Nové snažilky :-)) anebo Co na to oni?

Snažení

Náš nový spiklenecký spolek se vcelku úctyhodně rozjel a tak bych především chtěla udělat dlouhý nos na všechny, co si myslí, že se snažíme ´se vecpat do přeplněné tramvaje´. Máme totiž úúúúplně stejnou jízdenku jako vy. Tak co kdybychom si místo pošťuchování raděj nakukovaly do deníčků? Možná to pomůže, určitě neublíží.

Tak a teď k samotnému deníčku. Ať je nám kolik chce, (a pořád si vzpomínám na to označení ´stará větev´, to bylo vážně super), jízda touhle tramvají má společný cíl. Konečná stanice Těhulov. A každá ví, že ten JEJÍ prcek bude prostě DOKONALÝ. Je zábavné (v tom dobrém slova smyslu) sledovat, kolik podob dokonalost má a kolik cest k ní vede. Někdo už od prvopočátku hltá každou chytrou knížku, předplatí si Maminku a slídí u čerstvých maminek, někdo si na celé budoucí těhotenství vystačí s jedním výtiskem ´Vašeho dítěte´, který vypadl z dávno zamčené skříně, kam ho uložil někdo z rodinných příslušníků. Každá je prostě jiná. Ale…co ONI? Jak to berou ti, co to všechno spískali? Ano ano, ti co se k nim tulíme, taťkové.

Podezřívám je, že to prožívají stejně intenzivně jako my, ale prostě před ´cizím´ to najevo nedají, maximálně před tou svou. Indicie: při dotazu na těhotnou přítelkyni či manželku se trochu tajemně, trochu nervózně usmějí a pronesou něco ve smyslu ´Je těhotná´, ´Už to brzo bude´. Jako bych tohle nevěděla taky. Siláci také říkají ´Na hory pojedeme až se to narodí´ (Hahaha, to chci vidět), ´xxx je od rána v porodnici, zajedu tam a dám vědět´ (a pak se ozvou až další den, a říkají že měli hrozný strach si TO vzít do náručí.. :)). Tolik z měho okolí, co mi utkvělo v paměti.

Ale tolik pro ilustraci, jak jsou na tom vaše polovičky? Já osobně klepám na dřevo, mám skvělého přítele, říkám že je poslední vyráběný model bez známých nedostatků. Nečekám že to bude vždycky růžové, ale ..vždyť vy mi rozumite. Bříško mi hladí už teď, přestože se zatím snažím aby bylo víc ploché než obsazené, v bytě který upravoval naplánoval místo pro postýlku, mluví o houpačkách a k šílenství ho přivádí maminky či tatínkové, kteří své ratolesti vozí v nevhodných kočárcích s nanic kolečky. Rozumějte: malá plastová kolečka, která při jízdě po dlažbě rachotí, jsou totiž naprosto k ničemu. Ta správná připomínají kola od motorky. Dokonalý (pro tuto chvíli) kočárek je pak vybaven ruční brzdou, jako na kole. Kombinace těchto drobných prvků pak ubohému rodiči smýkajícímu prcka na procházku ulehčí život… (a stále předkládám jeho slova).

Tohle by bylo na dlouhé vyprávění, třeba na to někdy navážeme. Pro tuto chvíli ale pište pište pište, jak o tom vaši drahouškové mluví, jak se cítí?

Anina

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
kaila
Kecalka 256 příspěvků 22.03.05 12:40

Juuuuuuuuuu,no super a je tu dalsi denicek.Anino,po­vedl se ti!Rychle jsem si to jen precetla a napisi vice vecer.pa pa Misa

Monina1
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 22.03.05 12:41

Ahojky,
moc děkuju za milé přivítání v minulém deníčku. Je super, že je tu nový, protože v tom množství komentářů se pomalu nešlo orientovat.
Nový deníček je opravdu super napsaný. Moje drahá polovička je opravdu super táta. Jelikož už jedno dítko máme, tak to můžu říct. Prošel se mnou celým těhotenstvím, porodem, ubrečeným šestinedělím no a nakonec zvládl oblékání, přebalování a co zvládá nejlíp je řádění s malou… Strašně ráda je pozoruju když si spolu hrají, to bych je oba láskou nejraději snědla :-))
O první mimi jsme se snažili více než rok. A až jsme to vzdali, já jsem si vyzvedla u dr. antikoncepci a nastoupila jsem do nového zaměstnání, tak se najednou zadařilo… Doufám, že tentokrát tak dlouho čekat nebudeme.
Přeju vám všem krásný sluníčkový den.
Pa M+H

Nikka
Kecalka 418 příspěvků 22.03.05 12:43

Jupí, nový deníček a jaký povedený… No anino, musím pochválit, fakt se ti povedl. No a co u nás taťka? Samozřejmě prožívá, co by taky neprožíval, když nápad mít další - už třetí!!! dítě vzešel vlastně z jeho hlavy. Vždycky říkal, že si pořídíme ještě jedno " na stará kolena" :-). No ale tak nějak ho podezřívám, že úplně nejvíc se těší hlavně na jeho " výrobu ", protože doufá, že mě donutí k akci častěji. I když si myslím, že v tomhle směru to u nás vůbec není špatné, ale taťkové na to mají většinou jiný názor :-). Všechny snažilky a budoucí taťky zdraví Nikka

