Nové snažilky 20.díl - Ještě jednou dovolená

Snažení

Ahoj holky, tak jsem tady s novým deníčkem, který je tak trošku varování, jak jsme si špatně vybrali CK a hotel, ve kterém jsme chtěli prožít krásný týden dovolené a jak jsme si museli vyhádat přesun do jiného hotelu, abychom vůbec přežili.. :(

Jinak jsem vlastně cestovala v počátku 8tt těhu a dopadlo to všechno nad očekávání dobře. Jedna větší nevolnost mě postihla cestou na letiště a poté v letadle do Tunisu, ale naštěstí jsem to rozdejchala . Párkrát jsem se sice nenasnídala, protože mi bylo docela mdlo a ucítila jsem například nějakou podivnou vůni, která mi zrovna nesedla, ale celkem jsem to ustála. Nakapsovala jsem se meruňkami a broskvemi (jedině přenosné ovoce, které se dalo šoupnout do tašky) a pak se s nimi živila celé dopoledne u bazénu…

A teď samotné vyprávění ohledně dovolené .............­.............­.......

Už nikdy na dovolenou se SUNNY DAYS !!

Jak se blížil termín naší dovolené, spíš tedy týdenní mezera, kam jsme mohli vměstnat nějaký ten odpočinek, brouzdala jsem čím dál tím častěji na internetu a hledala vhodný last minute zájezd někam za teplem k moři. Bohužel naše oblíbená CK EXIM TOURS, se kterou jsme letěli bez problémů již několikrát, měla všechny zájezdy, které nás zajímaly, naprosto vyprodané. Takže jsme se nechali zlákat logem CK Sunny Days - Leťte s námi za sluncem a já běžela koupit 27.6. letecký zájezd do Tunisu - hotel DAR NAOUAR, termín 28.6. - 5.7. Cena celkem přijatelné 7 999,– All inclusiv. V katalogu i na internetu bylo nafoceno několik hezkých fotek a krásně popsáno, co všechno zahrnuje all inclusiv a jak budeme mít krásně na pláži zdarma slunečníky, lehátka a bar s nealkoholickými nápoji. To všechno nám samozřejmě vyhovovalo. Pokoje se sociálním zařízením, klimatizací atd.
Po zabalení už zbývalo jen pár hodin do odjezdu na letiště a já už se těšila za teplem. První mírné zklamání nás čekalo na letišti, protože přistavené letadlo bylo Karthago Tunis Air a již mělo celkem dost nalítáno. Sedačky celkem slušně prosezené a hlavně komentáře pilota a dotazy letušek pouze ve francouzštině a arabštině. No nic, hlavně že letíme za sluncem..

V hotelu, kam jsme se dostali asi po půl hodině cesty autobusem, jsme na recepci obdrželi klíče od pokoje a vydali se ho hledat. Hotel se skládal ze spousty nízkých bungalovů spojených úzkými uličkami. Celkem dobré bludiště. K pokoji jsme dorazili s pomocí hotelového nosiče kufrů a když otevřel dveře, zůstali jsme zírat v němém údivu. Pokoj byl za prvé strašně malý, kolem postelí se dalo sotva projít a za druhé absolutně nepřipravený. Na postelích byly pouze špinavé matrace a hozené jedno prostěradlo, na zemi odpadky, papírky, dokonce okusky od jablek.. Byla jsem celkem v šoku, ale nosič jen pokrčil rameny, zamával rukou a prý moment a odběhl. Za deset minut se vrátil a lámanou angličtinou nám vysvětlil, že to dá uklízečka do 10 minut do pořádku, ať chvíli počkáme. Chvíle nakonec trvala asi hodinu a půl.. Když jsme se konečně dostali na připravený pokoj, začali jsme zjišťovat další věci. Klimatizace nefungovala a vůbec ani nevypadala, že by někdy mohla. V koupelně bylo tolik místa, že jste se museli jít otočit ven a ze sprchové hlavice tekly jen asi tři čůrky vody.. Jelikož nešla pustit klima, chtěli jsme se pokusit vyvětrat, ale s touto variantou nebylo vůbec počítání, protože jaksi chyběla okna. U dveří byl pouze úzký proužek, kterým mělo jít dovnitř nejspíš světlo. No nádhera. Manžel už celkem nervózní se začal shánět po letadle zpátky..

Vyrazili jsme tedy na recepci, kde už se začali shromažďovat i ostatní. Výčet závad - nejdou zamykat dveře, na několika pokojích se ještě maluje, dalším lidem natírají na pokoji okna, nejdou splachovat záchody, ve skříni jsou provokativně na zemi 3 ks ramínek, ale chybí tyč (u většiny pokojů) a navíc skříň byla jen díra do zdi. Neodtékají odpady, na druhé straně je několik pokojů, kde se nedá být, protože je tam otevřená žumpa a šíleně to tam smrdí. Když dorazila paní, které vyběhla z pokoje krysa a já si došla pro něco na pokoj a zjistila jsem, že mi tam skáče hejno žab, došla nám všem trpělivost. Mezitím zástupkyně delegáta, který nebyl přítomen, svolala schůzka, aby nám osvětlila, kde co je. Takže tam jsme se dozvěděli, že slunečníky na pláži a lehátka se platí, bar na pláži ZDARMA neexistuje, klima, že nejspíš asi nepůjde, protože ji opravují, další bar u bazénu taky není zdarma.. Prostě údaje, kvůli kterým jsme dovolenou kupovali nebyly absolutně pravdivé. Těžce zklamáni jsme se vydali zatím na večeři a nechali delegátku řešit problémy s pokoji. V jídelně asi milion much, klima nikde, na stolech špinavé ubrusy a talíře jsme si museli s vypětím sil najít, stejně jako příbory.

Znechuceni jsme se vydali zpátky na recepci a žádali alespoň opravu klimatizace, protože na pokoji se nedalo vydržet. Bylo nám řečeno, že za 10minut někdo přijde. Když jsme čekali půl hodiny, později už hodinu a nikdo stále nešel, zašla jsem zpátky na recepci, kde mi bylo řečeno, že teď už maximálně opravdu 10 minut a dorazí. Po další hodině jsem dostala záchvat vzteku a vyrazila znovu, abych se dozvěděla, že pán, co opravuje klimatizace, je unavený a šel si lehnout!!!! Takže jsme do noci lezli s delegátkou po hotelu a pokoušeli se najít pokoj, ve kterém by se dalo alespoň provizorně přenocovat, což se nám nakonec podařilo. Alespoň okno bylo v tu chvíli naše největší přání.
Ráno jsme se dozvěděli, že v recepci stávkuje další let, který přiletěl po nás a dostal klíče od pokojů, kde různě spali dělníci, nebylo uklizeno apod. Prostě podobné problémy jako jsme řešili my. Odmítli se nechat ubytovat a začali stávkovat na recepci s tím, že požadují jiný hotel. Velmi rádi jsme se k nim přidali, protože jsme mezitím zjistili, že i moře je naprosto nepoužitelné, špinavé, smrdí a jsou tam nánosy mořských řas. Pláž naprosto neudržovaná a všude výkaly od velbloudů.

