz to do prazdnin nezvladam pracovne…

Pa

Sulda

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 29.05.06 17:24

Jojo, u moře to bude fajn, Adámkovi kdyžtak v případě nouze ustelu u bazénu na lehátku…nějak to přežijeme.

Tak k moři až v srpnu nebo v záříí? Já zářijové dovči miluju…člověk si prodlouží léto a je pořád se na co těšit.

papa VABE

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 29.05.06 17:33

Ja si letos vysnila, ze to stihnu pred prazdninami … no nic, nemam s kym jet a tak musim cekat … snad to bracha opet neodpiska, uz bych ho asi uskrtila:-))) Samotne s Nikou se mi moc nechce, potrebuje sebou nejake zname deti nejlepe, co bych sama delala po vecerech? No … cetla treba knizky, ze?:-))) Ale pokud bude nouze nejvyssi, pojedu i sama!

Sulda

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 29.05.06 18:37

Mě by nedělalo problém takhle trávit večery…s knížkou, pohoda, relax a brzo usnout…uaaaaa­aaaahhhhhhhhhh.

ppa VABE

 
caramella
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 29.05.06 19:08

Šuldo - hlavně, že se Hurvajs líbí! to máme raodst a nosiče neřeš, uzavřená kapitola jo?! A s tu dovolčou, to je teda škoda, že to nestihnete do prázdin - snad tě uklidní, že my taky ne… prostě to taky nestihneme.

Veru - to je teda vražedná hodina odletu! Ale vy jste zkušený cestovatelé, tak to jistě zvládáte - ono než tam doletíte, než se přesunete do hotelu, tak bude určitě 10 a to už se dá. Škoda, že nejsou nějaký baby lety…

U nás začalo nějaký strašně prudící období - Honza na všechno odpovídá NE!!! Myslela jsem, že tohle máme už za sebou a je to tu na novo… Je šíleně protivnej a šprajcuje se při každý příležitosti od rána do večera. Ještě tak, když jsme sami tak to s ním ujde.

Takže mě parádně vytočil, když jsme se rozhodli, že Adam má to pod-očičko trochu víc nateklý, když se probudil a chtěli jsme na to oftalmoseptonex kapky i mastičku. Chtěla jsem jet do lékárny a Honza udělal scénu, že on jede jedině s tátou… zůstala jsem naprdnutá doma (nechtěla jsem se s ním hádat, byl unavenej, já taky) a otevřela jsem si víno, co dnes mužíček přines - dostal chorvatský červený a je výýýborný!!! No nevim, dnes už asi pro jídlo nepojedu…

Tak se mějte! pa MHA

 
caramella
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 29.05.06 19:13

Moni - mě píchali uši jako dítěti pořád!!! bylo to strašný, některý děti na to asi trpěj. Užili jste si to teda, ach jo - je to děsný. Hlavně že už jste ok! Je bezva, že se Lukymu ve školce líbí!

Mějte se, pa MHA

 
HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 29.05.06 21:33

Ahojdaaaaa!

Jsem ostuda,vy jste dnes nějaké pilňušky a já zatím četla jen deníček a víkendové komentáře.

Katko,deníček je krásně pohodový,Londýn jste si s Tomáškem(a vlastně i ty sama i s přáteli)u­žili.Kakací scéna na letišti mě dostala,sama bych nevěděla,co s tím.Ještěže se vlastně nic nesttalo.My teda na delší cesty raději nosíme náhradní oblečení,Klárka občas v zápalu boje zapomene,že potřebuje čůrat,někdy dojde i k nehodě.Hol­ky,jak se říká,že když potřebujem na malou,máme nohy do „x“,tak ona je tak fakt často mívá,je to legrační:o ))))).To pak jde na WC,jako by měla nohy svázané v kolenou:o ))))))).
Tomášek byl fakt zmožený,když doma tak krásně a dlouho spal:o )))).

Veru,to byla smůlička,že byl Adámek nemocný,to je zákon víkendu(a schválnosti:o (((( ).