Bubinka
Kecalka 155 příspěvků 22.03.05 12:53

Ahoj Anino, to je super, že ses ujala dalšího deníčku.
Taky se přidám se svým postřehem - myslím, že ti naši chlapi to prožívají taky, ale fakt se to většina z nich snaží spíš tajit. Můj muž teda určitě. Vím, že ho dost sebralo, když nám to už 2× nevyšlo, nedává to najevo, ale občas mu ukouzne nějaká poznámka, ze které je to poznat. S naším nejlepším přítelem si plánovali, jak budou mít prcky společně, a co všechno s nima budou podnikat. Sice se oba tvářili, že to je velká švanda, ale jak je tak znám, tak to v skrytu duše mysleli vážně. Vidím na tom svém, jak ho to vzalo, když já jsme potratila, a pak jsme zjistili, že kamarádova žena bude mít miminko jen o 2 týdny později, než jsme ho měli mít my. Je z toho dost naměkko, ale snaží se to nedat najevo, jen občas utrousí, že už by byl taky rád, kdyby se nám to povedlo.
Musím říct, že už se strašně těším, až to konečně vyjde, a budeme spolu shánět výbavičku a tak. On je děsně technicky založenej, takže to bude všechno děsně posuzovat, jak je to udělaný, jestli je to praktický, bezpečný a já nevím co ještě :-))))

Zatím pa, pa Bubinka

Nikka
Kecalka 418 příspěvků 22.03.05 13:02

Tak jsem se snažila vložit nástěnku, ale nepovedlo se, takže druhý pokus - doufám, že tentokrát bude úspěšný…

Berca
Katouch - 1979 MS 23.3
Mirka
Kocka - Martina
Martina
Marketa182
Nikka - 1971 - MS ? Olomouc
Povidalek
Anina
Jankaa - 1977 MS 30.3. Praha
Katee
Nothing
Bubinka - 1974 MS 27.3.
Yasmin - 1980 MS 26.3.
Katka
Zuzzi - 1976 23.3.
Grizley - 1978 MS 28.3.
Vendula29
Mikis - 1979 MS 4.4.
Ifule
Sofy
Linda - 1979 MS 16.4.
Koutecká
Sonule
Katyy
Marketkaa - 1984 24.3.
Mischina
Radka
Daria
Lendulin - 1974. Praha
Handa
Kaila - 1981 MS 31.3. Přerov
Nicol - 1976 MS 18.3.?
Bobča
Kafka - 1978 MS 6.4. Čelákovice
Sisa2 - 1978 MS 6.4.
Becy - 1971 MS 24.3.
Metelka - Iva
Majki - MS 4.4.
Bamla
Monina - 1976 MS 8.4. Olomouc
Medka - 1977 MS 28.3. Praha
Matiee
Elda
 XLU

Doufám, že jsem na nic a na nikoho nezapomněla, už to bylo hodně nepřehledné. Pokud něco chcete doplnit, ozvěte se… Nikka

grizley
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 22.03.05 13:12

Ahoj Anino a všichny ostatní snažilky,

no já teď svoji drahou polovičku, tak zahrnuji informacemi o miminku, o početí, o těhotenství, o výbavičce a o všem možném, že si myslím, že už toho musí mít plné zuby. No ale nic mi neříká a nechává mě vymluvit. Akorát je jediná věc, která mu vadí. To je přebalovací pult. Považuje ho za naprostou zbytečnost. No teď je to asi ještě dost předčasná věc - to uznávám a potom se uvidí :)
 K.

Berca
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 22.03.05 13:15

Super Anino!!!
Mám radost, že jsi se po mě ujala dalšího deníčku!Doufám, že se najde zase někdo, kdo napíše další :-)).
Téma je moc zajímavé! Můj, za měsíc už manža, je od začátku vztahu super! Je to typický :-)) rodinný typ a já jsem moc ráda! Už přes rok si plánujeme, jaké to bude hezké, až budeme mít svoje mimi a čím mě dostal bylo když o vánocích při zdobení stromečku řekl, že si moc přeje, aby jsme příští rok byly už u stromečku 3. Měl nápad, že už začneme zařizovat i dětský pokojíček, ale necháme to až mimi budeme čekat, ať to nezakřikneme. Taky se spolu chodíme koukat do obchodů s kočárkama a oblečkama, no blázni! Ale na druhou stranu musím říct, že na veřejnosti a před kamarády o tom moc mluvit nechce, protože se stydí!Ale to mi zas tolik neva.
Holčinky, přeju všem už brzy vysněné mimi v bříšku!
Pa v příštím deníčku, na který se těšm už teď.
 Verča