Zástupkyně delegáta začala být hodně nešťastná a začala slibovat, že se každou chvíli dostaví delegát Tomáš, který dá vše do pořádku. Mezitím jsme už sepsali všechny problémy a chtěli papír nafaxovat přímo do centrály Sunny Days. Vše se začalo odehrávat v 8 hodin ráno. V 10 hodin delegát stále nikde. Většina lidí začala volat domů, ať zajdou do Sunny Days a začne se něco dít. Nakonec jsme dostali číslo přímo na majitele či ředitele CK, který ale kupodivu vůbec nejevil zájem nám pomoci a situaci nějak řešit. Jediné co jsme se od něj dozvěděli bylo, že hotel je naprosto v pořádku, máme, co jsme si koupili a že nemáme zdržovat na recepci. Že tam prý nemáme co dělat a jestli se nám to nelíbí, ať jdeme spát před hotel!! All inclusiv prý sice znamená vše v ceně, ale že jsme nejspíše zakoupili nějaký jiný all! Nikdo nechápal, jak něco takového může vypustit z úst. Nakonec se vše rozhýbalo až pod pohrůžkou TV Novy, která by byla ochotná to rozmáznout a z centrály Sunny Days nám slíbili přestěhování do hotelu ZENITH, který byl asi 100km daleko. Bylo 12 hod a delegát pořád nikde. Dostavil se asi v 13,20 a hrozně se divil, proč chceme stěhovat, že nám sežene jiné pokoje. Když jsme mu vysvětlili, že na každém pokoji něco nefunguje, celkově jsou hrozné a hlavně taky, že nám jde o služby, které prostě nefungují.
Mezitím jsme zjistili, že každý z nás platil za dovolenou úplně jinak, bylo jasné, že lidé, kteří si ji kupovali předem neměli slevu na last minute, ale například my jsme platili v pondělí dopoledne 7 999,–, ale někdo ještě odpoledne 9 999,–, přitom byl zájezd už od rána zlevněný!!

Asi za půl hodiny vypadlo z delegáta, že tedy 21 lidí z pozdějšího letu se stěhuje, ale pro nás dva už není volný pokoj, že je hotel už naprosto plný. Koukali jsme celkem vyděšeně a hlavně překvapeně, protože když tam volala před půl hodinou jeho zástupkyně, tak tvrdila, že je hotel poloprázdný a není tedy problém. Takže začal další maratón volání do Čech do Prahy, na centrálu Sunny Days i do pobočky, kde jsme zájezd zakoupili a nakonec to dopadlo tak, že se pokoj našel, ale musíme doplatit 2000,– Kč. To se nám samozřejmě nechtělo, protože ostatní nemuseli platit nic, ale delegát řekl, že nás jinak do autobusu nevezme a navíc nám pak slíbil, že na sto procent v ZENITHU funguje zdarma plážový bar a lehátka a slunečníky jsou samozřejmě v ceně.
Autobus měl přijet ve 2 hodiny, ale nakonec jsme na něj čekali do 4 hod a cesta do hotelu trvala ještě taky skoro 2 hodiny. Krásně zabitý den dohadováním o změně hotelu a samotným přesunem nám samozřejmě nikdo už nenahradí a úbytek času z dovolené, která je na 7 dní, je celkem znát.
Nový hotel ZENITH měl stejně jako DAR NAOUAR označení *** , ale nedal se vůbec srovnat. Jediné, co zase nebyla pravda, byly služby ALL INCLUSIV na pláži. Opět se všechno kromě slunečníků platilo…
Ale jinak jsme si zbývajících 5 dní dovolené pěkně užili. Jídlo bylo výborné, stoly připravené a prostřené, bazény perfektní, na pokoji fungovala klimatizace a každý den tam pokojská uklidila, vytřela, ustlala a vyměnila ručníky. Hotel byl kategorie ***, stejně jako předchozí nabízený CK SUNNY DAYS za stejnou cenu, ale označení a vybavení hotelu DAR NAOUAR prostě neodpovídá. Můj tip - maximálně * a to ještě přivírám oči.
Takže máme naprosto jasno, že s CK Sunny Days už v životě neletíme a doporučovala bych vám všem nevěřit popisům v jejich katalogu… Co tam totiž slibují z valné hromady neplatí. Musím podotknout, že s CK EXIM TOURS jsme letěli několikrát, taky jsme už byli 2× v Tunisu, ale nikdy jsme problémy neměli a to co slíbili, opravdu platilo. Takže pozor na výběr CK a hotelu.

Jinak přeju všem, co ještě nikde nebyli, šťastnou dovolenou.

Jarka

url=http://www­.TickerFactory­.com/] http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20719;33/st/20060216/k/918a/preg.png

A tady ještě seznámek těhulek a snažilek:

Nové těhulky: 24
Metelka-1968/Česká Lípa/ TP 30.9.2005/Holčička
Sophie-1976/Menorca/ TP 29.11.2005/Chla­peček
Yasmin-1980/Praha-východ/ TP 12.12.2005
Majki-1978/Žatec/ TP 13.12.2005
VeronikaR-TP 17.12.2005
Ally-1978/TP 21.12.2005
Nicol-1976/Hradec Králové/ TP 25.12.2005
Mikis-1979/Olomouc/TP 26.12.2005
Berča-1979/u Roudnice n.L./TP 27.12.2005
Bubinka-1974/Kolín/TP 3.1.2006
Tobia-1977/Praha/TP 6.1.2006
Daja-1977/Praha/TP 7.1.2006
Katouch-1979/Jedovnice/TP 28.1. 2006
Bamla-1979/Praha/TP 16.2.2006
Jarka-1979/Domažlice/TP 16.2.2006
Monina-1976/Ostrava/TP 19.2.2006
Denda-1980/Bratislava/TP 21.2.2006
Viki25-1979/Klatovy/TP 24.2.2006
Grizley-1978/Mladá Boleslav/TP 25.2.2006
Berun-1981/Praha/TP 27.2.2006
Marketkaa-1984/Praha/TP 28.2.2006
Zuzzi-1976/Plzeň/TP 4.3.2006
Polarka-1978/TP 5.3.2006
Kocca-1978/Kroměříž/TP 6.3.2006

Nové snažilky:28
Anina-1977/Praha/TS 6/05/Svatba 3.9.
Azeretka-1978/Hradec Králové/TS 11/04 MS 9.8.
Bedrunka-1978/Jablonec n.N./TS 4/05
Berunda-1976/Jilemnice/MS 16.7.
Burinka-1975/Olomouc/TS 3/05
Cami-1975/Praha/ TS 9/05
Daria-1978/Český Těšín/ TS 05/04
Elen-1979/Tábor/TS 12/04 MS 6.7.
Gigi-1975/Praha/TS 4/05
Handule-1975/TS 4/05
Jankaa-1977/Praha /TS 6/05 MS 24.7.
Katyy-1981/ TS 10/04/Svatba 24.9.2005
Kafka-1978/Čelákovice/ TS 8/04 MS 16.7.
KlaraM
Konvalinka-1975/Kolín
Kubula-1976/TS 10/04/MS 14.7.
LindaK-1979/okr.Domažlice TS 3/04
Lendulin-1974/Praha/ TS 10/04
Lucie2507-1979/Ostrava/TS 4/03
Mischina-1980/Brno/TS 5/05
Medka-1977/Praha/TS 1/05
Narcisek
Nikka-1971/Olomouc/TS 7/05 MS 18.7.
Nothing-1980/Česká Lípa
Panenka
Sofy-1978/Bratislava/TS 5/04 MS 18.7.
Sisa2-1978/ Bratislava/TS 03/05 MS 28.7.
Tulipanek-1977/Tachov/ TS 11/05 MS 18.7.