Jdu pročíst komentáře,jen chci ještě napsat,že jsme MAJITELI NEMOVITOSTI,ju­píííííííííííí­íííííí.Dnes jel právník se smlouvou na katastrální úřad,budeme čekat asi 3 týdny na potvrzení,ale zpětně k dnešku máme domek!!!!!!!!!­!!!!Hyypotéku jsme převzali,s bývalým majitelem se vypořádali,máme přepsanou elektriku,plyn,vodu a dokonce už jsme dům i stihli pojistit,to vše dnes,až se mi nechce věřit,že vše klaplo a šlo to tak hladce:o )))).
Zítra budem mít klíče a jdem fotit a fotit,ať máme dokumentaci.

Tak zatím čau.
Hanka a spící holčičky

 
HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 29.05.06 21:58

Tak už jsem to pročetla.

Veroniko,tak to vypadá,že už je Adámek OK?Ale muselo to být hrozivé,tyhle virózy nesnáším.Musíte být v pořádku,když o víkendu razíte dovolenkovat.Zá­vidíííííííííím:o ))).My teď sice máme money,ale bohužel ne na dovču.Ale vůbec mi to neva,dovču si ještě užijem,až budu chodit do práce,teď je důležité,aby byl domek v pořádku.
Ve tři ráno na letišti,to by mě zabilo,ale co naplat.Jen nechápu,proč to maj cestovky tak pitomě nasmlouvaný,letět tak brzy ráno a mít pokoj až od 14 h,většinou se pokoj musí vyklidit dopoledne,ne?Ale zvládnete to,jak psal Šulda,Beru usne v kočárku a Adam na pláži,děti tohle zvládají většinou dobře.

Šuldo,těším se na fotky ze svatby,už jsem zkoukla odkaz od Magrat(mmch,jako jednu z mála z jiného deníčku jsem ji poznala,chichi,pot­řebovala bych vysvětlivky,kdo je kdo,celkem mě to zajímá).Svatba byla úžasná,jsem moc ráda,že manžílkům vyšlo jakž takž i počasí,vůbec jsem netušila,že obřad bude pod širým nebem.
Dovču v září si určitě užijete stejně jako v červnu a jak píše Veronika,máte se aspoň na co těšit.

Mončo,chudák Lukášek!!!!Taky vůbec neznám,co je to zánět ouška,musel trpět:o ((((:Horeček se taky bojím,to taky neznám,já snad nikdy neměla nad 39C.
A tvoje ruka do toho,uffffff,jsi matka-hrdinka,že jsi to vydržela.A ruka je ještě v ortéze nebo už ji máš dole?

Marti,vy taky úraz…:A ještě takovej pitomej.Taky toho máte teď nějak hodně,co?Snad to bude zítra lepší.Adámek je teda číslo!
Víno z Chorvatska bycch si taky dala líbit,nejlépe přímo na místě:o ))))).Snad za dva-tři roky:o )
No a Klárka měla dnes taky prudivou.Pořád si něco vymýšlela a dovršila to tím,že kousla Ájulku do ruky!!!!Vopice jedna,nikdy to nedělá,kousat někoho.Tak jsem jí vlepila jednu přes pusu,Ája řvala,to vše v lékárně,takže dobrý divadlo (((.Jenže už jsem měla v ruce spoustu věcí,takže jsem tam ten řev musela přestát a lidi taky.

Holky,byla na svatbě Kristýna?Často na ni a Luku myslím,jakpak to všechno asi zvládají.

Jdu napsat nějaké mejlíky.

Pa Hanka

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 30.05.06 07:16

Moc a moc gratulujeme k domečkuuu. Tak to vyšlo. Super.

papa VABE

 
Missorka  30.05.06 07:39

Hani,

taky moc gratuluju! :-)

Peta

 
caramella
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 30.05.06 08:27

Hani - velká gratulace k domečku!!!! 3 týdny na zapsání v katastru jo??? tady jsou to měsíce! mají na to sice 3měsíce dle zákona ale mnohdy je to půl roku, pak se dá je oficiálně popohnat a oni musej, takže to máte v pohoooo!