Berca
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 22.03.05 13:22

Nikko,
ty jsi teda dobrá, klobouk dolu!Dát tohle dohromady muselo dát fušku!
Přidávám svoje údaje, ročník 1979, jsem z Litoměřic, MS by měla dorazit 24.3., ale dnes ráno jsem, bohužel začala špinit, tak už to bude asi dnes. Jsem z toho smutná, ale už se chystán na další snaženíčko v dubnu :-)).
Zdraví Verča

anina
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 22.03.05 13:23

Ja bych se trochu pridoplnila…jsem 1977, Praha

bamla
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 22.03.05 13:27

anino, přidávám se k chvále nového deníčku. Naši chlapi to určitě prožívají stejně intenzivně jako my. aspoň ten můj určitě. Už teď mi hladí bříško a povídá mu, aby už rostlo :) a pořád se ptá, jestli už kope, tak mu hýbu s břichem, aby to vypadalo, že kope, a jemu se to děsně líbí :) Těší se jako malé dítě, jak bude vozit a přebalovat a koupat a ostatní :) určitě to budou, nebo už jsou, skvělí tátové. Bamla

bamla
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 22.03.05 13:30

Nikko, já také přidávám doplňující údaje- 1979, 29-30.3., Praha

Nikka
Kecalka 418 příspěvků 22.03.05 13:45

Další nové údaje jsem si zapsala a hodím vám je tam do dalšího deníčku jo? Zatím to stíhám díky tomu, že mám chřipku a v podst. toho moc jiného dělat nemůžu. Jestli to zvládnu i potom, to teda nevím, nevím:-), zvlášť, když se náš deníček bude tak utěšeně rozrůstat!
 Nikka

Monina1
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 22.03.05 13:48

Prosím prosím změnit Olomouc na Ostravu. V Olmiku jsem jen tak jeden týden v měsíci :-))) Díky M.

povidalek
Kecalka 163 příspěvků 22.03.05 13:49

Ahoooj jsi šikulka, krásně jsi to sepsala, jen si pořidávám data, takže Povídálek (vers. Andy), 1973, MS 27.3., Opava.

Všem pěkný den, a ty co mají OVU tak holkýýýýýýý ať to vyjde

Povídálek

povidalek
Kecalka 163 příspěvků 22.03.05 13:56

Anino dávám ti za 1* pěkně jsi to vymyslela. Tak jako spousta z nás, i já si myslím, že ty naše nejdrazší polovičky se těší možná ještě více než my samotné, ale to jejich mužské ego by jim nedovolilo to dát svému okolí najevo. Ale myslím, že my samotné, to na nich poznáme nejlíp, a at´už před těmi ostatní schovávají své pravé pocity, tak holky, před náma je neschovají. Ten můj je na tom podobně. navenek působí, jako že jo, že se chceme snažit, a že až to bude mít přijít tak to přijde, ale už se nemůže dočkat, až se budeme tulit poprvé bez Ak a bude víc nedočkavější než já, jestli MS přijde nebo ne. V červnu letíme na dovolenou a on sám se jen tak mezi řečí zmínil „no nebylo by krásné, kdyby jsme nejeli jen tři ale už čtyři??“. takže holky, vůbec těm našim prima chlapům nevěřme, že to berou o moc míň vážně než my všechny. A přece ne nadarmo se říká, že chlap zůstane svým způsobem věčně dítětem, takže má k těm malým tvorečkům přece velmi velmi blízko.

Přeji krásný úterní den, alespoň tady v Opavě sluníčko hřeje jako by chtělo to jaro a mláďátka přivítat honem a honem. Zdar snaženíčku a //.

Usmíválek

Zuzzi1
Kecalka 405 příspěvků 22.03.05 14:08

Taky hlásím změnu údajů. Dnes se přihlásila MS, takže můj další termín je 24.4. A doplňuji - bydliště Plzeň.

Zuzzi1
Kecalka 405 příspěvků 22.03.05 14:26

Ahoj.
Tohle je opravdu prima téma.
Je hezký slyšet, jak se vaši manžílkové a přítelové těší na miminko. Můj manžel se toho většinu času děsí. Když se mi naposled zpozdila MS, tak jenom chodil a řikal: „Co mě to jenom potkalo. Co já budu dělat.“ a podobné řeči. Ale pak se jednou prokecnul mezi řečí, že už by chtěl abysme byli těhotný. Aby jako bylo vidět, že je pořádnej mužskej, když konečně splodil dítě.. Prostě takový ty chlapácký řeči.
Někdy si myslím, že je to opravdu jenom velký dítě, a že trošku změní svůj názor, až to konečně přijde a budeme těhotný. Protože jinak je to skvělej chlap. :)))
No teďka to asi vypadá tak, že jsem si to snažení pro:,–(ila já, ale domluvili jsme se společně. Pouze můj miláček se toho stále více děsí. Hlavně té zodpovědnosti.
Takže takhle je to u nás. :)))
 Zuzzi