Předsnažilky:8
Elda-1979/Jižní Morava/1dítě/TS 09/05
Ifule-1975/Praha/TS 12/05
Juliska-1977/Praha(USA)/TS 12/05
Kaila-1981/Přerov
Matiee-1978/Praha/TS 10/05
Pralinka-1978/Havlíčkův Brod/TS 11/05
Verunka-1981/Tábor
Zuzzanka-1980/Hradec Králové/TS 12/05/svatba 9/05

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
 
Jankaa
Kecalka 111 příspěvků 12.07.05 11:22

Ahoj Jarko,
docela ukrutný zážitek ze začátku dovolené! Člověk si chce odpočinout a místo toho se hádá s cestovkou. Ještěže ale to dobře dopadlo a že jste si zbytek dovolené příjemně užili.
Hezky opatruj svoje bříško a všem ostatním také, mějte se krásně a užívejte sluníčka, které konečně zase vysvitlo (i když se mu ještě zas tak moc nechce:-)))
 Jankaa

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 12.07.05 11:35

Ahoj Jarko ,

sice nejsem od Vás z deníčku, ale tenhle popis mě fakt šokoval !!!!!!!! To je síla! Nechápu CK, že si vůbec můžou dovolit takhle lidi klamat. Je dobře, že jste si alespon pak tu dovču užili a vrátili jste se v pořádku.
Hezky si užívej těhu. :-) Jinak já můžu ze zkušenosti doporučit CK Firo tour, Pradok a jednu cestovku z Brna, která se specializuje na Korsiku a Sardinii :-)

Měj se hezky

Kačka z deníčku PSTM

 
Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 12.07.05 11:52

Ahoj Jarko,
sice nejsem z vašeho deníčku, patřím k Holkám z diskuze Těhule?, ale přesto mi to nedalo a musím to „okomentovat“.
Je vážně děs a hrůza, co se to tam dělo. Ještě by se dalo pochopit, že byl malý pokoj nebo koupelna. Ale neuklizeno, nefunkční klima a !proboha! zvířata v pokoji? Za normálních okolností si člověk jede na dovolenou odpočinout a zájezd si koupí u CK proto, aby sám nemusel nic řešit a vyřizovat. Vy jste ale část dovolené museli právě tohle dělat.
Taky se chci k tobě připojit s doporučením CK Exim Tours. Letos v květnu jsem s nimi byla na Kubě a nemůžu si to vynachválit. Hotel *** měl sice malé pokoje, ale klimoška fungovala (nepřetržitě :-), čistá koupelna (i když po ránu občas tekla jen teplá voda) a denně nám pokojská uklízela, stlala a měnila bílé froté ručníky (ze kterých mimochodem vytvářela na postelích úžasné skulptury - třeba labuť nebo lodičku). Jídlo odpovídalo nabídce CK a delegátka i fakultativní výlety byly skvělé.
Docela by mě zajímalo, jestli to mělo po návratu nějakou dohru.
 Milli

 
Jarka
Závislačka 3678 příspěvků 12.07.05 11:54

Ahoj, dohra ještě nějaká nejspíš bude, protože těch nespokojených lidí bylo hodně a někteří chtějí požadovat finanční kompenzaci.. Já jsem hlavně šťastná, že jsme se dostali do jiného hotelu, jinak bych se asi fakt zbláznila.

ALe už nikdy neletím se SUNNY DAYS!!

 
Anonymní  12.07.05 12:12

ahoj jarka,

tak toto je fakt desive !!!!! myslim, ze by ste to nemali nechat len tak a bombardovat ich staznostami, som si ista, ze to chce len nevzdat sa a budu vam musiet vratit poriadnu kompenzaciu !!!

ja osobne sa uz len na katalogy a sluby cestoviek nespolieham - hladam na internete vsetky mozne referencie a informacie o kazdom hoteli, o ktorom uvazujeme. mozem na to odporucit napr. stranku www.tripadvisor.com bohuzial nie je presne zamerana na letoviska (ale urcite existuju aj take), ale na hotely v mestach po celom svete a hlavne v europe su tam opisane prefektne - a najma ludia tam davaju svoje vlastne skusenosti a hodnotenie, takze je to vyborne. to uz pisem ako odporucanie pre vsetkych : ak sa chystate do londyna, pariza, rima a pod. - tato stranka je absolutne SKVELA aby ste si nasli hotel presne podla predstav a vyhli sa sklamaniu.
jasne, ze uplne vzdy sa to neda, ale my sme si to parkrat takto „poistili“ a vzdy sa to oplatilo.

som rada, ze nakoniec vam to teda dobre dopadlo, a uzili ste si aspon tych par dni, ale tej cestovke to rozhodne „nedarujte“.
a diky, ze si aj nas takto varovala.

Baboo od matyskov

 
cami
Kecalka 472 příspěvků 12.07.05 12:14

Teda Jarko, to je fakt Zážitek. Moje známá zažila ale něco podobného loni s Fišerem, ale ten to řešil okamžitě po stížnostech. Některé cestovky prostě zabukujou hotel a neověří si kvalitu. Přístup vedení CK je ale jasný, takže pro ně není omluvy. Objela jsem půl světa jen tak s báglem a s žádnou cestovkou nemusela nikdy jednat, ale jednou mě to asi čeká, až se rozhodnu jít se někam válet na týden. Zatím mě to ale furt ještě neláká.

Jankaa - ta moje hlava…, je mi líto, že ten tvůj chlap není naladěný na stejné vlně, ale třeba je to jenom teď v souvislosti s těma zkouškama a s tím, že si nevěří, jestli by rodinu uživil a tak… Až se definitivně u:,–(í a najde práci, tak to bude lepší.
Mě ten můj chlap teď občas vytáčí, že si zase zapomíná brát ty vitamíny ráno a večer, co mu pracně snáším (jak slepice ha ha..). Pořídila jsem mu kvůli spermíkům Macu, která je mj. i na spermatogenezi, ale hlavně je profláklá jako „sexu budič pro přetažené manažery“, tak se mi směje, jestli prý mám jako nějaké připomínky a vždycky, když to polkne, tak dělá opičky, jak to s ním jako cloumá ha ha ha, fakt prča. To sepak ani nemůžu zlobit…

Cami

 
Tobia
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 12.07.05 12:17

Ahoj Jarko,
hlavně, že člověk si na dovolenou jede odpočinou od stresu, viď? Doufám, že to s CK Sunny Days opravdu ještě dohru mít bude a že nebudou svojí nabídkou dál balamutit další klienty. Je to děs.
Hlavně, že jste tu výměnu hotelu uhádali a zbytek dovolené si krásně užili.
Pozdravuj pupíka a měj se fajn.
 Tobia

 
Petruna
Kecalka 104 příspěvků 12.07.05 12:23

Ahoj.Nepatřím k Vám, ale úplně mě dostal Tvůj popis dovolené.My se chystáme příští týden a začínám být také pěkně nervozní,protože už teď mám několik výhrad a to jsme ještě neodjeli.Jedeme s jinou cestovkou, ale mám taky strach.Už proto, že máme 2 malé děti a jedeme tam autem (Chorvatsko).Jen se chci zeptat, platili jste nakonec ty 2.000,–-Kč?Jak na to koukám, tak to aby člověk měl s sebou přinejmenším telefon na TV NOVA, aby je mohl rovnou kontaktovat…Petra

 
Zuzzi1
Kecalka 405 příspěvků 12.07.05 12:26

Jarko - to je hrozný, co jste si prožili. Jsou to sprostáci. Domluví vám takovýhle hotel a pak ještě řeknou že máte, co jste si zaplatili. Strašný!!! Ještě že to nakonec dobře dopadlo a dali vás jinam.
Já tohle ještě nezažila, ale je to tím, že s cestovkama moc nejezdíme. Spíš autem a se stanem. Stejně o tom měla NOVA natočit reportáž, alespon by se o tom dozvědělo více lidí.