U nás od rána leje a Honza je na zabití, má tak prudivou náladu, že je lepší na něj nemluvit. A to s ním jdu dnes plavat… Přijede babička a bude s Adamem, pak vyrazím do kanceláře a nechám jí je tu oba. Jen budou asi trčet doma, když je tam jak na podzim…

Hani - Honza sice Adama moc nekouše ale nedávno ho po cestě ze školky zmasil zhášedlem (taková kovová pitomost z ikea za 9kč - nejoblíbenější hračka) na ruce, že Adam řval jak tur. Musela jsem zastavit a hystericky ječela - lidi na chodníku na mě koukali, moje máma, kterou jsem taky měla v autě taktně mlčela - pak mi řekla, že jsem byla celkem klidná, na to co mu na tý ruce vyrobil za hrůzu. Takž to je asi součást žárlení, nic si z toho nedělej.

Adamovo oko je opět po ránu pěkně nateklý - má tam trochu monokla ale na doktora se mi zdá, že to není… mažem oftalmoseptonexem, na noc jsme i nakapali do oka pro jistotu. Moc pěkný to ale neni.

tak pa, jdu balit na plavání. MHA

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 30.05.06 09:44

To je bomba, gratulace obr!!!!

Sulda

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 30.05.06 09:56

gratulace:))))

market

 
bobik2
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 30.05.06 14:16

Ahoj holciny,

vsechny moc zdravim a snazim se i zorientovat ve vsech novinkach.

Hani, obr gratulace k baracku, je to fakt parada mit domek se zahradkou, urcite se tam holky pristi rok uz poradne spolu vyradi!

Verco, odlet v 5 rano se mi zda docela pravidlem, uz jsem takhle letela nekolikrat a myslim, ze nas to nemine i v srpnu, az poletime s klukama do Recka. Mimochodem uz se dost tesim. A kam letite vy??? Nejak jsem to nezaznamenala.

Suldo, koukala jsem do fotogalerky a Nika je uz taaak velka slecna, fakt krasna holcicka.

No a jinak bych vas chtela poprosit o drzeni palecku na zitra. Mam tam byt v 7.30 a doufam, ze pujdu brzo naradu, chtela bych to mit co nejrychleji za sebou. Obr davku stesti si s sebou beru do kabelky, protoze nejsem nijak valne nasprcena, chjo:-( Vcera pry vyhodili jen jednu holcinu, ktera nerekla vubec nic, tak to se mi snad nestane.

papa a statnici zdar!

Irena a kluci

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 30.05.06 14:42

Iren,

pisu si to do kalendare, davam si pripominku do mobilu a budu drzet palecky ihned pri rannim otevreni oka:-)))) Dej pak hnedka vedet, sms postaci jako prvni zpravy z mista deni, jo?

Pa a nenervuj se, dopadne to urcite super!!!

Sulda

 
katerina02
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 30.05.06 15:13

Ahoj holky,

Hanko gratuluju hrozne moc k domecku, to jste to teda vsechno zvladli super rychle. Uz jsem zvedava na fotky puvodniho stavu a pak prubezne jak se vam domecek meni pod rukama.

Ireno zitra budu drzet palce o stoset, i kdyz jsem si naprosto a uplne jista, ze vse zvladnes s prehledem. To bude uleva, to si umim predstavit. Tak preju hladky prubeh a hlavne si uzij bezva den az to budes mit za sebou.

Veroniko ten let v pet rano nezavidim, ale ty chartery v podstate snad ani jindy nelitaj, nez v tyhle desny ranni a nocni hodiny. No u more se rychle zotavite. Kampak vlastne jedete?

Ja jsem na Morave, pred chvilkou tu taky prselo, ale asi to neni az tak zly jako v Praze. Ale na brusle to dneska nevypada, pro jistotu jsem si krome brusli privezla i knizku. Veroniko souhlasim, ze vecer o samote s knizkou je velice atraktivni program :)

V soboru 10.6. odpoledne je v Libri detsky den, nechcete se holky nektera pridat?