Jankaa
Kecalka 111 příspěvků 22.03.05 14:28

Ahoj Anino,
také moc chválím, opravdu super deníček a také Tobě Nikko, alespoň máme větší přehled, kdo tu vlastně všechno je:-)
A teď k deníčku. Ten můj si myslí, že by pro celý svět bylo nejlepší, když by zůstal sám, ale já mu to moc nevěřím a kdyžž jsme před měsícem čekali miminko, tak se na něj také moc těšil a bylo mu hodně líto, že to nevyšlo. A teď mi říká, že si ho uděláme v červnu na dovče. A taky mi pořád tvrdí, že ho udělá napoprvé a že umí jen kluky, takže se mám připravit, že to bude kluk jako buk!:-))) No jsem zvědavá:-)
Před ostatními ale dělá, že ani neví, co to mimčo je:-) Určitě to ale bude skvělý táta!
Tak hezký zbytek dne. Jankaa

elda
Ukecaná baba ;) 1700 příspěvků 22.03.05 14:45

No, to byla rychlovka, druhý deníček…
Anino - deníček je super. Vidím, že manžel je technický tip každým coulem. Ten můj taky. Tak vybíral kočárek, až jsme ho týden po porodu vraceli s tím, že jsme z něj udělali doma sporták (teta chtěla vidět, jak bude vypadat - naštěstí) a on už nešel složit zpátky-nešla sklopit sedačka zpět do vodorovné polohy. Já jsem se výběru nezůčastnila, naštěstí, určitě bych za to mohla já, že jsem vybrala zmetek :-DDD

Monino - první mimčo jsme tak nějak dělali-nedělali asi půl roku, ale vzhledem k mému cyklu po vysazení antikoncepce a k víkendovému partnerství bylo otěhotnění spíš zázrak :-DD Taky se mi líbí pozorovat manžela, jak si hraje s dcerkou…

Nikko - taky bych ráda tři děti, poslední po 35. Můj se taky těší na tu výrobu a je to opodstatnělé, protože momentálně - s kombinací jarní únava, dcera 21 měsíců, práce na plný úvazek, tchýně v domě (v dobrém i ve zlém) - bych asi musela být Panna Maria, abych otěhotněla :-D. No, snad to tak zlé není, ale občasné stížnosti manžela na četnost „akcí" docela chápu.

Bubinko - většina chlapů je asi stejná - tutlají to a nosí v sobě. Můj muž je stejný, jedinou vyjímkou pro něj je a byl porod naší dcery. Bez uzardění dodnes vypráví kamarádům, jak brečel štěstím a jak je super mít v náručí novorozené dítko. Ovšem v případě problému by se choval úplně stejně. Možná by si občas vylil srdíčko mě, ale jen maličko…

Berca - duben to jistí, když ne, tak si ještě chvilku počkáš a bude to :-DD nezoufej.

Grizly - vyřid partnerovi, že přebalovák je super, obzvlášt když se ti skoro dvouleté dítko pokadí a nemusíš zamořovat třeba obývák, ale vše se odbyde v koupelně, mimo obytné prostory. Teda pokud máte v koupelně místo. Krom toho tam máš všechno na přebalení, koupání, i třeba věci na převlečení…kolem mimina je hromada serepetiček a pult je ideální místo, kde vše skladovat na jednom místě, v dosahu.

Bamla - manžílek je trošku dětina, hračička, že? Můj je stejný, už ve druhém měsíci se rozněžnoval nad neexistujícím pupíkem a pomalu sepisoval porodní plány :-DDD

Zdraví elda

Koutecka
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 22.03.05 14:52

Ahoj,

prosím o doplnění Koutecká - 1980, MS 28.3. Praha

Koutecká

medka
Povídálka 46 příspěvků 22.03.05 14:53

Ahoj, tak k tomuto tematu se opet neda nepripojit. Ti chlapi jsou vsichni stejni!! Muj manzel take tvrdi, ze konecne v nasi rodine budou diky nemu zase chlapi!! V nasi rodine se totiz uz treti generaci rodi pouze holky. Moc se na miminko tesi a byl by rad, aby to uz vyslo, i kdyz navenek to nedava moc znat.

bamla
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 22.03.05 14:55

elda,
no nevím jestli je hračička nebo dětina, ale těší se snad ještě víc než já a trocha toho malého zablbnutí neuškodí, ne? aspoň je doma sranda :) Ale stejně, už aby tam to mimi bylo :|

elda
Ukecaná baba ;) 1700 příspěvků 22.03.05 15:04

Jasně že neuškodí, ale když mi muž vybíral v 7 tt porodnici, kde budem rodit, včetně polohy při porodu, tak jsem ho vážně musela navrátit nohama na zem :-)
 elda

Marketkaa
Zasloužilá kecalka 927 příspěvků 22.03.05 15:10

Ahoj holky jsem uplně v pr… byli jsme s manžou jentak omrknout kočárky a oblečeníčko a koupili jsme si dvoje dupačky a čepičku byli jsme z toho uplně hotový jak malý děti a zrovna jsme jeli navštívit tchýni.
Pane bože ta mě seřvala jak si můžu kupovat dupačky když nejsem ani ještě těhotná…s brekem jsem utekla pryč řekla…
Co si o tom myslíte? Nechápu to proč si nemůžu koupit ani dupačky?Jaký máte názor.Manže mi řek ať na ní prdím že si to budeme kupovat jak chceme.Co si o tom myslíte?To je to tak špatný?