Zuzzi

 
katyy
Kecalka 342 příspěvků 12.07.05 12:32

Jary, no to je síla, pamatuju jak jsme spolu chatovali před tím než jsi tu dovču zamluvila, ještě minulý týden jsem na tebe vzpomínala jak si užíváš pohodičky na dovči a ona to ze začátku teda žádná pohůdka nebyla. Nebudete požadovat peníze nazpět nebo alespoň část? Přece ta cestovka musí mít nějaký následky za svý chování… všude to říkej ať maj alespoň špatnou reklemu!
 katyy

 
Jarka
Závislačka 3678 příspěvků 12.07.05 12:44

Ahoj,

no myslím, že reklamu jim uděláme parádní, chystám se na podobný článek i do nějakých časopisů, tak uvidíme…
Jinak je nás víc, co to ještě chtějí řešit, ale žádné kompenzaci nevěřím, protože to jednání majitele CK bylo fakt otřesný!!

Jak říkám, už jedině s ověřenou CK EXIMTOURS, tam vždy platilo, co bylo nabídnuto, ale tady teda neplatilo vůbec nic.. :( Lítáme každý rok, ale tohle se nám ještě fakt nestalo.. Hlavně mě teda dostala ta „ochota“ CK něco řešit..

Jarka 8tt+5

 
Tobia
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 12.07.05 13:15

Teď jsem si otevřela zprávy na idnes.cz a co nevidím? Článek o Sunny Days a jejích klientech, které nechala trčet v Egyptě.
 http://ekonomika.idnes.cz/ekonomika.asp?…

Tobia

 
Mischina
Kecalka 175 příspěvků 12.07.05 13:37

AHOJ Jarko,

ufff po přečtení tvého deníčku, mi proběhl mráz po zádech z toho, šokující naprosto… I tady v Brně má CK Sunny Days problémy!!! Od mé kamarádky kolega si zaplatil dovcu v Egyptě a jel na letiště do Prahy, letadlo melo prvně zpoždění 2 hodiny, pak z toho bylo 5 hodin, proste nedorazilo, delegátka se tam taky neukázala nic!!…
To by fakt mohla byt dobrá reportáž pro NOVU !!

m.

 
Jarka
Závislačka 3678 příspěvků 12.07.05 13:40

Před námi byl v Tunisu jeden zájezd, který čekal na letadlo 3 dny, protože paní ze SUNNY DAYS ho údajně zapoměla objednat!!! Síla co?

 
Berun
Závislačka 4921 příspěvků 12.07.05 13:42

JARKO: Je moc dobře, že jsi o tom napsala, tvá „reklama“ na mě rozhodně zapůsobila a s touto CK rozhodně nikam nepoletím. Já bych samozřejmě doporučila CK Fischer, která je však dražší, letěli jsme s nimi několikrát, vždy bez problémů. Minulý rok jsem letěli s CK Alex www.ckalex.cz na Zakynthos a na to, že je to taky malá cestovka, byli jsme s ní moc spokojení, skvělá delegátka, která uměla perfektně řecky, česky, anglicky a dobré služby s přiměřenými cenami. Jinak ještě přidávám zkušenost z cestování. Většinou vám dají pokoj, který je nižší kategorie. Pakliže vládnete angličtinou (já nejsem nějaký přeborník ale domluvím se) tak vždycky zajděte na recepci s dotazem jestli by se nenašel lepší…mám tu zkušenost, že prázdná huba holé neštěstí a většinou nám bylo vyhověno (s CK Sunny days by to bylo samo k ničemu). To samé platí o místě v letadle. Máte právo se při odbavení zeptat na konkrétní místo a vybrat si ho. Mě např. moc dobře nedělá místo vpředu v letadle, protože ten odpich a zvedání není nic moc na můj tlak, proto žádám o místo uprostřed před křídlem (abych zase něco viděla).
Je mi líto že jste si ty první dny neužili tak jak to bylo slíbeno. Doporučení na tuto CK rozhodně předám dál.

Jinak jsem se vrátila z obídku, dala jsem si lehký salátek-byla to dobrůtka a Beruňák si určitě taky lahodil. Chuťe na kyselé mě neopouštějí, zato se ve mě mísí odpor k masu a sladkému. Od té doby co jsem těhu tak maso vybírám a sladkého jsem si jenom kousla a musela to okamžitě dorovnat kyselým:)))

 
Jankaa
Kecalka 111 příspěvků 12.07.05 13:50

Ahoj Berun,
také mám chuť na kyselé a to těhu nejsem:-))) Možná je to i počasím. Teda žádné velké vedro, ale stejně - kyselé příjemně osvěží (narozdíl od sladkého:-) Tak dávej Beruňáčkovi samé mňamky! Co chutná Tobě, bude určitě chutnat i jemu:-)).
Jak jde vidět, jsem s vámi pořád. I když se už nesnažíme o mimi, tak mi scházíte a každý den se podívám, co je u vás nového.
 Jankaa

 
Marketkaa
Zasloužilá kecalka 927 příspěvků 12.07.05 14:13

Jarka:Tedaaaa docela síla!!!Dneska je fakt možný všechno :( hlavně že jste už doma v klidu.

Bamla:je mi líto že ti je tak zle ale já bohužel prožívám to samé :( včera jsem se jen napila vody a už jsem šla ble…musíme si tím prostě projít patří to k tomu ale myslím si že to stojí za to :)

Berun:Jojo tchýně kapitola sama o sobě :)))
Doufám že budu moc dorazit na ten srazík v sobotu je mi totiž zase nějak ouvej zítra jdu na kontrolu kolem 11 hod. tak uvidíme :) ale mám pocit že budu stát když už tak před KFC jinak totiž budu zvracet máma včera smažila řízky a fuj už jsem šla :)

Nicol:Jůůů teda ty peřinky a povlečení to musí být nádhera :) taky už se těším až budu moc vyrazit nakupovat.Je možný že už mi rostě břicho?Nevejdu se do kalhot jsem jak v 5 měsící a kojná k tomu :)))))))
budu muset zajít někam koupit nějaký těhu kalhoty…jinak nevim :) a jak se daří akrobátku?

 
bamla
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 12.07.05 14:26

Ahoj holky,
ja vubec nemam cas, abych vam neco napsala, jeste jakz takz stacim cist prispevky, ale odepisovat nestiham. A to jsem si rikala, ze jsou prazdniny a bude klid, haha, vsichni snad chteji dodelat to co neudelali predtim :(

Jarko - teda to jsou zazitky, dobre, ze jste se nenechali odbyt. My jsme doted jezdili vetsinou sami autem a se stanem, ale priste asi uz taky zvolime nejakou cestovku, aspon na ubytovani, takze jsem rada, kterou urcite nevolit. Co jsme byli v Recku, tak to byla dobra cestovka, vsechny sluzby OK. Ale jak pise Berun - lina huba, hole nestesti, takze chce se to nedat :)