Musim bezet, zatim pa,
Katka a tomasek

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 30.05.06 15:26

Bleeee, ja bych se k tomu detskemu dni i pridala, ale Niku bude mit basnik a ja se vratim az nekdy odpo ze sluzebni akce … ten den budu slapat zrejme na Karlstejn:-)

Katko, tady je tak hnusne, ze se mas na co tesit az to priprsi i na Moravu … fakt bleeeeeee a silena zima … rano bylo 8 stupnu nad nulou a to jeste tolik nelilo:-(

Jinak holky, ozvala se mi Kristyna, Luku ma v Belehrade, ve stredu se ji vraci, jenom je zase chudak nemocny. Snad se Kristy brzy ozve i sem, denicku se nebrani:-)))
Katko, volala ti Kristyna ohledne teto soboty? Jestli ne, brnkni mi prosim az budes mit cas.

Sulda pracant

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 30.05.06 16:07

Ahojky Iren,

už jsem na Tebe myslela a nebyla jsem si jistá, jestli je to dnes nebo zítra. Tak zítra. Palečky…teda u nás držíme vždy pěstičky :-) budeme držet, a to všechny, které máme. Zvládneš to, neboj.

papa VABE

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 30.05.06 16:12

Ahojky kočky,

plavání proběhlo v pohodě. A zítra snad zvládneme další náhradní hodinu. Zítra to bude pestré. jdu na ten obídek, Tom bude mít děti a pojedou Aimy pro žrádlo a pak to plavčo a ve čt jedeme na chatu..odvézt Aimy a zase zpět. V pátek balíme.

jedeme do Turecka. Moc se těším. Hotel vypadá suprově, je tam hodně klouzaček a tobogánů, tak se všichni vyřádíme.

ŠULÁNKU, prosím Tě, když měla Nika ten CAMPILO…a nevím jak se to píše dál…průjem s nějakým ošklivým hnusem…pardon, ale už si to nepamatuju. Jak jste to léčily? Jen úpravou stravy nebo nějaké léky? Em má lehký průjem…asi ten náš virus zmutoval :-))) a Em má jen průjmík. Ale zatím velmi lehký. Ale příšerně to smrdí a tak si pamatuju, že to u vás byl taky šílený zápach…teda co jsi to psala.

Zatím papa VABE

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 30.05.06 16:18

Veru,

Pokud nema Em horecky, tak to nebude ani Salmoneza ani Campylobakter, ono i prujem u strevni virozy smrdi jako cert!!!! A lecba opravdu jenom dietka a k tomu se mohla podavat Smecta a pak na obnovu strevni mikroflory Hylac (ten je vsak jenom na predpis).

Jeee, tady bude hnusne jeste par dni, tak to slunicko takhle brzy fakt zavidim!!! No vlastne jsi mi posilala tehdy odkaz a fakt dle fotek paradicka parada!!!

Cekaji te perne dny do odjezdu, co? Kazdopadne pokud ma Em prujmik, tak na plavco kasli … za prve tu virozku muze roznest mezi dalsi deti a za druhe ma oslabeny organismus a muze chytit jeste neco jineho a to by se vam pred odjezdem teda nehodilo, co?

PA

Sulda

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 30.05.06 16:25

No právě si říkám, že to asi zruším. Teplotku nemá, jinak je OK. Díky moc za odpově´D.
PAPA vabe

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 30.05.06 17:41

Holky, kdyby jste chtely juknout na dalsi svatebni fotky, tak v galerce nasi Verunka, Adámek a kamarádi … dalsi budou zase caseeeeem.

Sulda

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 30.05.06 18:04

No jéje, to je paráda.....ale Albi bych vůbec nepoznala…v té ZOO byla úplně jiná, ne? Bez brýlí, jinak vlasy…nicméně všem to mooooooooocccccccc slušelo.

papa VABE

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama


Reklama