Jinak moooooooc skvělý nový deníček 1*
taky s manžou šílíme v létě budeme dělat dětský pokoj :) a už přemýšlíme jakou dát barvu jakou koupíme postýlku a tak. Když vidíme maminku s kočárkem vždycky se uculujeme a říkáme si už aby to bylo :) a měli jsme našeho broučka v ruce.Hrozně moc se těšíme :)

bamla
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 22.03.05 15:17

tak to bych ho pěkně hnala :) a hlavně s polohou při porodu.
 Bamla

anina
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 22.03.05 15:25

Tchyne vam asi moc neprala, ne? Ze bys nebyla pro jejiho synacka dost dobra? Jinak si tu reakci nedokazu vysvetlit¨- mohla se nad tim pousmat a prohodit neco o blaznech, ale tohle muselo ranit.

Krom toho, je to jen a jen vase vec, takze jestli chodite do obchodu na oblecky na miminka protoze se vam to libi, tak…vis jak se to rika: Komu se to nelibi, at mi.......

S veskerou uctou k instituci tchyne.

anina
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 22.03.05 15:26

Tchyne vam asi moc neprala, ne? Ze bys nebyla pro jejiho synacka dost dobra? Jinak si tu reakci nedokazu vysvetlit¨- mohla se nad tim pousmat a prohodit neco o blaznech, ale tohle muselo ranit.

Krom toho, je to jen a jen vase vec, takze jestli chodite do obchodu na oblecky na miminka protoze se vam to libi, tak…vis jak se to rika: Komu se to nelibi, at mi.......
Taky ti to ukazalo, ze propriste si s touhle pani o miminkach nepopovidas.

S veskerou uctou k instituci tchyne.

Berca
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 22.03.05 15:33

Díky moc Eldo,
snad to vyjde v dubnu!!!
Ten tvůj manža je ale technik :-)).
 Berča

Berca
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 22.03.05 15:39

Markét, úplně chápu to vaše nakupování, my jen zatím okukujem, ale taky už jsme měli chuť něco nakoupit…zatím odoláváme. Prý se říká, že by se to mimi mohlo zakřiknout, ale je to asi jen pověra. Z tchýně si nic nedělej, je to jen vaše věc! Měla by být ráda, že chcete mít mimi a ona vnouče! Příště se na ní vykašli a nic jí neukazuj.
Moje budoucí je fajn, ale zase se nám někdy snaží vnutit své názory. Vyslechnu jí, ale stejně si to uděláme podle sebe.
Pa pa Verča

Koutecka
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 22.03.05 15:44

Ahojky,

nový deníček je povedený. Moc se ti povedl Anino jsi šikulka.

Můj manža, to nedává moc najevo, ale vím že po miminku touží hodně, drží se toho že miminko nechce zakřiknout tak raději nic semnou neokukuje, ale často ho přistihnu jak čučí na nějaký kočárek a pak ho hodnotí J.

Verčo (Berčo) - jééé u nás to bylo podobný o Vánocích, manža při štědrovečerní večeři řekl že bude moc rád když příští rok už budem tři a nebo bude miminko na cestě. Uvidíš příští měsíc už to vyjde J

Zatím Koutecká

Mikis
Kecalka 141 příspěvků 22.03.05 15:54

Teda Marketko, to nebylo od tchýně moc povzbudivé, nechápu její přístup.Že by byla tak strašně pověrčivá?Naše máma mi naopak už teď kupuje věci na miminko,když se jí něco moc líbí.Já sama jsem ještě nic nekoupila,protože jsme se začli snažit až v lednu a nebyla příležitost…
Perfektní deníček!!!Až bude víc času,ozvu se.
 Mikis

Monina1
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 23.03.05 20:34

Ahoj holčiny,
tak se mi po dlouhé době opět povedlo dostat na eMimčo…
Dnes jsme bylï na „rodinném výletě“ u zubařky. Naštěstí mi nic nedělala a s manželem si raději domluvila další návštěvu a udělá si na něj více času (chudák malej)… Malá se povozila na křesle a byla náramně spokojená.
Přeju hezký večer.
Pa M.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.05 20:42