Jinak vcera jsem mela den v pohode, dokonce jsem byla i hodne aktivni (vyzehlila jsem uz nekolik dni vyprane pradlo:)). Za to dneska je to na prd, asi ej to tim pocasim, ale vubec nejak nemam chut neco jist a pit, na zvraceni to sice neni, ale jako vcera mi taky neni :( maso muzu tak akorat kureci, nic jinyho nesnim. V patek jsem si dokonce pochutnala na HOT WINGS z KFC. Sladkymu taky moc nedam, ale mam porad chut na zmrzlinu :) Asi si pujdu nejakou koupit :D
Pa Bamla

 
bamla
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 12.07.05 14:31

hihi Market, to jsme na tom stejne, ja sice zvracim jenom o vikendu,a le jinak je to jak kdy, nekdy den v pohode, jindy mam chut si jit lehnout a spat a spat, abych vsechno zaspala, jak mi je fuj. bricho uz mam taky nejaky velky, ale to se mi spis vyvalil ven ten muj spek, kdyby tam nebyl, tak by brisko bylo uuuuplne malilinkaty :) Po tehu obleceni se uz taky zacinam pomalu divat :) Az neco objevis, dej vedet, ja taky pak pisnu, co jsem kde nasla.
 Bamla

 
Mischina
Kecalka 175 příspěvků 12.07.05 14:39

Jarko, to je teda opravdu síla… Přeji té cestovce, ať co nejdříve krachne, to je strašný… !!! Byl pěkně nas… ten kolega od kamaradky, ani ted uz nevim jak to s nimi řešil dál, zda mu vrátili peníze nebo ne :)

M.

 
Jarka
Závislačka 3678 příspěvků 12.07.05 14:48

Ahoj,

Markétka - já jsem z toho břicha taky trošku v šoku, včera jsem si to nechala zdokumentovat a manža mě nafotil, abych pak věděla, jak to rostlo… :) Myslela jsem, že to minimálně do 4 měsíce nebude vůbec vidět, ale břicho se docela nafukuje. ALe to je asi proto, že jsem břicho neměla předtím vůbec žádný a teď jak se to všechno povoluje..

 
KlaraM
Závislačka 3887 příspěvků 12.07.05 15:17

Jarka: Tak to je fakt síla. Je mi líto, že jste měli zkažený začátek dovolený, sice pak už to bylo OK, jak píšeš, ale i část dovči, když je zkažená, tak je člověk takový nějaký otravený. Před lety jsem taky zažila šílený začátek dovolený a od té doby se zá:,–(ně té cestovce z dálky vyhýbám, možná, že už ani není, nevím a od teď se budu na sto honů vyhýbat i CK Sunny Days.
 KlaraM

 
Katouch
Kecalka 132 příspěvků 12.07.05 16:16

Ahoj holky,

od včerejška mám den blbec. Na co sáhnu to po..... Včera jsem chodila mimo jiné po úřadech a jak bylo dusno (u nás - Jižní Morava), tak se mi v jedné kanceláři u jedné „milé“ paní úřednice udělalo špatně a musela jsem si sednout - a hned bylo všechno rychle vyřízené. Mimískovi ten vydýchaný vzduch asi neudělal moc dobře. Ale za chvíli už bylo vše v pořádku.

Berun a ostatní holky, těhulky, co máte chuť k jídlu: já bych taky pořád něco jedla a vůbec mě to neopouští - dnes jsem 11t+5 . Hlavně mám chuť na maso, na saláty (ale ty masitý - pařížské, pochoutkové…- prostě ty nezdravé). Nikdy mě moc nechutnala tatarka a teď nám došla a já jsem tu sklinku málem obrátila naruby, abych to mohla pořádně vylízat. A kyselé zelí - to taky můžu. Sladké zase skoro ne (a to jsem dřím tolik milovala).

Jarko: opravdu hrozný zážitek. Když jsem to četla, tak jsem si asi v půlce říkala, že jsem o tom neslyšela v televizi (na Nově) :o))). A pak jsem si přečetla, že tak daleko to nezašlo. No, ještě že jste si aspoň trochu odpočinuli a že jsi hlavně z té špíny v tom prvním hotelu něco nechytila (ty nebo mimísek).
Nás čeká dovolená 30.7.-10.8. - v Bulharsko - je to od Čedoku - tak snad to bude fajn, ale trochu jsi mě vystrašila. Člověka ani nenapadne, že by se něco takového mohlo stát. TAk vám potom poreferuji.

Zítra jdu na kontrolu + UTZ, tak dám zprávu jak jsem dopadla.

Zuzzi: moc dobrá zpráva. Je moc dobře, že mimísek je v pořádku. Drž se.

Snažilky, která mámte naději na //. Jsem teď trochu mimo.

Zatím paaa
Katouch

 
Nicol001
Ukecaná baba ;) 1242 příspěvků 12.07.05 16:26

Ahoj holky,
jdu jen na skok, jeste jsem necetla denicek ani komentare, ale vecer to napravim.
Jdu si k vam jen pro radu, resp. pro povzbuzeni.
Jak jsem uz psala minuly tyden, citila jsem pohyby uz v 16 tt. Ted posledni dobou je nejak nemuzu ucitit, mam pocit, jako by ustaly, navic me trochu picha v brise. Je to normalni? Mohla jsem se splest a misto pohybu citit kdovico???
Modlim se, aby se akrobatovi nic nestalo. Zitra jdu na ty vyvojovy vady, ve ctvrtek na velky UTZ. Snad bude vsechno v poradku. Ach jo…
N + akrobat 17 tt

PS: mozna zbytecne stresuju, co??

 
Lucie2507
Kelišová 5248 příspěvků 12.07.05 16:40

Ahoj holky, moc se omlouvam, ted moc nestiham psat, mala ma anginu, tak se ji musim venovat. Venku uz je zace celkem hezky a my musime sedet doma.

Jinak Jarko, to byl teda dost sileny zazite, a dovedu si to predstavit, ono je dnes totiz vse mozne.
Mela jsem podobny zazitek minuly rok s Čedokem (to je ta nase perfektni cestovka, ktera je tolik let na trhu…cha cha…)
Letela jsem do Bulharska s kamaradkou a s detma, takze jen my dve zenske a dve deti 2 a 4 roky. Zazitek by se dal srovnat s tim co zazila Jarka vypraveni by to bylo moc dlouhe,taky uz bych s Čedokem nikdy nikam nejela…byl to des a hruza. A nejaka tak reklamace ta se tam resit nedala, protoze tam za celou dobu nebyla zadny delegat, a jen pri odjezdu se ukazal jeden bulhar, ktery se snazil mluvit ceskoslovensky, a to byl jako ten nas delegat, a kdyz jsem si mu zacala stezovat tak me serval, ze co si myslim, ze toho ma moc..no sila..

Jinak zitra zacinam zobat clostylbegyt a doufam ze bude fungovat, a k dr. jdu 20.7 na ultrazvuk, aby mi rekla jak to vypada.

takze tuleni zdar…ted to vyjit musi..:o))

 
Lucie2507
Kelišová 5248 příspěvků 12.07.05 16:46

Nikol- niceho se neboj, je fakt mozne ze to jeste pohyby nebyli, ja ani neznam nikoho kdo by je citil uz v 15tt, zda se mi to dost brozo, ja jsem je sama zacala citit az v 20tt. U druheho tehu se pry daji citit uz v 18tt kdy uz to i tehulka lepe pozna.
Mozna to co jsi citila bylo jen posouvani strev, a delani mista na roztahujici se delohu, proste jen pohyby strev smerem vyse.
Kdyz jsi rekla ze uz citis pohyby, zdalo se mi to divne,ale nechtela jsem se k tomu nejak vyjadrovat a kazit ti tim radost.Rika se ze je drive citi tehulky co jsou hubene, nebo co byli hubene, a tak jde brisko celkove videt vice a lepe citit pohyby. nez u tlustsich maminek.
Ja jsem taky vycazela z vahy 55kg na 170cm, ale pohyby prisli az ten 20tt.
Takze niceho se neboj, mimisek roste, a tak potrebuje mistecko, vysledky budou dobre, a ty se nestresuj..drzim palecky. paa

 
Daria
Kecalka 324 příspěvků 12.07.05 18:44

Ahoj holky,
Jarko: ta dovolená fakt musel být „skvělý“ zážitek..alespoň to dobře dopadlo. A hlavně že se to líbilo fazolce:))

Lucko 2507: jak tak čtu, tak jsme obě hoodně podobné - snaženíčko, a míry máme naprosto stejné - já taky 170 cm a 55 kg, toto bude moje výchozí váha v těhu a jsem fakt zvědavá, jakto bude vypadat potom:)))ale jsem docela v pohodě,ať klidně i přiberu.

Holky, já jsem taková zmatená nějak, nevím, jak to napsat..MS už odešla, no a pak by měly následovat „suché“ neplodné dny, ne? No a já jsem zjistila, že mám nějak hodně hlenu, já totiž moc nesleduji a ani jsem nikdy neměla ten ukázkový „bílkový“ nejplodnější hlen, no a dnes jsem 5.DC a mám ho!!! Vůbec tomu nerozumím, že bych byla už z těch hormonů tak rozhozená (Clost. + Pregnyl, ale tento měsíc mám přestávku).

Jo a do Jonáše (termínu) mám ještě daleko:))

Hezký slunečný den,
Daria.

 
Lucie2507
Kelišová 5248 příspěvků 12.07.05 19:10

Ahoj Dario, tak ma vaha ted je uz 60kg na 17cm, a v tehu jsem pribrala 25kg. viz. foto v galerce, ale bylo mi to uplne jedno, hlavne ze vse dopadlo ok.
Ten hlen co ted mas muze byt fakt tema hormonama rozhozenyma..tak tulte se proset ob den, a budes to mit pojisteny cely cyklus a je to..:o))
Drzim palecky…pa

 
Lucie2507
Kelišová 5248 příspěvků 12.07.05 19:13

:o))) na 170 cm!!! :o)))

 
Nicol001
Ukecaná baba ;) 1242 příspěvků 12.07.05 20:06

Tak…
JARKO - ted jsem si precetla tu hruzu, co vas cekala. Vazne desny, to bych nevydychala… Pred sebou stale vidim to logo cestovky, ma takovy to s tim sluncem, ze jo? No, hruza, vazne. My tedy jezdime na dovcu vetsinou autem sami, nemame nic zajisteno a vse zajistujeme na miste. Kdyz se nam nekde nelibi, tak odtamtud vyletime…

LUCKO - dekuju za uklidneni, asi se zbytecne moc pozoruju a zacinam stresovat kvuli kazde volovine.

BERUN - ja mam take chut spis na kysele, slane, v zadnym pripade ne na sledke. Myslim, ze by po vykukleni nasich miminek stalo za to udelat jakousi studii o zavislosti chuti v tehu na pohlavi miminka… Pokud takova existuje. Ackoliv, slysela jsem oba nazory, tj. kysely - jasny chlapecek, ale i - kysely - jasna holcicka:)))) Takze uvidime…

BAMLO, MARKETKOO - holky, snad je vam trochu lepe, drzte se, ony ty nevolnosti brzy prejdou…

Jak tak stale premyslim o tom miminku, tak si ho jako asi kazda z nas, predstavuji. A vzdycky si predstavim holcicku. Zvlastni?? Ackoliv, tvrdila jsem, ze je mi to uplne fuk, co to bude, tak ted mam zafixovanou tu holcicku. Pritel samozrejme vede reci o tom, ze by byl lepsi kluk, ovsem podeziram ho, ze by chtel spis holku, protoze o NI stale mluvi. Nejsou ti chlapi trochu na hlavu, kdyz si kazdej preje syna??? Nebo stale vede ono klise o stromu, domu a synu???
Zitra jdu na ty vyvojove vady, tak vam pak poreferuju. Tedy asi pozdeji, protoze zitra mi budou brat jen krev. Ale ve ctvrtek jedu do te Olomouce, ano, ona Olomouc opredena myty o vysetreni, tak to vam urcite napisu.

Preji krasny vecer.
N + akrobat 17 tt

 
Anonymní  12.07.05 21:11

Ahoj holky, teda ten deníček mi kápnul do noty, protože se taky chystáme na dovolenou a tak mě to rozhodilo, že nevím , jestli si radši nepřiplatíme a nepojedeme s nějakou větší cestouvkou. Každopádně díky, vím už přesně, se kterou nepojedeme.

Katouch - já zase, když jsem byla těhotná s holkama, tak jsem kyselý nemohla vůbec, ale zato jsem se pořád cpala sladkym, když už doma nic nebylo, tak jsem vyjídala ty hrudky z moučkové cukru. Tak třeba budeš mít kluka :-)), i když bych řekla, že podle chutí se asi orientovat nedá, že.

Nicol - ty pohyby myslím byly hodně brzy, já si toho teda až tak moc nepamatuju, přece jenom je to skoro 10 let, ale vím, že jsem měla pohyby jen o týden dříve, než být měly a doktor říkal, že jsem se asi spletla. Zase je fakt, že se mi obě holky narodily v 39 tt. Tak možná jsem byla dýl těhotná. Ale nejdřív by snad měly být v 18 tt myslím. ¨
Jinak mě má příjít MS až 18.7. a už dneska mě bolí břicho, jako kdybych ji měla do rána dostat a žádné těhu příznaky teda nemám. Takže mimi asi zatím nebude. Snažila jsem se rozpomenout, jestli jsem s holkama měla před tím nějaké příznaky, ale nepamatuju se, tak jsem se ptala manžela a on říkal, že mě bolely prsa. On si to pamatuje a já ne :-).

Zdraví vás nepřihlášená Nikka (nevím proč mě to pořád odhlašuje.

 
Marketkaa
Zasloužilá kecalka 927 příspěvků 12.07.05 21:30

Holky to je docela šou teď mě manžel fotil ve spodním prádle z boku a ten pupek :D
Zítra to dám do galerky pro pobavení to je něco :))))))) a to jsem teprve v 7 týdnu :)))

 
Zuzzi1
Kecalka 405 příspěvků 13.07.05 07:24

Ahoj holky.