Ahoj holky,
deníček sqělý, bezva téma.
Nikka - dík za soupis Nových snažilek, už máme trochu jasno, že jo holky.
Můj přítel je super, troufla bych si říct ten nejlepší, ale to má asi každá z nás. Nejdůležitější je, že nás ti naši chlapi mají rádi, vše ostatní se dá ustát. Někdy nás štvou, neuklízí po sobě ponožky, nechávají se obkakovat, při čištění zubů jje pasta po celé koupelně (proboha jak se jim to povede?) apod. Existuje na podobné téma vtípek - „Kolik mužů je třeba na výměnu roličky toletního papíru?“ - „Nikdo neví, ještě to nikdy neudělali…:-))“
Ale přesto jsou okamžiky, kdy se ti naši chhlapi změní v kluky, natěšené třeba zrovna na miminko. Ten můj už teď (!!!! mimís není ani na cestě!!!) kupuje dětské hračky. :-)) Anin zase sonduje kočárky… Roztomilé.
Ach jo, už aby to těhulkovství přišlo, co?
Přeji krásný večer, Emimi nějak blbne, snad se mi to podaří odelat. Mějte se
Nicol, 1976, MS 18.4.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.05 20:45

Bože, bože.. ty překlepy.
Chlapi se nenechávají obkakovat, ale obskakovat.:-))) To S je tam evidentně důležité písmenko:-))
Blbej překlep, ale trochu mě rozesmál, představila jsem si pěkně obkakovaného chlapa:-)))
 Nicol

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.05 20:47

Bože, bože.. ty překlepy.
Chlapi se nenechávají obkakovat, ale obskakovat.:-))) To S je tam evidentně důležité písmenko:-))
Blbej překlep, ale trochu mě rozesmál, představila jsem si pěkně obkakovaného chlapa:-)))
 Nicol

Marketkaa
Zasloužilá kecalka 927 příspěvků 23.03.05 20:57

Mikis,Berca,Anina :Holky díky za podporu.

Jsem pro jejího synáčka dobrá,ale ona je pověrčivá až je to hrůza už když jsme se brali tak jsme museli už v lednu zamluvit datum svatby a ona říká nooo já mám pocit že vám to stejnak nevyjde a že do toho něco vleze a já stejnka asi budu v práci grrrr.A jak pak přilezla manža už jí neřeší je taková jaká je.Jinak svatba vyšla krásně překásně a tchýně taky přišla.Nechápu jí proč tohle dělá.Ale,stejnak je to jen naše věc takže si můžem kupovat co chcem i babičky už kupují věcičky i moje mamka ale ona ne je prostě jiná.Takže je fakt že komu se to nelíbí ať si pr… políbí :)

kaila
Kecalka 256 příspěvků 23.03.05 20:58

Cauky vsem snazilkam,
no konecne se mi podarilo se sem dostat.Uz druhym dnem se mi nedarilo otevrit emimino.Jsem jen jedina nebo vam to taky neslo???No tema je super,ale kdyz se nad tim tak zamyslim,tak muj partner je o predstave miminka porad nejisty.Ach jo.Jednou o mimisku mluvi krasne a ze by si uz dokazal predstavit,jak mimiska vodi za rucicku a hraje fotbal a podruhy je zase nejisty .Nedavno mi rekl,ze se toho zbytecne boji.Ale vim a i vidim na nem,ze by to uz bral,ale kdyz on je takove povahy,ze se musi nejdrive ujistit,ze nas v pohode uzivi a zajisti a ty podstatne veci pro chlapa.Stejne az tehotna budu,tak vim,ze z toho bude mit velkou radost.Jen prozatim jsem to ja, ktera se chce na deti hnedka vrhnout a pritel,teda ze jo,ale je nejisty.Snad se to zlepsi.Hlavni je,ze jsme se na tom domluvili spolecne.Neni to jen z me strany a to uz preci neco znamena.Dyt ti chlapy maji radi kdyz si hraji na tvrdaky>Chtela jsem se vas jeste zeptat.Jak dlouho jste cekaly po vysazeni ant.nez jste se na snazenicko pustily??Vim,ze je tu o tom napsano hodne veci, ale kazdy to dodrzuje jinak.Me by jen zajimalo jak to bylo u vas?Holky jak dostat ty nase partnery,kteri jsou nejisti do te spravne noty?To asi nikdo nevi co?Chlap proste musi na to dozrat!Zatim pa pa Misa

becy
Stálice 61 příspěvků 23.03.05 22:53

Ahoj holky,

tak se snažím, už dva dny připojit. To se mi ještě nestalo.

Marketkaa-k těm dupačkám. Tchyně Ti nadávat nemusela. Fakt co jí je do toho. Ale ještě k tomu něco povím. Já bych si tedy nic nekoupila, je to pověra. Říká se, že se nemá kupovat dopředu, nebo mimi nebude. Ani kočárek do porodu nemá být doma. Já na pověry věřím strašně moc. Jestli ona také nevěří na pověry.

Nikka-koukám nástěnky jsi se ujala, nevím zda dobrovolně. Hlasím ještě Mladá Boleslav. Ty taky třetí, na stará kolena, ale já mám jiného manžela. Jinak máme neteř od mojí sestry a tu Můj miláček zbožnuje a ona jeho. Dnes tu byla a povídala manžovi „mama mi da doma mobil musím ti zavolat“. Takže mám pocit, že u nás bude víc těhu manža než já a určitě to bude řvát na celý svět, jak ho znám.