Do galerky jsem hodila první fotečku našeho Melounka, tak se můžete mrknout. Sice je hodně maličkatej, ale je tam. :)))

Dneska mě přišel mail z Rodinky pro bříško a docela jsem se u toho nasmála. Je tam napsané toto: „Mate kamaradku, se kterou muzete sdilet radosti i strasti tehotenstvi? Zkuste se porozhlednout v tehotenske poradne, do ktere dochazite. Vyuzit muzete i modernich informacnich technologii a diskutovat pomoci mobilniho telefonu nebo internetu.“
Tak jsem si říkala, že když si někdo objedná z takových stránek maily pro bříško, že by bylo hodně divný, kdyby na tom internetu nenašel nějaký kamarádky k diskutování.
Tímto chci vyjádřit, že jsem ráda, že vás mám. :))) Já jsem v poslední době taková lítostivá a citlivá, tak mě neberte moc vážně. :)))

Zuzzi a Melounek

 
Berun
Závislačka 4921 příspěvků 13.07.05 07:55

ZUZZI: Mě dneska přišel mail, abych se zvážila. Jeden večer jsem měla šoky. Za výchozí váhu u sebe považuju 58Kg, v sobotu večer jsem se převážila a koukám 61,9. Ráno v neděli jsem si došla na záchod (mám trochu problém se zácpou), zvážím se a mám zase 58Kg. Zajímavé. Tak jsem si říkala, že se váhou nebudu moc stresovat. Zatím jsem nepřibrala, ale s mým současným apetitem se musím hlídat.

MARKETKAA: Všechno nejlepší k svátku. Ať se ti líbí na UTZ a všechno je jak má být-bude. A moje břicho v 8.týdnu taky šílený. Já patřím k těm, co mají vícero tuku na zadečku a stehnech a břicho ploché, takže se mi pěkně vypoulil podbřišek a je to rozhodně vidět. K tomu prsa-silikony hadr. Jsou šíleně tvrdé a ze stran se nalily. Takže já na začátku 3.měsíce určitě bříško poprvé taky nafotím, večer je to horší, ráno se zase schovává.

NICOL: Neboj, neboj všechno je v pořádku. Moje kolegyně ty začátky pohybů pociťovala kolem 18tt (první těhu) jako takové krátké šimrání motýlků v bříšku. Ještě tě akrobat pořádně pokope. Ať ti ty testy vyjdou dobře.

KATOUCH: S tím sladkým je to zajímavé, já ho ale nemusela ani předtím. Teď mě opravdu hodně odpuzuje maso. Šunka mi nevadí, ale takové ty kusy v guláši to je pro mě nepřekonatelný odpor. To to utíká viď? Už jsi ve 12tt.

Všem testovatelkám: Už se připravuju na další pěknou těhulavinu. Pěkně vyrábějte Dubníčky!!! Držím palečky.

Berun a Beruňák 7tt+2

 
Kafka
Kecalka 168 příspěvků 13.07.05 08:00

Ahoj holky,

Teda Jarko to byl teda očistec, jedeš na týden a musíte se takhle rozčilovat :o(, no hlavně že se to nějak vyřešilo, ale určitě by jim to němělo projít jen tak!!!

Lucie2507 - tak budu držet palečky ať už to klapne, moc si to zasloužíš!!!!

Nicol neboj však on o sobě dá akrobat ještě pořádně vědět :o))). Jinak můj manža chce holčičku, no a mě je to uplně šumafuk :o))

Marketkaa - tak už se moc těším na fotečku, určitě ti to s pupíkem sekne!!

No a já už se nemůžu dočkat soboty jak to se mnou tentokrát dopadne, ale už je to za pár :o)). Jinak mě strašně bolí prsa, pomalu nemůžu ani chodit, manža z toho má prču :o)). Jinak mě na srazíku poznáte podle toho že budu vysmátá jak beruška nebo se budu kroutit jak paragraf. Taky je mi trošku šoufl od žaludku a bolí bříško, ale to je vždy před MS. Tak si říkám, že to mám 50 na 50, no prostě nějak to dopadne :o))

Kafka

 
bamla
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 13.07.05 08:20

krasne rano,
dneska vypada, ze by mohlo byt pekne a ne snad dusno pod mrakama.

Marketkoo - vsechno nej ke svatku a at je mimisek pekne zdravy a vam obema se dari co nejlepe, tj. bez nevolnosti :)

Berun - to brisko je fakt po ranu mensi, ale vecer, to je teda pupek sveta :) o prsach ani nemluve, ale aspon ted nevypadam jako trochu vypouleny zehlici prkno :D

Dneska se o mimi asi dozvi svagrova a o vikendu cast rodiny. Protoze se bude grilovat, tak uz yb se to spatne vysvetlovalo, ze je mi zase zle :( Ale lepsi zprava je, ze zitra jdu uz konecne k dr. :) Dneska mam zase prace nad hlavu, tak asi budu jenom cist obcas prispevky. Chce se mne desne spat :(

Holky snazilky - par vas tuje (ne)cekatelek na MS, tak sup sup, at uz je tu zase nejaky mimis :)

Mejte se Bamla

 
anina
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 13.07.05 08:24

Zuzzi: Melounek roste jako z vody, bude to kus chlapika. Sazim na kluka.

Marketkaa: Jee konecne prvni brisko vyfocene! Slava!

Berun: Takze tehuprezdivka se ustalila na Berunakovi? Nebo je to zatim jen pracovni nazev? :D

anina

 
Jarka
Závislačka 3678 příspěvků 13.07.05 08:31

Ahoj holky,

právě jsem se vrátila od dr. Prý je všechno v pořádku, kontroloval mě vnitřním vyšetřením, pohmatem a všechno je prý přesně tak velké jak má být :) No tak snad to pozná i bez toho UTZ, protože ten je ještě v nedohlednu. Jinak mám přijít až zase 2.8.2005.
Poslal mě ale k praktickému dr, aby mi něco vyplnil do těhu průkazky a to bude docela problém, protože se zná s naší celou rodinou a moje tchýně je hodně kamarádí se sestřičkou od něj. Takže se budeme asi muset nejdřív přiznat :)
Bylo by docela blbý, kdyby pak někde „Tak už se konečně dočkáte toho vnoučátka, co?“
a ona by koukala jak vyoraná myš.. hi hi

Bamlo - jak je to možná, že se jdete přiznat?… vždyť si říkala až někdy v září!! Ty už to nemůžeš vydržet co?
Neboj já při grilování musím poslední dobou vypadat taky hodně divně, všichni už si musí myslet, že držím nějakou podivnou dietu, asi.. :)

Tak zatím ahoj a mějte se hezky

Jinak koukám, že se vám můj deníček podle ohlasů moc líbil, co? Takový trošku horor místo dovolené… naštěstí jen první den.

Pa Jarka 8tt+6

 
Berun
Závislačka 4921 příspěvků 13.07.05 08:43

KAFKA: Moc držím palečky aby prsa bolela od těhu a ne od PMS, brzy se to dozvíš!!!

ANINA: Zatím to vypadá na tenhle název, už mu tak říkáme i doma, uvidí se co dál, ale asi u toho zůstaneme. Nějak mě v té těhudemenci opustila originalita, nebo něco jako tvůrčí myšlení.

JARKA: No, mě to samé říkal Dr. na první návštěvě, že pohmatově je všechno jak má být, děloha roste a tak se nemám vůbec ničeho bát. Zamlklé těhu se prý mimojiné pozná tak, že děloha prostě neroste, stejně jako mimi. Ta moje tedy určitě roste, soudě dle stále se zvětšujícího se podbřišku. AŤ ti to utíká do prvního UTZ, to už budeš mít velkýho prcka jako hrom.To přiznání bude asi nutné, protože drbárna se nezapře. U nás to ví nejužší rodina, jenom v práci to jaksi stále tajím. Vytasím se s tím až po 25.7. tedy po UTZ a až dostanu těhuprůkazku.

BAMLA: To by se ti špatně vysvětlovalo, takže to asi budeš muset říct, nejhorší je, že se pak strhne lavina, každý slíbí že to nikomu neřekne ale řekne:))))

 
Jarka
Závislačka 3678 příspěvků 13.07.05 08:44

"Vaše bříško

Vaše miminko je nyní velké zhruba jako krásná červnová třešeň. Na hlavičce se začíná vytvářet obličej, který už má očička. Ty jsou zatím stále zavřeny. Otevřou se až koncem 7. měsíce."

  • tak tohle mi teď přišlo z rodiny, tak strašně se mi to líbilo o tý třešni, že jsem vám to sem musela zkopírovat.

Jarka a třešnička

 
Zuzzi1
Kecalka 405 příspěvků 13.07.05 08:59

JARKA - s tou třešní je to opravdu krásný. Já jsem u toho skoro zaslzela. :))))
Když jsem se narodila, tak měla máma děsný chutě na třešně a doteď mi vypráví, jak jí děda přinesl do porodnice celý košík třešní. A to jsem narozená na začátku června, ale na jednom stromu máme raný třešně. Takže jsem si tak zavzpomínala. :)))
Jinak u doktorů a sester je to docela drbárna. Ikdyž by měli dodržovat lékařský tajemství, ne? Neno jak se tomu říká. :))) Ale vím jak to vypadá. Moje tchyně je zdravotní sestra a vždycky přinese z nemocnice nejnovější drby.

ANINA - Podle čeho usuzuješ, že to bude kluk? Máš nějakou speciální předtuchu? :))) jinak mě by se kluk taky líbil. já bych chtěla prvního chlapečka. :)))

BERUN - Beruňáka se taky dočkáš. Potom už bude tak velkej, že ti krásně zamává.

Zuzzi

 
Mischina
Kecalka 175 příspěvků 13.07.05 09:09

AHOJ Markétko,

přeji ti vše nej nej k Tvému dnešnímu svátku.. a pohodové těhu :)

Mischinka

 
anina
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 13.07.05 09:20

Zuzzi: Noooo, presne tak! Mam takove tuseni. Nevim jak to nazvat presneji. Proste jsem si precetla tvuj prispevek, mrkla na obrazek a napadlo me ze to bude kluk. Tak jestli si ho prejes, treba jsem zachytila tvoje vlny…:D

Berun: Aaaale kdeze tehudemence. Proste ma Berun Berunaka, to je logicke, ne????

Jarka: Tresinka je proste nadherny. Myslim ze je to tim, ze si uz muzes mimi nejak predstavit. Uz to neni neviditelne neco, ale prestoze to za par tydnu tresinka urcite uz nebude, ma to pro tve predstavy uz konkretni tvar a barvu. A to je moc dulezite. Moc ti to preju!

anina

 
Tobia
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 13.07.05 09:59

Ahoj holky,
přeji hezký den a Marketce krásný svátek!
Včera odpoledne jsem si došla k praktické doktorce pro razítko do průkazky a pro žádanku na ekg a naivně jsem si myslela, že zvládnu na poliklinice o kousek dál i to samotné ekg. Ovšem zaskočil mě prázdninový provoz, takže i když normálně tam na ekg může člověk přijít kdykoli během dne, tak teď jen v některé a ještě jen mezi 7-11 ráno. Takže nic a budu tam muset znovu. Pak jsem cestou domů měla smůlu na dopravu, takže co mi mohlo ujet, to mi ujelo. V tom vedru, žůžo. Dojela jsem domů úplně hotová.
Mám pocit, že se mi teď začíná břicho vyboulovat trochu víš, než ze začátku těhu a taky už ten pupík začíná být vidět už od rána … a večer je to regulérní pupek. :o))) Manža neodolal a taky už dokumentoval, jak se měním v obříka. :o)))
Tobia + Fazolka 14+5tt

 
bamla
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 13.07.05 10:02

Jari - no vytasit se s tim musime, uz pred 14 dny kdyz jsem tam byli, tak jsem rikala, ze mam nejaky rozhazeny zaludek, sice po jidle, ale tchyne je desne podezirava a navic do toho ten cap, a kdyz bych nahodou jeste zvracela, tak to by se uz nevysvetlilo :) navic dneska statnicuje svagrova a potkame se tam, tak to zrovna rekneme. Nasi se to ale dovi az pozdeji, az pojedeme k nim, do telefonu se mi to rikat nechce, takze pekne z ocka do ocka jim to povime :) Uz mate vymysleny jmena?

V praci to zatim vi jen jedna byvala kolegyne a ta to nikomu nepovi, jinak ostatni se to dozvi az pozdeji, asi az by zacalo moc vykukovat brisko :)

My tomu nasemu mimi zatim rikame Tedy (podle Tadease), ale jestli to bude kluk, to nevime :) Holky chcete si to nechat rict? Manzel to vedet chce, ale ja nevim, asi nechame dr. at to rekne manzelovi a ja kdyz uz bych to pak nevydrzela, tak si to od nej necham rict :)

Tak papa Bamla a Tedy 9tt

 
bamla
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 13.07.05 10:05

jeee Zuzzi - ted jsem koukala na tvuj UTZ, moc pekny, uz s ena ten svuj taky tesim,ale nevim kdy bude :) Ale mas super dr. - Andel, tak to jste v dobrych rukach :D

 
KlaraM
Závislačka 3887 příspěvků 13.07.05 10:22

Ahoj holky, tak jsem do galerky vložila 2 fotky, ať víte, kdo se k vám přidal.

MARKETKAA: Všechno nejlepší k svátku.

KlaraM

 
Jarka
Závislačka 3678 příspěvků 13.07.05 10:35

Ahoj,

Markétka - vše nejlepší k svátku a ať ti mimi hezky roste v bříšku!!!

Bamla - my jsme to zatím neprozradili opravdu vůbec nikomu, ale asi to brzy přijde, kvůli tomu dr.
Jinak pro holčičku máme Nikol, pro kluka je to horší - možná David nebo Daniel, taky se mi líbí Patrik… ale já myslím, že to bude opravdu ta holčička :) Tolik předpovědí bylo orpavdu na holku, tak to snad klapne. I když kluka bych brala klidně taky :) Jak se říká, to je jedno co to bude, hlavně aby to bylo dítě!!!!!

Jarka 8tt+5

 
katyy
Kecalka 342 příspěvků 13.07.05 10:39

Ahoj holčiny,

Markétce, samozřejmě všechno nejlepší k dnešnímu svátku, už ať tě netrápí těhu nevolnosti a můžeš si krásně užívat bříška :-))

Jinak, já mám dneska děsný frmol, tak jsem ráda, alespoň nemusím myslet na to co nás čeká v car a tak dále. V pátek mám nahlášenou kontrolu z finančáku tak snad to dopadne dobře. Já z nich mám vždycky děsný nervy baby jagy jedny, jestli některá pracujete na FU tak na vás to neplatí :-))))!!!!!

Tak pěknej den
katyy

 
Lucie2507
Kelišová 5248 příspěvků 13.07.05 12:00

Ahojky,

Vse NEJLEPSI K SVATKO MARKETKO…:O))
hlavne krasne tehotenstvi, lehky porod, a zdave miminko Ti prejeme
Lucie a Adelka.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama


Reklama