Máte taky ty komentáře přeházené? Nebo snad jen já? Jsem zvědavá kdy se mi zas podaří otevřít eMimino.

Dobrou noc becy.

nothingn
Ukecaná baba ;) 1937 příspěvků 24.03.05 07:17

Ahojky ,
preju krasny den. TAk se mi konecne podarilo se po 2 dnech pripojit. Menstruace prisla a vlastne uz mam pocitano,kdy se znovu snazit. Dalsi mam prijit 14.04.05
16.04.05 mam svatbu,tak by to bylo moc krasny. Krome toho,ze po vysazeni antikoncepce jsme jeden velky bedar a vaha se pohybuje sem a tam. Koupila jsem si ovulacni testy,ale nejak tomu mechanizmu nerozumim. Pritel je uplne super,je moc zklamany,kdyz to nevyjde a hlavne se me jako ta silnejsi muzska pulka snazi podporit,podrzet,a­le je videt,ze mu je to taky lito. Moc vám přeju //.

Sofy
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 24.03.05 07:28

Ahoj Nikko, doplňam svoje miery 1978 Bratislava, MS 2.4.

Sofy
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 24.03.05 07:33

Ahoj nothing, já sa vydávam 2.4 a zároveň je to termín mojej MS. Tajne dúfam, že to bude pre mňa dvojnásobne pekný deň.Keď sa vydarí svasba a keď MS nedorazí…
Blahoželám k svadbe nech vám výjde, pekný deň,pá

Sofy
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 24.03.05 07:52

Ahojte snažilky, u mňa to bolo s mojím priateľom dosť komplikované…Môj budúci manžel má totiž s prvého manželstva jednu teraz už 10,5 ročnú dcéru na ktorej bol totálne závislý (chorobne), takže o ďalšom dieťati nechcel ani počuť, vlastne chcel ale až jeho ,,maličká,,(choval sa k nej ako k trojročnému dieťaťu)vyrastie, na to som mu povedala, že ja nechcem byť svojmu dieťaťu starou mamou (a priateľ ma o 10r. viac ako ja).Trvalo rok kým mu veľa veci došlo ( to je strašne na dlhé rozprávanie ) a už bude pomaly rok čo sa snažíme o mimi. Situácia je taká, že už aj my chodíme okolo výkladov a obzeráme decké vecičky a priateľ vyberá najvhodnejšiu postieľku…Pravda je taká , že teraz to obidvaja veľmi chceme ale veľmi to snaženie nerozoberáme. Viem, že ak sa nám podarí, tak môj partner bude fantastický otec, vidím to podľa toho ako vychováva (me) prvú dcéru. Tak ja už radšej končím.

grizley
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 24.03.05 08:08

Ahoj holky,

včera ni vůbec nešlo se na emimi přihlásit. Tak jsem si alespoň na rodině nastudovala měření bazální teploty. Chci to příští cyklus vyzkoušet. Nevíte někdo, který den se počítá jako první? Manža mi na moje plánované snahy akorát řekl, že tomu nevěří a že o tom nikdy neslyšel.
Taky všem holkám co plánují příští měsíc (popř. výhledově) svatbu gratuluji. Já na tu svoji pořád vzpomínám. Myslím, že je to opravdu zážitek na celý život, tak ať si to hezky užijete. Trochu mě mrzí, že už to mám za sebou:))
 K.

bamla
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 24.03.05 08:11

Ahojky holky, to je děs, já se včera nemohla vůbec na emimino dostat. a jak tak koukám, tak vy taky moc ne:)
Jsem zvědavá, která z nás bude první a oznámí //, třeba se to tady pak rozjede :) Držím palečky. zatím pa pá. Bamla

Yasmin
Zasloužilá kecalka 884 příspěvků 24.03.05 08:16

Ahoj holky,
tak konečně jsem se k vám dostala.Včera bylo připojení na emimino nemožné.Asi jsme ho my- Nové Snažilky - zahltily.Tak snad abych vám popsala svého miláčka…Když jsem na něj začala minulý rok tlačit,že bych si přála miminko,tak o něm nejprve nechtěl ani slyšet..neustálé výmluvy…je moc mladý (v srpnu mu bude 28)..ještě se na mimi necítí…a jak nás uživí…a čím více jsem na něj tlačila,tím to bylo horší.Tak jsem se zařekla, že už o miminku nepromluvím ani slovo a ať se rozhodne sám až se na něj bude cítit.Zhruba po 2 měsících se mu to asi rozleželo v hlavince a jednou, když jsme měli večer „romantiku“–svíčky..večeře­..atd.Tak mi pošeptal do ucha, že by si miminko také moc přál.Jen se mu nelíbilo, jak na něj tlačím.Jsem opravdu moc ráda,že se rozhodl svobodně a sám.Vždycky když dostanu MS, tak mě utěšuje, že příště se to určitě povede.Po obchodech zatím nechodíme a rozhodně nic nekupujeme.Jsme v tomto ohledu pověrčivý oba dva..Takže jsme se zatím dohodli, že to naše snažení bude málé tajemství.A moc se těšíme až maminkám, babičkám, kamarádkám a prostě všem oznámíme tu radostnou zprávičku…UŽ ABY TO BYLO.
MS čekám za 2 dny a docela si přeju aby přišla.Protože v pondělí jsem byla na gyndě s tím, že mě už asi 2 měsíce píchá na pravé straně podbříšku a pan doktor mi napsal antibiotika.A vůbec se neobtěžoval mi sdělit, co mi jako je.A já se ho v té rychlosti zapomněla zeptat.Takže proto to přání dostat MS.Pořád mě hlodá v hlavičce červíček..co když je tam někde u mě v bříšku mimísek a já mu ubližuju nějakými léky.Tak se uklidňuju tím, že by mimíska pan doktor určitě poznal.
Takže jako u Berči…DUBEN to jistí.
Pro Aninu - 1* za nový deníček

Krásný den přeje

YASMIN

bamla
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 24.03.05 08:18

Ahoj grizley,
s měřením teploty se začíná první den menstruace. A věř na to:) hlavně je důležitý měřit hned po ránu, dokud jseš v klidu. jinak je teplota rozházená a nic z ní nevyčteš.
Se svtabou jsem na tom podobně, taky na ni vzpomínám, utekl ten den rychle co?
Jinak ostatním: ať vám to vyjde a hlavně pěkné počasí a milou tchýni. moje byla protivná, řekla, že se předvádím :(
 Bamla

Berca
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 24.03.05 10:12

Ahojky holky,
tak já seč včera nemohla také celý den přihlásit a měla jsem z toho velkou depku :-))!
Jsem ráda, že můžeme zase poklábosit.
Bohužel v úterý večer mi také, jako Nothingn, dorazila MS. Předtím jsem si říkala, že když příjde, nebudu smutná a co myslíte? No obrečela jsem to. Ale už jsem v pohodě a těším se na duben, od 4. bych zase měla mít plodný týden :-)). Když jsem to řekla skoro manžovi, viděla jsem, jak byl taky moc smutný a utěšoval mě, že mimi bude určitě příští měsíc. Jinak holčinky, my máme svatbu 29. 4. a MS bych měla dostat také týden před tím, takže kdyby se mimi zadařilo byl by to pro nás krásný dárek :-)).
Přeju všem, co se vdávají, ať si to užijí a svatba je super, budu na Vás myslet.
Jinak jsem ráda, že máme všechny tak super přítele a manžílky!
Zdraví Verča
Kdo napíše příští deníček???:-)))Paaa

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.05 10:16

Ahoj holčiny,
tak konečně to eMimino šlape tak jak má. Nestíhám pročítat všechny komentáře, navíc jsou zpřeházené, ale prolouskám to večer.
Nothing: po vysazení HA jsem měla také problémy, vrátila jsem se do svých pubertálních let, pleť jsem měla jeden velký pupen:-)) Ale můžu tě uklidnit, přejde to. Tělo se vyrovnává s hladinou hormonů, či co, ale po pár týdnech je to lepší. Popíjela jsem kopřivový čaj - čistí organismus, výsledky se dostavily celkem brzy. Jiná kapitola je kolísání váhy. Tak to fakt nemám vychytaný. Jednou mám + 3kg, pak opět zhubnu, pak zase naberu… Pořád dokola. Trochu mě to rozčiluje, snad se to také upraví. Mám ale podezření, že přibírám po Calibrum Baby Plan, tak jsem teď pár týdnu nebrala ty vitaminy a je to lepší. Takže nevím.
Holky, jakou s tím máte zkušenost, není třeba lepší samotná kys. listová? No, vyzkouším, uvidím.
Všem, které mají před svatbou, přeji pohodové přípravy, a kompletně cšem brzy // na testech.
Mějte se fajn, přežijte v práci.
 Nicol

Berca
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 24.03.05 10:44

Nothingn, ještě jsem Ti chtěla napsat, ať jsi v pohodě, protože já jsem po vysazení antikoncepce v listopadu taky samý beďar :-). Kosmetička mi říkala, že se to časem samo upraví, zkusím pít ten kopřivový čajík, jak tu bylo doporučeno.
Zdravím V*

Mischina
Kecalka 175 příspěvků 24.03.05 10:47

Ahoj holky snažilky,

přidávám také rok narození 1980 :))).. Jinak MS jsem dostala dneska, takze za 10 dní začínám užívat Duphaston po dobu 15 dnů (prý na posílení děložní sliznice mi bylo řečeno) i s Calibrum Baby plan…
Jelikož jsem bohužel v lednu v 10 tt potratila, tak snaženíčko necháváme az na konec dubna-květen..

Mejte se fajn a brzy //

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »